Консультація імунолога | Смарт Медікал Центр
Стаття
12 Вересня

Консультація імунолога

1362

Імунолог — це лікар, який займається виявленням, контролем розвитку і впливу різних хвороб на організм дитини. Звернутися до імунолога необхідно, коли ви помічаєте, що стан дитини погіршився, але не можете знайти причину такої зміни. У роботу імунологів також входить контроль за своєчасним введенням вакцин. 

Що лікує імунолог? 

 • Хвороби, які мають зв’язок з імунодефіцитом;
 • Алергічні хвороби;
 • Хронічні і спадкові хвороби, які спричиняють зниження імунітету.

У Смарт Медікал Центр імунолог спочатку проведе бесіду з батьками, щоби дізнатися всі деталі анамнезу життя дитини. Важливо, щоби батьки були максимально відверті та відкриті — навіть найменші деталі можуть бути важливими. Якщо в дитини раніше було або є імунологічне захворювання, лікар порадить здати імунологічний аналіз крові і лише після встановлення діагнозу зможе призначити необхідне лікування. 

У нас усі лікарі найкращі — оберіть свого імунолога:

Гільфанова Анна Михайлівна — дитячий лікар-імунолог, педіатр другої категорії, кандидат медичних наук. Член правління ГО "Всеукраїнська асоціація дитячої імунології", член дирекції ГО "Рідкісні імунні захворювання", член робочої групи МОЗ України з орфанних захворювань. Анна Михайлівна є автором 27 друкованих праць, співавтором національної клінічної настанови та протоколу "Аутозапальні захворювання", національного підручника "Інфекційні хвороби у дітей", навчально-методичного посібника "Імунопрофілактика інфекційних хвороб". До того ж Гільфанова Анна є активним учасником вебінарів, відтак пропонуємо переглянути відео з її участю:

Міфи про вакцинацію

Що робити під час спалаху кору? 

Вакцинація: топ-20 відповідей від імунолога

Бегларян Степан Арутюнович — лікар-педіатр, дитячий імунолог. Розробив платформу vakarta.com — для планування щеплення у дітей онлайн. Досконало володіє знаннями, щоби спланувати щеплення як здоровим, так і хворим дітям, а також з порушеним графіком вакцинації. Степан Арутюнович є прес-секретарем Всеукраїнської асоціації дитячої імунології, координатором проекту РАПІД Всеукраїнської асоціації дитячої імунології. Бегларян Степан займався розробкою імунологічного онлайн-тесту, активно веде блог, Facebook та телеграм-канал, працює над кандидатською дисертацією, а також приймає участь у вебінарах:

Хвороби в дитячому садочку

Імунітет дитини

Записатися на консультацію до лікаря-імунолога можна за телефонами (067) 127-03-03(044) 490-25-03 або заповнити форму на сайті.

Автор статті:
SMC

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 8:00 - 20:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 8:00 - 20:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00