Як проходить консультація?

Бесіда

Дитячий імунолог збирає детальний анамнез усього життя дитини, історію хвороби, деталі про бактеріальні, грибкові інфекції тощо.

Читати далі
Збір інформації

Батькам важливо розказати максимум інформації — звертаючи увагу, чи перебувала дитина на стаціонарному лікуванні. Якщо в дитини є або раніше було імунологічне захворювання, лікар радить зробити імунологічний аналіз крові.

Читати далі
Діагноз та схема лікування

За потреби імунолог призначає лікування — однак тільки тоді, коли встановлений хоча б попередній діагноз.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча імунологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Бегларян Степан Арутюнович97
Бегларян Степан Арутюнович

Лікар-педіатр другої категорії, дитячий імунолог

Досвід: 9 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

6100+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Відгуки про дитячих імунологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Олексій19.07.2021

Після відвідин залишилися тільки позитивні враження. Ми дуже раді, що дізналися про вашу клініку. Окрема подяка Професіоналу, Лікарю з великої літери й просто душевній людині Степану Бегларяну.

Відгук з анкети. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Олексію, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Olha03.07.2021

Залишилася дуже задоволена, лікар відповів на всі мої запитання. Освічений, терплячий, м'який підхід до дитини. Уважно оглянув дитину, дав влучні рекомендації. Вже не вперше в нього на прийомі. Викликає довіру) Рекомендую 👍

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Вакцинація (дітям), Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.07.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина23.06.2021

Відвідала імунолога Гільфанову Анну Михайлівну і просто влюбилася в цього лікаря!!!!! Настільки уважно, грамотно все розповідає, повністю пояснила мені все, що я навіть не очікувала отримати інформативно! Розумнішого лікаря в цій сфері не зустрічала ніколи! Гільфанова просто чарівна!!! Я дуже вдячна Смарт Медікал за можливість відвідати такого висококласного фахівця!!

Відгук з сайту. Напрям: Імунологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Софія19.04.2021

Дякую лікарці-імунологу Гільфановій А. М. за надану консультацію, вичерпну відповідь на мою проблему. Очікую результатів аналізів

Відгук з анкети. Напрям: Імунологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.04.2021

Софіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія26.03.2021

З донькою були на прийомі в прекрасного лікаря Степана Арутюновича. Як завжди, усе чудово! На всі питання отримали чіткі, аргументовані та зрозумілі відповіді! Із задоволенням рекомендую Бегларяна Степана Арутюновича і як педіатра, і як імунолога!

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Неонатологія, Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Інна22.02.2021

Дуже сподобався прийом, висококласний спеціаліст. Буду рекомендувати родичам і друзям.

Відгук з порталу Doc.ua. Напрям: Імунологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації22.02.2021

Інно, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ярослава17.12.2020

Анна Михайлівна — найкращий дитячий лікар, до якого мені доводилося звертатись. Знаю її не один рік і завжди рекомендую. Сучасний, доказовий лікар — якісний огляд, ніяких фуфломіцинів, повна інформація та роз'яснення ситуації!

Відгук з сайту. Напрям: Імунологія дитяча
Відповідь від адміністрації18.12.2020

Ярославо, дякуємо за теплий відгук про дитячого імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Світлана09.09.2020

Хочу порадити дитячого імунолога. Анна Михайлівна Гільфанова лікар від Бога. Приділяє досить уваги і призначає грамотне лікування. Її лікування нам допомогло!))

Відгук з Google Maps. Напрям: Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації09.09.2020

Світлано, щиро вдячні за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-імунолона Гільфанову Анну Михайлівну. Нам дуже приємно, що візит до лікаря залишив у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Наталія09.03.2020

Добрий день, хочу написати свій відгук. Нас направив невролог із тривалою субфебрильною температурою 37.5 і вище. ЛОР лікар також направляв до імунолога. Наш час на 11.00, попередній прийом затримався, і нас прийняли о 11.30, але це нічого страшного, ми спокійно чекали, поки лікар надасть кваліфіковану консультацію тій дитині й потім прийме нас. Коли ми зайшли, не пройшло й 5 хвилин, як почали телефонувати з рецепції, що вона повинна прийняти по запису наступних, бо ніби їхній час, і так телефонували 3 рази. Лікар глянула аналізи, які зроблені 1.5 року тому, розповіла, що ті іммунограми зроблені невірно, не назначила, щоби перевірити, чи дійсно вони невірні, і зробила висновок: нам обов’язково потрібно зробити щеплення, а те, що дитина з температурою, не важливо. Чесно скажу, дуже неприємно сидіти в лікаря, який ніби намагався розібратись, а йому телефонують і кажуть забирайте інших, бо їхній час, але це не наша вина, що так вийшло. Я вважаю, що нам не надалась вірно консультація.

Відгук з сайту. Напрям: Імунологія дитяча
Відповідь від адміністрації11.03.2020

Добрий день, Наталіє. Дякуємо за зворотній зв'язок. Вибачте за ситуацію, що так склалось. Ми передамо ваш відгук у відділ контролю якості, щоб цей випадок опрацювали і не допускали в майбутньому. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій дитині.

Noir desir03.02.2020

Імунолог Гільфанова Анна Михайлівна - висококваліфікований спеціаліст, турботливий лікар, надзвичайно приємна у спілкуванні людина! Втішає моє, мамине серце вже роки! Дитина її любить! ДЯКУЮ!

Відгук з Facebook. Напрям: Імунологія дитяча
Відповідь від адміністрації03.02.2020

Щиро вдячні за відгук у Facebook про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Залишити відгук >>>

Короткий опис напрямку "Імунологія" Коли Ви востаннє звертались до лікаря-імунолога?

Що таке імунологія?

Імунологія вивчає імунітет людини і хвороби, які є наслідком кількісних і якісних порушень імунітету (імунодефіцити). Порушення імунітету можуть бути первинними (вродженими, генетично зумовленими) і вторинними, тобто пов’язаними з іншими хворобами або патологічними станами (ВІЛ-інфекцією, кором, вродженою краснухою, прийомом ліків, що пригнічують імунітет, недоїданням або незбалансованим харчуванням, порушенням всмоктування мікроелементів і вітамінів, недоношеністю, патологією селезінки, печінки, нирок, важким стресом, хворобою Дауна, цукровим діабетом і т.д.).

Немає універсальних засобів «підвищення» імунітету — наявні порушення може відкоригувати тільки лікар з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

Коли варто проконсультуватися з імунологом?

Зверніться до імунолога, якщо у Вашої дитини є такі симптоми:

 • важкі повторні інфекційні захворювання (запалення легенів, гострий середній отит, синусит, менінгіт, сепсис, остеомієліт, абсцес внутрішніх органів);
 • інфекції шкіри і м’яких тканин;
 • затримка відпадання пупка (після двох тижнів), погане загоєння ран;
 • ускладнення після БЦЖ-вакцинації;
 • повторні захворювання молочницею після 3 місяців;
 • хронічна діарея (довше ніж місяць) з синдромом мальабсорбції;
 • стійкі зміни в аналізі крові (зниження тромбоцитів, лейкоцитів, порушення лейкоцитарної формули);
 • повторне безпричинне підвищення температури з запальними змінами в крові;
 • рецидивні незапальні набряки шкіри або слизових оболонок без видимих ​​причин і без проявів ГРВІ;
 • атаксія;
 • окружність голови менше 2δ для відповідного віку і статі;
 • поєднання вродженої вади серця з судомами на фоні гіпокальціємії;
 • збільшені лімфатичні вузли;
 • збільшені печінка і селезінка;
 • алергія;
 • затримка розвитку;
 • хронічний бронхіт, бронхоектатична хвороба;
 • проблеми з імунітетом у сім’ї або смерть дітей в сім’ї від інфекційних чи онкологічних захворювань.

З імунологом можна обговорити вакцинацію дітей, якщо у Вашої дитини ослаблений імунітет або є індивідуальні особливості розвитку.

Щеплення сприяють виробленню антитіл для боротьби з мікробами і допомагають ефективно попередити найбільш небезпечні інфекції. Вакцинація в клініці Смарт Медікал проводиться відповідно до Наказу № 551 МОЗ України.

Перейдіть за посиланням, щоб подивитися безоплатний вебінар лікаря-імунолога про вакцинацію дітей, ознайомитися з порадами педіатра і неонатолога.

Де можна знайти імунолога для дітей?

У Смарт Медікал Центр працює дитячий імунолог Анна Гільфанова — кандидат медичних наук з 10-річним досвідом роботи. Консультація може тривати півгодини або годину і включає встановлення діагнозу, спеціальний огляд, складання плану обстеження, попереднього плану лікування. Також лікар сформує індивідуальний графік вакцинації.

Smart Medical Center працює щодня. Щоб записатися до дитячого імунолога, телефонуйте 067-127-03-03 або заповніть форму.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua