Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр

4696 відгуків наших клієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Алена14.04.2021

Хочу предостеречь дальнейших клиентов, этот врач неквалифицированный, назначал анализы которые не имеют никакой информации, не отвечала на поставленные вопросы, относилась не доброжелательно, она сама была не заинтересована в дальнейшем решении проблемы. Назначала лечение только антибиотики, сильные, но никаких пробиотиков чтобы как-то организму было легче, врачу не было интересно самочувствие после применения препаратов которые были назначены. Врач лечила проблему которой не было на самом деле, я просто выкинула деньги и лишний раз принимала не нужные антибиотики.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна. Оболонська філія
Валентина14.04.2021

Очень не люблю писать негативные отзывы, но это важно. Раньше клиникой я была довольна, и постоянно здесь обслуживалась. Но, когда мне сделали неправильно ЭКГ исследование и кардиолог не смог это даже трактовать потому что датчики были установлены неправильно. Минут 15 их не могли на меня надеть, постоянно что то переставляли. Уже тогда мне это показалось странным. И потом вот такое. Я за это безобразие вообще-то заплатила. Но дело даже не в деньгах, а упущенном времени. Ребята, это сердце! В другой клинике, благо, мне помогли. Если Ваши медсёстры не умеют делать это исследование, то отправьте из на переобучение и не ставьте под угрозу жизни людей.

Відгук з сайту. Оболонська філія
Микола14.04.2021

Я висловлюю щиру подяку лікарю з золотими руками Алтинник Наталії Володимирівні. Дякую за надану консультацію і Вашу професійність!

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації14.04.2021

Миколо, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Андрій Дудченко13.04.2021

Дякую, що відповіли на додаткові питання. Можу рекомендувати лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації14.04.2021

Андрію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Антон12.04.2021

Професіонал своєї справи. Рідкісний випадок "справжнього фахівця". Рівень найвищий у всьому: від огляду до маніпуляцій. Вона є фахівець, на якого потрібно рівнятись іншім. Дякую, що вона працює у Вас. Бережіть це.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабенко Наталія Василівна (Подологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації14.04.2021

Антоне, дякуємо за теплий відгук про нашого подолога Бабенко Наталію Василівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена Довгаленко12.04.2021

Я вже не вперше була на прийомі у лікаря, також рекомендувала прийти до Оксани В'ячеславівни моїй доньці. Вперше, за багато спроб знайти "свого" лікаря- дерматолога, я потрапила влучно. Чіткість рекомендацій, професійний підхід, результати лікування, що побачила вже за тиждень, направленість на результат, чуйне ставлення до пацієнта — це все сприяє продовженню лікування. На жаль, я не змогла записатися на квітень до Оксани В'ячеславівни, чекаю графік на травень та з задоволенням прийду на продовження лікування. Дякую клініці за чудового спеціаліста!

Відгук з сайту. Фахівець: Делятин Оксана В'ячеславівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації14.04.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Делятин Оксану В'ячеславівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена12.04.2021

Була на прийомі в Оксани В'ячеславівни, дуже задоволена. Видаляла родимки, вже не вперше. Рекомендую її як дуже розумного та прекрасного фахівця і людину. Надалі буду звертатися тільки до неї!

Відгук з сайту. Фахівець: Делятин Оксана В'ячеславівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації14.04.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Делятин Оксану В'ячеславівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анастасія12.04.2021

Привітний персонал, на рецепції дівчата дуже стараються бути корисними для кожного відвідувача, молодці! Але особливо хочу подякувати лікарю-дерматологу Мельник Катерині! Вона просто врятувала мені життя.)) Комплекси щодо висипань — геть. ✋ Тепер тільки у вашу клініку)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Мельник Катерина Олександрівна (Дерматологія / дерматоонкологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-дерматолога Мельник Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана12.04.2021

Дуже хороша клініка. Сервіс просто на висоті. Весь персонал чуйний, доброзичливий і доступно все пояснює. Лікарі кваліфіковані. Залишилися дуже задоволені відвідуванням.

Відгук з анкети. Напрям: Рентгенологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Lana12.04.2021

Ілона Бегларян допомогла мені з чоловіком перенести covid-19 без надмірної тривоги, з усіма роз'ясненнями про лікування та аналізи, коли вони дійсно були необхідні. Неодноразово нас заспокоювала й підтримувала й на очних, і на онлайн консультаціях. Дуже вдячна Ілоні Миколаївні за професіоналізм, доказовий підхід і чуйність. Ви супер-лікар!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бегларян Ілона Миколаївна (Терапія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.04.2021

Дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-терапевта Бегларян Ілону Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00