Дитячі розмальовки — навіщо?
Стаття
29 Липня

Дитячі розмальовки — навіщо?

1787

Чому дітям потрібні розмальовки?

Малювання розвиває спостережливість дітей, допомагає пізнавати світ та відтворювати всі барви життя, переносячи їх на аркуш паперу.

Розмальовки розвивають дрібну моторику й кисті. Спочатку малюнки не мають бути надто складні — техніка розфарбування «зростає» з віком дитини.

Розмальовки розвивають посидючість, увагу та художній смак — дитина обирає кольори, навчаючись їх комбінувати.

Коментар дитячого психолога Олени Коляди

Розвиток дрібної моторики допомагає розвитку розумової діяльності малюка. Відтворюючи образи на папері, малюк розвиває символічне мислення, коли поєднує в голові різні образи, які може означати слово.

Наприклад, співставляє намальованого кота, живого кота та кота з мультфільму. Вивчаючи різні предмети та торкаючись до них, дитина накопичує досвід. Відкриваючи коробку, зазираючи всередину неї, дитина з’ясовує причинно-наслідкові зв’язки.

Малювання дає багато можливостей для розвитку дрібної моторики. Зокрема, малювання фарбами дозволяє навчитися володіти пензлем, змішувати фарби, створювати нові кольори, контролювати фарбу на папері тощо. Природно, що першими «фарбами» для розвитку творчості і самовираження дитини стають фізіологічні рідини та їжа.

Роль різноманітної активності для розвитку дитини важлива. Втім, сучасні психологи не радять занадто приділяти увагу ранньому розвитку та навчанню. Для гармонійного розвитку дитини важливо залишити простір для проявлення її власного інтересу.

Відповідна до віку поступова підтримка розвитку самостійності сприяє розвитку творчої та розумової діяльності дитини. Психологи кажуть, що дитині потрібен простір, щоб поставити питання перед тим, як отримати відповідь на нього.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00