5273 відгуки наших клієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Анна04.08.2021

Александра прекрасная докторка. Несколько лет меня беспокоило новообразование на пальце и я его лишилась за считанные минуты на приеме. С Александрой очень приятно вести беседу, чувствуется, что она обеспокоена твоим состоянием и хочет помочь. Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Барчук Олександра Юріївна. Печерська філія
Оксана04.08.2021

Майже три тижні безрезультатно шукали причину дитячого кашлю, вже готові були на агресивне лікування, коли Катерина Олександрівна вказала на причину, яку раніше ніхто навіть не допускав. Лікування спрацювало і вже другу добу ми спимо без кашлю! Дякую Катерині Олександрівні за неузагальнений підхід, а менеджменту клініки за створені умови, що при них у вас бажають працювати справжні фахівці.

Відгук з сайту. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Оболонська філія
Лідія03.08.2021

Щиро вдячна Тарасу Ігоровичу за допомогу! Професійність, впевненість, турбота та уважність лікаря - і гранулома підшкірножирової клітковини вже не проблема! Під час консультацій, операції та перев'язок лікар не лише пояснював та давав відповіді на запитання, а ще й створював спокійну атмосферу, за що особлива подяка!

Відгук з сайту. Фахівець: Мандзюк Тарас Ігорович. Печерська філія
Олександр03.08.2021

Офтальмолог та лікар УЗД дійсно професіонали своєї справи. Дякую

Відгук з анкети. Фахівці: Оленюк Наталія Віталіївна, Швирьова Анна Сергіївна. Напрями: Офтальмологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Олександре, дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Оленюк Наталію Віталіївну та лікаря ультразвукової діагностики Швирьову Анну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана03.08.2021

Забір венозної крові в непелюшковому віці — done! В такому віці, коли він розуміє, що відбувається, ми вперше брали з вени кров! Переніс стійко, трохи перелякався наприкінці, але ми все одно змогли набрати дві пробірки матеріалу для дослідження! Дякую команді лікарів Smart Medical Center Оболонь! Правда, не знаю, коли зможемо цю екзекуцію повторити!)))) Най пройде трохи часу))) На моє щастя, Макдональдс працює з 6 ранку)))) Тому обіцяну бонусну картоплю фрі з кетчупом я таки змогла забезпечити дитині!)))

Відгук з Facebook. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лабораторні дослідження у клініці Smart Medical Center на Оболоні. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Hatha HaTha Katrin03.08.2021

Грамотні фахівці, йшли за рекомендацією і не пошкодували. Дуже дякую дівчинці на телефоні: все спокійно розповіла, відповіла на всі мої нудні запитання, навіть як доїхати і де паркуватися. Рекомендую на 100%.

Відгук з Facebook. Напрям: Терапія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку адміністратору контакт-центру. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена03.08.2021

Була в Смарт Медікал на Либідській. Дуже красива клініка, привітний персонал, приємно відвідувати такі медичні установи. Відвідувала дерматолога Мельник Катерину — приємний молодий лікар, що розташовує до себе, розвіяла мої побоювання, провела ретельний огляд, вислухала і відповіла на всі питання. Красно дякую! Рекомендую лікаря і клініку!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Мельник Катерина Олександрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Трихологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center на Либідській та лікаря-дерматолога Мельник Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана03.08.2021

Дійсно професійні лікарі. А привітний персонал і безоплатна кава — це на додачу)

Відгук з Google Maps. Напрям: Терапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікарів та сервіс клініки Smart Medical Center. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна03.08.2021

Обслуговування на вищому рівні.

Відгук з Google Maps. Напрям: Терапія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Анно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про сервіс клініки Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Iryna03.08.2021

Надзвичайно задоволені прийомом лікаря Фоміної. Професійний підхід та любов до дітей!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Фоміна Ольга Олексіївна (Педіатрія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації03.08.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-педіатра Фоміну Ольгу Олексіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00