Корекція гель-лаком швидко допомагає привести нігті до ладу. Ефект тримається 2-3 тижні.
Водночас у дерматологів з’являється більше звернень щодо бактеріальних, грибкових ушкоджень нігтів і звичайного пошкодження нігтьової пластини.
Наталія Макарь, дерматолог Smart Medical Center, звертає увагу: якщо ви бачите пошкодження нігтьової пластини, плями, забарвлення після знятого гель-лаку, одразу зверніться до лікаря. Це допоможе поставити діагноз, підібрати якомога м’якші препарати та швидко вирішити проблему.
Чи шкідливий гель-лак? Усе залежить від структури та стану здоров’я нігтів. Якщо нігті пересушені, ламкі, замість гель-лаку краще наносити спеціальні олії. Їх втирають у кутикулу — саме звідти росте нігтьова пластина.
Якщо ваші нігті здорові та міцні, їх можна покривати гель-лаком з певними перервами: 2-4 рази + перерва. Так нігтьова пластина відновиться і зміцніє.
Обираючи майстра, звертайте увагу не лише на його роботи та естетику салону, а й на стерилізацію та дезінфекцію інструментів. Обприскування антисептиком — не повноцінна обробка. Це може призвести до вірусних захворювань, що вражають весь організм.
Як носити гель-лак на ногах?
Носити гель-лак на ногах не рекомендовано взагалі — після його зняття трапляються гематоми під нігтями та з’являються відшарування. Із часом нігті відростають — нігтьові пластини отримують надмірне навантаження.
Якщо ви все-таки вирішили нанести гель-лак, дотримуйтесь таких правил:
- мінімальна довжина нігтів
- власна форма нігтів
- лак наноситься в один шар
- нігтьова пластина не вирівнюється
- відсутність плям, пустул, травм і деформації на нігтях
Перегляньте коротке відео, щоб дізнатися:
- Чому подологи не радять носити гель-лак на нігтях на ногах?
- Що робити, якщо все-таки дуже хочеться носити гель-лак?
- У якому стані мають бути нігті для гель-лаку?