Уролог у Києві | Консультація лікаря-уролога | Smart Medical Center
Стаття
30 Листопада

Урологія в Києві

1186

Урологія вивчає  захворювання сечовидільної системи, їх лікування та профілактику. Лікар-уролог діагностує захворювання, що передаються статевим шляхом - уреаплазмоз, генітальний герпес, мікоплазмоз, хламідіоз, сифіліс та інші. Звернення до уролога з профілактичною метою допомагає уникнути загострень і тривалого лікування.

Андрологія вивчає анатомію та фізіологію чоловічої статевої системи, проблеми старіння в пацієнтів-чоловіків. Андролог лікує порушення сексуальної та репродуктивної функції. Найчастіше до чоловічого лікаря звертаються з проблемами сексуальних розладів - імпотенцією, еректильною дисфункцією тощо.

Коли необхідно звернутися до чоловічого лікаря?

Неправильне харчування, стреси, переохолодження, вікові зміни і несприятливе навколишнє середовище призводять до урологічних захворювань, тому важливо своєчасно виявити відхилення.

Щоб уникнути ускладнень і хірургічного втручання, діагностувати і лікувати захворювання потрібно на перших стадіях.

Проконсультуйтеся з урологом (андрологом), якщо у Вас є такі симптоми:

 • біль внизу живота, в паховій області;
 • біль під час або після статевого акту;
 • незвичайні виділення зі статевих органів;
 • травмування статевих органів;
 • свербіж, печіння, висип, почервоніння статевих органів;
 • виразки на статевих органах;
 • порушення ерекції у чоловіків;
 • зниження потенції або прискорене сім'явиверження;
 • зміна кольору сечі;
 • зміна кількості і виду сперми;
 • безпліддя;
 • ускладнення сечовипускання.

Після 40 років рекомендується щорічно обстежуватися з профілактичною метою.

урологія укр Smart medical Center

 

Консультація уролога в Києві

У Smart Medical Center на Оболоні працюють два лікарі-урологи. Дмитро Новіцюк - уролог вищої категорії з 19-річним досвідом роботи, постійний учасник науково-практичних конференцій з урології та андрології. Анатолій Метляков має досвід роботи 6 років, вивчав ендоскопічні методи лікування в урології, пухлини сечостатевих органів, а також актуальні питання сексології та андрології.

Консультація уролога в Києві триває півгодини і включає встановлення діагнозу, спеціальний огляд, складання плану обстеження, попереднього плану лікування. Спочатку лікар збере історію хвороби та анамнез життя, запитає Вас про наявність алергічних реакцій, використання лікарських засобів. Уролог проведе спеціальний огляд на виявлення патологічних змін в органах сечовидільної системи.

За потреби андролог Cмарт Медікал Центр може зробити УЗД статевих органів на новому апараті південнокорейського виробництва. Для зручності Smart Medical Center розробив пакетні пропозиції - обираючи консультацію лікаря-уролога та ультразвукове дослідження статевих органів, Ви отримуєте знижку на обидві послуги.

Також Ви можете скористатися послугами денного стаціонару або провести додаткові цитологічні, бактеріоскопічні, лабораторні дослідження, цистоскопію (ендоскопічне дослідження сечового міхура) безпосередньо у Smart Medical Center. Дослідження виконуються в лабораторії Dila відповідно до прайсу лабораторії. Ви зможете отримати результати вже на наступний день після забору (якщо технологія виконання не передбачає більший термін) у друкованому вигляді в нашій клініці та на електронну адресу. 

У Smart Medical Center застосовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми використовуємо сучасне діагностичне та лікувальне обладнання та застосовуємо тільки сертифіковані лікарські препарати. Якщо виникне необхідність, Ви зможете проконсультуватися з суміжними спеціалістами.

Смарт Медікал Центр знаходиться на Оболоні (100 м від станції метро "Мінська"). Центр працює 7 днів на тиждень - щоб записатися на консультацію лікаря-уролога, залишайте заявку на сайті або телефонуйте за номером 067-127-03-03.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00