Як проходить консультація дерматолога?

Бесіда та збір інформації

Терапевтична співпраця, лікар-пацієнт, лежить в основі якісного лікування. Навіть найменші деталі можуть допомогти лікарю швидко встановити діагноз та розпочати ефективне лікування. Під час діалогу лікар вислухає скарги, збере інформацію про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку та перенесені захворювання.

Читати далі
Огляд та діагностика

Дерматолог огляне шкіру та оцінить її стан за допомогою збільшувального скла. Додатково лікар може провести огляд шкіри за допомогою лампи Вуда. Якщо мета консультації — огляд та діагностика новоутворень (родимки, папіломи, бородавки), лікар виконає цифрову дерматоскопію та визначить, чи можна провести видалення та який спосіб найкращий саме для вас.

Читати далі
Встановлення діагнозу та схема лікування

Розуміння стану здоров'я пацієнтом — найважливіша умова якісного лікування. Тому наші лікарі приділяють особливу увагу роз'ясненню особливостей захворювання. Завершивши консультацію, лікар встановлює попередній діагноз, видає консультативний висновок та схему лікування.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча дерматологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Клименко Оксана Федорівна91
Клименко Оксана Федорівна

Лікар-онколог, лікар-дерматолог вищої категорії, дерматоонколог

Досвід: 22 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Алтинник Наталія Володимирівна129
Алтинник Наталія Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог, дерматоонколог

Досвід: 25 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Непом'яща Ольга Олександрівна22
Непом'яща Ольга Олександрівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог

Досвід: 31 рік

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Авраменко Ганна Володимирівна 4
Авраменко Ганна Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог

Досвід: 2 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Макарь Наталія Ігорівна93
Макарь Наталія Ігорівна

Лікар-дерматовенеролог другої категорії, дитячий дерматолог, дерматоонколог, трихолог

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 1 лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Відгуки про дитячих дерматологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Маргарита04.10.2021

Декілька разів зверталася в клініку за консультацією. Спершу до лікаря-травматолога — отримала чітку рекомендацію. І вдруге з дитиною 9 років до дерматолога. Задоволена обслуговуванням — від рецепції до надання рекомендацій. Швидко, вчасно, професійно!

Відгук з анкети. Фахівець: Суворов Василь Леонідович. Напрями: Дерматологія дитяча, Ортопедія і травматологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Маргарито, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна21.09.2021

Дуже сподобалася клініка. Я тут не вперше, цього разу ми прийшли з дитиною. Якість послуг сподобалась. Лікар-дерматолог була уважна, доброзичлива до дитини, усе пояснила зрозуміло.

Відгук з анкети. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна (Дерматологія дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.09.2021

Анно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-дерматолога Гаркавенко Юлію Олександівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена31.08.2021

Дуже все професійно — швидко, зрозуміло і доброзичливо! Окрема подяка медсестричці, яка працює з Наталією Володимирівною))

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Дерматологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації31.08.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Wanderer25.02.2021

Сказати, що Непом’яща Ольга Олександрівна — висококваліфікований досвідчений спеціаліст — це нічого не сказати. Відвідала вашу клініку тільки через те, що вона там працює. Оскільки вона НАЙКРАЩИЙ лікар, якого я зустрічала. Ефективно вилікувала страшне захворювання, від якого плакати хотілося, дивлячись у дзеркало. А на кожен візит до неї я просто біжу з радістю, бо вона не лише хороший, чуйний, турботливий, високоякісний спеціаліст, яка вміло й обережно підібрала шлях лікування, консультує повсякчас, але й людина, яка дійсно хоче допомогти, прагне, аби пацієнт став щасливим — я дійсно стала! Бо бачити проблему, успішно визначити та слідувати крокам до її вирішення, а в результаті досягти бажаного результату — це те, чого прагне насправді кожен. Бажаю Вам щасливих пацієнтів. Безмежно вдячна!

Відгук з сайту. Фахівець: Непом'яща Ольга Олександрівна. Напрями: Дерматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.02.2021

Щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-дерматолога Непом'ящу Ольгу Олександрівну. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Вікторія08.02.2021

Дуже задоволена прийомом лікаря Алтинник Н. В. Висококласний фахівець і приємна людина. Буду рекомендувати та звертатися ще.

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна. Напрями: Дерматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації08.02.2021

Вікторіє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анна09.01.2021

Щиро дякую, Оксано Федорівно! Видалили дитині на щоці піогенну гранульому! Лікар із високим рівнем професіоналізму! Спокійний і правильний підхід до пацієнта! Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Дерматологія дитяча. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.01.2021

Анно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Клименко Оксану Федорівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Ірина22.10.2020

Вдруге за рік були на прийомі у Алтинник Наталії Володимирівни. Немає слів, щоб описати професіоналізм і підхід як до дітей, так і до дорослих цього лікаря. Ставить правильні діагнози і не призначає нічого зайвого. Хто шукає хорошого дерматолога і дерматоонколога, то саме до неї раджу всім.

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації22.10.2020

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Катерина12.09.2020

Алтинник Наталія прекрасний фахівець, лікували грибок нігтів, дитині і дорослому у неї. Дуже приємна в спілкуванні, до дитини проявила особливий підхід, призначила адекватне лікування, яке незабаром дуже порадувало. Однозначно рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.09.2020

Катерино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Вікторія03.09.2020

Крутий дядько! Йшла з проблемами в інтимному місці, пішла без них. Лікар професіонал.

Відгук з порталу Doc.ua. Напрям: Дерматологія дитяча
Відповідь від адміністрації03.09.2020

Вікторіє, щиро вдячні за теплий відгук на порталі про лікаря-дерматолога Солярика Володимира Валерійовича. Дякуємо за довіру і бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Олена17.08.2020

Дякую. Приємний персонал, кваліфікований та грамотний лікар. Все пояснює та надає вірні рекомендації

Відгук з Google Maps. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна (Дерматологія дитяча). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.08.2020

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-дерматолога Гаркавенко Юлію Олександівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Дитячий дерматолог у Києві Коли звернутися до дитячого дерматолога?

У дітей є свої особливості будови шкіри. І саме ці особливості зумовлюють розвиток захворювань, що відрізняються від дорослих. Так, наприклад, діти більш схильні до появи бактеріальних (стрептодермія), грибкових (мікроспорія, трихофітія) та вірусних інфекцій (контагіозний молюск, вірусні бородавки).

На консультації дитячий дерматолог оцінює хворобу та сукупність усіх факторів, за потреби — підбирає способи діагностики та складає план лікування.

Коли потрібно записатись до дитячого дерматолога?

Дитячий дерматолог працює з такими захворюваннями, як піодермія, стрептодермія, мікоз (грибкові інфекції шкіри). Іноді до дитячого дерматолога звертаються із висипаннями інфекційної природи — наприклад, якщо зі шкірою виникли проблеми після вітрянки, кору. Тоді лікар огляне та допоможе визначитись із подальшою тактикою.

Варто записатись на консультацію дитячого дерматолога, якщо ви помітили в дитини такі симптоми:

  • почервоніння;
  • висипання;
  • лущення;
  • гноїння;
  • зміни кольору шкіри, нігтів;
  • утворення пухирців, плям, тріщин.

Радимо щороку проходити огляд у дитячого дерматолога для профілактики. Якщо ви помітили в дитини багато новоутворень, можна проводити дерматоскопію, щоб спостерігати за ними в динаміці.

Зверніть увагу, якщо певні симптоми з’являються після якоїсь їжі, контакту з тваринами чи рослинами — це може свідчити про алергію. Ні в якому разі не лікуйте проблему самостійно, бо здебільшого це призводить до ускладнень чи хронічних захворювань.

Куди записатись до дитячого дерматолога в Києві?

У Смарт Медікал Центрі в м. Київ ви можете записатись на консультацію дитячого дерматолога з досвідом роботи понад 10 років. Smart Medical працює за 45+ напрямами для дітей і дорослих — у нас також роблять дерматоскопію, трихоскопію, аналізи, алергопроби.

Записатись до дитячого дерматолога в Києві можна з 8:00 до 20:00 з понеділка по суботу та з 9:00 до 18:00 у неділю. Дитячі дерматологи Smart Medical у м. Київ працюють за адресами вул. Джона Маккейна, 5 та вул. Маршала Тимошенка, 19.

Для запису на консультацію дитячого дерматолога телефонуйте (044) 490-25-03 або (067) 127-03-03. Також ви можете залишити заявку на сайті — адміністратор контакт-центру підбере зручний час для консультації дитячого дерматолога.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

ст. м. «Мінська», вул. Тимошенка, 19. Оболонський р-н

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

ст. м. «Либідська», вул. Маккейна (Кудрі), 7‑Б. Печерський р-н

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут