Як проходить консультація дерматолога?

Бесіда та збір інформації

Терапевтична співпраця, лікар-пацієнт, лежить в основі якісного лікування. Навіть найменші деталі можуть допомогти лікарю швидко встановити діагноз та розпочати ефективне лікування. Під час діалогу лікар вислухає скарги, збере інформацію про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку та перенесені захворювання.

Читати далі
Огляд та діагностика

Дерматолог огляне шкіру та оцінить її стан за допомогою збільшувального скла. Додатково лікар може провести огляд шкіри за допомогою лампи Вуда. Якщо мета консультації — огляд та діагностика новоутворень (родимки, папіломи, бородавки), лікар виконає цифрову дерматоскопію та визначить, чи можна провести видалення та який спосіб найкращий саме для вас.

Читати далі
Встановлення діагнозу та схема лікування

Розуміння стану здоров'я пацієнтом — найважливіша умова якісного лікування. Тому наші лікарі приділяють особливу увагу роз'ясненню особливостей захворювання. Завершивши консультацію, лікар встановлює попередній діагноз, видає консультативний висновок та схему лікування.

Читати далі

Фахівці напряму «Дерматологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Клименко Оксана Федорівна109
Клименко Оксана Федорівна

Лікар-онколог, лікар-дерматолог вищої категорії, дерматоонколог

Досвід: 23 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Алтинник Наталія Володимирівна150
Алтинник Наталія Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог, дерматоонколог

Досвід: 26 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Непом'яща Ольга Олександрівна33
Непом'яща Ольга Олександрівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог

Досвід: 32 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Мельник Катерина Олександрівна47
Мельник Катерина Олександрівна

Лікар-дерматовенеролог, трихолог

Досвід: 4 роки

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Авраменко Ганна Володимирівна 21
Авраменко Ганна Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог

Досвід: 3 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 7 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

6500+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Найчастіше цікавляться

Відгуки про дерматологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Юрій26.09.2022

Обслуговування на найвищому рівні! У червні, коли я проїздив у Києві, я записався на прийом до лікаря Андарі Сусан Вахідулли з проблемою шкіри обличчя. Я сам лікар і знав, що в майбутньому ця проблема може перейти в рак шкіри (у мого батька це сталося). Лікар дуже привітно і, не зважаючи на молодість, професійно та грамотно зібрала анамнез, обстежила та встановила діагноз: актинічний кератоз. Призначила лікування, яке викликало загострення, про що я був попереджений лікарем. На роботі всі співчутливо дивилися на мої рани на обличчі. Дружина та дочка просили припинити лікування, але я вирішив дійти до кінця. І провів весь півторамісячний курс. З лікарем я міг спілкуватися тільки по Вайбер і вона, молодчинка, завжди відповідала і заспокоювала мене. І сталося диво, обличчя повністю очистилося. Лише 21 вересня я зміг, бувши два дні у Києві повторно зустрітися у Смарт Медікал Центрі з Андарі Сусан. І знову: привітність, чарівна посмішка та професіоналізм. Велике вам спасибі, ДОК. Збережіть Вашу доброту, порядність, відповідальність, професіоналізм та хворі будуть вам завжди вдячні. Лікар інфекціоніст із Сумської області.

Відгук з анкети. Фахівець: Андарі Сусан Вахідулла. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.09.2022

Юрію, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Андарі Сусан Вахідуллу. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Марія23.09.2022

Відмінна клініка, багато топових спеціалістів. До дерматолога, невролога, кардіолога, ортопеда — тільки сюди! Комфортно та приємно перебувати у клініці. Медсестри просто профі своєї справи. У сина раніше були втрати свідомості при заборі крові, Смарт Медікал вперше з цим впоралися! Величезна подяка їм, син перестав боятися аналізів тепер.

Відгук з Google Maps. Напрями: Дерматологія дитяча, Кардіологія дитяча, Неврологія дитяча, Ортопедія і травматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія, Кардіологія, Лабораторні дослідження (аналізи), Неврологія, Неврологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.09.2022

Маріє, дякуємо вам за схвальний відгук. Раді, що ви задоволені обслуговуванням. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій сім'ї!

Дарина21.09.2022

Дуже задоволена візитом! Софія Олександрівна — спеціаліст у своїй сфері, допомогла мені ефективно вирішити проблему з якою я звернулась і завжди була на зв‘язку.

Відгук з сайту. Фахівець: Семено Софія Олександрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія, Трихологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.09.2022

Дарино, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, трихолога, косметолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Анастасія20.09.2022

Прийшла до лікаря Світлани на повторний огляд. Заодно поставила кілька питань, що мене хвилюють, на інші теми дерматологічного характеру. Як і на первинному огляді, лікар дала вичерпну консультацію, а також знайшла причину проблеми, через яку я комплексувала багато років, та усунула її. Світлана, ви чарівниця: п'ять хвилин — і я красуня і щасливиця!) З лікарем приємно спілкуватися: вона впевнена у кожній своїй дії, посміхається нервовим жартам пацієнта і абсолютно незворушно відповідає на одні й ті самі питання кілька разів. Світлано, я дуже рада, що вас знайшла!) Дякуємо за професійну допомогу та приємно проведений час на прийомах!

Відгук з сайту. Фахівець: Кочергіна Світлана Валентинівна . Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.09.2022

Анастасіє, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Кочергіну Світлану Валентинівну. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Євгенія20.09.2022

Задоволена консультацією, поясненням та обслуговуванням. Обслуговування та комунікація були українською мовою, що для мене є також важливим.

Відгук з Facebook. Фахівець: Кочергіна Світлана Валентинівна . Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія, Трихологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.09.2022

Євгеніє, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Кочергіну Світлану Валентинівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Богдана17.09.2022

10 місяців потому дозріла написати відгук) Чудовий лікар! Привітна, уважна, вдумливий спеціаліст, який про все розпитає, все пояснить та майстерно виконає процедуру! Видаляла кілька родимок різного розміру (малі й одна велика). Все було зроблено швидко, хоча й без поспіху, пояснено, як доглядати надалі. Все заживало так, як і попереджали. Пишу так пізно, бо було, власне, цікаво, яким буде кінцевий результат. Наразі місце великої родимки (понад 12 міліметрів) виглядає чудово. Саме заживлення пройшло доволі швидко. Ці місяці розсмоктувався рубець. Процес все ще триває, але на місці видалення зрештою з'являється чудова ніжна світла шкіра. Все в межах очікуваного, як і розповідала лікар. Від видалення невеликих утворень не залишилося і сліду. Я дуже задоволена й рекомендую Юлію Олександрівну та це відділення медичного центру загалом: сподобалося інформування смс та електронною поштою, робота працівників супроводу, обладнання кабінетів тощо.

Відгук з сайту. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.09.2022

Богдано, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога Гаркавенко Юлію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Інна17.09.2022

Прекрасний і чуйний лікар! Правильний підхід як до спілкування з пацієнтами, так і до лікування. Я шалено рада, що знайшла такого чудового фахівця і неймовірно вдячна за допомогу! Дякую, Софіє Олександрівно та Smart Medical Center 😌🙏❤️

Відгук з сайту. Фахівець: Семено Софія Олександрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія, Трихологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації19.09.2022

Інно, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Олексій17.09.2022

Дуже приємний та досвідчений лікар Неля Сергіївна. Все пояснила, призначила лікування від якого вже другого дня проблема з якою прийшли майже зникла. Дитина лікаря не злякалася, а це для мене найголовніше)) Сама клініка світла, затишна, безкоштовна чай/кава/вода для відвідувачів. Безкоштовний вай-фай. Приємні ціни. Рекомендую і клініку і лікаря!!

Відгук з сайту. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна. Напрями: Дерматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.09.2022

Олексію, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога Костенко Нелю Сергіївну. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині!

Сергій15.09.2022

Лікар з великої букви. Всім рекомендую. Дасть фору фахівцям з більшим досвідом.

Відгук з сайту. Фахівець: Авраменко Ганна Володимирівна . Напрями: Дерматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.09.2022

Сергію, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенерлога, дитячого дерматолога Авраменко Ганну Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Максим14.09.2022

Лікар уважно оглянула та проконсультувала по спектру питань, все сподобалось. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Каштан Катерина Петрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації16.09.2022

Максиме, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, косметолога Каштан Катерину Петрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук >>>

Дерматолог у Києві

Доглянута, здорова шкіра, блискуче волосся та нігті — індикатори здоров’я всього організму. Тому при появі шкірної висипки наші пацієнти часто намагаються знайти якусь внутрішню причину, усунення якої допоможе відновити баланс та повернути здоров’я. Іноді це дійсно так, і особливості харчування, стреси чи гормональні порушення викликають висипання на шкірі, ламкість нігтів, тьмяність волосся.

Проте важливо пам’ятати, що шкіра є ще й найбільшим органом людини і теж може «хворіти». І в таких ситуаціях потрібно лікувати саме її, а не весь організм. Розібратися у тонкощах діагностики, максимально ефективно підібрати лікування та надати рекомендації по догляду допоможе лікар-дерматолог.

Шкіра захищає організм від зовнішніх факторів, а тому дуже чутлива до різних змін.

Дерматовенеролог працює з проблемами шкірних покривів та захворюваннями нігтів і волосся. Дерматолог допомагає вилікувати дерматит, розацеа, вугрі та акне, екземи, себорею, псоріаз, бородавки, грибки.

Коли потрібно записатись на консультацію дерматолога?

Зазвичай запис на консультацію дерматолога потрібний, якщо виникають питання щодо стану шкіри, слизових, волосся та нігтів. Для профілактики огляд дерматолога можна проходити, якщо ви часто засмагаєте (відвідуєте солярій), маєте хронічні захворювання шкіри, алергію або генетичну схильність до захворювань шкіри.

Записатись на консультацію дерматовенеролога варто, якщо:

  • змінився відтінок або колір шкіри;
  • з’явились плями чи новоутворення (родимки, папіломи, бородавки);
  • ви помітили висипання на шкірі чи слизових;
  • помітні тріщинки, ерозії, судинні зірочки, набряки почервоніння;
  • плями чи висипання на шкірі не минають протягом трьох днів і сильно вас турбують;
  • вас турбує випадіння волосся, ламкість нігтів;
  • родимка суттєво збільшилася в розмірах, і змінились її контури;

Радимо записатись на консультацію дерматолога, якщо ви хочете підібрати догляд за шкірою обличчя, рук, ніг. На жаль, неправильний догляд призводить до сухості, подразнення шкіри, а іноді спричиняє дерматит. Під час консультації дерматолог визначить ваш тип шкіри, порекомендує засоби, які підходять саме вам, і розкаже, як правильно доглядати за тілом.

Куди записатись до дерматолога в Києві?

У двох клініках Smart Medical Center у м. Києві консультують лікарі-дерматовенерологи з досвідом роботи понад 10 років. У Смарт Медікал, окрім консультації дерматолога, ви можете здати аналізи, зробити дерматоскопію, трихоскопію, а за потреби — видалити новоутворення радіохвильовим ножем чи за допомогою кріодеструкції.

Smart Medical Center працює щодня з 7:30 до 21:00. Щоб записатись на консультацію дерматолога в м. Київ, залишайте заявку на сайті або телефонуйте за номером (067) 127-03-03. Адміністратор проконсультує вас щодо запису на консультацію дерматолога і допоможе підібрати зручний час.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua