Новіцюк Дмитро Федорович

Новіцюк Дмитро Федорович

50

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Григорій21.02.2023

Лікар уважний, компетентний, окрім огляду і анамнезу, зразу ж зробив УЗД , призначив лікування. Все конкретно і по суті . Дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації22.02.2023

Григорій, дякуємо за ваш відгук про лікаря Новіцюка Дмитра Федоровича. Раді що звернулися у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Оксана08.02.2023

Клініку рекомендую, чудовий та професійний склад лікарів, дуже чуйний та приємний персонал. Хочу порекомендувати лікаря-уролога Новіцюка Дмитра Федоровича — професіонал своєї справи. Також хочу подякувати анестезіологу Крилова С.В. та всій команді стаціонарного відділення дуже чуйні та дбайливі!

Відгук з Facebook. Фахівці: Новіцюк Дмитро Федорович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Урологія, Анестезіологія
Відповідь від адміністрації08.02.2023

Оксано, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича та лікаря-анестезіолога Крилова Сергія Володимировича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ян08.02.2023

Дуже турботливий лікар. Результатом операції радий) Всім рекомендую на 100%

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна)
Відповідь від адміністрації08.02.2023

Яне, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Адалат27.01.2023

Хочу подякувати лікареві Новіцюку Д.Ф! Уважно слухає пацієнта, надає необхідну професійну допомогу, детально консультує щодо причин захворювання та напрямів лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович. Напрями: УЗД нирок та сечового міхура, Урологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації30.01.2023

Адалато, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Ярослав24.01.2023

Лікар — справжній професіонал.

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації25.01.2023

Ярославе, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

@anasteysha_k_2420.01.2023

Окрема вдячність лікарю Новіцюку Дмитру Федоровичу. Він лікар з великої літери.Оскільки він допоміг вирішити мою проблему, з якою я жила декілька років. Тепер я назавжди зі @smartmedicalcenter.

Відгук з Instagram. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія)
Відповідь від адміністрації20.01.2023

@anasteysha_k_24, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Анна15.12.2022

Мене зустрів компетентний лікар, від якого я отримала професійну консультацію з детальними поясненнями. Візитом залишилась повністю задоволена і за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія)
Відповідь від адміністрації15.12.2022

Анно, дякуємо вам за схвальний відгук на порталі doc.ua про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Інна 14.12.2022

Наприкінці листопада чоловікові зробили операцію з видалення аденоми простати. Оперував Новіцюк Дмитро Федорович. Лікар, що з першого знайомства справив враження фахівця високого рівня і високої культури спілкування. Операція, дякувати Богові і лікареві, пройшла вдало. Дмитро Федорович дуже уважний лікар. Саме такий, якими нам, пацієнтам, і хотілося б бачити усіх лікарів. Чоловіку доводилося турбувати лікаря навіть в позаробочий час і Дмитро Федорович жодного разу не проігнорував дзвінки чоловіка. Завжди детально і уважно давав поради щодо лікування. Після операції сам телефонував і цікавився станом здоров'я чоловіка. Ми просто вражені такою увагою. До речі, треба зауважити на тому, що усі фахівці клініки, до яких звертався чоловік (я супроводжувала його), справили найприємніші враження на нас. А адміністратори рецепції заслуговують найкращих компліментів. Дякую усім співробітникам клініки, в тому числі гардеробниці і прибиральницям. Особлива подяка медсестрам, що буквально кожні 15 хвилин після операції заходили до палати чоловіка, робили всі необхідні медичні маніпуляції та ще й підіймали настрій. Дівчата, красно дякуємо. А вам, Дмитре Федоровичу, особлива подяка і побажання сил, наснаги і гарного настрою.

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації14.12.2022

Інно, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам і вашій родині міцного здоров'я та всього найкращого!

Альона02.12.2022

Хочемо висловити велику вдячність за кваліфіковану, швидку медичну допомогу лікарю-урологу Новіцюку Дмитру Федоровичу, анестезіологу Пугачову Валерію Анатолійовичу та всьому персоналу який був поряд з моїм татом. На жаль я не всіх знаю поіменно. Всі ввічливі, турботливі. Дякую вам! Ви найкращі!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Новіцюк Дмитро Федорович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.12.2022

Альоно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича та лікаря-анестезіолога Пугачова Влерія Анатолійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Лілія12.10.2022

Дуже вдячна лікарю Новіцюку Дмитру Федоровичу: чудовий лікар, справжній спеціаліст. Була на операційному втручанні ТУР сечового міхура все пройшло чудово, вдячна і лікарю, і анестезіологу який дуже був ввічливий. На даний час ходжу на ін'єкції цистогіалу для міхура — можу запевнити що це зовсім не боляче, хоча я дуже боялась цієї процедури, але з таким лікарем і підходом до кожного пацієнта боятись зовсім немає причин. Клініка чудова, дівчата на рецепції дуже приємні.

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович. Напрями: Урологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації14.10.2022

Ліліє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua