Консультація психолога на Оболоні | Smart Medical Center
Стаття
26 Липня

Психологічне консультування — сеанси Олени Коляди

1901

Консультування - це спосіб психологічної допомоги у розв’язанні труднощів у житті. Консультування може бути способом допомоги, коли людині бракує інформації про свій стан, спосіб функціонування психіки та мозку, видів допомоги для того, щоб відбулися зміни у стосунках чи власній поведінці.  Консультування може бути короткостроковим або довгостроковим видом допомоги, може мати інформаційну мету, може виконувати функції "швидкої допомоги", але для досягнення довгострокового психотерапевтичного ефекту чи істотних змін потрібна тривала робота. Може проводитися як індивідуально, так і з декількома членами сім'ї чи групою.

Довготривале консультування (тривалістю від року) також називають психотерапією. Це можливість не тільки опрацювати проблеми на інтелектуальному (рівні розуміння), але й на емоційному рівні (рівні почуттів). Довготривала робота дає змогу досягти хороших бажаних змін та більш свідомо будувати своє майбутнє. Цей ресурс дає нагоду дослідити та побудувати хороші стосунки, які є основою для відчуття впевненості у собі та власної спроможності.

приём психолога Smart Medical Center

Психологічне консультування дітей і підлітків - це консультування при проблемах дітей або проблемах у стосунках батьків і дітей. Воно передбачає консультування підлітків та дітей з консультативним супроводом батьків та окремо консультування батьків. Це хороша можливість для підлітків краще зрозуміти себе та стосунки з оточенням.

Дитині психотерапія надає допомогу у відбудові хорошої бази для стосунків у майбутньому. Батькам психотерапія пропонує покращення розуміння стосунків з дітьми, посилення спроможності у виконанні батьківської ролі та розв'язанні конфліктів на користь стосункам. Робота дозволяє діагностувати психологічний стан дитини та її психічний розвиток, пропрацювати проблеми та отримати досвід справлятися з неприємними емоціями з користю для стосунків.

Вчасне звернення за допомогою дає можливість дитині долати проблеми своєчасно і не перетворювати їх на хронічні, адже діти використовують дитячі способи неконструктивного вирішення проблем (агресія, плач тощо), а дорослі використовують дорослі способи. Це може мати суттєвий неприємний вплив на якість життя (труднощі з самоконтролем, залежна поведінка, психосоматика, конфліктність у стосунках та інші). Звернення за допомогою для дитини – це профілактика її «дорослих» проблем.

Метод також сприяє розвитку творчості і внутрішнього ресурсу дитини та батьків при переживанні життєвих криз, втрат і стресів.

Сімейне консультування/консультування пар та подружжя - це консультування, орієнтоване на полегшення коммунікації у середині пари, зміцнення та покращення стосунків. Таке консультування зазвичай є короткостроковим та має на меті усвідомлення цінності стосунків для кожного з пари та пошук ресурсів для їх зміцнення. Під час роботи з психологом кожен із пари має поставити собі питання щодо власного сенсу у стосунках і в житті. Психолог не приймає рішення за пару – лише сприяє створенню простору для дослідження сімейних складностей. Важливо пам’ятати, що сильна сім’я – не та, що не має проблем, а та, що вміє їх вирішувати.

Матеріал підготувала Олена Коляда, практичний психолог

Автор статті:
Smart Medical Center

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
    Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
    Гарного дня!
    Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
    Адміністратор 00:00:00