Оспанова Ніна Петрівна

Оспанова Ніна Петрівна

170

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Катерина29.07.2022

Дуже сподобався наш перший візит. Швидко, чітко по факту.

Відгук з сайту. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.08.2022

Катерино, дякуємо вам за відгук про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій родині!

Людмила18.06.2022

Уважний та приємний фахівець. Із задоволенням отримала консультацію. Обовязково пораджу клініку друзям. 10+

Відгук з сайту. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.06.2022

Людмило, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Раді що ви задоволені візитом та обслуговуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Матвій10.11.2021

Лікарка дуже професійна, знайшла контакт з моєю дитиною. Нам вона дуже сподобалась

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації10.11.2021

Матвію, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Anastasia Flowers18.10.2021

Були в офтальмолога Оспанової Н. П. Залишилися задоволені, дитині було комфортно і навіть дуже сподобалося на прийомі у цього лікаря. Професіонал своєї справи! Щиро дякую ☺️

Відгук з Facebook. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації18.10.2021

Анастасіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Vitalii08.10.2021

Був на консультації в офтальмолога Оспанової Ніни Петрівни. Це надзвичайна людина і лікар найвищої кваліфікації. Аби потрапити саме до неї, їхав через увесь Київ. І не дарма, бо отримав якісну консультацію і професійний підбір окулярів. Нарешті в нас з'являються приватні медичні заклади, в яких якість обслуговування корелюється із професіоналізмом лікарів. Коли не шкода оплатити, бо ти розумієш, за що.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації08.10.2021

Віталію, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Smart Medical Center та лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина09.09.2021

Ніна Петрівна — висококваліфікований спеціаліст, уважна і відповідальна! Найвища оцінка!

Відгук з сайту. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна. Напрями: Офтальмологія дитяча, Офтальмологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Helen03.09.2021

Дякую лікарю-офтальмологу Оспановій Н. П. за чудову консультацію. Звертаюся до Ніни Петрівни не вперше. Завжди отримувала висококваліфіковану допомогу.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія29.06.2021

Повністю підтримаю попередні коментарі. Досвід, людяність, професіоналізм, простота у спілкуванні, доступність — це ті риси, які притаманні Ніні Петрівні. Нечасто звертаюсь, але завжди знаю, що допоможе у потрібну мить. Довіряю, поважаю. Здоров’я та успіхів! З повагою.

Відгук з Facebook. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.06.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина25.06.2021

Хороша та надійна клініка. У клініку зверталась не раз... Дуже приємно відзначити, що лікарі виявилися професійними, з великим досвідом, з високими людськими якостями, були надзвичайно уважні. У клініці сучасне обладнання, ідеальна чистота та привітний персонал. Щиро дякую лікарям і рекомендую Бабенко Наталію Василівну, Євтушенко Тетяну Анатоліївну, Зикіну Юлію Борисівну, Оспанову Ніну Петрівну як професіоналів своєї справи!

Відгук з Facebook. Фахівці: Євтушенко Тетяна Анатоліївна, Оспанова Ніна Петрівна. Напрями: Подологія, Терапія, Неврологія, Офтальмологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.06.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга25.06.2021

Ніна Петрівна — лікар з великої літери! Уважна, витримана, дуже душевна, професіонал у своїй справі. Понад 20 років консультуюся та лікуюся тільки в Ніни Петрівни! Дай Боже вам здоров’я та вдячних пацієнтів!

Відгук з Facebook. Фахівець: Оспанова Ніна Петрівна (Офтальмологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.06.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-офтальмолога Оспанову Ніну Петрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця