Хайдакіна Катерина Олександрівна

Хайдакіна Катерина Олександрівна

67

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Наталія25.08.2021

Щиро вдячна лікареві Хайдакіній Катерині за професіоналізм і належне лікування. Клініка заслуговує найвищої оцінки. Дякую.

Відгук з Facebook. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Педіатрія, Алергологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації25.08.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-педіатра, дитячого алерголога Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена13.08.2021

Були на прийомі у педіатра Хайдакіної Катерини Олександрівни по програмі оформлення медичної довідки до школи. Дякую лікарю за професіоналізм, чутливість та делікатність. Дуже задоволені прийомом. Багато корисної інформації.

Відгук з анкети. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна (Педіатрія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина13.08.2021

Були сьогодні на прийомі (не вперше) з дитиною у Катерини Олександрівни Хайдакіної. Дуже щира, доброзичлива людина та гарний спеціаліст! Рекомендуємо)

Відгук з сайту. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Педіатрія, Алергологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-педіатра, дитячого алерголога Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана04.08.2021

Майже три тижні безрезультатно шукали причину дитячого кашлю, вже готові були на агресивне лікування, коли Катерина Олександрівна вказала на причину, яку раніше ніхто навіть не допускав. Лікування спрацювало, і вже другу добу ми спимо без кашлю! Дякую Катерині Олександрівні за неузагальнений підхід, а менеджменту клініки за створені умови, що при них у вас бажають працювати справжні фахівці.

Відгук з сайту. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна (Педіатрія). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації06.08.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-педіатра Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина02.07.2021

01.07.21 відвідали клініку. Педіатр Хайдакіна Катерина Олександрівна — наш найулюбленіший лікар!!!Щиро Вам дякуємо, Ви дійсно лікар від Бога!!! Завжди знаходить підхід до дитини, кваліфіковано відповідає на дуже багато наших запитань!!! Медсестри, що робили щеплення, дівчата на рецепції — всі дуже ввічливі та добрі! На другий день завжди телефонують, щоб дізнатися стан дитини після щеплення! Ми дуже раді, що можемо відвідувати таку клініку! Багато наших друзів за нашою порадою також тут вже обслуговуються! Дякуємо керівництву та такому гарному, привітному та кваліфікованому персоналу!

Відгук з сайту. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Педіатрія, Вакцинація (дітям). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації02.07.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-педіатра Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валерія24.06.2021

Найкращий дитячий лікар, до якого ми ходимо. Крім неї, більше ні до кого не поведу своїх дітей! Хайдакіна Катерина Олександрівна — лікар від Бога! Ввічлива, добра, розумна!! Я просто дуже вдячна їй за її старання! Найкраща 😘

Відгук з сайту. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Педіатрія, Алергологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації25.06.2021

Валеріє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра, дитячого алерголога Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віктор26.04.2021

Дуже гарне обслуговування, хороші, ввічливі лікарі. Моя дитина завжди виходить із посмішкою. Уже майже нам 2 роки. Дуже вдячні педіатру Хайдакіній Катерині Олександрівні, вона професіонал... Я, як мама, задоволена відношенням і професіоналізмом 😉😊😊😊😊

Відгук з Facebook. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Педіатрія, Алергологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації26.04.2021

Вікторе, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-педіатра Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія17.01.2021

З донькою були на прийомі в алерголога Хайдакіної К. О. Чудовий лікар, справжній професіонал своєї справи! Катерина Олександрівна має свій особливий підхід як до дитини, так і до батьків. На безліч запитань дала чіткі, аргументовані та зрозумілі відповіді. Це перший алерголог, яка сказала, що дочці не тільки можна, але й потрібно розширити раціон харчування, що і ставить собі за основне завдання Катерина Олександрівна. Усім рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Алергологія дитяча, Педіатрія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації18.01.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-алерголога, педіатра Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Ганна16.01.2021

Хочу передати подяку Хайдакіній К. О. Хочу відзначити компетентність і професіоналізм лікаря. Приємно вражена відношенням зі сторони Катерини Олександрівни.

Відгук з анкети. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Педіатрія, Алергологія дитяча. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.01.2021

Ганно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра, дитячого алерголога Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана04.01.2021

Дякую за рекомендації! Лікар від Бога!!!

Відгук з Facebook. Фахівець: Хайдакіна Катерина Олександрівна. Напрями: Алергологія дитяча, Педіатрія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації04.01.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-алерголога, педіатра Хайдакіну Катерину Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут