Стаття
13 Грудня

6980 Окуліст (Офтальмолог) у Києві

Очі - досконалий оптичний “пристрій” і найважливіший орган сприйняття навколишнього середовища. Око складається з рогівки, склери, кришталика, зіниці, кон'юнктиви, сітківки. Будь-яка із складових частин цього складного оптичного приладу може “зламатися”, внаслідок чого виникають проблеми з зором.

Близько 90% інформації ззовні ми сприймаємо за допомогою очей - саме тому збереження хорошого зору особливо актуальне.

Офтальмологія вивчає будову, розвиток і функції органів зору. Лікар-офтальмолог проводить діагностику, лікування і профілактику хвороб очниць, кон'юнктиви, сітківки, зорових нервів, кришталика.

З якою проблемою звертатися до окуліста?

У першу чергу діагностика зору потрібна дітям до 18 років, людям після 45 років та вагітним. Обстежтеся додатково, якщо Ви багато працюєте за комп'ютером або маєте генетичну схильність до порушення зору.

Зверніть увагу, що хронічні процеси в організмі - запалення вуха, горла, нирок і статевих органів - можуть нашкодити очам.

Своєчасне обстеження і лікування захворювань запобігає ускладненням та непоправному погіршенню зору. Зверніться до офтальмолога в Києві, якщо у Вас є такі симптоми:

 • погіршення зору;
 • сльозотечі;
 • біль, печіння, сухість, почервоніння в очах;
 • затуманення зору;
 • боязнь світла;
 • втома очей.

За останній час захворювання очей виникають частіше через велике зорове навантаження. У групі ризику - програмісти, журналісти, редактори, студенти та всі, хто проводить багато часу перед монітором.

Профілактика зору дозволяє виявити схильність до хвороб або захворювання очей на ранніх стадіях. Це допоможе швидко і безболісно вилікувати їх. Тому досвідчені офтальмологи рекомендують відвідувати лікаря-окуліста (офтальмолога) раз на рік із профілактичною метою.

окулист Оспанова Нина Петровна

 

Офтальмологи на Оболоні

Консультацію окуліста проводить Ніна Оспанова, лікар-офтальмолог вищої категорії з 37-річним досвідом роботи.

Щоб уникнути проблем із зором, доктор Оспанова рекомендує робити гімнастику очей протягом дня і перерви при роботі за комп'ютером. Читайте статтю Ніни Оспанової про вплив комп'ютера на очі та відгуки про окуліста в Києві.

У Смарт Медікал Центр Ви можете пройти комплексне обстеження на сучасному обладнанні німецького і корейського виробництва. Досвідчений лікар-офтальмолог на Оболоні проведе повну діагностику, виявить можливі порушення роботи очей на ранній стадії і підбере для Вас індивідуальне лікування.

Консультація лікаря-офтальмолога вищої категорії триває півгодини і включає комплексну діагностику зору. У консультацію окуліста входять такі дослідження:

 • візіометрія - вимірювання гостроти зору і проведення пробної корекції при виявленні відхилення;
 • авторефкератометрія - вимірювання кривизни рогівки і оптичної сили ока;
 • пневмотонометрія - вимірювання очного тиску безконтактною методикою;
 • огляд переднього відділу ока на щілинній лампі;
 • офтальмоскопія - огляд очного дна.

У разі необхідності офтальмолог підбере Вам лінзи або окуляри, випише рецепт чи порекомендує фізіотерапевтичне лікування з гелій-неоновим лазером, яке Ви можете пройти у Смарт Медікал Центр. Додатково окуліст проконсультує з питань запального захворювання ока, що включає огляд із призначенням лікування без діагностики зору.

офтальмологическое оборудование Смарт Медикал Центр

За потреби у Smart Medical Center Ви можете проконсультуватися з офтальмологом-хірургом та ретинологом. Ігор Храмов - лікар-офтальмолог-хірург вищої категорії, ретинолог, автор більше 20 наукових робіт із 17-річним досвідом роботи. Лікар-офтальмолог першої категорії, ретинолог Світлана Кулик має досвід роботи 12 років і вивчала лазери в офтальмології в Інституті очних хвороб і тканинної терапії імені В. П. Філатова НАМН України.

Повторна консультація офтальмолога може знадобитися з метою контролю ефективності лікування або як консультація за результатами додаткових обстежень (лабораторні аналізи, консультація невролога тощо).

За показами у Смарт Медікал Центр зроблять спеціальне дослідження на наявність косоокості, гоніоскопію (огляд вугла передньої камери ока), огляд очного дна з тримірним окуляром та статичну периметрію (вимірювання поля зору на дуговому периметрі).

Додаткові послуги, які можна отримати в офтальмолога Смарт Медікал Центр на Оболоні:

 • видалення сторонніх тіл ока
 • ін'єкції в області ока з метою введення лікувальних засобів (без врахування вартості ліків)
 • інтравітріальна ін’єкція Айлія (виробництво Байєр)

Також Ви можете пройти апаратне лікування та лікування слабкості акомодації. Для Вашої зручності Smart Medical Center підготував пакетні пропозиції - при замовленні 10 послуг Ви отримуєте комплексну знижку.

Як знайти Смарт Медікал Центр?

Smart Medical Center знаходиться в центрі Оболонського району біля станції метро “Мінська”. Адреса нашої клініки в м. Київ - вул. Маршала Тимошенка, 19. Ми надаємо комплексні послуги, включаючи консультації суміжних спеціалістів, лабораторні дослідження та діагностику.

Записи ведуться на конкретний час - телефонуйте за номером 067-127-03-03 або заповніть форму, щоб дізнатися деталі та записатися на прийом офтальмолога.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua