Консультація дитячого психолога

Формат роботи дитячого психолога

Первинна консультація психолога з проблем у дитини зазвичай проводиться з батьками без дитини. Консультація триває 50 хвилин. Психолог збирає інформацію з розвитку дитини від періоду планування вагітності, запитує скарги батьків, бачення проблем дитини і попередньо розглядає фактори, які можуть впливати на проблему.

Якщо можливості організувати консультацію з батьками спочатку немає, дитина може бути присутня. Але це впливає на процес: може бути ключем до проблем дитини або унеможливити консультування взагалі. За потреби психолог рекомендує звернутися до суміжних фахівців у рамках своєї компетенції.

Під час першої консультації батьки приймають рішення, чи достатньо їм отриманої консультації, чи, можливо, вони хочуть провести психодіагностику дитини. Психодіагностика триває 5 сесій (консультацій), включно з цією, і складається з 2 сесій із дитиною і 2 сесій з батьками. Заключна 5-та консультація теж проводиться з батьками. Мета п’ятої консультації — підвести підсумки спільної роботи, обговорити, які проблеми та емоційні потреби має дитина, які шляхи вирішення проблем.

Читати далі
1
Для підлітків з 11-14 річного віку

Бажано, щоб дитина була присутня на першій зустрічі. Залежно від проблемної ситуації психолог запропонує необхідну кількість зустрічей для психодіагностики – максимально 5 зустрічей – для можливості обговорення проблем і шляхів їх вирішення як з боку батьків, так і з боку підлітка.

Читати далі
2
Для батьків

У батьків може бути окремий запит на консультацію щодо проблем у стосунках з дітьми. Можливе консультування батьків без залучення дітей.

Мета роботи психолога — сприяти, щоб батьки розуміли як власні, так і дитячі емоційні потреби. Це допоможе покращити стосунки між батьками й дітьми, усунути перешкоди, які заважають розвитку і цілісній повній реалізації батьків і дітей, покращити суб’єктивні внутрішні відчуття якості життя дітей та батьків. Якщо говорити метафорою, щоб тіні і таємниці минулого не затьмарювали, а навпаки відкривали і підсвічували радість і потенціал стосунків і життя нині та в майбутньому.

Читати далі
3

Спеціалісти напрямкуУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Коляда Олена Юріївна 5
Коляда Олена Юріївна

Психолог, дитячий психолог, психотерапевт за напрямками психоаналіз та арт-психотерапія

Досвід: 15 років

Київ, Печерськ, ст. м. Либідська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея