Сечокам'яна хвороба | Лікування СКХ

Сечокам’яна хвороба зустрічається як у чоловіків, так і у жінок у будь-якому віці. Сучасні медичні технології для лікування сечокам'яної хвороби пропонують широкий спектр методів лікування: спостереження, малоінвазивну терапію та хірургічне втручання. У клініці Smart Medical Center хірургічне лікування виконується переважно малоінвазивними методами — це дозволяє зменшити пошкодження здорових тканин та скоротити період реабілітації.

Наші лікарі використовують, зокрема, сучасний лазер Lumenis, який дозволяє зробити втручання малотравматичним, а період відновлення — коротшим.

Спостереження — без операції

Камені, які знаходяться в нирках, сечоводах та сечовому міхурі, можуть там і залишатись довгий час, тож пацієнти не звертають на них увагу. Але камінці невеликого розміру можуть закорковувати вихід з нирки в ділянці сечоводу, викликати ниркову кольку і турбувати вже дуже сильно.

Найбільш часті симптоми СКХ — наявність крові в сечі, іноді больові синдроми. У разі виникнення таких симптомів важливо невідкладно звернутись до лікаря-уролога. Це дуже болісний стан, який треба лікувати якомога швидше.

Лазерне лікування: дроблення камінців

Конкременти, які є в сечових шляхах, досить рідко виходять самостійно. Це можуть виходити камінці до 2-3 мм, і то якщо в сечоводах у пацієнтів немає звужень, стриктур. Якщо такі стани є, то навіть і маленький камінець у пацієнта може не вийти. Саме для цього розроблено такі методи лікування як літотрипсія.

У Smart Medical Center є надпотужний лазер фірми Lumenis, за допомогою якого можемо проводити контактну лазерну літотрипсію конкрементів. Через мініатюрний прокол шкіри в ділянці нирки проводиться літотрипсія тих камінців. Дроблення камінців у сечоводах або в сечовому міхурі проводиться через природні отвори — через уретру в чоловіків та жінок.

Знеболення та реабілітація

Малоінвазивні втручання здебільшого проводять під загальною анестезією, щоб пацієнту було комфортно. Перед втручанням лікар-анестезіолог зустрінеться з вами, щоб разом з лікуючим лікарем підібрати оптимальний спосіб знеболення.

Малоінвазивна терапія не потребує тривалої реабілітації — відновлення та повернення до здорового життя вже за 2-3 дні.

Фахівці напряму «Оперативна урологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Новіцюк Дмитро Федорович57
Новіцюк Дмитро Федорович

Лікар-уролог вищої категорії, андролог, лікар ультразвукової діагностики

Посада: Завідувач урологічного відділення

Досвід: 26 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Виливок Микола Миколайович41
Виливок Микола Миколайович

Лікар-уролог вищої категорії, андролог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 23 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Гриджук Юрій Михайлович 11
Гриджук Юрій Михайлович

Лікар-уролог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 16 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Шевченко Олександр Геннадійович19

Досвід: 9 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Челенюк Олександр Іванович6
Челенюк Олександр Іванович

Лікар-уролог другої категорії (володіє методикою УЗД)

Досвід: 12 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 5 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Відгуки про урологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Максим04.04.2024

Чудовий лікар! Операція пройшла дуже комфортно, результат теж подобається.

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович. Напрями: Урологія, Урологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації05.04.2024

Максиме, дякуємо за ваш відгук про лікаря-уролога Миколу Виливка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Максим04.04.2024

Довіряю себе лікарю більше ніж дружині. За всі мої роки — це найкращий лікар. Дуже уважна, кваліфікована. Було й оперативне втручання, і догляд. Все на високому рівні, як у кіно.

Відгук з сайту. Фахівець: Писаренко Христина Геннадіївна. Напрями: Урологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.04.2024

Максиме, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-уролога Христину Писаренко. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Вадим25.03.2024

Лікар — професіонал! Рекомендую! Як то кажуть — "золоті руки". Нічого зайвого, глибоке знання свого діла. Дуже вдячний за якість та швидкість!

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович. Напрями: Урологія, Урологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.03.2024

Вадиме, вдячні за ваш відгук про лікаря-уролога Миколу Виливка. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олег17.03.2024

Дякую лікарю Олександру Геннадійовичу за блискуче проведену операцію! Інформація про обсяг лікування та відновлення після операції була подана доступно та зрозуміло. Все обійшлося без ускладнень та значущих косметичних дефектів. В цілому лікарня має чудовий медичний та адміністративний персонал та приємний інтер'єр. Дякую! Дякую! Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Шевченко Олександр Геннадійович. Напрями: Урологія, Урологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.03.2024

Олегу, дякуємо за ваш відгук про лікаря-уролога Олександра Шевченка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина09.02.2024

Сьогодні була перший раз в цій клініці та дуже приємно здивована. Починаючи з дівчат адміністраторів і до лікаря. Всі дуже приємні, посміхаються) Була з дитиною у дитячого уролога, Латишов К.В. Рекомендую 100% цього лікаря, приємний, ставлення до дитини дуже хороше. Все детально і доступно розповів, і пояснив. А ще, що немало важливо, дозволив звертатися онлайн, якщо буде така необхідність. Дякую! 🙏

Відгук з Facebook. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Урологія дитяча, Урологія оперативна
Відповідь від адміністрації09.02.2024

Ірино, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Максим21.11.2023

Дуже якісно, професійно та швидко, + демократичні ціни. Крилов Сергій Володимирович — найкращий анестезіолог. Метляков Анатолій Анатолійович — професіонал своєї справи.

Відгук з сайту. Фахівці: Метляков Анатолій Анатолійович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.11.2023

Максиме, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Сергія Крилова та лікаря-уролога Анатолія Метлякова. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Надія11.10.2023

Була операція у сина, 12 років. Робили операцію Гриджук Юрій Михайлович та анестезіолог Бордюг Сергій Юрійович. Все пройшло добре. Дякую лікарям. В дитини цукровий діабет, тож ми все ретельно обговорили з хірургом та анестезіологом і під час операції все було під контролем. В лікарні все було зручно. Персонал був дуже уважний до дитини та син був спокійний.

Відгук з сайту. Фахівці: Бордюг Сергій Юрійович, Гриджук Юрій Михайлович . Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.10.2023

Надіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-уролога Юрія Гриджука та анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашому сину!

Юлія22.08.2023

Хочу подякувати лікарю Костянтину Володимировичу за проведену операцію. Лікар надав усю необхідну інформацію, добре ставлення до дитини. Дякую вам за вирішення проблеми.

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації22.08.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви вирішили питання, звернувшися до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Катерина23.06.2023

Спасибі Латишову Костянтину Володимировичу та анестезіологу Сергію Юрійовичу за уважне лікування сина та чудово проведену операцію! Чудове ставлення, зворотний зв'язок! Медсестри уважні та доброзичливі! Спасибі вам!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Латишов Костянтин Володимирович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Анестезіологія, Урологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.06.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про дитячого хірурга, дитячого уролога Латишова Костянтина Володимировича, лікаря-анестезіолога Бордюга Сергія Юрійовича та медичних сестер. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Андрій05.05.2023

Дуже хороший лікар хірург. Мені сподобалось, що він розумів картину, яку я хочу і це повністю відобразилось в результаті операції. Рекомендую. Дякуююю вам🥰🥰🥰

Відгук з сайту. Фахівець: Виливок Микола Миколайович (Урологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.05.2023

Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-уролога Виливка Миколу Миколайовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua