Сторожук Людмила Анатоліївна

Сторожук Людмила Анатоліївна

15

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Ольга Даниленко20.03.2024

Добрий день! Була на консультації у лікаря-дерматолога Сторожук Л.А. Прийшла не сама, страхова компанія знайшла лікарню і лікаря. По моєму питанню лікар призначила аналізи крові та кількісний аналіз на герпес(M і G). Були високі показники на герпес G/По результатах аналізів лікар назначила лікування. Після лікування проблема не зникла. Я через певний час (2 тижні) повторила те саме лікування. Проблема не пройшла. Повторила аналізи на герпес G. Значення було нижче, як попереднє і проблема не проходила. Я вирішила піти до іншого лікаря - дерматолога в іншу клініку. І виявилось, що в мене зовсім інша причина моєї проблеми. І називається по іншому. І лікується по іншому. Через 4 дні лікування все пройшло. Я запитала про високе значення герпесу G, який лікувала лікар Сторожук. Мені пояснили, що такий герпес не лікується. Це - архів, такий собі захист організму. Лікувати потрібно герпес М, тому що якраз він характеризує проблему/хворобу в організмі. Дякую лікарю Сторожук Л.А. за те, що я витратила 2500 грн за неправильне лікування! Хочу порадити майбутнім клієнтам лікуватися у інших лікарів.

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.03.2024

Ольго, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Валентина15.01.2024

Приємна, професійна консультація, мені навіяли довіру, я повірила, що мені допоможуть із моїм зверненням. Було людське відношення. Візитом до лікаря залишилась задоволеною.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.01.2024

Валентино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Людмилу Сторожук. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Світлана24.11.2023

Дуже вдячна лікарю за уважний огляд та рекомендації відносно дообстеження та подальшого лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Трихологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації27.11.2023

Світлано, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога Людмилу Сторожук. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Тетяна12.07.2023

Враження від першого візиту дуже гарні. Плануємо обслуговуватись у вашій клініці усією сім'єю. Сторожук Людмилі Анатоліїні дякую за допомогу.

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Трихологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.07.2023

Тетяно, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Людмилу Сторожук. Бажаємо міцного здоров'я всій вашій сім'ї!

Аліна20.06.2023

Лікарка чудова людина. Дуже сподобався її підхід і професіоналізм.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.06.2023

Аліно, дякуємо за відгук про лікаря-дерматовенеролога, косметолога, трихолога Сторожук Людмилу Анатоліївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Інна05.04.2023

Дякую лікарю Сторожук Людмилі за професійну консультацію та безболісну процедуру.

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації06.04.2023

Інно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога, косметолога Сторожук Людмилу Анатоліївну. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Таня16.02.2023

Людмила Анатоліївна просто врятувала моє волосся! Дуже сильно випадало на фоні стресу, лікар вдало підібрала шампуні (доволі бюджетні, до речі) і порекомендувала курс ін'єкцій PRP терапії. Минув рік, результат чудовий, зараз лише періодично приходжу на процедури для підтримки. Рекомендую на 100% (але якщо ви записуєтесь на ін'єкції, обов'язково враховуйте день циклу і порадьтеся з лікарем із цих питань, коли краще приходити)

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна. Напрями: Косметологія, Трихологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.02.2023

Таню, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Людмилу Анатоліївну Сторожук. Раді, що вам вдалося вирішити питання випадіння волосся. Бажаємо міцного здоров'я!

Марія16.11.2022

Найкращий косметолог з усіх, кого я зустрічала! Лікар з першого погляду бачить проблему та причину її появи. З моєї, як я завжди думала, проблемної шкіри — лікар за короткий термін, зробила мою шкіру ідеальною! Далі почала робити «уколи краси» також у цього лікаря. Всі процедури (збільшення губ, корекція зморшок під очима, прибрали зморшки з лоба і т.д.) пройшли без синців! Настільки лікар професійно все це робить! Якщо чесно, то я навіть не думала, що так буває. Що тут сказати, людина на своєму місці! Велика подяка та шана лікарю Сторожук Людмилі Анатоліївні !

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна (Косметологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.11.2022

Маріє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога, косметолога Сторожук Людмилу Анатоліївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

ВІкторія26.08.2022

Лікар поставила під питання андрогенну алопецію, коли я здала всі аналізи та вони виявилися в нормі, призначила мезотерапію та поставила діагноз телогене випадіння волосся. Наступного прийому, через тиждень, коли я прийшла та відмовилася від мезотерапії через те, що боюся уколів знову почала лякати андрогенною алопецією та поставила вдруге цей діагноз під питання, з клініки вийшла зі сльозами на очах. Вирішила звернутися до інших лікарів у інші клініки, і о чудо, жоден з трьох лікарів не поставив цей діагноз під питання, сказали що телогене випадіння на фоні різкого схуднення та нервів, порадили психолога та збалансоване харчування. Виконала їх рекомендації, наслідок - волосся перестало випадати.

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.08.2022

Вікторіє, дякуємо що приділили час і написали зворотний зв'язок про ситуацію що склалася. Ми передали ваш відгук менеджеру з якості для врегулювання цього питання. Бажаємо міцного здоров'я!

Людмила27.12.2021

Хочу подякувати лікарю Людмилі Анатоліївні за професіоналізм. Звернулась до неї з проблемою випадання волосся після коронавірусу. Лікар призначила обстеження, призначила лікування. І вся проблема усунута. Якщо у когось, є сумніви щодо візиту до трихолога не сумнівайтеся. Звертайтеся до Людмили Анатоліївни, дуже уважно лікар, адекватне та щадне лікування. Спасибі вам велике.

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна (Трихологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації28.12.2021

Людмило, дякуємо вам за відгук про лікаря-трихолога Сторожук Людмилу Анатоліївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua