Довідка для марафону | Оримати довідку для марафону
довідка для марафону Новина
14 Квітня

Довідка для марафону

1182

Біг — це найдоступніший спосіб тримати себе в хорошій фізичній формі. Завдяки підвищеній частоті скорочень серце перекачує більше крові, особливо в грудних м’язах, які впливають на глибину дихання. Частота і глибина дихання зростає зі збільшенням потреби організму в кисні. Кров максимально насичується киснем, і організм отримує енергію.

Пам’ятайте про протипокази! Якщо у Вас був інфаркт, інсульт, є вроджені вади серця, порушення ритму серця, цукровий діабет першого типу, Вам не можна фізично перенавантажуватись.

півмарафон 21 км медична довідка для участіУ нормативно-правовій базі вимог щодо довідок для учасників марафону немає. Однак деякі організатори забігів на довгі дистанції (21.0975 км або 42.195 км) вимагають дійсну медичну довідку або необхідну страховку. Довідку потрібно зробити за півроку до початку забігу або пізніше.

 

 

Що зазначити в довідці для марафону?

  • ПІБ
  • дату народження
  • дистанцiю
  • стартовий номер
  • дату обстеження
  • висновок лікаря
  • печатка лікаря та медичного закладу

Первинна діагностика

Якщо Ви плануєте фізичне навантаження, обговоріть із лікарем, чи доречно зробити кардіограму, здати загальний аналіз крові, аналізи на холестерин і цукор крові. Це допоможе побачити можливі вроджені вади серця. Після цих досліджень лікар порадить оптимальну частоту скорочень серця під час тренувань.

Які дослідження потрібно зробити для довідки?

Щоб отримати довідку для марафону у Smart Medical Center, Вам запропонують таку діагностику:

  1. Ехокардіографія
  2. Кардіограма
  3. Консультація кардіолога/терапевта

Вартість довідки — 700 грн. Порівняно зі стандартною діагностикою Ви заощаджуєте 340 грн.

>Завантажити довідку для марафону.

марафон 41 км київ 2018 рік
Smart Medical Center працює в Оболонському районі за адресою вул. Маршала Тимошенка, 19. Щоб записатися на діагностику до лікарів, телефонуйте за номерами (067) 127-03-03 або (044) 490-25-03. Наш графік роботи: 8:00 — 20:00 з понеділка по суботу; 9:00 — 15:00 в неділю.

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатись на прийом