Консультація дитячого уролога

Бесіда та збір інформації

На консультацію дитячого уролога рекомендовано взяти результат загального аналізу сечі, що зроблений у день консультації. Лікар запитає скарги у вашої дитини або безпосередньо у вас, збере анамнез та історію хвороби. Навіть найменші деталі можуть допомогти лікарю швидко встановити діагноз та розпочати ефективне лікування.

Читати далі
Огляд

Дитячий уролог проведе огляд на виявлення патологічних змін в органах сечовидільної системи. Огляд відбувається відповідно до віку та в комфортних для дитини умовах. У разі необхідності лікар порекомендує додаткові обстеження: аналізи, УЗД тощо.

Читати далі
Діагноз та схема лікування

По можливості лікар-уролог встановить діагноз (остаточний або ж попередній) та за потреби призначить план лікування. Наші лікарі приділяють особливу увагу роз'ясненню особливостей захворювання. Завершивши консультацію, лікар видасть консультативний висновок та розкаже подальші варіанти дій.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча урологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Латишов Костянтин Володимирович19
Латишов Костянтин Володимирович

Дитячий хірург вищої категорії, дитячий уролог

Кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячої хірургії

Досвід: 29 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Відгуки про дитячих урологів у Києві Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Мілана20.03.2024

Дуже гарний лікар, все зрозуміло пояснив, я задоволена консультацією

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча)
Відповідь від адміністрації20.03.2024

Мілано, дякуємо за ваш відгук про лікаря Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені консультацією лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина09.02.2024

Сьогодні була перший раз в цій клініці та дуже приємно здивована. Починаючи з дівчат адміністраторів і до лікаря. Всі дуже приємні, посміхаються) Була з дитиною у дитячого уролога, Латишов К.В. Рекомендую 100% цього лікаря, приємний, ставлення до дитини дуже хороше. Все детально і доступно розповів, і пояснив. А ще, що немало важливо, дозволив звертатися онлайн, якщо буде така необхідність. Дякую! 🙏

Відгук з Facebook. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Урологія дитяча, Урологія оперативна
Відповідь від адміністрації09.02.2024

Ірино, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова та адміністраторів рецепції. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Таміла17.01.2024

16.01.24 р. Були дуже вражені від самих дверей клініки! По перше ми були записані до лікаря з місячною дитинкою, для того, щоб вдягнути бахіли, дівчата на вході запропонували свою допомогу, привітні, усміхнені, зробили атмосферу начебто ми у клініці не вперше. По друге нас приймав лікар з великої букви для нас Латишов Констянтин, малечі потрібно було підрізати вуздечку язика, лікар зробив це так що ні малюк, ні ми нічого не зрозуміли 🤣 наскільки це було швидко та професійно, отримали шикарну консультацію по всьому тілу дитинки тому, що у лікаря Латишова широкий спектр послуг. Латишов К.В. вам велика подяка ви вразили нас своїм професійними навичками, посмішкою, чуйністю, ніжністю, та увагою🥰. Рекомендую що клініку, що Лікаря однозначно !!👍

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.01.2024

Таміло, дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я вам та дитинці!

Михайло09.01.2024

Біопсія простати. Процедура не дуже приємна, але завдяки лікарю Опанащуку Ігорю Вікторовичу все пройшло просто чудово. Уважний, комунікабельний, професіонал. Окрема подяка медичній сестрі. Рекомендую. Дякую вам.

Відгук з сайту. Фахівець: Опанащук Ігор Вікторович (Урологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.01.2024

Михайле, дякуємо за ваш відгук про лікаря-уролога Ігоря Опанащука. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Олеся29.10.2023

Хочу подякувати нашому лікарю, Костянтину Володимировичу, дякую вам величезне. Операція у мого сина пройшла успішно, лікар ввічливий, уважний, вміє спілкуватися з дітьми, тож на операцію йшли без тривоги та сильних хвилювань. Дякую ще раз. Дуже рекомендую нашого лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Урологія дитяча, Хірургія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації30.10.2023

Олесю, дякуємо за такий чудовий відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Світлана23.10.2023

Добрий день. Костянтин Володимирович робив моєму сину операцію варикоцеле. Просто чудовий лікар і справжній професіонал у всьому, уважний, відповідальний, завжди на зв'язку, доносить всю інформацію до пацієнта, але дуже лаконічно, порадить метод виконання операції який буде оптимальним у цьому випадку і що дуже важливо для лікаря який оперує він позитивний, до такого лікаря не страшно йти на операцію, коли він попереджає про ризики (а ризики завжди є на кожній операції) ти розумієш, що ця людина зробить все щоб цих ризиків просто не виникло. Операція пройшла добре, після операції лікар контролював стан дитини. Ми вже були на перев'язці, потім зняли шви. Минуло вже три тижні після операції дитина слава Богу почувається чудово. Дуже дякую Костянтину Володимировичу за його чудову роботу!!! Тому РЕКОМЕНДУЮ цього лікаря, як класного фахівця. Головне виконувати рекомендації та все буде ОК! PS. Чесно кажучи я б ще хотіла написати безліч деталей та ситуацій де Костянтин Володимирович спрацював на відмінно і дуже допоміг, але то вже буде не відгук, а поема.

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Урологія дитяча, Дитяча хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації22.01.2024

Світлано, дякуємо за такий чудовий, позитивний відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашому сину!

Оксана18.10.2023

Дуже уважний, приємний і гарний спеціаліст!

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.10.2023

Оксано, дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія05.10.2023

Дякуємо Костянтин Володимирович за проведене професійне операційне втручання. За професійний підхід до дитини, в розмові, в поясненні, та як лікар розповідав про операційне втручання син не хвилювався і не боявся. Ми в захваті від лікаря Костянтина Володимировича. Сумнівів взагалі не було щоб довірити Вам свою дитину. Дякуємо

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації06.10.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я ваш та вашому сину!

Юлія03.10.2023

Костянтин Володимирович — чудовий спеціаліст! Знаємо лікаря ще з 2019 року, коли він провів сину першу операцію перекрути гідатиди яєчка. І ось ця проблема спіткала нас знову. Костянтин Володимирович одразу поставив вірний діагноз, який підтвердився на УЗД і в той же день дитину прооперував. На всі питання лікар завжди дає вичерпні відповіді та рекомендації. Лікаря рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович. Напрями: Урологія дитяча, Дитяча хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.10.2023

Юліє, дякуємо за такий чудовий відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашому сину!

Макар26.09.2023

Гарний лікар, відповідальний, подивився, все розповів

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Латишов Костянтин Володимирович (Урологія дитяча)
Відповідь від адміністрації26.09.2023

Макаре, дуже дякуємо за ваш відгук про дитячого уролога Костянтина Латишова. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua