Урологія оперативна в Smart Medical Center

Завдяки сучасним малоінвазивним методикам більшість урологічних проблем можна вилікувати в рамках хірургії одного дня. У порівнянні з стаціонарною хірургією ці оперативні втручання малотравматичні, не потребують багато часу на госпіталізацію та відновлення.

Хірурги-урологи Smart Medical Center лікують, зокрема, гідроцеле і варикоцеле, фімоз, викривлення статевого члена, передчасну еякуляцію, проблеми з вуздечкою, сечокам'яну хворобу, зокрема, за допомогою лазерних технологій. Наші лікарі використовують сучасний лазер Lumenis, який дозволяє зробити втручання малотравматичним, а період відновлення — коротшим.

У клініці проводять такі хірургічні втручання:

 • Циркумцизію — видалення крайньої плоті статевого члена;
 • Пластику вуздечки статевого члена;
 • Видалення кісти придатка яєчка і сім’яного канатика, водянки яєчка;
 • Чоловiчу котрацепцiю;
 • Орхіектомію — видалення яєчка;
 • Видалення сторонніх тіл із крайньої плоті;
 • Епіцистостомію — забезпечення відтоку сечі через спеціальну трубку з сечового мiхура;
 • Операції на передміхуровій залозі;
 • Операції при аденомі простати;
 • Оперативне лікування прискореного сім’явиверження;
 • Оперативне лікування викривлення статевого члена;
 • Оперативне лікування сечокам'яної хвороби: каменів у сечоводах та сечовому міхурі, каменів у нирках;
 • Ендоскопічні операції на сечовому міхурі;
 • Цистоскопію — огляд внутрішньої поверхні сечового міхура.

Знеболення

Щоб пацієнту було комфортно, малоінвазивні втручання здебільшого проводять під загальною анестезією. Ви занурюєтесь у медикаментозний сон і під час операції нічого не відчуваєте. Але деякі процедури можна проводити під місцевим знеболенням — наприклад, видалення сторонніх тіл із крайньої плоті, обрізання тощо. Напередодні втручання лікарі зустрінуться з вами, щоб підібрати оптимальний спосіб.

Супровід

Після процедури ви потрапляєте в постопераційну палату зі зручним функціональним ліжком. 2-3 години за вами спостерігає лікар із медсестрами. Палата обладнана сучасними системами моніторингу, які показують стан вашого організму та передають дані на медсестринський пост.

Реабілітація

Малоінвазивні методи лікування не потребують тривалої госпіталізації та реабілітації. Зазвичай працездатність відновлюється наступного дня. Але ми радимо бути вдома 2-3 дні та за потреби надаємо лікарняний лист.

Щодо повернення до статевого життя уролог проконсультує вас індивідуально. Але в більшості випадків уже через місяць можна займатися сексом.

Фахівці напрямуУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Новіцюк Дмитро Федорович57
Новіцюк Дмитро Федорович

Лікар-уролог вищої категорії, андролог, лікар ультразвукової діагностики

Посада: Завідувач урологічного відділення

Досвід: 26 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Гриджук Юрій Михайлович 10
Гриджук Юрій Михайлович

Лікар-уролог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 16 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Шикіда Олександр Володимирович
Шикіда Олександр Володимирович

Лікар-уролог вищої категорії

Досвід: 24 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Писаренко Христина Геннадіївна6

Досвід: 4 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Шевченко Олександр Геннадійович16

Досвід: 9 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 2 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

9500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Найчастіше цікавляться

Відгуки про урологів-хірургів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ірина09.02.2024

Сьогодні була перший раз в цій клініці та дуже приємно здивована. Починаючи з дівчат адміністраторів і до лікаря. Всі дуже приємні, посміхаються) Була з дитиною у дитячого уролога, Латишов К.В. Рекомендую 100% цього лікаря, приємний, ставлення до дитини дуже хороше. Все детально і доступно розповів, і пояснив. А ще, що немало важливо, дозволив звертатися онлайн, якщо буде така необхідність. Дякую! 🙏

Відгук з Facebook. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Урологія дитяча, Урологія оперативна
Відповідь від адміністрації09.02.2024

Ірино, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Максим21.11.2023

Дуже якісно, професійно та швидко, + демократичні ціни. Крилов Сергій Володимирович — найкращий анестезіолог. Метляков Анатолій Анатолійович — професіонал своєї справи.

Відгук з сайту. Фахівці: Метляков Анатолій Анатолійович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.11.2023

Максиме, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Крилова та лікаря-уролога Анатолія Метлякова. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Надія11.10.2023

Була операція у сина, 12 років. Робили операцію Гриджук Юрій Михайлович та анестезіолог Бордюг Сергій Юрійович. Все пройшло добре. Дякую лікарям. В дитини цукровий діабет, тож ми все ретельно обговорили з хірургом та анестезіологом і під час операції все було під контролем. В лікарні все було зручно. Персонал був дуже уважний до дитини та син був спокійний.

Відгук з сайту. Фахівці: Бордюг Сергій Юрійович, Гриджук Юрій Михайлович . Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.10.2023

Надіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-уролога Юрія Гриджука та анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашому сину!

Юлія22.08.2023

Хочу подякувати лікарю Костянтину Володимировичу за проведену операцію. Лікар надав усю необхідну інформацію, добре ставлення до дитини. Дякую вам за вирішення проблеми.

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації22.08.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви вирішили питання, звернувшися до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина23.06.2023

Спасибі Латишову Костянтину Володимировичу та анестезіологу Сергію Юрійовичу за уважне лікування сина та чудово проведену операцію! Чудове ставлення, зворотний зв'язок! Медсестри уважні та доброзичливі! Спасибі вам!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Латишов Костянтин Володимирович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.06.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про дитячого хірурга, дитячого уролога Латишова Костянтина Володимировича, лікаря-анестезіолога Бордюга Сергія Юрійовича та медичних сестер. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Андрій05.05.2023

Дуже хороший лікар хірург. Мені сподобалось, що він розумів картину, яку я хочу і це повністю відобразилось в результаті операції. Рекомендую. Дякуююю вам🥰🥰🥰

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович (Урологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.05.2023

Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-уролога Виливка Миколу Миколайовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Анна04.05.2023

Як лікар-уролог врятував мені життя🥰 Хочу подякувати Новіцюку Д.Ф. за професійну допомогу. Довгий період я хворіла на цистит і жодний з лікарів, у яких я була раніше, не могли мені допомогти або ж просто пояснити чому так відбувається. В якийсь період я навіть втратила надію на одужання, вирішила, що це на все життя, хоча навіть не уявляла як з цим взагалі можна жити. Потрапивши на прийом у Смарт, Дмитро Федорович призначив мені цистоскопію, за результатами якої виявилося, що мені необхідне оперативне втручання. Тільки потім я зрозуміла наскільки важливо вчасно потрапити до спеціаліста, який знає свою роботу. Окремо хочу подякувати анестезіологу Василевському А.В. за підтримку під час підготовки до операції, оскільки це була моя перша в житті операція і я дуже переживала, але це виявилося не так страшно))) Медичні сестри Смарту - неймовірні!!! Допомагали у будь-який час і до і після операції. Якщо у вас є якісь проблеми з урології, щиро рекомендую звертатися до Новіцюка Д.Ф. Довіряю своє здоровʼя йому настільки, що готова з правого на лівий берег їхати, аби тільки потрапити до нього. Смарт - то любов💙🫶🏻

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.05.2023

Анно, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-уролога Новіцюка Дмитра Федоровича. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Ян08.02.2023

Дуже турботливий лікар. Результатом операції радий) Всім рекомендую на 100%

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна)
Відповідь від адміністрації08.02.2023

Яне, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Інна 14.12.2022

Наприкінці листопада чоловікові зробили операцію з видалення аденоми простати. Оперував Новіцюк Дмитро Федорович. Лікар, що з першого знайомства справив враження фахівця високого рівня і високої культури спілкування. Операція, дякувати Богові і лікареві, пройшла вдало. Дмитро Федорович дуже уважний лікар. Саме такий, якими нам, пацієнтам, і хотілося б бачити усіх лікарів. Чоловіку доводилося турбувати лікаря навіть в позаробочий час і Дмитро Федорович жодного разу не проігнорував дзвінки чоловіка. Завжди детально і уважно давав поради щодо лікування. Після операції сам телефонував і цікавився станом здоров'я чоловіка. Ми просто вражені такою увагою. До речі, треба зауважити на тому, що усі фахівці клініки, до яких звертався чоловік (я супроводжувала його), справили найприємніші враження на нас. А адміністратори рецепції заслуговують найкращих компліментів. Дякую усім співробітникам клініки, в тому числі гардеробниці і прибиральницям. Особлива подяка медсестрам, що буквально кожні 15 хвилин після операції заходили до палати чоловіка, робили всі необхідні медичні маніпуляції та ще й підіймали настрій. Дівчата, красно дякуємо. А вам, Дмитре Федоровичу, особлива подяка і побажання сил, наснаги і гарного настрою.

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації14.12.2022

Інно, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам і вашій родині міцного здоров'я та всього найкращого!

Альона02.12.2022

Хочемо висловити велику вдячність за кваліфіковану, швидку медичну допомогу лікарю-урологу Новіцюку Дмитру Федоровичу, анестезіологу Пугачову Валерію Анатолійовичу та всьому персоналу який був поряд з моїм татом. На жаль я не всіх знаю поіменно. Всі ввічливі, турботливі. Дякую вам! Ви найкращі!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Новіцюк Дмитро Федорович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.12.2022

Альоно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича та лікаря-анестезіолога Пугачова Влерія Анатолійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua