Як проходить консультація?

Встановлення контакту та збір інформації

Консультація дитячого гінеколога обов’язково проводиться з мамою і дитиною. Лікар радить брати на прийом улюблену іграшку. Спочатку фахівець налагоджує з дитиною довірливий контакт, питає дівчинку та батьків перенесені хвороби, особливості періоду новонародженості, операції, алергічні реакції. Залежно від скарг дитячий гінеколог пояснює, які аналізи потрібно брати.

Читати далі
Огляд та аналізи

Після бесіди починається огляд. Якщо дитина налаштована спокійно, їй пропонується огляд на багатофункціональному кріслі зі зручною спинкою. При цьому мама допомагає дівчинці роздягтися, сісти на крісло і знаходиться поряд, підтримуючи доньку. Лікар показує дитині стерильні інструменти та проводить огляд у рукавичках — якщо є потреба, бере матеріал для дослідження або обробляє вогнище інфекції.
Якщо дитина боїться і відмовляється від огляду на кріслі, дитячий гінеколог проводить огляд на кушетці. Дуже маленьких дівчаток оглядають на руках у мами. Фахівець сідає поруч на стілець, дитина вкладається мамі на руки, мама притримує ніжки — це дозволяє лікарю детально все подивитися.
Якщо дитина категорично відмовляється від будь-якого огляду, дитячий гінеколог може призначити симптоматичне лікування та почекати, поки дитина буде готова.

Читати далі
Діагноз та схема лікування

Лікар встановлює попередній діагноз та видає консультативний висновок. Остаточний діагноз та лікування лікар встановлює лише після того, як надійдуть результати досліджень.

Читати далі

Фахівці напряму «Дитяча гінекологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Нестереня Наталія Валеріївна1
Нестереня Наталія Валеріївна

Лікар-акушер-гінеколог, лікар-гінеколог дитячого та підліткового віку першої категорії (володіє методикою УЗД органів малого тазу)

Досвід: 21 рік

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5600+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Розмова з гінекологом: відповіді на «незручні» питання підлітків Тему представить Вікторія Колесник

Лікар висвітлить такі питання: - Коли вперше треба звернутися до гінеколога? - Що дівчата-підлітки (9-15 років) не запитують у батьків? - Як відповідати на незручні запитання? - Сексуальне виховання дівчат. - Норма для жінки, відкриття для дівчинки — що варто знати?

Базуючись на досвіді роботи, гінеколог дає відповіді на поширені запитання дівчат-підлітків.

Кому варто переглянути це відео? — батькам дівчат підліткового віку — батькам дівчат — дівчатам, які хочуть дізнатися відповіді на свої анонімні запитання

Перший гінеколог і сексуальне виховання — це фундамент подальшого сприйняття статевого життя. Чи варто йти з донькою на прийом? Як правильно спланувати перший візит гінеколога? Як про це поговорити? Неповнолітня і гінеколог — як проходить консультація? Дізнайтеся з відео дитячого гінеколога.

Відгуки про дитячих гінекологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Оксана23.08.2020

Дуже хороша клініка, були у лікаря Колесник В. Л., все супер!!!

Відгук з Facebook. Напрям: Гінекологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.08.2020

Оксано, дякуємо за теплий відгук у Facebook про лікаря-гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена07.06.2020

Була на прийомі з дитиною у гінеколога Колесник Вікторії Леонідівни. Лікар дуже уважна, все роз'яснила. Персонал привітний. Візитом задоволена. Буду звертатися ще.

Відгук з анкети. Напрям: Гінекологія дитяча. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації07.06.2020

Олено, дякуємо за відгук про дитячого гінеколога Вікторію Леонідівну Колесник. Бажаємо вам і вашій донечці міцного здоров'я.

Софія04.05.2020

Приємний персонал, все вчасно. Лікар Колесник, уважний лікар, призначила абсолютно адекватне лікування дитині.

Відгук з анкети. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації04.05.2020

Софіє, дякуємо за відгук про дитячого гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій донечці.

Ірина04.03.2020

Була на огляді в Орлової Олени Олександрівни — чудовий лікар. Кваліфікований, тактовний, уважний фахівець. Дуже рада, що записалася саме до Олени Олександрівни. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Гінекологія дитяча)
Відповідь від адміністрації11.03.2020

Ірино, щиро вдячні за теплий відгук про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.

Лариса24.01.2020

Зверталася до окуліста, відгуки тільки позитивні. Була у дитячого гінеколога, теж дуже хороший і уважний лікар.

Відгук з Facebook. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації24.01.2020

Ларисо, щиро дякуємо за відгук у Facebook про лікаря офтальмолога та дитячого гінеколога Колесник Вікторію. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Валентина14.01.2020

Дуже довго обслуговувалися в цій клініці, поки справа не торкнулася дитини і халатності по відношенню до її здоров'я. Прийшли до гінеколога, сказали, що у дитини явні симптоми якоїсь інфекції, що не спить ночами, тримає себе за пісю і плаче... Оглянула дитину швидко, аналізи і мазок сказала робити не потрібно (хоча ми наполягали) і відправила додому робити трав'яні ванночки. Дитині ставало все гірше, постійно плакала, і ми пішли до іншого лікаря, і Слава Богу потрапили до хорошого фахівця - оглянула і відразу побачила почервоніння, взяла мазок і бак посів (як годиться), і, як виявилося, у дитини дійсно серйозні проблеми зі здоров'ям!!!! У мене питання до гінеколога smart medical: ЯК МОЖНА СТАВИТИ ВИСНОВОК БЕЗ АНАЛІЗІВ і як можна так халатно ставитися до здоров'я зовсім маленьких пацієнтів (нам 1 рік і 3 місяці)???? Не важливо, що ми витратили гроші на порожню консультацію, проблема в тому, що дитина мучиться і в подальшому може мати великі проблеми зі здоров'ям. Не раджу і категорично не рекомендую цього лікаря, бережіть своїх дітей і їхнє здоров'я з дитинства!

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації14.01.2020

Валентино, дякуємо за зворотній зв'язок. Нам дуже прикро, що склалася така ситуація, за що приносимо свої щирі вибачення. Ми передали ваше звернення керівнику відділу клієнтського сервісу. З вами зв'яжуться найближчим часом. Бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Світлана30.10.2019

Хочемо виразити подяку Вікторії Леонідівні за допомогу нашому немовляті! Вона дуже швидко і якісно провела потрібну процедуру. Була дуже уважна до дитини, все детально пояснювала. Навіть заспокоювала і підтримувала маму емоційно. Як спеціаліст пояснила все дуже докладно і зрозуміло! Велика вдячніть лікарю!

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації30.10.2019

Світлано, щиро дякуємо за відгук про лікаря-гінеколога Колесник Вікторію Леонідівну. Щиро бажаємо вам та вашій родині міцного здоров'я.

Аліна05.06.2019

Рідкість те, що в клініку хочеться повертатися, приємний персонал, доброзичлива атмосфера, на огляді була у Колесник Вікторії Леонідівни, а на повторному УЗД у Мирошниченко Тетяни Вікторівни - фахівці вищого рівня, приємно спілкуватися, доступно пояснюють, спасибі за це!

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації05.06.2019

Аліно, дякуємо вам за відгук про дитячих лікарів-гінекологів Колесник Вікторію та Мирошниченко Тетяну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Віта01.03.2019

Хочу відзначити професіоналізм та уважність лікаря Колесник Вікторії Леонідівни. У спілкуванні з дитиною чуйна, добра, уважна, тактовна. Як мати хочу подякувати за допомогу та розуміння.

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації02.03.2019

Віто, дякуємо за відгук про дитячого гінеколога Вікторію Колесник. Бажаємо вам та вашій донечці міцного здоров'я.

Наталья17.02.2019

Никогда не писала отзывы, сейчас просто не могу сдержаться. Приехали домой после визита к этому врачу осадок ужасный. Первый визит к гинекологу ребенок запомнит на долго в негативном свете, да и я не ожидала такого от клиники такого уровня. По моему родители ведут детей в платную клинику как раз для того, чтоб было нормальное отношения к ним и к ребенку, за порцией хамства можна сходить и в обычную поликлинику бесплатно. Не корректность, бестактность... какие то намеки не понятные. Ни ногой больше ни в эту клинику ни тем более к этому врачу

Відгук з сайту. Напрям: Гінекологія дитяча
Відповідь від адміністрації18.02.2019

Наталіє, вашу скаргу відправили у відділ контролю якості. Пробачте за незручності та негативний досвід.

Залишити відгук >>>

Дитячий гінеколог Київ

Гінекологічні захворювання, гормональні збої, запалення в дівчаток можуть проявлятись у дуже ранньому віці.

Дитячий гінеколог працює з такими проблемами, як вагінальний дисбактеріоз, зрощення малих статевих губ, інфекції статевих органів, запалення сечовидільної системи, порушення менструального циклу або відсутність менструації взагалі.

На консультацію дитячого гінеколога приходять не тільки для профілактичного візиту, а і для того, щоби вилікувати цистит, вульвіт, вульвовагініт, аднексит, вагінальний кандидоз, синехії, синдром полікістозних яєчників тощо.

Коли потрібно записатись на консультацію дитячого гінеколога?

Профілактичний огляд у дитячого гінеколога треба проходити в перший рік життя, потім орієнтовно в 3, 7, 10, 13, 16 років. Якщо лікар помічає певні особливості розвитку репродуктивної системи дитини, він може рекомендувати обстежуватися частіше.

Якщо ви запідозрили захворювання, невідкладно зверніться до дитячого гінеколога. Фахівець дослідить джерело проблеми і якнайскоріше призначить лікування, щоб уникнути ускладнень.

Зверніть увагу на симптоми, які свідчать про необхідність терміново записатися на консультацію дитячого гінеколога:

 • червоніє, свербить, болить шкіра або слизові оболонки статевих органів дівчинки;
 • донька говорить, що їй боляче пісяти;
 • ви помічаєте виділення незвичного запаху або кольору;
 • статеві органи травмувались;
 • дівчинка скаржиться на біль внизу живота;
 • під час менструацій у вашої доньки сильно болить живіт.

Радимо записатись до дитячого гінеколога, якщо ви підозрюєте, що в доньки був перший секс, або якщо ви не знаєте, як говорити з нею про статеві стосунки, інфекції, ранню вагітність тощо.

На які особливості статевого розвитку дівчинки варто звернути увагу?

 • Груди, волосся під пахвами й на лобку росте раніше за 8 років або пізніше за 13.
 • До 14-15 років не було менструацій.
 • Через два роки після першої менструації цикл так само нерегулярний, кровотеча триває понад тиждень.
 • Забагато волосся на тілі або волосся росте в нетиповому місці (на грудях, животі, над верхньою губою).
 • Груди помітно асиметричні.
 • Суттєво порушена норма ваги.

Куди записатись на консультацію дитячого гінеколога в Києві?

У Smart Medical Center (Київ) на прийом дитячого гінеколога можуть потрапити дівчатка від народження до 18 років. На консультації дитячий гінеколог поговорить із дівчинкою та її мамою, проведе огляд, за потреби — призначить додаткові дослідження та складе план лікування. До 18 років на прийом дитячого гінеколога дівчинка приходить із мамою (опікуном, піклувальником у разі її відсутності).

Під час консультації в Смарт Медікал Центрі (Київ) дитячий гінеколог пояснить дівчинці та мамі всі етапи огляду та необхідність подальших обстежень. Лікар проводить огляд, не пошкоджуючи пліву — мазки забирають майже ззовні піхви.

Окрім консультації дитячого гінеколога, у Smart Medical Center ви зможете записатись до інших фахівців за 45+ напрямами, а за потреби — зробити дитині УЗД, рентген чи ендоскопію.

Щоби записатись на консультацію дитячого гінеколога в Смарт Медікал Центр у м. Києві, телефонуйте за номером (067) 127-03-03 або (044) 490-25-03. Також ви можете залишити заявку на сайті — адміністратор вам перетелефонує і проконсультує з питань запису на консультацію дитячого гінеколога.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua