Як проходить консультація?

Встановлення контакту та збір інформації

Консультація дитячого гінеколога обов’язково проводиться з мамою і дитиною. Лікар радить брати на прийом улюблену іграшку. Спочатку фахівець налагоджує з дитиною довірливий контакт, питає дівчинку та батьків перенесені хвороби, особливості періоду новонародженості, операції, алергічні реакції. Залежно від скарг дитячий гінеколог пояснює, які аналізи потрібно брати.

Читати далі
Огляд та аналізи

Після бесіди починається огляд. Якщо дитина налаштована спокійно, їй пропонується огляд на багатофункціональному кріслі зі зручною спинкою. При цьому мама допомагає дівчинці роздягтися, сісти на крісло і знаходиться поряд, підтримуючи доньку. Лікар показує дитині стерильні інструменти та проводить огляд у рукавичках — якщо є потреба, бере матеріал для дослідження або обробляє вогнище інфекції.
Якщо дитина боїться і відмовляється від огляду на кріслі, дитячий гінеколог проводить огляд на кушетці. Дуже маленьких дівчаток оглядають на руках у мами. Фахівець сідає поруч на стілець, дитина вкладається мамі на руки, мама притримує ніжки — це дозволяє лікарю детально все подивитися.
Якщо дитина категорично відмовляється від будь-якого огляду, дитячий гінеколог може призначити симптоматичне лікування та почекати, поки дитина буде готова.

Читати далі
Діагноз та схема лікування

Лікар встановлює попередній діагноз та видає консультативний висновок. Остаточний діагноз та лікування лікар встановлює лише після того, як надійдуть результати досліджень.

Читати далі

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5600+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Розмова з гінекологом: відповіді на «незручні» питання підлітків Тему представить Вікторія Колесник

Лікар висвітлить такі питання: - Коли вперше треба звернутися до гінеколога? - Що дівчата-підлітки (9-15 років) не запитують у батьків? - Як відповідати на незручні запитання? - Сексуальне виховання дівчат. - Норма для жінки, відкриття для дівчинки — що варто знати?

Базуючись на досвіді роботи, гінеколог дає відповіді на поширені запитання дівчат-підлітків.

Кому варто переглянути це відео? — батькам дівчат підліткового віку — батькам дівчат — дівчатам, які хочуть дізнатися відповіді на свої анонімні запитання

Перший гінеколог і сексуальне виховання — це фундамент подальшого сприйняття статевого життя. Чи варто йти з донькою на прийом? Як правильно спланувати перший візит гінеколога? Як про це поговорити? Неповнолітня і гінеколог — як проходить консультація? Дізнайтеся з відео дитячого гінеколога.

Відгуки про дитячих гінекологів на МінськійПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Оксана23.08.2020

Дуже хороша клініка, були у лікаря Колесник В. Л., все супер!!!

Відгук з Facebook. Напрям: Гінекологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.08.2020

Оксано, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена07.06.2020

Була на прийомі з дитиною у гінеколога Колесник Вікторії Леонідівни. Лікар дуже уважна, все роз'яснила. Персонал привітний. Візитом задоволена. Буду звертатися ще.

Відгук з анкети. Напрям: Гінекологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації07.06.2020

Олено, дякуємо за відгук про дитячого гінеколога Вікторію Леонідівну Колесник. Бажаємо вам і вашій донечці міцного здоров'я.

Софія04.05.2020

Приємний персонал, все вчасно. Лікар Колесник, уважний лікар, призначила абсолютно адекватне лікування дитині.

Відгук з анкети. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації04.05.2020

Софіє, дякуємо за відгук про дитячого гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій донечці.

Ірина04.03.2020

Була на огляді в Орлової Олени Олександрівни — чудовий лікар. Кваліфікований, тактовний, уважний фахівець. Дуже рада, що записалася саме до Олени Олександрівни. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія дитяча)
Відповідь від адміністрації11.03.2020

Ірино, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Лариса24.01.2020

Зверталася до окуліста, відгуки тільки позитивні. Була у дитячого гінеколога, теж дуже хороший і уважний лікар.

Відгук з Facebook. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації24.01.2020

Ларисо, щиро дякуємо за відгук у Facebook про лікаря офтальмолога та дитячого гінеколога Колесник Вікторію. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Валентина14.01.2020

Дуже довго обслуговувалися в цій клініці, поки справа не торкнулася дитини і халатності по відношенню до її здоров'я. Прийшли до гінеколога, сказали, що у дитини явні симптоми якоїсь інфекції, що не спить ночами, тримає себе за пісю і плаче... Оглянула дитину швидко, аналізи і мазок сказала робити не потрібно (хоча ми наполягали) і відправила додому робити трав'яні ванночки. Дитині ставало все гірше, постійно плакала, і ми пішли до іншого лікаря, і Слава Богу потрапили до хорошого фахівця - оглянула і відразу побачила почервоніння, взяла мазок і бак посів (як годиться), і, як виявилося, у дитини дійсно серйозні проблеми зі здоров'ям!!!! У мене питання до гінеколога smart medical: ЯК МОЖНА СТАВИТИ ВИСНОВОК БЕЗ АНАЛІЗІВ і як можна так халатно ставитися до здоров'я зовсім маленьких пацієнтів (нам 1 рік і 3 місяці)???? Не важливо, що ми витратили гроші на порожню консультацію, проблема в тому, що дитина мучиться і в подальшому може мати великі проблеми зі здоров'ям. Не раджу і категорично не рекомендую цього лікаря, бережіть своїх дітей і їхнє здоров'я з дитинства!

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації14.01.2020

Валентино, дякуємо за зворотній зв'язок. Нам дуже прикро, що склалася така ситуація, за що приносимо свої щирі вибачення. Ми передали ваше звернення керівнику відділу клієнтського сервісу. З вами зв'яжуться найближчим часом. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Світлана30.10.2019

Хочемо виразити подяку Вікторії Леонідівні за допомогу нашому немовляті! Вона дуже швидко і якісно провела потрібну процедуру. Була дуже уважна до дитини, все детально пояснювала. Навіть заспокоювала і підтримувала маму емоційно. Як спеціаліст пояснила все дуже докладно і зрозуміло! Велика вдячніть лікарю!

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації30.10.2019

Світлано, щиро дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Аліна05.06.2019

Рідкість те, що в клініку хочеться повертатися, приємний персонал, доброзичлива атмосфера, на огляді була у Колесник Вікторії Леонідівни, а на повторному УЗД у Мирошниченко Тетяни Вікторівни - фахівці вищого рівня, приємно спілкуватися, доступно пояснюють, спасибі за це!

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації05.06.2019

Аліно, дякуємо вам за відгук про дитячих лікарів-гінекологів Колесник Вікторію та Мирошниченко Тетяну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віта01.03.2019

Хочу відзначити професіоналізм та уважність лікаря Колесник Вікторії Леонідівни. У спілкуванні з дитиною чуйна, добра, уважна, тактовна. Як мати хочу подякувати за допомогу та розуміння.

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації02.03.2019

Віто, дякуємо за відгук про дитячого гінеколога Вікторію Колесник. Бажаємо вам та вашій донечці міцного здоров'я.

Наталья17.02.2019

Никогда не писала отзывы, сейчас просто не могу сдержаться. Приехали домой после визита к этому врачу осадок ужасный. Первый визит к гинекологу ребенок запомнит на долго в негативном свете, да и я не ожидала такого от клиники такого уровня. По моему родители ведут детей в платную клинику как раз для того, чтоб было нормальное отношения к ним и к ребенку, за порцией хамства можна сходить и в обычную поликлинику бесплатно. Не корректность, бестактность... какие то намеки не понятные. Ни ногой больше ни в эту клинику ни тем более к этому врачу

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації18.02.2019

Наталіє, вашу скаргу відправили у відділ контролю якості. Пробачте за незручності та негативний досвід.

Залишити відгук >>>

Дитячий гінеколог у Києві на Оболоні

Своєчасний огляд у гінеколога допомагає виявити особливості розвитку дівчинки на ранніх стадіях і в разі необхідності вирішити проблеми з репродуктивним здоров’ям. Перший огляд і УЗД гінеколог проводить в 14-16 років. При відсутності симптомів обстежитися потрібно раз на рік.

Гінекологічний огляд неповнолітньої дівчини проводиться виключно в присутності одного з батьків або представників дитини.

На ранніх етапах дуже важливо контролювати нормальний розвиток жіночої репродуктивної системи. Статистика показує, що до 25% неповнолітніх дівчаток стикаються з гінекологічними проблемами. Це потрібно якомога раніше діагностувати, щоб почати до лікування — інакше репродуктивна система може порушитися.

Коли варто проконсультуватися з дитячим гінекологом?

Проконсультуйтеся з дитячим лікарем-гінекологом, якщо вашу доньку турбують виділення з піхви незвичайного кольору або запаху, печіння, свербіж, дискомфорт у статевих органах. Зверніть увагу на оволосіння на ногах, обличчі, грудях або, навпаки, затримку статевого розвитку (до 13-14 років не ростуть груди) чи ранні прояви статевих ознак (10-11 років).

Якщо дівчина веде статеве життя, обстежитися потрібно без зволікань.

Нерегулярні менструації протягом року, відсутність менструацій більше 2 місяців або після 14 років, цикл триває менше 21 чи більше 35 днів, болючі менструації, занадто рясні або тривалі виділення (довше 7 днів) можуть також стати причиною звернення до дитячого гінеколога.

Чому потрібно звертатися до дитячого гінеколога?

Дитячий гінеколог Смарт Медікал Центр — це лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку вищої категорії з двадцятирічним досвідом роботи. У Вікторії Колесник — дві вищі освіти за спеціальностями «Педіатрія» та «Психологія». Вона пройшла безліч семінарів, курсів, навчальних програм, має 98 наукових публікацій і два патенти.

Щоб записатися до дитячого гінеколога, телефонуйте за номером (067) 127-03-03. Smart Medical Center у Києві на Оболонідуже просто знайти — клініка знаходиться біля ст. м. «Мінська» за адресою вул. М. Тимошенка 19.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua