Як проходить консультація дитячого невролога

Бесіда

Спочатку лікар вислухає скарги, збере анамнез життя та захворювання дитини. Якщо у вас є документація з попередніх візитів або досліджень, будь ласка, візьміть її на прийом. Консультація буде більш результативною, якщо батьки підготують конкретні запитання до лікаря. Якщо якась поведінка дитини викликає у вас підозру щодо неврологічних відхилень, будь ласка, запишіть цю поведінку на відео.

Читати далі
1
Огляд

Лікар оцінить неврологічний статус дитини: свідомість, орієнтацію в часі та просторі, очні щілини, зіниці, реакцію на акомодацію та світло, рухи очей, симетрію обличчя та язика, м‘яке піднебіння, рухи верхніх та нижніх кінцівок, тонус м’язів, сухожильні та черевні рефлекси, патологічний рефлекс. Також дитячий невролог зробить координаційні проби, оцінить наявність тремору та менінгеальні знаки. Будьте готові, що вашу дитину попросять роздягнутися до трусів.

Читати далі
2
Встановлення діагнозу

Протягом усієї консультації лікар спостерігає за активними рухами дитини. Звичайне спостереження за дитиною дає багато інформації та дозволяє встановити відсутність чи наявність неврологічної патології. За потреби дитячий невролог направить на додаткові дослідження, встановить діагноз, призначить лікування та дату повторного візиту.

Читати далі
3

Спеціалісти напрямкуУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Руденко Олена Іванівна39
Руденко Олена Іванівна

Дитячий невролог вищої категорії, лікар-невропатолог

Досвід: 25 років

Київ, Оболонь, ст. м. Мінська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Курта Марія Дмитрівна14
Курта Марія Дмитрівна

Дитячий невролог вищої категорії

Досвід: 20 років

Київ, Печерськ, ст. м. Либідська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Відгуки про наших дитячих неврологів в Києві Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Валерія25.07.2021

Дуже грамотний фахівець. Проінформувала з усіх питань, зорієнтувала щодо подальшого обстеження. Рекомендую, досвідчений лікар! У клініці також було все на вищому рівні, дякуємо. Будемо рекомендувати вас.

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Валеріє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна Шелехань15.07.2021

Сьогодні були на прийомі в дитячого невропатолога Курти М. Д. — дуже чемна, приємна та кваліфікована. Все вислухала, обстежила та надала певні рекомендації. Не перестаю захоплюватися цією клінікою. Дуже рада, що маю змогу слідкувати за своїм та здоров'ям рідних саме в Smart Medical Centеr.

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.07.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія12.07.2021

Потрапили до Марії Дмитрівни за рекомендацією нашого педіатра. Що сказати — чудовий невролог! Нашому малючку 6 місяців, Марія Дмитрівна провела огляд, показала вправи та розказала, що робити в разі екстрених ситуацій. Той стиль, яким лікар спілкується з батьками та ставиться до маленьких пацієнтів, хотілося б бачити на візиті до будь-якого спеціаліста! Все чітко, зрозуміло, з величезною повагою і, як нам здалося, любов'ю до своєї професії.

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації12.07.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна15.06.2021

Дитина 3 роки 10 міс впала з самоката і дуже сильно вдарилася головою. Ми приїхали в клініку Smart Medical Center до лікаря Курти Марії Дмитрівни. Це була неділя. Додзвонитися в інші медичні центри не вдалося. Марія Дмитрівна — дуже крутий фахівець. Крім професійного огляду дитини, вона все дуже дохідливо, зрозумілою для людей мовою, пояснила все, що необхідно. І що не менш важливо, змогла заспокоїти нас (батьків). Також нас відправили до окуліста Шаханової Г. В., яка точно так само професійно провела огляд дитини. Окрема подяка працівникам рентген-кабінету. Вони змогли не тільки професійно прочитати знімки, але і зробити ці знімки у дитини, яка постійно крутиться та плаче. Щиро дякую всім за професіоналізм і прекрасне обслуговування!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Курта Марія Дмитрівна, Шаханова Ганна Валеріївна. Напрями: Неврологія дитяча, Офтальмологія дитяча. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.06.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну та лікаря-офтальмолога Шаханову Ганну Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Валерія02.06.2021

Ну яка ж крута Марія Дмитрівна! Я залишилася під враженням після прийому! Все по поличках розклала і розжувала. Хвилююча мати тепер буде спати спокійно. Дуже жякую, Ви Лікар з великої літери!

Відгук з сайту. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна (Неврологія дитяча). Печерська філія
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Валеріє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Oksana28.05.2021

Ходили до найкращого у світі дитячого невролога — Курти Марії Дмитрівни, заодно пройшли УЗД, доплер судин, офтальмолога. Враження у дитини найпозитивніші, попри те, що дитина лікарів боїться. Дуже шанобливе ставлення навіть до найменших пацієнтів, приємна обстановка, класний набір фахівців.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Курта Марія Дмитрівна. Напрями: Неврологія дитяча, Ультразвукова діагностика (УЗД) дитяча, Офтальмологія дитяча. Печерська філія
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-невролога Курту Марію Дмитрівну. Раді чути, що у вас залишилися лише приємні враження від візиту. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Аріна16.04.2021

У лікаря Руденко були вперше. Підхід до дитини сподобався. Залишилися задоволені. Загалом у клініці все швидко, без черг, дуже зручно.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Руденко Олена Іванівна (Неврологія дитяча). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації16.04.2021

Аріно, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-невролога Руденко Олену Іванівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія22.03.2021

Доброго дня! Прохання: передайте, будь ласка, подяку та від Вашої клініки зробіть якесь заохочення лікарю-неврологу Руденко Олені Іванівні. Вона дуже чуйний, уважний, компетентний лікар! Залишилися тільки приємні враження від спілкування та обстеження. Дуже дякую! 

Відгук з анкети. Фахівець: Руденко Олена Іванівна (Неврологія дитяча). Оболонська філія
Відповідь від адміністрації22.03.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-невролога Руденко Олену Іванівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Леся09.03.2021

Прийом сподобався. Лікар оперативно працює.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Руденко Олена Іванівна. Напрями: Неврологія дитяча, Неврологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації09.03.2021

Лесю, дякуємо за відгук на порталі про лікаря-невролога Руденко Олену Іванівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Артем01.03.2021

Лікар дуже сподобався. Лікар кваліфікований, компетентний у своїй справі.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Руденко Олена Іванівна. Напрями: Неврологія дитяча, Неврологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації01.03.2021

Артеме, дякуємо за відгук на порталі про лікаря-невролога Руденко Олену Іванівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00