5 неочевидних причин відвідати дитячого алерголога
Стаття
23 Липня

5 неочевидних причин відвідати дитячого алерголога

852

(аби виявити в дитини алергію на початкових стадіях)

 1. У дитини застуда, яку довго не вдається вилікувати. Кашель чи ГРВІ минає за тиждень-два — якщо цього не відбувається, варто виключити алергію. Навіть головний біль і втома можуть свідчити про алергію: комплексну картину може оцінити лише фахівець.
 2. Зранку в дитини сверблять очі, а вночі її турбує кашель. Не виключається, що це прояв алергії на кліщі, які живуть у ліжку.
 3. У дитини діарея після вживання звичної їжі. Дитячий алерголог допоможе розмежувати неперенесення харчових продуктів та алергію — в останньому випадку протягом двох годин відбувається імунна реакція (висипання, кропивниця, набряки і неприємний запах із рота).
 4. Антибіотики не покращують загальний стан дитини під час хвороби. Як повідомляє американський Фонд астми та алергії, з усіх препаратів найчастіше пацієнти мають алергію саме на них.
 5. У вас складається враження, що якась домашня річ негативно впливає на стан здоров’я дитини. Це може бути що завгодно — від пилу під диваном до шерсті тварин на килимі чи цвілі в шафі. Алерголог допоможе визначити причину і впоратися з проблемою.

Хайдакіна Катерина Олександрівна, дитячий алерголог, педіатр, може виявити фактори, що спричиняють алергію вашої дитини, зокрема із застосуванням молекулярної діагностики, а також підібрати курс лікування із застосуванням алергенів.

Клініка працює щодня за адресою вул. Маршала Тимошенка, 19 (біля станції метро «Мінська»). Щоб записатися до дитячого алерголога, зателефонуйте (067) 127-03-03 або залишайте заявку на сайті.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00