Пренатальна діагностика в Смарт Медікал Центр

Апарат УЗД експертного рівня GE Voluson E8 BT21 для пренатальної діагностики відкриває нові горизонти у піклуванні про вашу вагітність та здоров'я малюка.

 • Апарат GE Voluson E8 BT21 забезпечує неймовірну деталізацію зображень, що дозволяє отримати чітку та якісну візуалізацію органів малюка в утробі.
 • Досягнення у 4D-зображенні: завдяки технології 4D, GE Voluson E8 BT21 дозволяє мамам отримати вражаючі 4D-зображення своїх дітей, які відображають рухи та вирази обличчя малюка, створюючи незабутні моменти.
 • GE Voluson E8 BT21 є експертним апаратом, який забезпечує надійну та точну діагностику. Ми прагнемо забезпечити вам спокій та впевненість у здоров'ї вас та вашої дитини.
 • Є можливість записати найяскравіші моменти на відео та зафіксувати світлини. Лікар видасть їх вам на флешці, аби назавжди залишити ці світлі миті з вами.

Перше УЗД бажано провести до 11 тижнів, щоб уточнити:

 • розташування плідного яйця (виключити позаматкову вагітність);
 • термін вагітності;
 • кількість і життєздатність ембріонів/плодів;
 • варіант багатоплідної вагітності, якщо така є.

Наш апарат уже з 11 тижня вагітності навіть на найраніших термінах дозволяє оцінити анатомічну структуру органів завдяки високочутливим режимам доплера HD flow та slowflow.

УЗ скринінг 1 триместру проводять з 11 тижнів + 6 днів до 13 тижнів + 6 днів. Під час УЗД лікар оцінює анатомію плода, щоб виявити грубі вади розвитку й ознаки хромосомних аномалій. Після цього треба здати аналіз крові з вени для індивідуального комбінованого розрахунку ризику хромосомних патологій у плода.

УЗД 2 триместру проводять з 18 тижнів + 6 днів до 20 тижнів + 6 днів. Це одне з найважливіших УЗД, коли лікар досліджує анатомію плода, щоб виявити аномалії розвитку й ультразвукові ознаки хромосомних аномалій, ризики розвитку ускладнень перебігу вагітності.

УЗД 3 триместру проводиться, в групі неускладнених вагітностей, у 28-29 тижнів. Воно дозволяє виявити ранню затримку розвитку плода, загрозу передчасних пологів, а також відхилення розвитку, які проявляються пізніше. Якщо все добре, наступне УЗД роблять в 36 тижнів, щоб виявити плоди з пізньою затримкою розвитку плода, а також оцінити вагу й положення плода.

Якщо до 40 тижнів жінка не народила, бажано зробити контрольне УЗД для оцінки кровотоку плода, передлежачої частини, кількості навколоплідних вод, стану шийки матки. Якщо вагітність багатоплідна і у діток одна плацента на двох, їх обстежують кожні два тижні до кінця вагітності, а якщо в кожного своя плацента — кожні чотири тижні.

Лікар досліджує:

 • наявність або відсутність можливої патології;
 • особливості будови матки, шийки матки;
 • плаценту і її прикріплення;
 • кількість навколоплідних вод;
 • вагу плода і його пропорції відносно терміну вагітності.

Як підготуватися до пренатальної діагностики?

Підготовка досить проста: перед УЗД потрібно спорожнити сечовий міхур, якщо турбують запори, поставити мікроклізму напередодні і не їсти продуктів, які можуть викликати здуття кишківника.

Щоб дізнатися більше про програму ведення вагітності у нашій клініці, переходьте за посиланням.

Фахівці напряму «Пренатальна діагностика»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Радченко Анна Євгенівна9
Радченко Анна Євгенівна

Лікар ультразвукової діагностики першої категорії, генетик, акушер-гінеколог

Досвід: 18 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Гладченко Валентина Петрівна4
Гладченко Валентина Петрівна

Лікар ультразвукової діагностики першої категорії

Досвід: 20 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Відгуки про гінекологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Сьюзі16.06.2023

Хочу залишити позитивний відгук про проходження пренатального узд в 3д форматі. По-перше, я стою на обліку вагітності в Смарті, та неймовірно задоволена турботою та компетентністю лікарів. Все швидко, зручно, немає черг, усі про тебе максимально піклуються! (Спостерігаюсь на Чернігівській філії у лікарки Михайлової Анни Валеріївни) По-друге, лікарка УЗД Радченко Анна Євгенівна кваліфікована та дуже приємна. На останньому візиті робила в неї дослідження у Зд форматі. Це щось нереальне, я побачила носик, губки, щічки малюка. Візуалізація на рівні космосу!! Апарат - ТОР!!!! Дівчата, хто вагітний - побачити на УЗД малюка в 3д форматі - це просто must, настрій та емоції забезпечені на довго!!! Лікарка дуже детально все пояснює, а ще завжди дає рекомендації по вагітності та способу життя. А також робить фото малюка на згадку) Дуже рекомендую кожній вагітній спостереження та пренатальну діагностику в Смарт Медікал Центр!!!

Відгук з анкети. Фахівці: Радченко Анна Євгенівна, Михайлова Анна Валеріївна. Напрями: Ведення вагітності, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.06.2023

Сьюзі, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну та лікаря-акушер-гінеколога Михайлову Анну Валеріївну. Раді, що звернулися на візити у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Діана14.12.2022

Була вагітна, ходила декілька разів на УЗД до Анни Євгенівни, ввічливий і кваліфікований лікар, з радістю приходила на кожен прийом.

Відгук з сайту. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна. Напрями: Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.06.2023

Діано, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія08.11.2022

Робила УЗД вагітності 2 триместру, дуже задоволена сервісом клініки, а особливо спеціалістами. Все розказала, подивилася і головне що доступно, спокійно без нюансів. Дякую! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна. Напрями: Ведення вагітності, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.06.2023

Юліє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ірина04.06.2021

Уже рік ходжу в клініку, і кожен раз задоволена!) Дуже комфортно перебувати та затишна атмосфера. Дівчата на рецепції дуже привітні та усміхнені. Також при здачі аналізів дуже класні фахівці: і відволічуть, і кілька разів поцікавляться станом, і просто можна поговорити, якщо кому страшно здавати кров!) По клініці на Оболоні: вдячна акушеру-гінекологу Орловій. Лікувалася у неї, а тепер стою на обліку у зв'язку з вагітністю. На зв'язку зі мною 24/7. Вона найкращий фахівець у своїй справі, завжди все пояснить і знайде підхід до будь-якої людини. Вилікувала за пів року те, що не могли інші недолікарі. Довіряю себе тільки їй. Безмежно їй вдячна.❤️ Також їздила на Либідську, робила УЗД під час вагітності у Радченко. Дуже хороший фахівець: вона дивиться досконально все, відповість на всі питання, які цікавлять. Вона також є і генетиком. Дуже приємна жінка. Найголовніше, що лікарі ніколи не залякують!! Завжди знайдуть потрібні слова і будуть намагатися вирішити проблему в кращу сторону.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія, Пренатальна діагностика. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Ірино, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps про наших адміністраторів, медичних сестер і лікарів. Нам дуже приємно, що ви задоволені кожним візитом та сервісом медичного центру Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Інесса04.06.2021

Була на УЗД у Радченко А. Є. Дуже ретельно все перевірила і пояснила, видно хорошого фахівця. Побільше б таких лікарів, дякую і рекомендую всім.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна (Пренатальна діагностика). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.06.2021

Інессо, дякуємо за високу оцінку та теплі слова на Google Maps про нашого лікаря ультразвукової діагностики Радченко Анну Євгенівну. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та професіоналізмом лікаря. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ніна26.03.2021

Чудова клініка та професійні лікарі

Відгук з Facebook. Напрям: Пренатальна діагностика
Відповідь від адміністрації26.03.2021

Ніно, дякуємо за відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Інна03.09.2020

Звертаюся тільки до Анни Євгенівни, краще УЗД фахівців не зустрічала, всім рекомендую, ходжу сама і буду водити до неї своїх дітей в майбутньому. Дуже рада знайомству з Анною Євгенівною, прекрасним фахівцем і людиною з великої літери.

Відгук з анкети. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна (Пренатальна діагностика)
Відповідь від адміністрації03.09.2020

Інно, дякуємо за відгук про лікаря ультразвукової діагностики Радченко Анну Євгенівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина02.09.2020

Дуже сильний лікар УЗД, багато років до неї звертаюся, терпляча, все вислухає, подивиться, розповість і пояснить

Відгук з порталу Likarni.com. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна (Пренатальна діагностика)
Відповідь від адміністрації03.09.2020

Ірино, дякуємо за відгук на порталі про лікаря ультразвукової діагностики Радченко Анну Євгенівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua