Що входить у програму?

Програма ведення вагітності у Smart Medical Center складається з десяти візитів у клініку протягом дев’яти місяців. Окрім того, в подарунок майбутня мама отримає безоплатну консультацію неонатолога.

Уперше жінка приходить до 12 тижнів вагітності. Акушер-гінеколог проводить розширену консультацію та оформляє медичну документацію. Лікар оглядає вагітну, визначає фактори ризику захворювань та надає загальні рекомендації. Візит включає необхідні лабораторні дослідження та ультразвукову діагностику.

На цьому етапі Ви проконсультуєтесь із суміжними фахівцями — терапевтом, ЛОРом, офтальмологом — та дізнаєтесь про оптимальне планування життя протягом наступних місяців.

Другий візит планують не пізніше ніж через два тижні після першого. Гінеколог оцінює результати досліджень, надає рекомендації та проводить обстеження. Третій, четвертий та п’ятий візити включають консультації, огляди та лабораторні дослідження, які потрібно робити у той чи інший період вагітності.

Під час програми вагітна проходить три УЗД.

Наступний етап — 34-35 тижнів вагітності. Лікарі оцінюють результати обстежень, проводять загальний огляд і ультразвукове дослідження, а також обговорюють інформацію зі щоденника самопочуття. У цей час Ви дізнаєтесь адреси пологових будинків та номери телефонів, куди можна звернутися за допомогою.

Окрім загальної діагностики, сьомий візит передбачає обговорення дій у разі екстренної ситуації. Під час дев’ятого візиту Ви дізнаєтесь інформацію про подальшу тактику ведення вагітності та післяпологову контрацепцію. Десятий візит — післяпологовий огляд, рекомендації, оформлення документації та закриття програми.

Програма складена відповідно до стандартів МОЗ України. За потреби спеціальні генетичні дослідження оплачують додатково.

Під час одного з візитів у клініку ви можете запланувати консультацію з неонатологом, яка включена в пакет. На цій консультації лікар надасть вам рекомендації щодо грудного вигодовування, догляду за новонародженим та дасть відповіді на ваші запитання.

Гінекологи Смарт Медікал — лікарі вищої або першої категорії з багаторічним стажем. Деякі з них мають науковий ступінь, а деякі — суміжні спеціалізації. Це допоможе оцінити Вашу ситуацію більш комплексно.

У Smart Medical Center Ви можете обрати будь-який час і день — ми працюємо щодня. Кваліфіковані фахівці клініки надають усі необхідні медичні послуги в амбулаторних умовах.

Фахівці напряму «Акушерство і гінекологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Михайлова Анна Валеріївна3
Михайлова Анна Валеріївна

Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 15 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Чорна Олена Олександрівна
Чорна Олена Олександрівна

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії (володіє методикою УЗД органів малого тазу)

Кандидат медичних наук, доцент

Досвід: 24 роки

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5600+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Найчастіше цікавляться

Відгуки про гінекологів на ЧернігівськійПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Тетяна Терещенко09.09.2021

Найкраща! Як важливо знайти свого лікаря! Щира подяка за професіоналізм і людяне, уважне ставлення! Обожнюю!)

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна. Напрями: Гінекологія, Гінекологія оперативна, Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна13.08.2021

Стою на обліку по веденню вагітності, дуже подобається клініка: затишок, чистота, сервіс і лікарі-професіонали!

Відгук з Google Maps. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Ангеліно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про ведення вагітності у клініці Smart Medical Center. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина12.08.2021

Спостерігаюся по вагітності в Жанни Сергіївни. Дуже зручно, що вона і консультує, і самостійно робить пренатальну діагностику. Лікар — висококваліфікований фахівець. Вона уважно обстежує та детально розповідає про всі етапи та розвиток мого малюка.

Відгук з сайту. Фахівець: Ткаченко Жанна Сергіївна (Ведення вагітності). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Ткаченко Жанну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана11.08.2021

Стою на обліку у зв'язку з вагітністю у чудового лікаря-гінеколога Орлової Олени Олександрівни. Все дуже подобається, щиро їй дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Ведення вагітності). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія Букша24.07.2021

Мені пощастило спостерігатися всю вагітність в Олени Олександрівни. Всі рекомендації чіткі, конкретні, без суєти, з чітким і докладним роз'ясненням моїх запитань. Чуйна і добра людина! Спостерігаюся і далі у неї!

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна (Ведення вагітності). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та теплі слова про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія17.07.2021

Вперше опинившись в Smart Medical Center, я відразу зрозуміла — якщо потрібна консультація досвідчених кваліфікованих фахівців, тоді тільки сюди. У Вас затишно, чисто, кожен співробітник привітний і ввічливий. Особлива подяка Костянтину Анатолійовичу (Гінекологія, Ведення вагітності) — дуже професійний і кваліфікований фахівець. Все доступно і м'яко пояснить, допоможе і підкаже, як вирішити проблему. Завжди знайде підхід і зможе заспокоїти в період вагітної паніки. :)) Дуже рада, що вибрала вести свою першу вагітність саме у Вас — ми в надійних руках!

Відгук з сайту. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна09.07.2021

Я відвідую цю клініку з початку відкриття на м. Мінська, а зараз стала на облік біля м. Либідська. Дуже задоволена відвідуванням обох філій: ідеальна чистота, чуйний персонал, а, головне, професіонали-лікарі! Успіху Вам у розвитку! Ціную сервіс і якість роботи, що так важливо в наш час! Дякую!

Відгук з Facebook. Напрям: Ведення вагітності
Відповідь від адміністрації09.07.2021

Ангеліно, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу і лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Natalya25.06.2021

Безмежно вдячна Олені Олександрівні за вдале лікування і супроводження вагітності!!! Завжди все по суті та нічого зайвого!!!

Відгук з Facebook. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.06.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук у Facebook про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та теплі слова про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина04.06.2021

Уже рік ходжу в клініку, і кожен раз задоволена!) Дуже комфортно перебувати та затишна атмосфера. Дівчата на рецепції дуже привітні та усміхнені. Також при здачі аналізів дуже класні фахівці: і відволічуть, і кілька разів поцікавляться станом, і просто можна поговорити, якщо кому страшно здавати кров!) По клініці на Оболоні: вдячна акушеру-гінекологу Орловій. Лікувалася у неї, а тепер стою на обліку у зв'язку з вагітністю. На зв'язку зі мною 24/7. Вона найкращий фахівець у своїй справі, завжди все пояснить і знайде підхід до будь-якої людини. Вилікувала за пів року те, що не могли інші недолікарі. Довіряю себе тільки їй. Безмежно їй вдячна.❤️ Також їздила на Либідську, робила УЗД під час вагітності у Радченко. Дуже хороший фахівець: вона дивиться досконально все, відповість на всі питання, які цікавлять. Вона також є і генетиком. Дуже приємна жінка. Найголовніше, що лікарі ніколи не залякують!! Завжди знайдуть потрібні слова і будуть намагатися вирішити проблему в кращу сторону.

Відгук з Google Maps. Фахівці: Орлова Олена Олександрівна, Радченко Анна Євгенівна. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія, Пренатальна діагностика. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Ірино, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps про наших адміністраторів, медичних сестер і лікарів. Нам дуже приємно, що ви задоволені кожним візитом та сервісом медичного центру Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна20.04.2021

Хочу висловити подяку Орловій Олені Олександрівні, яка вела мене протягом всієї вагітності. Ніяких зайвих аналізів, все по суті. Дівчата, дуже рекомендую ставати на облік до неї саме за програмою. Це було супер рішення. Щиро вам дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Орлова Олена Олександрівна. Напрями: Гінекологія, Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.04.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua