Відгуки пацієнтів Смарт Медікал Центру

Залиште відгук, будь ласка Номер телефону не буде відображено на сайті

Кваліфікація:
Увага:
Комфорт клініки:

1597 відгуків наших клієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Оксана Ракітіна 14.07.2019

Доброго дня Рекомендую найкращого гінеколога і мамолога!!!!!Тетяна Вікторівна!!!!! Лікар від Бога!!! Професіонал і чудова людина

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна (Акушерство і гінекологія)
Ольга 14.07.2019

Делали прививку своей двухмесячной доченьке, остались очень довольны. Врач осмотрела ребёнка перед вакцинацией, проконсультировала нас что делать при побочных действиях. В клинике очень уютно, есть водичка, чай, кофе, а так же детский уголок. Персонал очень приветливый. Обязательно будем продолжать обслуживаться в этой клинике.

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Гільфанова Анна Михайлівна (Вакцинація (дітям))
ddtfan 13.07.2019

Дуже хороша клініка! Легко записатися на прийом, ідеальна чистота, персонал ввічливий. Лікар-дерматолог Клименко Оксана Федорова просто супер! Спасибі їй велике і асистенту теж. Вони зробили складне видалення папіломи на нижньому столітті просто ідеально! Я тільки сказала, що боюся уколів, і уколу не було! Знеболювальні були тільки крем і потім каплі😀🙏. Вся процедура зайняла 30 хвилин, хоча більшу частину часу потрібно було чекати, поки подіє анестезія. Насправді це не страшно, коли знаєш, чого очікувати. Використовували радіохвильової метод, і відразу після взагалі нічого не видно - не залишилося ніяких слідів. І знайти їх не складно. До речі ціни теж досить помірні в порівнянні. Дійсно хороша клініка! СПАСИБІ ЛІКАРЯМ 🙏👍

Читати далі
Відгук з Instagram. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія / дерматоонкологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.07.2019

Дуже дякуємо вам за такий теплий відгук про медцентр та лікаря-дерматолога Клименко О.Ф. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія 13.07.2019

Рекомендую лікаря, Орлова Олена Олександрівна. Кращого гінеколога я не зустрічала.

Відгук з Facebook. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 13.07.2019

Юліє, щиро вдячні вам за відгук-коментар у Facebook про лікаря-гінеколога Оролову О.О. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Тетяна 13.07.2019

Були приємно вражені обслуговуванням та внутрішнім оздобленням клініки (картини). Єдине зауваження - сподівалися на огляд дитини перед вакцинацію саме імунологом, а не педіатром. Вибачте, не згадаю ПІБ лікаря. Огляд перед вакцинацією був проведений задовільно і позитивно.

Відгук з анкети. Напрям: Вакцинація (дітям)
✍ Відповідь від адміністрації 13.07.2019

Тетяно, дуже дякуємо вам за відгук про клініку Смарт Медікал Центр та її фахівців. Наступного разу під час запису ви можете зазначити, що хочете потрапити саме до дитячого імунолога, і адміністратор запише вас до Гільфанової А.М. чи Бегларяна С.А. Бажаємо вам і вашій дитині міцного здоров'я.

Читати далі
Роксолана 12.07.2019

В апреле, по рекомендации своей педикюрши, пришла в клинику удалять бородавки на ступне. Прошла осмотр у подолога и дерматолога. Бородавки не диагностированы. Заплатила около 500 грн и ушла ни с чем. Пришлось уговаривать врача чтоб удалил, но меня убедили что ничего нет. Прошло три месяца. Бородавок стало в два раза больше. Я потеряла время и деньги - за ваши «услуги» и за удаление этих и дополнительных бородавок в другой клинике. Недопустимо иметь «специалистов», которые не могут определить простейшую бородавку!!! Недопустимо брать деньги за такие консультации! Внешне отличное впечатление о клинике, а профессионализм нулевой. Больше не обращусь и можете рассчитывать на мой антисовет.

Читати далі
Відгук з сайту. Напрям: Подологія
✍ Відповідь від адміністрації 13.07.2019

Роксолано, перепрошуємо за незручності. Нам дуже шкода, що так сталося, однак бородавку дійсно не завжди вдається видалити з першого разу. Ми передали ваш відгук у відділ контролю якості і обов'язково пропрацюємо ваш випадок із лікарем та подологом. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Читати далі
Anna 09.07.2019

Гарна клініка та персонал. Не перший раз у вас. Велика подяка імунологам Бегларяну С.А. та Гільфановій А.М. дякую.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович (Імунологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 10.07.2019

Anna, дякуємо за відгук на Google Maps. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана 09.07.2019

Клініка чиста, персонал привітний. По запису до лікаря - без черг. Так вийшло, що потрібна була консультація спеціаліста по нігтях. На педикюр йти було незручно, бо соромилась. По інтернету дізналась, що існує такий лікар-подолог. По рейтингу лікарів в інеті хотіла записатись у цій клініці до Наталії, але у неї не було місця на зручний для мене час. Мені передзвонили з клініки і запропонували піти до Мірошниченко Марини Володимирівни. Я дуже хвилювалась. Хочу сказати, що Марина дуже позитивна та уважна людина. Заспокоїла, обережно та гарно зробила свою справу та ще надала порад, лік та впевненності, що все гаразд. Дякую за турботу. Буду пропонувати знайомим та хочу привести рідних.

Читати далі
Відгук з анкети. Фахівець: Мірошниченко Марина Володимирівна (Подологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.07.2019

Оксано, дуже дякуємо за ваш теплий і розгорнутий відгук про подолога Мірошниченко Марину Володимирівну. Нам дуже приємно, що ми допомогли вирішити вашу проблему. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.

Надія 08.07.2019

Хочу сказати величезне спасибі доктору Орловій Олені Олександрівні, вона по-справжньому лікар від Бога, приємна, ввічлива, уважна до своїх відвідувачів. А також спасибі всім іншим співробітникам медичного центру за їх роботу. Раджу всім цю клініку.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 10.07.2019

Надіє, дякуємо вам за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Руслан 07.07.2019

Хороший і професійний персонал, робили щеплення. Рекомендую.

Відгук з Google Maps. Напрям: Вакцинація (дорослим)
✍ Відповідь від адміністрації 09.07.2019

Руслане, дякуємо вам за відгук на Google Maps. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Записатись на прийом