Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр

4274 відгуки наших клієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Яніна17.01.2021

Була на консультації + узі у Шаргородської С. О. , Лікар не зуміла встановити діагноз тільки одні припущення, проте були прописані для лікування препарати на суму 990 грн, та прийти повторно на узі через декілька днів. Прийом ліків тільки погіршило моє самопочуття, прийшовши на повторну консультацію, висновок теж самий як і попередній ні про, що!!!!!!!! З узі огляду лікарки одночасно маткова і позаматкова вагітность (5 тижнів)при тому, що вони мають розвиток по динаміці попереднього узі. На наступний день вирішила пройти ще одне контрольне узі у інших фахівців Висновок: патології не виявлено, вагітностей не маю!!! Припинити лікування приписаними лікарем препаратами. Витративши на обстеження у клініці 1300 грн, та лікування 990 грн не рекомендую проходити обстеження у даного лікаря, не компетентна у сфері узі!!!!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Шаргородська Світлана Олександрівна. Оболонська філія
Вікторія17.01.2021

З донькою були на прийомі у алерголога Хайдакіної К.О. Чудовий лікар, справжній професіонал своєї справи! Катерина Олександрівна має свій особливий підхід як до дитини, так і до батьків. На безліч питань дала чіткі, аргументовані і зрозумілі відповіді. Це перший алерголог, яка сказала, що дочці не тільки можна, але й потрібно розширити раціон харчування, що і ставить собі Катерина Олександрівна за основне завдання. Всім рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Оболонська філія
Уляна16.01.2021

У цей центр мене відправила стоматолог, щоб зробити проби на чутливість до анестетиків. Усередині всі ходять у бахілах, які можна взяти при вході. Але все одно прибиральниці постійно роблять вологе прибирання. Я дуже здивувалася, що в них є своя симпатична форма й бейджики з ПІБ. Всередині чисто й затишно, усе витримано в одному світлому кольорі, навіть колір сидінь для очікування підібраний у м'яких тонах. Одна ця ситуація мене відразу розташувала до даного центру. На рецепції працють 4 дівчини, мене зареєстрували без черги, дізнавшись особисті дані, але не просячи документ, що засвідчує особу. Поруч зі мною в іншого клієнта дівчина його попросила. Тобто, у принципі, можете придумати якісь дані та зберегти анонімність. За рецепцією знаходиться гардероб, який являє собою кілька шаф, куди люди самостійно на вішалки вішають свій верхній одяг. У зоні очікування є розмальовки для дітей, кулер із водою та автомат для приготування чаю / кави. Усі працівники, з якими я спілкувалася, були досить ввічливі та доброзичливі: відповіли на всі мої запитання максимально докладно. Одна проба, яка виявилася негативною, і мені не потрібно було робити інші, обійшлася мені в 150 грн. Вважаю, що це недорого. І такий рівень обслуговування коштує цих грошей. Медичний центр різнопрофільний, у кожного лікаря є кабінет. Якщо мені знадобиться, то, найімовірніше, я піду сюди, ніж у державну клініку. І вам раджу.

Відгук з Google Maps. Напрям: Алергопроби. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Уляно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Оболоні та високу оцінку нашому сервісу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ганна16.01.2021

Хочу передати подяку Хайдакіній К. О. Хочу відзначити компетентність і професіоналізм лікаря. Приємно вражена відношенням зі сторони Катерини Олександрівни.

Відгук з анкети. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Педіатрія, Алергологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Ганно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра, дитячого алерголога Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Дар‘я16.01.2021

Дякую за все ❤️

Відгук з анкети. Напрям: Загальна хірургія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Дар‘є, дякуємо за теплий відгук. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

В. М.16.01.2021

Дякую за оперативну роботу всім працівникам центру! Особлива подяка Марині Володимирівні Мірошниченко. Від першого відвідування найкращі та найбільш обнадійливі відчуття.

Відгук з анкети. Фахівець: Мірошниченко Марина Володимирівна (Подологія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Дякуємо за теплий відгук про подолога Мірошниченко Марину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Сергій16.01.2021

Дуже професійні, приємні та ввічливі лікарі.

Відгук з Facebook. Напрям: Функціональна діагностика
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Сергію, щиро вдячні за теплий відгук у Facebook про лікарів клініки Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Сергій16.01.2021

На мою думку, найкраща клініка. Усе дуже якісно. Персонал дуже ввічливий, лікарі кваліфіковані, ціни помірні. Візит до ортопеда, рентген та здача крові зайняли всього пів години. Рекомендую.

Відгук з анкети. Напрями: Рентгенологія, Ортопедія і травматологія, Лабораторні дослідження (аналізи). Печерська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Сергію, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Alex16.01.2021

Бегларян Ілона Миколаївна — хочу залишити позитивний коментар про цього лікаря. Два роки тому був у неї в клініці, де приймала раніше. Лікував кашель, дуже сподобався підхід і увага. Зараз захворів, і добре, що тоді зберіг візитку. Зателефонував лікарю, коли вона була у відпустці. Не відмовила, уважно вислухала, сказала, що робити та до кого можна звернутися, поки вона у відпустці. Тепер знаю, що лікар працює в Смарт Медікал Центрі. Буду звертатися сюди до Ілони Миколаївни. Адже в наш час важко знайти адекватного лікаря, який не призначає списки аналізів та препаратів на п'ятнадцять позицій, а призначення й лікування всі обгрунтовані та зрозумілі.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бегларян Ілона Миколаївна. Напрями: Кардіологія, Терапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Олександре, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-кардіолога, терапевта Бегларян Ілону Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ганна16.01.2021

Філія дуже зручно облаштована, персонал чемний та доброзичливий, лікар професійний та уважний. Дуже вдячна.

Відгук з анкети. Напрям: Дієтологія дитяча. Печерська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Ганно, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center на Либідській. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом медичного центру. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00