Сечокам'яна хвороба | Лікування СКХ

Сечокам’яна хвороба зустрічається як у чоловіків, так і у жінок у будь-якому віці. Сучасні медичні технології для лікування сечокам'яної хвороби пропонують широкий спектр методів лікування: спостереження, малоінвазивну терапію та хірургічне втручання. У клініці Smart Medical Center хірургічне лікування виконується переважно малоінвазивними методами — це дозволяє зменшити пошкодження здорових тканин та скоротити період реабілітації.

Наші лікарі використовують, зокрема, сучасний лазер Lumenis, який дозволяє зробити втручання малотравматичним, а період відновлення — коротшим.

Спостереження — без операції

Камені, які знаходяться в нирках, сечоводах та сечовому міхурі, можуть там і залишатись довгий час, тож пацієнти не звертають на них увагу. Але камінці невеликого розміру можуть закорковувати вихід з нирки в ділянці сечоводу, викликати ниркову кольку і турбувати вже дуже сильно.

Найбільш часті симптоми СКХ — наявність крові в сечі, іноді больові синдроми. У разі виникнення таких симптомів важливо невідкладно звернутись до лікаря-уролога. Це дуже болісний стан, який треба лікувати якомога швидше.

Лазерне лікування: дроблення камінців

Конкременти, які є в сечових шляхах, досить рідко виходять самостійно. Це можуть виходити камінці до 2-3 мм, і то якщо в сечоводах у пацієнтів немає звужень, стриктур. Якщо такі стани є, то навіть і маленький камінець у пацієнта може не вийти. Саме для цього розроблено такі методи лікування як літотрипсія.

У Smart Medical Center є надпотужний лазер фірми Lumenis, за допомогою якого можемо проводити контактну лазерну літотрипсію конкрементів. Через мініатюрний прокол шкіри в ділянці нирки проводиться літотрипсія тих камінців. Дроблення камінців у сечоводах або в сечовому міхурі проводиться через природні отвори — через уретру в чоловіків та жінок.

Знеболення та реабілітація

Малоінвазивні втручання здебільшого проводять під загальною анестезією, щоб пацієнту було комфортно. Перед втручанням лікар-анестезіолог зустрінеться з вами, щоб разом з лікуючим лікарем підібрати оптимальний спосіб знеболення.

Малоінвазивна терапія не потребує тривалої реабілітації — відновлення та повернення до здорового життя вже за 2-3 дні.

Фахівці напряму «Оперативна урологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Новіцюк Дмитро Федорович54
Новіцюк Дмитро Федорович

Лікар-уролог вищої категорії, андролог, лікар ультразвукової діагностики

Посада: Завідувач урологічного відділення

Досвід: 25 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Виливок Микола Миколайович34
Виливок Микола Миколайович

Лікар-уролог вищої категорії, андролог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 22 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Кравченко Олександр Вікторович16
Кравченко Олександр Вікторович

Лікар-уролог вищої категорії, андролог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 22 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Гриджук Юрій Михайлович 7
Гриджук Юрій Михайлович

Лікар-уролог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 15 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Шевченко Олександр Геннадійович5

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 4 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

8700+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Відгуки про урологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Юлія22.08.2023

Хочу подякувати лікарю Костянтину Володимировичу за проведену операцію. Лікар надав усю необхідну інформацію, добре ставлення до дитини. Дякую вам за вирішення проблеми.

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації22.08.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви вирішили питання, звернувшися до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина23.06.2023

Спасибі Латишову Костянтину Володимировичу та анестезіологу Сергію Юрійовичу за уважне лікування сина та чудово проведену операцію! Чудове ставлення, зворотний зв'язок! Медсестри уважні та доброзичливі! Спасибі вам!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Латишов Костянтин Володимирович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.06.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про дитячого хірурга, дитячого уролога Латишова Костянтина Володимировича, лікаря-анестезіолога Бордюга Сергія Юрійовича та медичних сестер. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Андрій05.05.2023

Дуже хороший лікар хірург. Мені сподобалось, що він розумів картину, яку я хочу і це повністю відобразилось в результаті операції. Рекомендую. Дякуююю вам🥰🥰🥰

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович (Урологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.05.2023

Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-уролога Виливка Миколу Миколайовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Анна04.05.2023

Як лікар-уролог врятував мені життя🥰 Хочу подякувати Новіцюку Д.Ф. за професійну допомогу. Довгий період я хворіла на цистит і жодний з лікарів, у яких я була раніше, не могли мені допомогти або ж просто пояснити чому так відбувається. В якийсь період я навіть втратила надію на одужання, вирішила, що це на все життя, хоча навіть не уявляла як з цим взагалі можна жити. Потрапивши на прийом у Смарт, Дмитро Федорович призначив мені цистоскопію, за результатами якої виявилося, що мені необхідне оперативне втручання. Тільки потім я зрозуміла наскільки важливо вчасно потрапити до спеціаліста, який знає свою роботу. Окремо хочу подякувати анестезіологу Василевському А.В. за підтримку під час підготовки до операції, оскільки це була моя перша в житті операція і я дуже переживала, але це виявилося не так страшно))) Медичні сестри Смарту - неймовірні!!! Допомагали у будь-який час і до і після операції. Якщо у вас є якісь проблеми з урології, щиро рекомендую звертатися до Новіцюка Д.Ф. Довіряю своє здоровʼя йому настільки, що готова з правого на лівий берег їхати, аби тільки потрапити до нього. Смарт - то любов💙🫶🏻

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.05.2023

Анно, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-уролога Новіцюка Дмитра Федоровича. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Ян08.02.2023

Дуже турботливий лікар. Результатом операції радий) Всім рекомендую на 100%

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна)
Відповідь від адміністрації08.02.2023

Яне, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Інна 14.12.2022

Наприкінці листопада чоловікові зробили операцію з видалення аденоми простати. Оперував Новіцюк Дмитро Федорович. Лікар, що з першого знайомства справив враження фахівця високого рівня і високої культури спілкування. Операція, дякувати Богові і лікареві, пройшла вдало. Дмитро Федорович дуже уважний лікар. Саме такий, якими нам, пацієнтам, і хотілося б бачити усіх лікарів. Чоловіку доводилося турбувати лікаря навіть в позаробочий час і Дмитро Федорович жодного разу не проігнорував дзвінки чоловіка. Завжди детально і уважно давав поради щодо лікування. Після операції сам телефонував і цікавився станом здоров'я чоловіка. Ми просто вражені такою увагою. До речі, треба зауважити на тому, що усі фахівці клініки, до яких звертався чоловік (я супроводжувала його), справили найприємніші враження на нас. А адміністратори рецепції заслуговують найкращих компліментів. Дякую усім співробітникам клініки, в тому числі гардеробниці і прибиральницям. Особлива подяка медсестрам, що буквально кожні 15 хвилин після операції заходили до палати чоловіка, робили всі необхідні медичні маніпуляції та ще й підіймали настрій. Дівчата, красно дякуємо. А вам, Дмитре Федоровичу, особлива подяка і побажання сил, наснаги і гарного настрою.

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації14.12.2022

Інно, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам і вашій родині міцного здоров'я та всього найкращого!

Альона02.12.2022

Хочемо висловити велику вдячність за кваліфіковану, швидку медичну допомогу лікарю-урологу Новіцюку Дмитру Федоровичу, анестезіологу Пугачову Валерію Анатолійовичу та всьому персоналу який був поряд з моїм татом. На жаль я не всіх знаю поіменно. Всі ввічливі, турботливі. Дякую вам! Ви найкращі!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Новіцюк Дмитро Федорович, Пугачов Валерій Анатолійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.12.2022

Альоно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича та лікаря-анестезіолога Пугачова Влерія Анатолійовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Лілія12.10.2022

Дуже вдячна лікарю Новіцюку Дмитру Федоровичу: чудовий лікар, справжній спеціаліст. Була на операційному втручанні ТУР сечового міхура все пройшло чудово, вдячна і лікарю, і анестезіологу який дуже був ввічливий. На даний час ходжу на ін'єкції цистогіалу для міхура — можу запевнити що це зовсім не боляче, хоча я дуже боялась цієї процедури, але з таким лікарем і підходом до кожного пацієнта боятись зовсім немає причин. Клініка чудова, дівчата на рецепції дуже приємні.

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович. Напрями: Урологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації14.10.2022

Ліліє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Дмитро03.09.2022

Були із сином на прийомі в уролога Новіцюка Дмитра Федоровича. У сина — фімоз (не відкривалася голівка). Лікар грамотно все пояснив та у швидкі терміни прооперував сина під наркозом. Це виявилося зовсім не страшно. Ефектом залишилися задоволені. Дуже вдячні Дмитру Федоровичу за професіоналізм та кваліфіковану допомогу. Рекомендуватимемо всім знайомим.

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович (Урологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.09.2022

Дмитре, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-уролога, андролога, лікаря ультразвукової діагностики Новіцюка Дмитра Федоровича. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій сім'ї!

Олексій28.02.2021

Дякую лікарю Новіцюку Дмитру Федоровичу. Він швидко і професійно мені допоміг 👍

Відгук з сайту. Фахівець: Новіцюк Дмитро Федорович. Напрями: Урологія, Урологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації01.03.2021

Олексію, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-уролога Новіцюка Дмитра Федоровича. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua