Що входить у програму?

Програма ведення вагітності у Smart Medical Center складається з десяти візитів у клініку протягом дев’яти місяців. Окрім того, в подарунок майбутня мама отримає безоплатну консультацію неонатолога (або до пологів, або вже після народження дитини).

Уперше жінка приходить до 12 тижнів вагітності. Акушер-гінеколог проводить розширену консультацію та оформляє медичну документацію. Лікар оглядає вагітну, визначає фактори ризику захворювань та надає загальні рекомендації. Візит включає необхідні лабораторні дослідження та ультразвукову діагностику.

На цьому етапі ви проконсультуєтесь із суміжними фахівцями — терапевтом, ЛОРом, офтальмологом — та дізнаєтесь про оптимальне планування життя протягом наступних місяців.

Другий візит планують не пізніше ніж через два тижні після першого. Гінеколог оцінює результати досліджень, надає рекомендації та проводить обстеження. Третій, четвертий та п’ятий візити включають консультації, огляди та лабораторні дослідження, які потрібно робити у той чи інший період вагітності.

Під час програми вагітна проходить три УЗД.

Наступний етап — 34-35 тижнів вагітності. Лікарі оцінюють результати обстежень, проводять загальний огляд і ультразвукове дослідження, а також обговорюють інформацію зі щоденника самопочуття. У цей час ви дізнаєтесь адреси пологових будинків та номери телефонів, куди можна звернутися за допомогою.

Окрім загальної діагностики, сьомий візит передбачає обговорення дій у разі екстренної ситуації. Під час дев’ятого візиту ви дізнаєтесь інформацію про подальшу тактику ведення вагітності та післяпологову контрацепцію. Десятий візит — післяпологовий огляд, рекомендації, оформлення документації та закриття програми.

Програма складена відповідно до стандартів МОЗ України. За потреби спеціальні генетичні дослідження оплачують додатково.

Під час одного з візитів у клініку ви можете запланувати консультацію з неонатологом, яка включена в пакет. Якщо ви обрали консультацію перед пологами, лікар надасть вам рекомендації щодо грудного вигодовування, догляду за новонародженим та дасть відповіді на ваші запитання. Якщо ви обрали консультацію після пологів, лікар також проведе весь необхідний огляд вашого малюка.

Гінекологи Смарт Медікал Центр — лікарі вищої або першої категорії з багаторічним стажем. Деякі з них мають науковий ступінь, а деякі — суміжні спеціалізації. Це допоможе оцінити вашу ситуацію більш комплексно.

У Smart Medical Center ви можете обрати будь-який час і день — ми працюємо щодня. Якщо ви хочете дізнатися більше про програму ведення вагітності або записатися на прийом, телефонуйте 0 (67) 127-03-03 або 0 (44) 490-25-03.

Фахівці напряму «Акушерство і гінекологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Зеленська Марина Володимирівна29
Зеленська Марина Володимирівна

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізація з управління охороною здоров’я

Посада: Медичний директор

Кандидат медичних наук, доцент

Досвід: 25 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Мирошниченко Тетяна Вікторівна164
Мирошниченко Тетяна Вікторівна

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 21 рік

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Сумлєнна Зоя Валентинівна65
Сумлєнна Зоя Валентинівна

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 33 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Таранюк Костянтин Анатолійович35
Таранюк Костянтин Анатолійович

Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 23 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Михайлова Анна Валеріївна18
Михайлова Анна Валеріївна

Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 16 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 6 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

8000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Найчастіше цікавляться

Відгуки про гінекологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Марина02.06.2022

Стояла на обліку з вагітністю у Олени Олександрівни. Хочу сказати велике спасибі за ведення. Дуже уважний лікар та приємна людина. Доброзичлива та заспокійлива, що саме необхідно дівчаткам під час вагітності:) Завжди була на зв'язку, коли були питання. Однозначно рекомендую!

Відгук з сайту. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.06.2022

Марино, дякуємо за відгук та рекомендацію лікаря-акушер-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо міцного здоров'я вашій сім'ї!

Аліса20.04.2022

Спостерігала у Олени Олександрівни вагітність до 7 місяця, поки не прийшла війна і наша родина не вимушена була виїхати за кордон. 18 квітня народила дівчинку, все пройшло добре! Хочу висловити подяку своєму лікарю, що дуже уважно вела мою вагітність і давала цінні поради. Я дуже задоволена нашою співпрацею. Всього вам самого найкращого і мирного неба над головою нам всім!☀️

Відгук з сайту. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія, Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації21.04.2022

Алісо, щиро вдячні за ваш відгук! Дуже раді читати такі слова. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій донечці, мирного неба всім нам!

Анжеліка02.04.2022

Сьогодні була на прийомі у лікаря Зеленської Марини Володимирівни. Лікар уважно ставиться до пацієнта. Прекрасний фахівець. Надала багато корисних порад. Візитом задоволена.

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна. Напрями: Ведення вагітності, Пренатальна діагностика, Гінекологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.04.2022

Анжеліко, дякуємо за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Марину Володимирівну Зеленську. Бажаємо міцного здоров'я та миру.

Тетяна Терещенко09.09.2021

Найкраща! Як важливо знайти свого лікаря! Щира подяка за професіоналізм і людяне, уважне ставлення! Обожнюю!)

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна. Напрями: Гінекологія, Гінекологія оперативна, Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна13.08.2021

Стою на обліку по веденню вагітності, дуже подобається клініка: затишок, чистота, сервіс і лікарі-професіонали!

Відгук з Google Maps. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Ангеліно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про ведення вагітності у клініці Smart Medical Center. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина12.08.2021

Спостерігаюся по вагітності в Жанни Сергіївни. Дуже зручно, що вона і консультує, і самостійно робить пренатальну діагностику. Лікар — висококваліфікований фахівець. Вона уважно обстежує та детально розповідає про всі етапи та розвиток мого малюка.

Відгук з сайту. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Ткаченко Жанну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана11.08.2021

Стою на обліку у зв'язку з вагітністю у чудового лікаря-гінеколога Орлової Олени Олександрівни. Все дуже подобається, щиро їй дякую!

Відгук з сайту. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Лідія Букша24.07.2021

Мені пощастило спостерігатися всю вагітність в Олени Олександрівни. Всі рекомендації чіткі, конкретні, без суєти, з чітким і докладним роз'ясненням моїх запитань. Чуйна і добра людина! Спостерігаюся і далі у неї!

Відгук з сайту. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Лідіє, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та теплі слова про лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія17.07.2021

Вперше опинившись в Smart Medical Center, я відразу зрозуміла — якщо потрібна консультація досвідчених кваліфікованих фахівців, тоді тільки сюди. У Вас затишно, чисто, кожен співробітник привітний і ввічливий. Особлива подяка Костянтину Анатолійовичу (Гінекологія, Ведення вагітності) — дуже професійний і кваліфікований фахівець. Все доступно і м'яко пояснить, допоможе і підкаже, як вирішити проблему. Завжди знайде підхід і зможе заспокоїти в період вагітної паніки. :)) Дуже рада, що вибрала вести свою першу вагітність саме у Вас — ми в надійних руках!

Відгук з сайту. Фахівець: Таранюк Костянтин Анатолійович. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Таранюка Костянтина Анатолійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна09.07.2021

Я відвідую цю клініку з початку відкриття на м. Мінська, а зараз стала на облік біля м. Либідська. Дуже задоволена відвідуванням обох філій: ідеальна чистота, чуйний персонал, а, головне, професіонали-лікарі! Успіху Вам у розвитку! Ціную сервіс і якість роботи, що так важливо в наш час! Дякую!

Відгук з Facebook. Напрям: Ведення вагітності
Відповідь від адміністрації09.07.2021

Ангеліно, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому сервісу і лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua