8135 відгуків наших клієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Залишити відгук Скарга керівництву
Наталя05.06.2023

Випадково потрапила до цього фахівця. ДУЖЕ задоволена! Неперевершені відчуття після масажу. Мої м'язи вперше за багато років по справжньому відчулися розслабленими після десятиліть сидячої роботи. Оцінила би роботу 12 з 10)) Дякую тобі, Ян, ти неймовірний!

Відгук з сайту. Філія на Оболоні
Олександр05.06.2023

Дуже чуйний та професійний лікар, окрім масажу також дав поради та консультації щодо відновлення мобільності тіла, все супер, дуже вдячний)))

Відгук з сайту. Фахівець: Петриковець Ян Вадимович. Філія на Оболоні
Ольга05.06.2023

Дуже задоволена прийомом та консультацією Бикової О.С. Перший лікар із 5 який чітко розповів мій стан, та призначив нормальне лікування Дякую. Всім раджу клініку

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бикова Олена Станіславівна (Неврологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.06.2023

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікаря-невропатолога Бикову Олену Станіславівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Ірина Олександрівна05.06.2023

04.06.2023 року були на прийому у лікаря Хідірова Д.С., з дитиною 5 років з носовою кровотечею, провір обстеження направив на аналізи, склав враження проффесійного лікаря але є одне але!!! Як може лікар не побачит гній у носі, вже недоїжджаючи до домівки у дитини піднялась температура і ми були вимушені визивати швидку допомогу та їхати на обстеження до іншого лікаря!!! Не рекомендую лікаря!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.06.2023

Ірино, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Диана05.06.2023

При первичном приеме со сдачей анализов было назначено лечение до результатов анализов, которое после пришлось корректировать и другой специалист "аргументировал" это тем, что это одно и тоже . Проведено УЗИ, с целью? При втором приеме после моего вопроса - зачем мне сделано этот анализ, получить ответ- "вы его делали в прошлый раз, это разные анализы".. Выходит я прихожу в частную клинику, плачу большие деньги не только за неполноценную консультацию, а и анализы, выбор которых мне не аргументирован и не понятен, нет желания мне понятно объяснить. Даже когда я задавала вопрос по нескольку раз, другими словами, получала скудный ответ, который выходил с моего вопроса и не больше. О правильной подготовке к анализам была уведомлена единожды другим специалистом, никто не удостоверяется, придержалась я их или нет.

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.06.2023

Діано, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Любов05.06.2023

Климовська Галина Миколаївна вже понад 5 років стежить за розмірами гемангіоми у печінці дитини. Довіряємо тільки їй. Бо два "УЗД-спеціаліста" ставили дитині кісту і майже поклали під ніж. Тільки Галина Миколаївна чітко сказала: "Мамочка, не хвилюйтесь, 99.9% - це гемангіома. Вона просто є. Загрози для життя не становить. Спостерігайте, щоб не виросла і все". Їздимо за Галиною Миколаївною по всьому Києву, де б вона не працювала. Сама неодноразово зверталася до неї. Усім знайомим раджу тільки її. Спеціаліст з великої літери. Галино Миколаївна, дякую за вашу роботу! Клініка на вул. Маккейна, 7Б - чудова! Завжди приємно приїжджати.

Відгук з сайту. Фахівець: Климовська Галина Миколаївна (Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.06.2023

Любове, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ультразвукової діагностики Климовську Галину Миколаївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Михайло05.06.2023

Я тривалий час шукав лікаря, якому міг би довіритися для лікування. Мені неймовірно пощастило, коли друзі, які працюють у медицині, порадили мені звернутися до Захарасевича Катерини Володимирівни, яка працює в компанії Smart Medical Center, для вирішення проблеми, яка мучила мене вже багато років, ускладнює ходіння і викликає набряки на ногах. Відчуваєш, що зустрів щасливий успіх у житті, коли потрапляєш на прийом до розумного, знаючого, доброзичливого, унікально високопрофесійного та гарного лікаря, як Захарасевич Катерина Володимирівна. Отримані знання в університетах та академіях допомагають їй ось уже понад 20 років рятувати людей у лікарні швидкої допомоги. Блискучий хірург вирішив мою проблему, повернув мені радість безболісного пересування на ногах.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна (Судинна хірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.06.2023

Михайле, дякуємо за ваш відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного зддоров'я та всього найкращого!

Аліна05.06.2023

Як професіонал Світлана врятувала мене від алопеції. Після пережитих сильних стресів із-за війни почала помічати в себе ділянки на голові без волосся: спочатку одну, потім другу, котрі почали збільшуватися, що привело мене ще до зайвих стресів. І от, коли окрім цих ділянок, котрі ще можна було приховати верхніми пасмами, волосся почало ще рівномірно випадати, я майже побігла в вашу клініку за порятунком, попередньо записавшись до Світлани Кочергіної. Мала надію, але все одно готувалась носити перуку. Лікарка ж дала надію на відновлення моєї шевелюри. І вже після першої ін‘єкції препарату в мої блискучі від відсутності волосся вогнища, вони почали поступово обростати. Моєму щастю не було меж. На момент написання цього відгуку я тільки-но вийшла з третьої процедури. Моє волосся активно росте, стає більш густим та менше випадає. Дякую Вам, Світлано, що відновлюєте моє здоров’я та красу, тим самим рятуєте від депресії. Дякую, Smart Medical Center.

Відгук з сайту. Фахівець: Кочергіна Світлана Валентинівна (Консультація трихолога). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.06.2023

Аліно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога Кочергіну Світлану Валентинівну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Катерина05.06.2023

В Смарт Медікал Центр не страшно з'являтися зі своїми проблемами. Лікарі та персонал привітні, уважні.

Відгук з сайту. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.06.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього айкращого!

Галина05.06.2023

Відвідую цей центр не вперше, була у відділеннях на Оболоні ще до війни та Чернігівській, вже під час війни. Попри важкі часи, якість обслуговування не змінилась. Швидко, чітко, професійно, без зайвих навʼязувань обстежень. Кол-центр блискавично вирішує всі питання, лікарі - професіонали, гарне нове обладнання, новинка для мене - координатор клініки, який зустрічає клієнтів, проводжає їх до потрібного кабінету, постійно ходить по території, слідкує і допомагає. Дуже задоволена, раджу 👌🏻

Відгук з сайту. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.06.2023

Галино, вдячні за вашу рекомендацію та відгук про візит. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua