Як проходить консультація?

Бесіда

Дитячий імунолог збирає детальний анамнез усього життя дитини, історію хвороби, деталі про бактеріальні, грибкові інфекції тощо.

Читати далі
Збір інформації

Батькам важливо розказати максимум інформації — звертаючи увагу, чи перебувала дитина на стаціонарному лікуванні. Якщо в дитини є або раніше було імунологічне захворювання, лікар радить зробити імунологічний аналіз крові.

Читати далі
Діагноз та схема лікування

За потреби імунолог призначає лікування — однак тільки тоді, коли встановлений хоча б попередній діагноз.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча імунологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Бегларян Степан Арутюнович92
Бегларян Степан Арутюнович

Лікар-педіатр другої категорії, дитячий імунолог

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Відгуки про дитячих імунологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Олексій19.07.2021

Після відвідин залишилися тільки позитивні враження. Ми дуже раді, що дізналися про вашу клініку. Окрема подяка Професіоналу, Лікарю з великої літери й просто душевній людині Степану Бегларяну.

Відгук з анкети. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Олексію, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Olha03.07.2021

Залишилася дуже задоволена, лікар відповів на всі мої запитання. Освічений, терплячий, м'який підхід до дитини. Уважно оглянув дитину, дав влучні рекомендації. Вже не вперше в нього на прийомі. Викликає довіру) Рекомендую 👍

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Вакцинація (дітям), Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.07.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина23.06.2021

Відвідала імунолога Гільфанову Анну Михайлівну і просто влюбилася в цього лікаря!!!!! Настільки уважно, грамотно все розповідає, повністю пояснила мені все, що я навіть не очікувала отримати інформативно! Розумнішого лікаря в цій сфері не зустрічала ніколи! Гільфанова просто чарівна!!! Я дуже вдячна Смарт Медікал за можливість відвідати такого висококласного фахівця!!

Відгук з сайту. Напрям: Імунологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Софія19.04.2021

Дякую лікарці-імунологу Гільфановій А. М. за надану консультацію, вичерпну відповідь на мою проблему. Очікую результатів аналізів

Відгук з анкети. Напрям: Імунологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.04.2021

Софіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія26.03.2021

З донькою були на прийомі в прекрасного лікаря Степана Арутюновича. Як завжди, усе чудово! На всі питання отримали чіткі, аргументовані та зрозумілі відповіді! Із задоволенням рекомендую Бегларяна Степана Арутюновича і як педіатра, і як імунолога!

Відгук з сайту. Фахівець: Бегларян Степан Арутюнович. Напрями: Педіатрія, Неонатологія, Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.03.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-педіатра Бегларяна Степана Арутюновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Інна22.02.2021

Дуже сподобався прийом, висококласний спеціаліст. Буду рекомендувати родичам і друзям.

Відгук з порталу Doc.ua. Напрям: Імунологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації22.02.2021

Інно, дякуємо за теплий відгук на порталі про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ярослава17.12.2020

Анна Михайлівна — найкращий дитячий лікар, до якого мені доводилося звертатись. Знаю її не один рік і завжди рекомендую. Сучасний, доказовий лікар — якісний огляд, ніяких фуфломіцинів, повна інформація та роз'яснення ситуації!

Відгук з сайту. Напрям: Імунологія дитяча
Відповідь від адміністрації18.12.2020

Ярославо, дякуємо за теплий відгук про дитячого імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Світлана09.09.2020

Хочу порадити дитячого імунолога. Анна Михайлівна Гільфанова лікар від Бога. Приділяє досить уваги і призначає грамотне лікування. Її лікування нам допомогло!))

Відгук з Google Maps. Напрям: Імунологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації09.09.2020

Світлано, щиро вдячні за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про нашого лікаря-імунолона Гільфанову Анну Михайлівну. Нам дуже приємно, що візит до лікаря залишив у вас такі теплі емоції. Дякуємо за довіру і бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Наталія09.03.2020

Добрий день, хочу написати свій відгук. Нас направив невролог із тривалою субфебрильною температурою 37.5 і вище. ЛОР лікар також направляв до імунолога. Наш час на 11.00, попередній прийом затримався, і нас прийняли о 11.30, але це нічого страшного, ми спокійно чекали, поки лікар надасть кваліфіковану консультацію тій дитині й потім прийме нас. Коли ми зайшли, не пройшло й 5 хвилин, як почали телефонувати з рецепції, що вона повинна прийняти по запису наступних, бо ніби їхній час, і так телефонували 3 рази. Лікар глянула аналізи, які зроблені 1.5 року тому, розповіла, що ті іммунограми зроблені невірно, не назначила, щоби перевірити, чи дійсно вони невірні, і зробила висновок: нам обов’язково потрібно зробити щеплення, а те, що дитина з температурою, не важливо. Чесно скажу, дуже неприємно сидіти в лікаря, який ніби намагався розібратись, а йому телефонують і кажуть забирайте інших, бо їхній час, але це не наша вина, що так вийшло. Я вважаю, що нам не надалась вірно консультація.

Відгук з сайту. Напрям: Імунологія дитяча
Відповідь від адміністрації11.03.2020

Добрий день, Наталіє. Дякуємо за зворотній зв'язок. Вибачте за ситуацію, що так склалось. Ми передамо ваш відгук у відділ контролю якості, щоб цей випадок опрацювали і не допускали в майбутньому. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій дитині.

Noir desir03.02.2020

Імунолог Гільфанова Анна Михайлівна - висококваліфікований спеціаліст, турботливий лікар, надзвичайно приємна у спілкуванні людина! Втішає моє, мамине серце вже роки! Дитина її любить! ДЯКУЮ!

Відгук з Facebook. Напрям: Імунологія дитяча
Відповідь від адміністрації03.02.2020

Щиро вдячні за відгук у Facebook про лікаря-імунолога Гільфанову Анну Михайлівну. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Залишити відгук >>>

Короткий опис напрямку "Імунологія" Коли Ви востаннє звертались до лікаря-імунолога?

Що таке імунологія?

Імунологія вивчає імунітет людини і хвороби, які є наслідком кількісних і якісних порушень імунітету (імунодефіцити). Порушення імунітету можуть бути первинними (вродженими, генетично зумовленими) і вторинними, тобто пов’язаними з іншими хворобами або патологічними станами (ВІЛ-інфекцією, кором, вродженою краснухою, прийомом ліків, що пригнічують імунітет, недоїданням або незбалансованим харчуванням, порушенням всмоктування мікроелементів і вітамінів, недоношеністю, патологією селезінки, печінки, нирок, важким стресом, хворобою Дауна, цукровим діабетом і т.д.).

Немає універсальних засобів «підвищення» імунітету — наявні порушення може відкоригувати тільки лікар з урахуванням індивідуальних особливостей організму.

Коли варто проконсультуватися з імунологом?

Зверніться до імунолога, якщо у Вашої дитини є такі симптоми:

 • важкі повторні інфекційні захворювання (запалення легенів, гострий середній отит, синусит, менінгіт, сепсис, остеомієліт, абсцес внутрішніх органів);
 • інфекції шкіри і м’яких тканин;
 • затримка відпадання пупка (після двох тижнів), погане загоєння ран;
 • ускладнення після БЦЖ-вакцинації;
 • повторні захворювання молочницею після 3 місяців;
 • хронічна діарея (довше ніж місяць) з синдромом мальабсорбції;
 • стійкі зміни в аналізі крові (зниження тромбоцитів, лейкоцитів, порушення лейкоцитарної формули);
 • повторне безпричинне підвищення температури з запальними змінами в крові;
 • рецидивні незапальні набряки шкіри або слизових оболонок без видимих ​​причин і без проявів ГРВІ;
 • атаксія;
 • окружність голови менше 2δ для відповідного віку і статі;
 • поєднання вродженої вади серця з судомами на фоні гіпокальціємії;
 • збільшені лімфатичні вузли;
 • збільшені печінка і селезінка;
 • алергія;
 • затримка розвитку;
 • хронічний бронхіт, бронхоектатична хвороба;
 • проблеми з імунітетом у сім’ї або смерть дітей в сім’ї від інфекційних чи онкологічних захворювань.

З імунологом можна обговорити вакцинацію дітей, якщо у Вашої дитини ослаблений імунітет або є індивідуальні особливості розвитку.

Щеплення сприяють виробленню антитіл для боротьби з мікробами і допомагають ефективно попередити найбільш небезпечні інфекції. Вакцинація в клініці Смарт Медікал проводиться відповідно до Наказу № 551 МОЗ України.

Перейдіть за посиланням, щоб подивитися безоплатний вебінар лікаря-імунолога про вакцинацію дітей, ознайомитися з порадами педіатра і неонатолога.

Де можна знайти імунолога для дітей?

У Смарт Медікал Центр працює дитячий імунолог Анна Гільфанова — кандидат медичних наук з 10-річним досвідом роботи. Консультація може тривати півгодини або годину і включає встановлення діагнозу, спеціальний огляд, складання плану обстеження, попереднього плану лікування. Також лікар сформує індивідуальний графік вакцинації.

Smart Medical Center працює кожного дня на вул. Маршала Тимошенко, 19 (біля ст. м. «Мінська», «Оболонь», «Героїв Дніпра»). Щоб записатися до дитячого імунолога, телефонуйте 067-127-03-03 або заповніть форму.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

ст. м. «Мінська», вул. Тимошенка, 19. Оболонський р-н

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

ст. м. «Либідська», вул. Маккейна (Кудрі), 7‑Б. Печерський р-н

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут