Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр

Залиште відгук, будь ласка Номер телефону не буде відображено на сайті

Кваліфікація:
Увага:
Комфорт клініки:

1786 відгуків наших клієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ольга 20.09.2019

Клініка сподобалась. Хлипавка Олександр федорович - дуже уважний та доброзичливий лікар

Відгук з анкети. Фахівець: Хлипавка Олександр Федорович (Ультразвукова діагностика (УЗД))
✍ Відповідь від адміністрації 20.09.2019

Ольго, дякуємо за відгук про клініку та лікаря ультразвукової діагностики Хлипавку Олександра Федоровича. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Нінель 20.09.2019

Високий рівень обслуговування. Дякую, що показуєте, як потрібно ставитися до пацієнтів! Довго не могла знайти свого лікаря! Мирошниченко Тетяна Вікторівна виявилася саме тим лікарем, якому довіряєш з перших хвилин знайомства! Чудовий фахівець, уважна! Буду радити всім своїм знайомим! Дякуємо!

Читати далі
Відгук з анкети. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 20.09.2019

Нінеле. дуже дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр і лікаря-гінеколога Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Тамара 20.09.2019

Дуже гарна клініка. Зверталися вперше, все сподобалося. Всі привітні, чемні. Клініка світла, дуже чисто. Були у лікаря подолога. Враження тільки приємні. Професіонал своєї справи.

Відгук з анкети. Фахівець: Бабенко Наталія Василівна (Подологія)
✍ Відповідь від адміністрації 20.09.2019

Тамаро, щиро вдячні за теплий відгук про медичний центр і подолога Бабенко Наталію Василівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Ольга 17.09.2019

Відвідала клініку вперше, дуже сподобалося. Все на професійному рівні. Буду рекомендувати. Була на прийомі у Кисельової Олени Анатоліївни, лікар гематолог. Отримала відповіді на всі запитання. Отримала рекомендації на подальше лікування. Дуже вдячна.

Відгук з анкети. Фахівець: Кисельова Олена Анатоліївна (Гематологія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.09.2019

Ольго, дякуємо за теплий відгук про медичний центр та лікаря-гематолога Кисельову Олену Анатоліївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Євгенія 17.09.2019

Все дуже сподобалося, лікарі вищого класу!

Відгук з анкети. Фахівець: Фоміна Ольга Олексіївна (Педіатрія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.09.2019

Євгеніє, щиро вдячні за відгук про лікарів Смарт Медікал Центр. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Анна 17.09.2019

Дуже, дуже сильно не задоволена лікарем-педіатром Фоміною О.О. Були в неї на прийомі вперше, для того щоб зробити дитині вакцинацію. Це не перша вакцинація, яку ми проходили в цій клініці. Суть в тому, що дитині необхідно було вести вакцину згідно з календарем профілактичних щеплень затверджених МОЗ, а саме: Гепатит В, дифтерія, правець, кашлюк та поліомієліт. Лікар в свою чергу відмовилася проводити вакцину з Гепатитом В, обгрунтовуючи своє рішення тим, що наразі вона не потрібна дитині і її можна буде зробити в 1,5 року. Після консультації з іншими лікарями нам повідомили, що до 1 року дитині обов'язково ввести вакцину від ГепатитуВ 3 рази. Відповідно 2 рази до цього вже були введені. А тепер нам необхідно повторно вколювати дитині вакцину. Ну і відповідно оплачувати її разом з прийомом педіатра. А ще вона дуже не уважна, так як якби я не нагадала поміряти дитині температуру, вона б цього і не зробила. І після вакцинації нас тримали в клініці аж цілу годину. Причому прохання підійти і відпустити після 30 хв. абсолютно ігнорувалися лікарем, обгрунтовуючи тим, що в неї прийом і вона підійде пізніше.

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Фоміна Ольга Олексіївна (Педіатрія)
✍ Відповідь від адміністрації 17.09.2019

Анно, нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Ми передали ваш відгук керівництву. Дякуємо за зворотній зв'язок. Бажаємо вам і вашій родині міцного здоров'я.

Анастасія 16.09.2019

У вашій клініці були вперше! Потрібна була консультація отоларинголога. Потрапили до Оксани Олександрівни. Лікар професіонал своєї справи!!! Дуже задоволена ставленням лікаря до пацієнта 😁 Дуже дякую!!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хлопушина Оксана Олександрівна (Отоларингологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 17.09.2019

Анастасіє, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-отоларинголога Хлопушину Оксану Олександрівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Олена 16.09.2019

Проходила комплексний Check-up. Усі працівники Smart Medical від медсестер, працівників на рецепції і до лікарів виконують свою роботу ідеально. Обстеження ретельні, консультації детальні, аналізи і медикаменти призначаються тільки в разі потреби. Залишилася більш ніж задоволена і неодмінно буду звертатися ще раз.

Читати далі
Відгук з Google Maps. Напрям: Комплексні програми обстеження
✍ Відповідь від адміністрації 16.09.2019

Олено, щиро вдячні за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та її співробітників. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Вікторія 16.09.2019

Чула багато хороших відгуків і не розчарувалася) Була у Коляди Олени Юріївни - тільки позитивні враження. Дуже приємна жінка, грамотно і тактовно все пояснює. Вже після першого прийому винесла для себе деякі цікаві речі. Із задоволенням піду ще. :)

Відгук з Google Maps. Фахівець: Коляда Олена Юріївна (Психологія)
✍ Відповідь від адміністрації 16.09.2019

Вікторіє, щиро вдячні за теплий відгук на Google Maps про клініку і психолога Коляду Олену Юріївну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Марія 16.09.2019

Хороша клініка з хорошими спеціалістами. Звертаємося в клініку усією родиною. Гедзь Т. В. - уважний і хороший спеціаліст

Відгук з анкети. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 16.09.2019

Маріє, щиро вдячні за відгук про клініку, її співробітників та лікаря-дерматолога Гедзь Тетяну Віталіївну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Записатися на прийом