Консультація дитячого психолога

Формат роботи дитячого психолога

Первинна консультація психолога з проблем у дитини зазвичай проводиться з батьками без дитини. Консультація триває 50 хвилин. Психолог збирає інформацію з розвитку дитини від періоду планування вагітності, запитує скарги батьків, бачення проблем дитини і попередньо розглядає фактори, які можуть впливати на проблему.

Якщо можливості організувати консультацію з батьками спочатку немає, дитина може бути присутня. Але це впливає на процес: може бути ключем до проблем дитини або унеможливити консультування взагалі. За потреби психолог рекомендує звернутися до суміжних фахівців у рамках своєї компетенції.

Під час першої консультації батьки приймають рішення, чи достатньо їм отриманої консультації, чи, можливо, вони хочуть провести психодіагностику дитини. Психодіагностика триває 5 сесій (консультацій), включно з цією, і складається з 2 сесій із дитиною і 2 сесій з батьками. Заключна 5-та консультація теж проводиться з батьками. Мета п’ятої консультації — підвести підсумки спільної роботи, обговорити, які проблеми та емоційні потреби має дитина, які шляхи вирішення проблем.

Читати далі
Для підлітків з 11-14 річного віку

Бажано, щоб дитина була присутня на першій зустрічі. Залежно від проблемної ситуації психолог запропонує необхідну кількість зустрічей для психодіагностики – максимально 5 зустрічей – для можливості обговорення проблем і шляхів їх вирішення як з боку батьків, так і з боку підлітка.

Читати далі
Для батьків

У батьків може бути окремий запит на консультацію щодо проблем у стосунках з дітьми. Можливе консультування батьків без залучення дітей.

Мета роботи психолога — сприяти, щоб батьки розуміли як власні, так і дитячі емоційні потреби. Це допоможе покращити стосунки між батьками й дітьми, усунути перешкоди, які заважають розвитку і цілісній повній реалізації батьків і дітей, покращити суб’єктивні внутрішні відчуття якості життя дітей та батьків. Якщо говорити метафорою, щоб тіні і таємниці минулого не затьмарювали, а навпаки відкривали і підсвічували радість і потенціал стосунків і життя нині та в майбутньому.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча психологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Коляда Олена Юріївна 6
Коляда Олена Юріївна

Психолог, дитячий психолог, психотерапевт за напрямками психоаналіз та арт-психотерапія

Досвід: 18 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Відгуки про дитячих психологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Тетяна29.10.2021

Мені сподобався прийом у цього лікаря. Оксана Володимирівна дуже ввічлива, відкрита, все детально дізнавалася, намагалася допомогти та розібратися в ситуації, що склалася. Я залишилася дуже задоволеною консультацією.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Шкляревська Оксана Володимирівна (Психологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації29.10.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-психіатра Шкляревську Оксану Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина20.01.2020

Звернулася в дану клініку до психолога Коляди О. Ю з метою оцінки дитини до психологічної готовності до школи. Була озвучена вартість консультації 800 грн. Рекомендовано було з'явитися батькам з дитиною. Спочатку був запрошений на індивідуальну бесіду чоловік, у нього був зібраний докладний анамнез з моменту народження, розвитку (анамнез саме чоловіка). Потім на індивідуальну бесіду запросили мене, озвучено було, що психологічна оцінка дитини визначається на підставі бесіди з батьками, потім дитини, для цього рекомендовано проведення 5 зустрічей (по нашому бажанню 800*5, разом 4000 грн). У мене також був зібраний докладний анамнез з моменту мого народження, зачаття дитини і протягом його 5,5 років життя. Я спочатку озвучила причину нашого звернення, коли я поцікавилася коли ж буде оглянута дитина, мені повідомили, що для цього необхідно записатися повторно!!! І зі слів я зрозуміла, що як такого тестування дитини не буде. Є загальні питання (пори року, адреса проживання тощо), які ми можемо самостійно знайти в інтернеті і самостійно протестувати дитину, остаточне рішення приймають батьки. Психолог тільки може озвучити рекомендації з психологічного виховання дитини, на що звернути увагу при вихованні дитини. Консультативний висновок ми не отримали. Ми витратили час, гроші і не отримали результат. ОДНОЗНАЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Відгук з сайту. Фахівець: Коляда Олена Юріївна (Психологія дитяча)
Відповідь від адміністрації20.01.2020

Ірино, дякуємо за зворотній зв'язок. Ми передали Ваше звернення керівнику відділу клієнтського сервісу для детального вивчення. З вами зв'яжуться найближчим часом. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Ольга11.01.2018

Олена Юріївна нам дуже сподобалася по всіх параметрах. Порівняти є з ким. Дякую за доброзичливе увагу, приділений час і цінну інформацію. Збираємося продовжувати працювати над нашою проблемою.

Відгук з сайту. Фахівець: Коляда Олена Юріївна (Психологія дитяча)

Залишити відгук >>>

Короткий опис напряму Коли Ви востаннє звертались до лікаря?

Мова дитини — це мова гри, мова фантазії та простір, коли буквальне перетворюється на символічне. Ця мова не завжди зрозуміла батькам, особливо, якщо в них були травми у власному дитинстві.

Дитячий психолог працює з дітьми та батьками й окремо з батьками, щоб посилити можливість дітей справлятися з їхніми життєвими завданнями та зробити сильнішими батьків у їх батьківстві.

Коли потрібно звернутись до дитячого психолога?

Складні життєві обставини можуть викликати травму дитини. Зверніться до дитячого психолога, якщо у Вашої дитини є:

  • страхи;
  • порушення сну;
  • заїкання, нервовий тик;
  • хронічна втома;
  • проблеми у спілкуванні;
  • труднощі з навчанням;
  • конфлікти дитини в сім’ї та школі;
  • надмірна активність, агресивність чи сором’язливість.

У роботі дитячий психолог використовує ігри й казки, враховуючи особливості та потреби кожної дитини. Якщо у Вас найближчим часом відбудуться події, до яких потрібно підготуватися емоційно, або є питання стосовно виховання дітей, проконсультуйтеся з дитячим психологом додатково.

Консультація дитячого психолога — це можливість для дітей і батьків зрозуміти одне одного і поліпшити стосунки в сім’ї. На консультацію можуть звернутися батьки з дитиною будь-якого віку, навіть із немовлям. Від цього лише залежить форма роботи, буде зроблено акцент на консультуванні мами, адже спокійне і радісне материнство — умова гармонійного розвитку дитини.

Перегляньте тези та відеозапис вебінару психолога «Адаптація дитини до дитсадка».

Психологічне консультування дітей передбачає консультування підлітків та дітей з консультативним супроводом батьків та окремо консультування батьків. Це хороша можливість для дитини зрозуміти себе та стосунки з оточенням.

За одну зустріч вирішити проблеми, які формувалися роками, не можна. Однак перша консультація — крок до пошуку причин негараздів і способів їх подолання.

Як покращити стосунки з дитиною?

Виділяють чотири типи батьківського виховання: авторитетний, авторитарний, дозвільний та непричетний. Батькам варто прагнути до авторитетного стилю, оскільки він найбільш ефективно допомагає розвивати навички для здорових відносин.

Щоб стосунки з дітьми розвивалися оптимально, психологи радять присвячувати дітям якомога більше часу, щиро ними цікавитися, заохочувати дітей до ініціатив, залучати їх до вирішення різних питань.

Читайте поради дитячого психолога про способи подолання стресу і тайм-менеджмент.

Під час консультування дитина навчиться справлятися зі складними ситуаціями в житті, зрозуміє причини цих ситуацій та відчуття, які вони викликають.

Як записатися до дитячого психолога в Києві?

Батьки, працюючи з дитячим психологом, зможуть проаналізувати моделі власної поведінки, які спричиняють проблеми у стосунках із дитиною. Психологічне консультування допоможе зрозуміти симптоми дитини і змін її поведінки через розуміння світу дитини.

У Smart Medical Center психологічне консультування проводить Олена Коляда — фахівець із багаторічним досвідом роботи за напрямами «дитяча психологія», «арт-психотерапія». Олена Юріївна опанувала безліч спеціалізацій, брала участь у конференціях та науково-практичних семінарах, а також проводить різноманітні майстер-класи.

Щоб записатися до психолога, телефонуйте за номерами (067) 127-03-03 або (044) 490-25-03. Також Ви можете залишити заявку на сайті — адміністратор клініки Вам перетелефонує і обере зручний для Вас час.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua