10618 відгуків наших клієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Залишити відгук Скарга керівництву
Валерія17.06.2024

Були сьогодні на консультації,це просто лікар від Бога,дуже хороший спеціаліст,все зрозуміло пояснює!!! Тепер тільки що зразу до вас)) Дякую величезне)

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна
Дарʼя17.06.2024

Дуже сподобався лікар. На прийомі не було жодного дискомфорту, не дивлячись на те, що була досить делікатна проблема. Повністю «розжував» (іншого слова навіть не підберу)) проблему, методи лікування, які можуть бути в даному випадку та заспокоїв. Вийшла від лікаря в гарному настрої. Щодо результатів лікування поки не можу нічого сказати, бо тільки сьогодні відвідала лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Зінченко Владислав Валерійович. Філія на Оболоні
Аліна17.06.2024

Незадоволена візитом лікаря. Почула совкові наративи про "ти ще молода, щоб мати такі проблеми", "а як потім будеш народжувати". Провела первинне обстеження неначе для галочки, ніякого контакту не відбулося, зацікавленості у допомозі не відчула. Неодноразово відвідувала різних спеціалістів даної клініки, вперше стикнулася з таким.

Відгук з сайту. Фахівець: Краснопольська Наталія Анатоліївна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Аліно, нам дійсно шкода, що у вас склалися такі враження під час візиту до клініки. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Юлия17.06.2024

Отношение халатное, ждали.консультацией не довольны! 2 дня звоню в клинику за обратной связью по анализам! Говорят перезвоним!Игнор! Результата от лечения нет! Потратила только время и деньги!!! Слава богу что обратилась за помощью к другому лору , а то так и ждали бы ответа по анализам ,третий день, без нормального действующего лечения! С диагнозом гайморит по снимкам! Очень жаль что после визита к такому специалисту,испортилось мнение о клинике! Хотя раньше если приходилось обращаться за помощью, всегда только в Смарт медикал! Педиатры очень внимательны и всегда выслушают и дадут подробную консультацию!

Відгук з сайту. Фахівець: Зуган Ірина Григорівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Юліє, нам дійсно шкода, що у вас склалися такі враження під час візиту до клініки. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Олег Лемешко17.06.2024

14.06.2024р. звернувся до кардіолога з проханням замінити ліки від тиску. Уважно вислухали, обстежили та виписали нові ліки та додаткові обстеження. Попередили, що ліки сильні та уважно приймати, своєчасно зменшувати дозу та призначили повторну консультацію через два-три тижні. Проходячи додаткове обстеження 17.06.2024 р. звернувся до адміністратора з проханням надати номер телефону лікаря тому, що тиск не спадає(160 -170 на 94-113). В наданні номеру телефону відмовили,(це зрозуміло), пообіцяли передати інформацію лікарю і вона зателефонує. Дійсно - передали, зателефонувала людина, яка немає з його слів освіти лікаря та запропонував записатися на повторний прийом. Лікар пацієнта ігнорує))). Оплата проведена. Робота не виконана.

Відгук з сайту. Фахівець: Мороз Ангеліна В'ячеславівна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Олеже, нам дійсно шкода, що у вас склалися такі враження під час візиту до клініки. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Ольга17.06.2024

Прекрасний лікар! Сучасна, уважна, компетентна.

Відгук з сайту. Фахівець: Юрківська Марина Василівна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Ольго, дякуємо за високу оцінку професіоналізму лікаря-гінеколога Юрківської Марини Василівни. Бажаємо здоров'я.

Надія Руденко17.06.2024

так як орієнтувалася на відгуки при виборі лікаря, також залишу і свій. мені лікар порекомендувала зробити обстеження з розширенням зініць, при цьому не попередивши про можливі наслідки, сказала тільки, що буду трошки гірше бачити вблизі. також не попередила, що денне світло ще більше загострить ситуацію. це я вже зрозуміла, вийшовши з клініки, і це ще й був хмарний день! опустимо те, що доїхати додому було великою проблемою, бо я майже не бачила. окей, це було майже одразу після обстеження. але мене ніхто не попередив, що іншу частину дня буде те саме, що всі плани треба відкласти. через години три коли я вде в дзеркалі почала розпізнавати свої очі, то в мене не те щоб розширені зіниці були, моє око і було зіницею! і на наступний день мені приходиться сидіти вдома, уже не говорячи про те, що треба працювати якось, не знаю як. і денне світло досі викликає дискомфорт. лікар закрапала двічі мені очі, типи краплями, що розширяють зіниці. впевнена, другий раз був явно зайвий. моя основна скарга, це те, що мене не попередили про можливі наслідки. я б не погодилася, якби знала, що зі мною таке зроблять. в ітозі, мені навіть не сказали, який у мене зір, і які мені потрібні окулярию і для цього треба окремо приходити в вашу клініку, а бажання приходити, як ви розумієте, взагалі немає.

Відгук з сайту. Фахівець: Коржикова Наталія Петрівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Надіє, нам дуже шкода, що у вас сталась така прикрість під час візиту до клініки. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Яна17.06.2024

Записалась на консультацію і рентген з переломом стопи. Як виявилось рентген не працює, чому одразу не попередили по телефону не зрозуміло! Довелось відмінити запис і шукати травмпункт

Відгук з сайту. Фахівець: Опанасенко Володимир Вікторович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Яно, нам дуже шкода, що сталось непорозуміння під час візиту до клініки. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Анна17.06.2024

Звернулися до лікаря з питанням промивання лакун мигдаликів дитині. Лікарка без проблем знайшла підхід до дитини, швидко й якісно провела необхідний огляд та саму процедуру.

Відгук з сайту. Фахівець: Ситник Галина Юріївна (Отоларингологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Анно, нам дуже приємно читати слова вдячності, адресовані лікарю-отоларингологу Ситник Галині Юріївні. Раді, що ваш візит був якісним та комфортним. Бажаємо здоров'я.

Ольга Русакова16.06.2024

Дякую лікарю - онкохірургу Бавикіну Є.М. за Ваш високий професіоналізм, доброту, щиро дякую Вам за ваші золоті руки, за Вашу уважність і небайдужість до пацієнта. Євген Миколайович — Лікар з великої літери. Хочу висловити Вам велику подяку за проведену операцію. Бажаю Вам благополуччя та здоров'я.

Відгук з сайту. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Ольго, тішимося читати такі відгуки про наших лікарів. Щиро вдячні вам за позитивний відгук про лікаря-мамолога Бавикіна Євгена Миколайовича. Бажаємо здоров'я.

Залишити відгук

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua