Що входить у програму?

Програма ведення вагітності у Smart Medical Center складається з десяти візитів у клініку протягом дев’яти місяців. Окрім того, в подарунок майбутня мама отримає безоплатну консультацію неонатолога (або до пологів, або вже після народження дитини).

Уперше жінка приходить до 12 тижнів вагітності. Акушер-гінеколог проводить розширену консультацію та оформляє медичну документацію. Лікар оглядає вагітну, визначає фактори ризику захворювань та надає загальні рекомендації. Візит включає необхідні лабораторні дослідження та ультразвукову діагностику.

На цьому етапі ви проконсультуєтесь із суміжними фахівцями — терапевтом, ЛОРом, офтальмологом — та дізнаєтесь про оптимальне планування життя протягом наступних місяців.

Другий візит планують не пізніше ніж через два тижні після першого. Гінеколог оцінює результати досліджень, надає рекомендації та проводить обстеження. Третій, четвертий та п’ятий візити включають консультації, огляди та лабораторні дослідження, які потрібно робити у той чи інший період вагітності.

Під час програми вагітна проходить три УЗД, які в нашій клініці можна зробити на експертному апараті GE Voluson E8 BT21 з можливістю візуалізації зображення 4D.

Наступний етап — 34-35 тижнів вагітності. Лікарі оцінюють результати обстежень, проводять загальний огляд і ультразвукове дослідження, а також обговорюють інформацію зі щоденника самопочуття. У цей час ви дізнаєтесь адреси пологових будинків та номери телефонів, куди можна звернутися за допомогою.

Окрім загальної діагностики, сьомий візит передбачає обговорення дій у разі екстренної ситуації. Під час дев’ятого візиту ви дізнаєтесь інформацію про подальшу тактику ведення вагітності та післяпологову контрацепцію. Десятий візит — післяпологовий огляд, рекомендації, оформлення документації та закриття програми.

Програма складена відповідно до стандартів МОЗ України. За потреби спеціальні генетичні дослідження оплачують додатково.

Під час одного з візитів у клініку ви можете запланувати консультацію з неонатологом, яка включена в пакет. Якщо ви обрали консультацію перед пологами, лікар надасть вам рекомендації щодо грудного вигодовування, догляду за новонародженим та дасть відповіді на ваші запитання. Якщо ви обрали консультацію після пологів, лікар також проведе весь необхідний огляд вашого малюка.

Гінекологи Смарт Медікал Центр — лікарі вищої або першої категорії з багаторічним стажем. Деякі з них мають науковий ступінь, а деякі — суміжні спеціалізації. Це допоможе оцінити вашу ситуацію більш комплексно.

У Smart Medical Center ви можете обрати будь-який час і день — ми працюємо щодня. Якщо ви хочете дізнатися більше про програму ведення вагітності або записатися на прийом, телефонуйте 0 (67) 127-03-03 або 0 (44) 490-25-03.

Фахівці напряму «Акушерство і гінекологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Зеленська Марина Володимирівна40
Зеленська Марина Володимирівна

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, спеціалізація з управління охороною здоров’я

Посада: Медичний директор

Кандидат медичних наук, доцент

Досвід: 25 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Таранюк Костянтин Анатолійович37
Таранюк Костянтин Анатолійович

Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 23 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Сумлєнна Зоя Валентинівна72
Сумлєнна Зоя Валентинівна

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 33 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Мирошниченко Тетяна Вікторівна176
Мирошниченко Тетяна Вікторівна

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 21 рік

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Михайлова Анна Валеріївна21
Михайлова Анна Валеріївна

Лікар-акушер-гінеколог першої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 16 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 8 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

8700+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Найчастіше цікавляться

Відгуки про гінекологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Юлія22.06.2023

Хочу подякувати Мирошниченко Т.В. за ведення вагітності. Завжди привітна, до неї на консультації - як на свято. Завжди заспокоїть, розвіє страхи, пояснить незрозуміле. Завжди запитує, чи мені все зрозуміло, чи є якісь питання. Надалі своє жіноче здоров'я планую берегти разом з нею.

Відгук з сайту. Фахівець: Мирошниченко Тетяна Вікторівна. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.06.2023

Юліє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Мирошниченко Тетяну Вікторівну. Раді, що задоволені візитами у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Сьюзі16.06.2023

Хочу залишити позитивний відгук про проходження пренатального узд в 3д форматі. По-перше, я стою на обліку вагітності в Смарті, та неймовірно задоволена турботою та компетентністю лікарів. Все швидко, зручно, немає черг, усі про тебе максимально піклуються! (Спостерігаюсь на Чернігівській філії у лікарки Михайлової Анни Валеріївни) По-друге, лікарка УЗД Радченко Анна Євгенівна кваліфікована та дуже приємна. На останньому візиті робила в неї дослідження у Зд форматі. Це щось нереальне, я побачила носик, губки, щічки малюка. Візуалізація на рівні космосу!! Апарат - ТОР!!!! Дівчата, хто вагітний - побачити на УЗД малюка в 3д форматі - це просто must, настрій та емоції забезпечені на довго!!! Лікарка дуже детально все пояснює, а ще завжди дає рекомендації по вагітності та способу життя. А також робить фото малюка на згадку) Дуже рекомендую кожній вагітній спостереження та пренатальну діагностику в Смарт Медікал Центр!!!

Відгук з анкети. Фахівці: Радченко Анна Євгенівна, Михайлова Анна Валеріївна. Напрями: Ведення вагітності, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.06.2023

Сьюзі, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про лікаря-ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну та лікаря-акушер-гінеколога Михайлову Анну Валеріївну. Раді, що звернулися на візити у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія08.11.2022

Робила УЗД вагітності 2 триместру, дуже задоволена сервісом клініки, а особливо спеціалістами. Все розказала, подивилася і головне що доступно, спокійно без нюансів. Дякую! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Радченко Анна Євгенівна. Напрями: Ведення вагітності, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика, Пренатальна діагностика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.06.2023

Юліє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря ультразвукової діагностики, генетика, акушер-гінеколога Радченко Анну Євгенівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Марина02.06.2022

Стояла на обліку з вагітністю у Олени Олександрівни. Хочу сказати велике спасибі за ведення. Дуже уважний лікар та приємна людина. Доброзичлива та заспокійлива, що саме необхідно дівчаткам під час вагітності:) Завжди була на зв'язку, коли були питання. Однозначно рекомендую!

Відгук з сайту. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.06.2022

Марино, дякуємо за відгук та рекомендацію лікаря-акушер-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Бажаємо міцного здоров'я вашій сім'ї!

Аліса20.04.2022

Спостерігала у Олени Олександрівни вагітність до 7 місяця, поки не прийшла війна і наша родина не вимушена була виїхати за кордон. 18 квітня народила дівчинку, все пройшло добре! Хочу висловити подяку своєму лікарю, що дуже уважно вела мою вагітність і давала цінні поради. Я дуже задоволена нашою співпрацею. Всього вам самого найкращого і мирного неба над головою нам всім!☀️

Відгук з сайту. Напрями: Ведення вагітності, Гінекологія, Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації21.04.2022

Алісо, щиро вдячні за ваш відгук! Дуже раді читати такі слова. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашій донечці, мирного неба всім нам!

Анжеліка02.04.2022

Сьогодні була на прийомі у лікаря Зеленської Марини Володимирівни. Лікар уважно ставиться до пацієнта. Прекрасний фахівець. Надала багато корисних порад. Візитом задоволена.

Відгук з сайту. Фахівець: Зеленська Марина Володимирівна. Напрями: Ведення вагітності, Пренатальна діагностика, Гінекологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.04.2022

Анжеліко, дякуємо за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Марину Володимирівну Зеленську. Бажаємо міцного здоров'я та миру.

Тетяна Терещенко09.09.2021

Найкраща! Як важливо знайти свого лікаря! Щира подяка за професіоналізм і людяне, уважне ставлення! Обожнюю!)

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна. Напрями: Гінекологія, Гінекологія оперативна, Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна13.08.2021

Стою на обліку по веденню вагітності, дуже подобається клініка: затишок, чистота, сервіс і лікарі-професіонали!

Відгук з Google Maps. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Ангеліно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про ведення вагітності у клініці Smart Medical Center. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина12.08.2021

Спостерігаюся по вагітності в Жанни Сергіївни. Дуже зручно, що вона і консультує, і самостійно робить пренатальну діагностику. Лікар — висококваліфікований фахівець. Вона уважно обстежує та детально розповідає про всі етапи та розвиток мого малюка.

Відгук з сайту. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Ткаченко Жанну Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана11.08.2021

Стою на обліку у зв'язку з вагітністю у чудового лікаря-гінеколога Орлової Олени Олександрівни. Все дуже подобається, щиро їй дякую!

Відгук з сайту. Напрям: Ведення вагітності. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про ведення вагітності у клініці Смарт Медікал Центр та лікаря-гінеколога Орлову Олену Олександрівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua