Оспанова Ніна Петрівна

Оспанова Ніна Петрівна

168

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Матвій10.11.2021

Лікарка дуже професійна, знайшла контакт з моєю дитиною. Нам вона дуже сподобалась

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації10.11.2021

Матвію, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Anastasia Flowers18.10.2021

Були в офтальмолога Оспанової Н. П. Залишилися задоволені, дитині було комфортно і навіть дуже сподобалося на прийомі у цього лікаря. Професіонал своєї справи! Щиро дякую ☺️

Відгук з Facebook. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації18.10.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Vitalii08.10.2021

Був на консультації в офтальмолога Оспанової Ніни Петрівни. Це надзвичайна людина і лікар найвищої кваліфікації. Аби потрапити саме до неї, їхав через увесь Київ. І не дарма, бо отримав якісну консультацію і професійний підбір окулярів. Нарешті в нас з'являються приватні медичні заклади, в яких якість обслуговування корелюється із професіоналізмом лікарів. Коли не шкода оплатити, бо ти розумієш, за що.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації08.10.2021

Віталію, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center та лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина09.09.2021

Ніна Петрівна — висококваліфікований спеціаліст, уважна і відповідальна! Найвища оцінка!

Відгук з сайту. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Helen03.09.2021

Дякую лікарю-офтальмологу Оспановій Н. П. за чудову консультацію. Звертаюся до Ніни Петрівни не вперше. Завжди отримувала висококваліфіковану допомогу.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія29.06.2021

Повністю підтримаю попередні коментарі. Досвід, людяність, професіоналізм, простота у спілкуванні, доступність — це ті риси, які притаманні Ніні Петрівні. Нечасто звертаюсь, але завжди знаю, що допоможе у потрібну мить. Довіряю, поважаю. Здоров’я та успіхів! З повагою.

Відгук з Facebook. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.06.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина25.06.2021

Хороша та надійна клініка. У клініку зверталась не раз... Дуже приємно відзначити, що лікарі виявилися професійними, з великим досвідом, з високими людськими якостями, були надзвичайно уважні. У клініці сучасне обладнання, ідеальна чистота та привітний персонал. Щиро дякую лікарям і рекомендую Бабенко Наталію Василівну, Євтушенко Тетяну Анатоліївну, Зикіну Юлію Борисівну, Оспанову Ніну Петрівну як професіоналів своєї справи!

Відгук з Facebook. Фахівці: Бабенко Наталія Василівна, Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Зикіна Юлія Борисівна, Оспанова Ніна Петрівна. Напрями: Подологія, Терапія, Неврологія, Офтальмологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.06.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга25.06.2021

Ніна Петрівна — лікар з великої літери! Уважна, витримана, дуже душевна, професіонал у своїй справі. Понад 20 років консультуюся та лікуюся тільки в Ніни Петрівни! Дай Боже вам здоров’я та вдячних пацієнтів!

Відгук з Facebook. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.06.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Любов24.06.2021

Ніна Петрівна — наш лікар уже багато років, уважна, доброзичлива, професіонал і Лікар з великої літери!!!

Відгук з Facebook. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації24.06.2021

Любове, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія18.06.2021

Хороший медичний центр. Були у лікаря Оспанової Н. П. Лікар прекрасний, апарати для діагностики зору сучасні. Клініка і персонал також на рівні, ввічливий запис, нагадування через телефон і вайбер, акційні пропозиції. Дотримання карантинних заходів теж порадувало: від санітайзерів до з'ясування температури та ознак ГРВІ перед відвідуванням лікаря. Трохи розчарувала техніка для апаратного лікування, на мою думку, застаріла, тому ходимо в інше місце. А так, можу рекомендувати, планую відвідати й інших лікарів у цій клініці.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації18.06.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця