Як проходить консультація дерматолога?

Бесіда та збір інформації

Терапевтична співпраця, лікар-пацієнт, лежить в основі якісного лікування. Навіть найменші деталі можуть допомогти лікарю швидко встановити діагноз та розпочати ефективне лікування. Під час діалогу лікар вислухає скарги, збере інформацію про перебіг та тривалість захворювання (історія хвороби), особливості розвитку та перенесені захворювання.

Читати далі
Огляд та діагностика

Дерматолог огляне шкіру та оцінить її стан за допомогою збільшувального скла. Додатково лікар може провести огляд шкіри за допомогою лампи Вуда. Якщо мета консультації — огляд та діагностика новоутворень (родимки, папіломи, бородавки), лікар виконає цифрову дерматоскопію та визначить, чи можна провести видалення та який спосіб найкращий саме для вас.

Читати далі
Встановлення діагнозу та схема лікування

Розуміння стану здоров'я пацієнтом — найважливіша умова якісного лікування. Тому наші лікарі приділяють особливу увагу роз'ясненню особливостей захворювання. Завершивши консультацію, лікар встановлює попередній діагноз, видає консультативний висновок та схему лікування.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча дерматологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Клименко Оксана Федорівна124
Клименко Оксана Федорівна

Лікар-онколог, лікар-дерматолог вищої категорії, дерматоонколог

Досвід: 24 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Алтинник Наталія Володимирівна158
Алтинник Наталія Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дитячий дерматолог, дерматоонколог

Досвід: 27 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Авраменко Ганна Володимирівна 33
Авраменко Ганна Володимирівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог

Досвід: 4 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Костенко Неля Сергіївна19
Костенко Неля Сергіївна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог другої категорії

Досвід: 14 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Семено Софія Олександрівна45
Семено Софія Олександрівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог, косметолог

Досвід: 9 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 3 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

8000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Найчастіше цікавляться

Відгуки про дитячих дерматологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Марія19.04.2023

Максимально задоволена лікарем Наталією Володимирівною! Однозначно її рекомендую! Назначила нам лікування, яке відразу підійшло моїй тримісячній дитині! Лікар-професіонал своєї справи!

Відгук з сайту. Фахівець: Алтинник Наталія Володимирівна (Дерматологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації19.04.2023

Маріє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Алтинник Наталію Володимирівну. Раді, що задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я вам та родині!

Тетяна13.03.2023

Це не лікар, а просто Фея!)) Водила до Софії Олександрівни сина видаляти азотом бородавки на ступнях. Чесно, ледь вмовила піти до лікаря, бо до цього ми вже зверталися до іншого закладу з такою ж проблемою, після чого в дитини була справжня істерика, бо процедура там була страшенно болючою і травматичною((( Тому цього разу я планувала все зробити лазером. Але Софія Олександрівна детально пояснила, чому азот для дітей більш прийнятний варіант і хоч із страхом, та я прислухалася. І, о диво! Процедура виявилася абсолютно безболісною! Лікар постійно була в контакті з дитиною, втішала, жартувала, все пояснювала. Син пройшов 4 сеанси, і кожного разу з нетерпінням чекав наступного і запитував, чи скоро ми підемо до тієї лікарки-чарівниці?))) Дуже професійний, гуманний і делікатний підхід! Впоралися з проблемою без сліз і страху. Шкода лише, що я з самого початку не натрапила на Софію Олександрівну - скільки нервових клітин вдалося б зберегти!

Відгук з сайту. Фахівець: Семено Софія Олександрівна (Дерматологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.03.2023

Тетяно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога, косметолога Семено Софію Олександрівну. Раді, шо звернулися у клініку для вирішення питання. Бажаємо міцного здоров'я вам та сину!

Анастасія14.01.2023

Дуже рада що потрапила саме до неї! Лікар дуже просто та детально пояснила та відповіла на всі питання)

Відгук з сайту. Фахівець: Авраменко Ганна Володимирівна (Дерматологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.01.2023

Анастасіє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматолога, дитячого дерматолога Авраменко Ганну Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Наталія10.01.2023

Хочемо подякувати Юлії Олександрівні за професіоналізм і компетентність, чудовий, з почуттям гумору підхід як до дітей (підліток) так і до дорослих. Видаляла бородавки, лишнього не призначала, все чітко і ясно роз'яснила. Дякую велике.

Відгук з сайту. Фахівець: Гаркавенко Юлія Олександрівна. Напрями: Дерматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.01.2023

Наталіє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматолога, дитячого дерматолога Гаркавенко Юлію Олександрівну. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого вам і вашій родині!

Марія05.12.2022

Дуже задоволена лікарем! З увагою вислухала всі мої скарги, провела процедуру, порадила засоби для догляду. Буду рекомендувати лікаря Кочергіну Світлану своїм знайомим!

Відгук з сайту. Фахівець: Кочергіна Світлана Валентинівна . Напрями: Дерматологія дитяча, Косметологія, Трихологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.12.2022

Маріє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Кочергіну Світлану Валентинівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Юлія30.10.2022

Були на видаленні папіломи у дитини. Дуже задоволені прийомом, сама процедура видалення пройшла швидко і комфортно. Лікаря рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Клименко Оксана Федорівна (Дерматологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації01.11.2022

Юліє, вдячні вам за відгук про лікаря-дерматоонколога Клименко Оксану Федорівну. Раді, що ви знайшли свого лікаря. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині!

Олена24.10.2022

Прекрасний та уважний лікар, має гарний підхід і до дорослих і до діток. Приводила дочку 8 років, так вона залишилась задоволена (і я теж). Сусан, ви точно на своєму місці.

Відгук з сайту. Фахівець: Андарі Сусан Вахідулла. Напрями: Дерматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія, Трихологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.10.2022

Олено, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Андарі Сусан Вахідуллу. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині!

Анастасія28.09.2022

Хочемо висловити свою велику подяку лікареві Софії Олександрівні. У нашого синочка Вані 9 років, була гостра форма атопічного дерматиту, дитина мучилася від постійного сверблячки, від цього були великі ранки по всій шкірі, ми здавали купи аналізів, сиділи на дієті, але нічого не допомагало. Софія Олександрівна нас дуже уважно вислухала, вивчила аналізи, провела огляд, поставила діагноз і відразу підібрала нам необхідне лікування ... завдяки якому дитина пішла відразу на поправку! Спасибі Софії Олександрівні, що турбувалася за нас, величезне спасибі за правильний підбір догляду для нашої шкіри! Ми дуже раді, що знайшли такого чудового фахівця і неймовірно вдячні за допомогу!

Відгук з сайту. Фахівець: Семено Софія Олександрівна (Дерматологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.09.2022

Анастасіє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині!

Марія23.09.2022

Відмінна клініка, багато топових спеціалістів. До дерматолога, невролога, кардіолога, ортопеда — тільки сюди! Комфортно та приємно перебувати у клініці. Медсестри просто профі своєї справи. У сина раніше були втрати свідомості при заборі крові, Смарт Медікал вперше з цим впоралися! Величезна подяка їм, син перестав боятися аналізів тепер.

Відгук з Google Maps. Напрями: Дерматологія дитяча, Кардіологія дитяча, Неврологія дитяча, Ортопедія і травматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія, Кардіологія, Лабораторні дослідження (аналізи), Неврологія, Неврологія дитяча, Ортопедія і травматологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.09.2022

Маріє, дякуємо вам за схвальний відгук. Раді, що ви задоволені обслуговуванням. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій сім'ї!

Олексій17.09.2022

Дуже приємний та досвідчений лікар Неля Сергіївна. Все пояснила, призначила лікування від якого вже другого дня проблема з якою прийшли майже зникла. Дитина лікаря не злякалася, а це для мене найголовніше)) Сама клініка світла, затишна, безкоштовна чай/кава/вода для відвідувачів. Безкоштовний вай-фай. Приємні ціни. Рекомендую і клініку і лікаря!!

Відгук з сайту. Фахівець: Костенко Неля Сергіївна. Напрями: Дерматологія дитяча, Дерматологія / дерматоонкологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.09.2022

Олексію, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога Костенко Нелю Сергіївну. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій родині!

Залишити відгук >>>

Дитячий дерматолог у Києві Коли звернутися до дитячого дерматолога?

У дітей є свої особливості будови шкіри. І саме ці особливості зумовлюють розвиток захворювань, що відрізняються від дорослих. Так, наприклад, діти більш схильні до появи бактеріальних (стрептодермія), грибкових (мікроспорія, трихофітія) та вірусних інфекцій (контагіозний молюск, вірусні бородавки).

На консультації дитячий дерматолог оцінює хворобу та сукупність усіх факторів, за потреби — підбирає способи діагностики та складає план лікування.

Коли потрібно записатись до дитячого дерматолога?

Дитячий дерматолог працює з такими захворюваннями, як піодермія, стрептодермія, мікоз (грибкові інфекції шкіри). Іноді до дитячого дерматолога звертаються із висипаннями інфекційної природи — наприклад, якщо зі шкірою виникли проблеми після вітрянки, кору. Тоді лікар огляне та допоможе визначитись із подальшою тактикою.

Варто записатись на консультацію дитячого дерматолога, якщо ви помітили в дитини такі симптоми:

  • почервоніння;
  • висипання;
  • лущення;
  • гноїння;
  • зміни кольору шкіри, нігтів;
  • утворення пухирців, плям, тріщин.

Радимо щороку проходити огляд у дитячого дерматолога для профілактики. Якщо ви помітили в дитини багато новоутворень, можна проводити дерматоскопію, щоб спостерігати за ними в динаміці.

Зверніть увагу, якщо певні симптоми з’являються після якоїсь їжі, контакту з тваринами чи рослинами — це може свідчити про алергію. Ні в якому разі не лікуйте проблему самостійно, бо здебільшого це призводить до ускладнень чи хронічних захворювань.

Куди записатись до дитячого дерматолога в Києві?

У Смарт Медікал Центрі в м. Київ ви можете записатись на консультацію дитячого дерматолога з досвідом роботи понад 10 років. Smart Medical працює за 60+ напрямами для дітей і дорослих — у нас також роблять дерматоскопію, трихоскопію, аналізи, алергопроби.

Записатись до дитячого дерматолога в Києві можна з 7:30 до 21:00 щодня. Для запису на консультацію дитячого дерматолога телефонуйте (044) 490-25-03 або (067) 127-03-03. Також ви можете залишити заявку на сайті — адміністратор контакт-центру підбере зручний час для консультації дитячого дерматолога.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua