Колесник Вікторія Леонідівна — лікар акушер-гінеколог Smart Medical Center
Колесник Вікторія Леонідівна

Колесник Вікторія Леонідівна

Рейтинг:
4.7
 • Спеціальність Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку вищої категорії, психолог, медичний психолог
 • Досвід роботи Рік початку практики: 1997
  Досвід роботи: 22 роки
 • Володіння мовами Англійська — базовий
 • Науковий ступінь Кандидат медичних наук
 • Активність 98 наукових праць, 2 патенти, свідоцтво про авторське право на навчальну працю
 • Філія Оболонь | ст. м. Мінська

Колесник Вікторія Леонідівна

Інформація про фахівця

 • Дитяча та підліткова гінекологія
 • Планування, ведення вагітності
 • Проблеми невиношування вагітності
 • Запальні захворювання
 • Порушення менструального циклу, пухлини
 • Менопауза, корекція змін

Освіта та професійні досягнення

Освіта:
 • Національний Медичний Університет імені О. О. Богомольця, 1997 р. Спеціальність: Педіатрична справа.
 • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2011 р. Спеціальність «Психологія», диплом спеціаліста КВ№ 40047696;
 • Всеукраїнський інститут інтегративної психології та психотерапії, 2011-2012 рр., иплом про підвищення кваліфікації за спеціальністю «Перинатальна психології і психотерапія»;
 • Спілка травматерапевтів України, курс навчання за програмою «Основи еріксонівської терапії та еріксоновського гіпнозу» 2012 р., диплом про підвищення кваліфікації;
 • Європейська асоціація психотерапії, Професіональна Психотерапевтична Ліга, курс «Психотерапія психосоматичних розладів репродуктивного здоров'я», 2012 р., сертифікат;
 • “Institut Psychosoziale Forschung und Persönlichkeits Förderung” (Германия), курс підвищення кваліфікації «Психотерапія травми. Багаторівнева психодинамічна травма терапія», 2012 р., сертифікат;
 • Інститут психотерапії та клінічної психології (Москва), курс «Теоретичні основи та базові техніки когнітивно-поведінкової психотерапії», 2012 р., свідоцтво.
 • Навчальний проект «Піскова психотерапія» від Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України 2013-2015 рр., сертифікат (є години супервізій, власного досвіду, власної терапії).
 • Навчальний семінар «Надання первинної психологічної допомоги під час катастрофічних подій» «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», 2014 р.
 • Навчальний семінар «Психологічна антистресова допомога для учасників протестних дій на Майдані» «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», 2014 р.
 • Навчальні семінари Марафону благодійних психологічних воркшопів польських, російських та українських спеціалістів в межах роботи Соціально-психологічного методичного центру з реабілітації ІСПП НАПН України 2014 р., сертифікати.
 • Навчальні програми Ірени Голуби, грузинських фахівців з психотравми в період березень-квітень 2014 року для волонтерів-психологів Психологічної служби Майдану (без надання сертифікатів).
 • Сертифікований лікар-експерт Всеукраїнської тренінг-програми для лікарів «Митецтво лікування: контроль, профілактика, якість життя», 2015 р.
 • Підвищення кваліфікації за програмою «Основи травмафокусованої когнітивно-поведінкової  психотерапії» від Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та Інституту психічного здоров’я Українського католицького університету, 2015 р.
 • Навчання за програмою «Краніосакральна терапія унікальний метод відновлення здоров'я людини» Всеукраїнського інституту інтегративної психології та психотерапії, 2015 р.
 • Навчальний семінар «Основи роботи з метафоричними асоціативними картами (МАК). Їх використання при особистому, творчому, духовному розвитку», 2014 р.
 • Підвищення кваліфікації в Харківській медичній академії післядипломної освіти, цикл «Психодіагностика, психокорекція та психотерапія в практичній психології», 2015 р.
 • Інструктор із запобігання та лікування ПТСР (липень 2015), тренер курсу: Президент «Пьюселік Консалтінг Груп» Р. Франклін Пьюселік
 • Спеціалізація за спеціальністю «Медична психологія» в Харківській медичній академії післядипломної освіти, 2016 р. Сертифікат спеціаліста №871.
Підвищення кваліфікації:
 • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупіка, тематичне удосконалення «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя», 2007р. Посвідчення про проходження підвищення кваліфікації №141.
 • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупіка, Предатестаційний цикл «Дитяча гінекологія», 2013 р. Посвідчення про проходження підвищення кваліфікації до диплому № ЛБВС 014925.
Ведуча майстер класів «Мотивація зачаття або для чого людям діти» та «Психологічний супровід перинатальних втрат» на Fest PSY-BODY-SOUL Карпати 2015 від тренінгового центру практичної психології PSY-BODY-SOUL. Тренер проекту «Дитяча психологія», розділ «Перинатальна психологія» (авторська програма) 2014-2015 рр. у Всеукраїнському інституті інтегративної психології та психотерапії. Асистент кафедри акушерства і гінекології №3 НМУ імені О. О. Богомольця з 2001 р. по теперішній час. Окрім нашого центру, лікар працює в Психологічній кризовій службі ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій». ПублікаціЇ лікаря:

Дипломи та сертифікати

Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Надія 22.09.2019

Доброго дня. Хочу виразити свою вдячність Колесник В. Л. за професіоналізм, доброту, уважність, людяність в своїй роботі! І за здорову донечку)))Я вела в цього лікаря вагітність, все просто чудово. Вона дуже уважна в своїй роботі, звертала увагу на найменші дрібниці, все чудово пояснювала. У результаті в мене народилася чудова дівчинка. Дякую Вам велике!)))

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 25.09.2019

Надіє, дякуємо за відгук та теплі слова про лікаря-гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Аліна 05.06.2019

Рідкість те, що в клініку хочеться повертатися, приємний персонал, доброзичлива атмосфера, на огляді була у Колесник Вікторії Леонідівни, а на повторному УЗД у Мирошниченко Тетяни Вікторівни - фахівці вищого рівня, приємно спілкуватися, доступно пояснюють, спасибі за це!

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Гінекологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 05.06.2019

Аліно, дякуємо вам за відгук про дитячих лікарів-гінекологів Колесник Вікторію та Мирошниченко Тетяну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віта 01.03.2019

Хочу відзначити професіоналізм та уважність лікаря Колесник Вікторії Леонідівни. У спілкуванні з дитиною чуйна, добра, уважна, тактовна. Як мати хочу подякувати за допомогу та розуміння.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Гінекологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 02.03.2019

Віто, дякуємо за відгук про дитячого гінеколога Вікторію Колесник. Бажаємо вам та вашій донечці міцного здоров'я.

Олена 22.02.2019

Уважний до деталей і дуже професійний лікар. Намагається підібрати лікування, що мінімально завдає шкоди пацієнту. Проблема була виявлена і вирішена.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 27.02.2019

Олено, дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Вікторію Колесник. Бажаємо Вам міцного здоров'я!

Наталья 17.02.2019

Никогда не писала отзывы, сейчас просто не могу сдержаться. Приехали домой после визита к этому врачу осадок ужасный. Первый визит к гинекологу ребенок запомнит на долго в негативном свете, да и я не ожидала такого от клиники такого уровня. По моему родители ведут детей в платную клинику как раз для того, чтоб было нормальное отношения к ним и к ребенку, за порцией хамства можна сходить и в обычную поликлинику бесплатно. Не корректность, бестактность... какие то намеки не понятные. Ни ногой больше ни в эту клинику ни тем более к этому врачу

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Гінекологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 18.02.2019

Наталіє, вашу скаргу відправили у відділ контролю якості. Пробачте за незручності та негативний досвід.

Юлия 31.01.2019

Виктория Колесник вроде и неплохой специалист.. Но на любые вопросы (связанные с диагнозом) или просьбы (подать бумажное полотенце после процедуры кольпоскопии и др.) отвечает с раздражением. В целом, поведение доктора частной клиники, мне как пациенту, кажется не совсем корректным.

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 02.02.2019

Юліє, дякуємо за зворотній зв'язок. Перепрошуємо за завдані незручності, ми обов'язково обговоримо з лікарем цей випадок.

Светлана 13.01.2019

Мне не понравилось. Сквозит недовольство и раздражение на вопросы, которые я пыталась прояснить о своей болезни. Я ожидала более доброжелательного отношения со стороны врача.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 14.01.2019

Світлано, ми передали ваш відгук у відділ контролю якості. Пробачте за незручності.

Олена 26.12.2018

Завжди уважні адміністратори. Приємна атмосфера. Чистота на висоті. Уважний, ввічливий лікар - це те, що нам було потрібно.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Гінекологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 25.12.2018

Олено, дякуємо за відгук про лікаря та клініку. Міцного здоров'я Вам і Вашій донечці!

Катерина 24.09.2018

Доктор-гінеколог Колесник Вікторія Леонідівна. дуже уважна і тактовна. Велике спасибі.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
Леся 05.07.2018

Колесник Вікторія Леонідівна дійсно висококваліфікований спеціаліст, за лічені хвилини визначилася з діагнозом та впевнено і професійно надала дитині медичну допомогу, за що Вікторії Леонідівні щиро дякую! В нашому випадку Колесник В.Л. миттєво зорієнтувалися в ситуації, провела операцію та чітко роз' яснила подальші дії по догляду за ранкою.

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Гінекологія дитяча)
Олена 03.07.2018

Записала на прийом дитини (17.5 років), під час запису попередила адміністратора, що дитина неповнолітня. За форс-мажорних обставин не змогла з нею прийти. На ресепшені у неї від сканували паспорт, і, побачивши, що вона неповнолітня і прийшла без батьків, направили на прийом до лікаря. (При цьому мені ніхто не передзвонив). Лікар прийняла дитину, відмовила в огляді, так як вона прийшла без батьків і видала висновок зі слів дитини, без друку, на фірмовому бланку клініки. Дитині сказали оплатити 400 грн. за це (!), рекомендували прийти ще раз з батьками на прийом і дали підписати Акт виконаних робіт. Я дзвонила зі скаргою 2 рази, у відповідь обіцяли передзвонити. Але так і не передзвонив і. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ КЛІНІКУ: 1. Непрофесійний персонал. 2. Гроші з неповнолітньої дитини взяли-не попередивши батьків про надану (!) Послугу

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Гінекологія дитяча)
✍ Відповідь від адміністрації 11.03.2019

Олено, відповідно до законодавства, зокрема наказу МОЗ України № 417 від 15.07.2011 р., гінекологічний огляд дівчини до 18 років проводиться виключно у присутності батьків. Адміністратор клініки попередила Вас про це під час попереднього нагадування про візит. У консультативному висновку, який було видано Вашій дитині, лікар зазначила, що огляд не проводився у зв‘язку з відсутністю батьків. Однак звертаємо Вашу увагу, що в даному випадку мова йде саме про огляд, а не про консультацію з видачею довідки. Під час консультації дитячий гінеколог може провести об‘єктивне обстеження дівчат-підлітків за методикою, що прийнята педіатрами, шляхом визначення віку, вимірювання артеріального тиску, звернення уваги на особливості будови тіла, розвиток жирової тканини й особливості її розповсюдження, стан шкірних покривів. Відповідно до внутрішніх нормативно-правових актів нашого медичного центру лікар запитала про епідемічний анамнез, наявність шкідливих звичок, алергічних реакцій, хірургічних втручань і на основі цього видала довідку, яка була потрібна Вашій дитині. При цьому лікар рекомендувала провести повторну консультацію в присутності батьків із подальшим оглядом та забором аналізу виділень та УЗД органів малого тазу. Також хочемо зазначити, що працівник відділу контролю якості контактував із вами та для уникнення непорозумінь пропонував надати безоплатну консультацію дитячого гінеколога, однак зворотнього зв‘язку ми не отримали. Бажаємо міцного здоров’я Вам і Вашій дитині.

Читати далі
Тетяна 01.06.2018

Обслуговування на вищому рівні, чистота, охайність. Буду сама приходити, буду рекомендувати. Була у лікаря Вівкторії Колесник, дуже сподобалась.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
Ксюша 04.05.2018

Хороша клініка, спокійна приємна атмосфера, уважний персонал, приємна і уважна доктор Колесник В.Л. Дякуємо.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
Неллі 01.03.2018

Вікторія Леонідівна дуже хороший і приємний лікар!

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
Олена 20.02.2018

Дуже уважний і поважний огляд. Доступні роз'яснення. Доктору оцінка 6 з 5.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
Наталя 05.02.2018

Доктор очень понравилась. Так просто, так легко, ей можно все высказать, все рассказать, очень внимательная, хороший осмотр, аккуратно, тщательно. Дала хорошие рекомендации.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
Ганна 05.02.2018

Клініка-просто супер! Велике спасибі лікарю Колесник - знайшла підхід до дитини-підлітка, уважна, тактовна... Обов'язково прийдемо ще і будемо радити знайомим клініку. Дякуємо!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Гінекологія дитяча)
Млечко Ганна Олексіївна 02.02.2018

Клініка-просто супер! Велике спасибі лікарю Колесник - знайшла підхід до дитини-підлітка, уважна, тактовна... Обов"язково прийдемо ще і будемо радити знайомим клініку. Дякуємо!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Педіатрія)
Ірина 05.01.2018

Дуже задоволена персоналом та лікарем. Дякую гінекологу Колесник Вікторії.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Гінекологія дитяча)
Єва 18.10.2017

Очень понравился доктор Колесник, мы в восторге.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
Валерія 05.10.2017

Класний дизайн клініки. Привітний колектив. Хороші лікарі. Загалом сподобалось.

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 12.10.2018

Вітаємо, Валерія. Дякуємо Вам. Раді, що Вам у нас сподобалося. Не хворійте.

Ганна 14.09.2017

Задоволена візитом до лікаря. Вікторія Леонідівна вислухала, оглянула та надала рекомендації. Приємно здивована тим, що лікар перед оглядом запитала та узгодила зі мною, які мазки потрібно брати (тому що з моєї практики, були випадки коли спочатку лікар робить щось не пояснюючи, а потім при розрахунку на касі ти в шоці від виставленого рахунку). Клініка та лікар сподобались) Можу сказати що з першого знайомства я зрозуміла що це буде мій лікар і надалі. Дякую.

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 12.10.2018

Анна, дякуємо за відгук про Вікторію Колесник та медичний центр. Бажаємо Вам здоров'я.

Ар’яна 13.09.2017

Все добре, все чудово, лікар сподобався. Проблему вирішили

Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 12.10.2018

Вітаємо, Ар'яно! Дуже раді, що Вам сподобалося. Дякуємо за відгук про лікаря Колесник Вікторію.

Олена 26.07.2017

У моєму житті так вийшло, що з першої нашої зустрічі з Вікторією Леонідівною вже рік. І вже рік, в найважчі і в найтрагічніші хвилини вона поруч і допомагає. Завжди є вихід! І він може бути прекрасніше, ніж ми можемо його собі уявити. Не мучте себе проблемами і болем. Звертайтеся до фахівця. Людяне вам спасибі, Вікторія Леонідівна.

Читати далі
Відгук з сайту. Фахівець: Колесник Вікторія Леонідівна (Акушерство і гінекологія)
✍ Відповідь від адміністрації 05.10.2018

Олено, спасибі за теплі слова про Вікторію Колесник. Ви маєте рацію, не варто затягувати з проблемами зі здоров'ям. Бажаємо Вам міцного здоров'я.

Записатися на прийом