Як проходить консультація?

Бесіда

Дитячий імунолог збирає детальний анамнез усього життя дитини, історію хвороби, деталі про бактеріальні, грибкові інфекції тощо.

Читати далі
Збір інформації

Батькам важливо розказати максимум інформації — звертаючи увагу, чи перебувала дитина на стаціонарному лікуванні. Якщо в дитини є або раніше було імунологічне захворювання, лікар радить зробити імунологічний аналіз крові.

Читати далі
Діагноз та схема лікування

За потреби імунолог призначає лікування — однак тільки тоді, коли встановлений хоча б попередній діагноз.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча імунологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Бегларян Степан Арутюнович112
Бегларян Степан Арутюнович

Лікар-педіатр першої категорії, дитячий імунолог

Кандидат медичних наук

Досвід: 11 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Відгуки про дитячих імунологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Наталія09.06.2023

Доброго дня. Дуже дякуємо Степану Арутюновичу за проведену консультацію. Дуже гарний лікар, який всіляко допомагає розібратися в проблемі. І добре знає, якщо це не пов'язано з його спеціалізацією, куди перенаправити.

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович (Імунологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації09.06.2023

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-імунолога, неонатолога, педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Катерина14.02.2023

Якщо Ви в пошуках адекватного, доказового, сучасного, професійного і приємної як людини і спілкуванні лікаря для дитини - то записуйтесь до Степана Арутюновича. Нам пощастило в пошуках з першого разу і завжди із задоволенням приходимо на прийом. Степан Арутюнович на всі питання відповідає з професійної точки зору, не призначає непотрібних препаратів без необхідності, його рекомендації носять виключно доказовий характер. Якщо Вам потрібен лікар, який призначить марганцівку для купання немовля або «противовірусні» при застуді - то не за адресою. Сподіваюсь гумор всі зрозуміли) Також, лікар є дитячим імунологом, тому у питаннях вакцинації він знає все. І це помітно, коли людина любить свою справу і захоплюється нею. Дуже приємна людина і професіонал до якого хочеться прийти ще раз.

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Імунологія дитяча, Педіатрія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.02.2023

Катерино, дякуємо за відгук про лікаря-педіатра, дитячого імунолога Степана Арутюновича Бегларяна. Раді, що ви знайшли «свого» лікаря. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій дитині!

Володимир09.10.2022

Знайшов статтю лікаря в інтернеті, потім знайшов клініку. Ситуація була в мене незрозумілою, мене вкусила собака і в моєму місті лікарі не знали що робити як і відмовляли мене від вакцинації. З допомогою клініки мене дуже швидко зв'язали з лікарем з допомогою консультації телефоном, я скинув гроші та отримав швидко консультацію. Лікар-імунолог Степан відповів швидко і дуже грамотно на всі мої питання і допоміг мені отримати вчасне лікування, прослідкував, щоб я отримав вакцинацію після укусу, наступний день передзвонив для контролю. Це дуже приємно, професійно і кваліфіковано, я безмежно вдячний лікарю і клініці. Реально приємно що в нашій країні є клініки європейського сервісу, дякую, бажаю вам процвітання!

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Імунологія дитяча, Педіатрія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації10.10.2022

Володимире, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-педіатра, дитячого імунолога Бегларяна Степана Арутюновича. Раді, що ви задоволені обслуговуванням в клініці. Бажаємо міцного здоров'я!

@xenia_sosna26.09.2022

В @smartmedicalcenter куди не глянь все для дітей та для людей, аби всім було добре та комфортно! Для дітей на кожному кутку іграшки, книги, розмальовки!! Для дорослих кава, чай на ваш смак, зручні крісла та неймовірні люди тут працюють! Вам тут не пропишуть зайвого, тільки по справі і якщо 100% потрібно!

Відгук з Instagram. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Імунологія дитяча, Педіатрія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.09.2022

@xenia_sosna, дякуємо вам за схвальний відгук після візиту до лікаря-педіатра, дитячого імунолога Бегларяна Степана Арутюновича. Раді, що ви задоволені обслуговуванням в клініці. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині!

Юлія18.07.2022

Вітаю, ви найкращі! Обслуговуємось всією родиною, дуже задоволені! Для мене ще дуже важливо, що саме у Вас ми знайшли чудового педіатра та імунолога Степана Арутюновича Бегларяна! Після народження дитини ми обійшли майже всі приватні клініки Оболоні, витратили багато коштів на консультації і всюди були розчаровані. На жаль, у багатьох випадках мене вичитували, як школярку, замість того, щоб пояснити якісь речі чи відповісти на питання. В Вашій клініці нам пощастило)) Дякую Вам

Відгук з Instagram. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Імунологія дитяча, Педіатрія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.08.2022

Юліє, дякуємо вам за відгук про лікаря-педіатра, імунолога Бегларяна Степана Арутюновича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій родині!

Олексій19.07.2021

Після відвідин залишилися тільки позитивні враження. Ми дуже раді, що дізналися про вашу клініку. Окрема подяка Професіоналу, Лікарю з великої літери й просто душевній людині Степану Бегларяну.

Відгук з анкети. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Олексію, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Olha03.07.2021

Залишилася дуже задоволена, лікар відповів на всі мої запитання. Освічений, терплячий, м'який підхід до дитини. Уважно оглянув дитину, дав влучні рекомендації. Вже не вперше в нього на прийомі. Викликає довіру) Рекомендую 👍

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Вакцинація (дітям), Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.07.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина23.06.2021

Відвідала імунолога Гільфанову Анну Михайлівну і просто влюбилася в цього лікаря!!!!! Настільки уважно, грамотно все розповідає, повністю пояснила мені все, що я навіть не очікувала отримати інформативно! Розумнішого лікаря в цій сфері не зустрічала ніколи! Гільфанова просто чарівна!!! Я дуже вдячна Смарт Медікал за можливість відвідати такого висококласного фахівця!!

Відгук з сайту. Напрями: Імунологія дитяча, Імунологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Софія19.04.2021

Дякую лікарці-імунологу Гільфановій А. М. за надану консультацію, вичерпну відповідь на мою проблему. Очікую результатів аналізів

Відгук з анкети. Напрями: Імунологія, Імунологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.04.2021

Софіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія26.03.2021

З донькою були на прийомі в прекрасного лікаря Степана Арутюновича. Як завжди, усе чудово! На всі питання отримали чіткі, аргументовані та зрозумілі відповіді! Із задоволенням рекомендую Бегларяна Степана Арутюновича і як педіатра, і як імунолога!

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Неонатологія, Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Короткий опис напрямку "Імунологія" Коли Ви востаннє звертались до лікаря-імунолога?

Що таке імунологія?

Імунологія вивчає імунітет людини і хвороби, які є наслідком кількісних і якісних порушень імунітету (імунодефіцити). Порушення імунітету можуть бути первинними (вродженими, генетично зумовленими) і вторинними, тобто пов’язаними з іншими хворобами або патологічними станами (ВІЛ-інфекцією, кором, вродженою краснухою, прийомом ліків, що пригнічують імунітет, недоїданням або незбалансованим харчуванням, порушенням всмоктування мікроелементів і вітамінів, недоношеністю, патологією селезінки, печінки, нирок, важким стресом, хворобою Дауна, цукровим діабетом і т.д.).

Немає універсальних засобів «підвищення» імунітету — наявні порушення може відкоригувати тільки лікар з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

Коли варто проконсультуватися з імунологом?

Зверніться до імунолога, якщо у Вашої дитини є такі симптоми:

 • важкі повторні інфекційні захворювання (запалення легенів, гострий середній отит, синусит, менінгіт, сепсис, остеомієліт, абсцес внутрішніх органів);
 • інфекції шкіри і м’яких тканин;
 • затримка відпадання пупка (після двох тижнів), погане загоєння ран;
 • ускладнення після БЦЖ-вакцинації;
 • повторні захворювання молочницею після 3 місяців;
 • хронічна діарея (довше ніж місяць) з синдромом мальабсорбції;
 • стійкі зміни в аналізі крові (зниження тромбоцитів, лейкоцитів, порушення лейкоцитарної формули);
 • повторне безпричинне підвищення температури з запальними змінами в крові;
 • рецидивні незапальні набряки шкіри або слизових оболонок без видимих ​​причин і без проявів ГРВІ;
 • атаксія;
 • окружність голови менше 2δ для відповідного віку і статі;
 • поєднання вродженої вади серця з судомами на фоні гіпокальціємії;
 • збільшені лімфатичні вузли;
 • збільшені печінка і селезінка;
 • алергія;
 • затримка розвитку;
 • хронічний бронхіт, бронхоектатична хвороба;
 • проблеми з імунітетом у сім’ї або смерть дітей в сім’ї від інфекційних чи онкологічних захворювань.

З імунологом можна обговорити вакцинацію дітей, якщо у Вашої дитини ослаблений імунітет або є індивідуальні особливості розвитку.

Щеплення сприяють виробленню антитіл для боротьби з мікробами і допомагають ефективно попередити найбільш небезпечні інфекції. Вакцинація в клініці Смарт Медікал проводиться відповідно до Наказу № 551 МОЗ України.

Перейдіть за посиланням, щоб подивитися безоплатний вебінар лікаря-імунолога про вакцинацію дітей, ознайомитися з порадами педіатра і неонатолога.

Де можна знайти імунолога для дітей?

У Смарт Медікал Центр працює дитячий імунолог Анна Гільфанова — кандидат медичних наук з 10-річним досвідом роботи. Консультація може тривати півгодини або годину і включає встановлення діагнозу, спеціальний огляд, складання плану обстеження, попереднього плану лікування. Також лікар сформує індивідуальний графік вакцинації.

Smart Medical Center працює щодня. Щоб записатися до дитячого імунолога, телефонуйте 067-127-03-03 або заповніть форму.

Читати далі

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua