Як проходить плазмаферез?

Консультація анесезіолога

Перед процедурою необхідно пройти консультацію анестезіолога та здати аналізи (загальний та біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі). Лікар оцінить загальний стан пацієнта, вислухає скарги, збере інформацію про тривалість захворювання. Анестезіолог проведе оцінку результатів аналізів та визначить оптимальний режим та необхідну кількість процедур.

Читати далі
Процедура плазмафереза

Процедура триває в середньому 2 години. Використовуються лише одноразові стерильні набори видаткових матеріалів. Пацієнт знаходиться в зручному кріслі: з однієї вени йде забір крові, а в другу вену повертається кров, яка пройшла через фільтр. Під час процедури проводиться моніторинг стану, поруч постійно знаходиться лікар і медсестра.

Читати далі
Спостереження після процедури

Після проведення плазмаферезу пацієнт знаходиться в клініці ще 30 хвилин для того, щоб лікар міг оцінити реакцію організму на проведення процедури.

Читати далі

Фахівці напряму «Плазмаферез»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Скляренко Василь Григорович7
Скляренко Василь Григорович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 40 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Андрющенко Владислава Валеріївна44
Андрющенко Владислава Валеріївна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 20 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Вже відвідували нашу клініку в Києві?Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Богдана01.10.2021

Звернулася до Владислави за рекомендаціями лікарів. Прекрасний фахівець і чудова людина. Проходила плазмаферез і озонотерапію. Завжди на зв'язку, оперативно відповідає на всі питання. Переживає за кожного свого пацієнта, цікавиться самопочуттям у весь період лікування. Процедури проходять завжди легко, безболісно, комфортно і весело завдяки професійному підходу Владислави і її завжди позитивному настрою. Дуже класна людина і лікар!

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Богдано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Антон24.09.2021

Владислава Валеріївна — відмінний фахівець, багато знає, готова завжди допомогти. Загалом, професіонал з великої літери.

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації27.09.2021

Антоне, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина Вікторівна Зайвенко23.09.2021

Найтепліші слова подяки лікарю Скляренку Василю Григоровичу — інтелігентній, порядній, добрій людині, досвідченому і високопрофесійному фахівцеві з проведення процедури плазмаферезу. Низький Вам уклін, шановний Василю Григоровичу, за Ваше щире служіння улюбленій роботі та людям! З глибокою повагою, Валентина Вікторівна Зайвенко.

Відгук з сайту. Фахівець: Скляренко Василь Григорович (Плазмаферез). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.09.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Скляренка Василя Григоровича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана22.09.2021

Владислава Валеріївна — це компетентний і уважний фахівець. Дуже вдячна за те, що за допомогою професійного підходу вийшло заспокоїтися і навіть отримати задоволення від плазмаферезу. Мама дуже боялася незнайомої процедури, але за допомогою потрібного підходу і тільки одного внутрішньовенного уколу, після якого просто пару годин проводиш в комфортних умовах, все пройшло безболісно, без будь-якого дискомфорту

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна (Плазмаферез). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.09.2021

Світлано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Назаренко Людмила15.09.2021

Хочу виказати свою величезну подяку лікарці Андрющенко Владиславі Валеріївні. Фахівець з великої літери, доброзичлива, уважна, дуже приємна людина. Маю розлади периферичної нервової системи. Проходила у клініці курс плазмаферезу. Результатом задоволена. Клініка приємно здивувала. Усі працівники дуже уважні та турботливі, починаючи з медичних сестер, лікарів до адміністраторів. Хочу побажати Владиславі Валеріївні міцного здоров'я, натхнення та успіхів. Більше б таких лікарів.

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна (Плазмаферез). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Людмило, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center та лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна14.09.2021

Щиро дякуємо лікарю Владиславі Валеріївні Андрющенко за лікування. У нашому місті більше не роблять такі процедури. Моя сестра хворіє на псоріаз. І ми раз на пів року робимо плазмаферез, для того щоб хвороба не прогресувала. Звернулися в клініку Смарт Медікал. Приємною несподіванкою було те, що процедури робили, проколовши тільки одну вену; також дізналися, що можна капати озон. Владислава Валеріївна — уважний, турботливий лікар, відмінний фахівець. Результат від лікування дуже хороший. Хочеться відзначити, що персонал клініки дуже приємний і привітний, в клініці красива і хороша атмосфера.

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна (Плазмаферез). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.09.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена30.08.2021

Хочу подякувати лікарю Владиславі Валеріївні Андрющенко за лікування. Давно мучуся з алергією. Спочатку була алергія на деякі продукти, але з кожним роком все більше і більше були висипання, все гірше і гірше прояви. Порадили пройти курс плазмаферезу. Довго вибирала клініку і лікаря. Було багато сумнівів, навіть страх. Але не пошкодувала ні хвилини. Владислава Валеріївна підібрала правильне лікування, розписала до дрібниць, що можна і що не можна (не тільки харчування, але і догляд за тілом), призначила лікування, і я зробила всі процедури. Час під час плазмаферезу пролітав, як одна мить. Прекрасна клініка — чисто, красиво, акуратно. Турботливі, уважні медсестри. Склалося враження, що одна велика сім'я. Дякую за допомогу! Дякую за все!

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна (Плазмаферез). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації31.08.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олексій18.07.2021

У мене псоріаз. Довго не міг знайти лікаря, який би зміг правильно діагностувати та запропонувати ефективне лікування. Владислава Валеріївна це зробити змогла. Дуже зручно, що всі процедури, включно з плазмафарезом, гемосорбцією та озонотерапією роблять через одну вену — після процедури можна встати та відразу сідати за кермо. Рідко коли знаходиш такий контакт з лікарем, що хочеться до нього повертатися знову і знову, навіть якщо ти здоровий — просто поспілкуватися і подякувати за порятунок

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Олексію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена28.06.2021

Хочу висловити величезну подяку Андрющенко Владиславі! Щиро Вам дякую за Вашу роботу. Я дуже Вам вдячна! Я дуже довго шукала фахівця, який допоможе в моїй проблемі. Але тільки завдяки Владиславі Валеріївні мені стало легше. Буквально за кілька процедур я ожила! Завжди на зв'язку в будь-який час і завжди багато класних порад! Завдяки вашому професіоналізму, доброті та чуйності я в повному порядку. Буду рекомендувати Вас своїм друзям і знайомим!

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.06.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила28.06.2021

Приїхала я з Сум в центр, звернувшись за допомогою. Мені терміново потрібен був мембранний плазмаферез. Мій лікуючий лікар — анестезіолог Андрющенко Владислава Валеріївна. Від щирого серця висловлюю подяку за професіоналізм, за сердечну теплоту, за підтримку і добре ставлення, за надану мені якісну медичну допомогу. Також хочу подякувати лікарю-невропатологу Зикіній Юлії Борисівні. Уважний, ввічливий, добрий і прекрасний лікар. Призначає не тільки лікування, але і дає докладну консультацію з питань здоров'я. Особливі слова подяки всім медсестрам. Вибачте, що не пам'ятаю багатьох на ім'я, хто надавав мені допомогу. Але найголовніше, я запам'ятала двох медсестер — Ірину Анатоліївну та Іванку. Хочу відзначити весь персонал клініки — при великому навантаженні всі дуже ввічливі та уважні. Дякую за домашній затишок і чистоту. Чуйність, уважне ставлення до пацієнтів. Від щирого серця глибоко вдячна за ваш нелегкий труд, за доброту і турботу. Успіху і терпіння. Я не шкодую, що звернулася в ваш центр. З повагою і величезною вдячністю до вас, Алексеєнко Людмила Анатоліївна.

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна (Плазмаферез). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.06.2021

Людмило, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому персоналу. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Сучасна тактика застосування гемосорбційного методу в клінічній практиці Ніколаєв Володимир Григорович у Smart Medical Center

Розповідає Ніколаєв Володимир Григорович, член-кореспондент Національної академії наук України, професор, доктор медичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії СРСР.

  •  Еферентні методи лікування та можливості еферентної терапії.
  • Різновиди сорбційних методів, їх вплив на регенерацію органів і тканин.
  • Особливості сорбентів та їх структури.
  • Порівняння сучасного апарату для гемосорбції та плазмаферезу з попередніми механізмами.
  • Вплив гемосорбції на лікування захворювань.

Коли варто робити плазмаферез?

Мембранний плазмаферез - це очищення крові для видалення токсичних речовин. Фільтри видаляють плазму з токсинами, відбирають корисні клітини і повертають їх в організм. У Smart Medical Center плазмаферез триває від 40 хвилин до 1,5 години. Лікар-анестезіолог використовує одноразові стерильні набори видаткових матеріалів, які відкриває при пацієнтові й утилізує після процедури. За одну процедуру видаляється близько 1% плазми - протягом кількох днів організм повністю відновлює цей об‘єм. Після процедури варто відпочити в палаті денного стаціонару під наглядом медичного персоналу.

Гемосорбція - це метод очищення організму, під час якої кров із однієї вени подається через кровопровідну магістраль до гемосорбенту. Він видаляє з крові токсини - і кров повертається в іншу вену. Гемосорбцію та вид гемосорбенту призначає лікар. Процедуру можна проводити в амбулаторних умовах без госпіатлізації. Протягом тижня перед цим варто утриматися від алкоголю.

Щоб дізнатися особливості проведення процедури, ми підготували відповіді на найбільш поширені запитання про плазмаферез.

Зараз плазмаферез сприймається як косметологічна детокс-процедура. Чи справді це так?

У першу чергу це - медична процедура, і її потрібно проводити за медичними показаннями. Це допоміжна процедура, яка проводиться в комплексі з іншими методами лікування. Косметологія - лише один із напрямків, де можна застосовувати плазмаферез.

Наскільки складна ця процедура для лікаря?

Процедура технічно не дуже складна: треба поставити катетери - один для забору крові, другий для її повернення. Під час і після закінчення процедури ми постійно наглядаємо за пацієнтом. Інколи сприймається, що плазмаферез - це “домашня” процедура, як, наприклад, внунтрішньом’язова ін’єкція. Але це зовсім не так - плазмаферез можна проводити лише в умовах медичної установи, де в непередбачених випадках допоможе кваліфікований персонал.

Який ризик настання таких випадків? Чи відомі особливо тяжкі наслідки проведення плазмаферезу?

В умовах клініки всі ризики зведені до мінімуму. У рідкісних випадках серед побічних ефектів може бути невелика нудота, головний біль або алергічна реакція на антикоагулянти (препарат, що перешкоджає згортанню крові). До речі, ЗМІ дуже люблять висвітлювати історію про Володимира Турчинського, відомого телеведучого. Він помер від інфаркту, але начебто напередодні проходив сеанс плазмаферезу. При цьому всі забувають, що протягом тижня в нього боліло серце. Це, мабуть, найбільш відома “страшилка” про плазмаферез. Вона не відповідає дійсності - плазмаферез не був причиною смерті.

Які є показання для плазмаферезу?

Дуже багато. Це - значна кількість алергічних захворювань та захворювань шкіри, гастроентерологічні проблеми, захворювання нирок, цукровий діабет, системні запальні захворювання, бронхіальна астма та багато інших. Часто при лікуванні певної патології сеанси плазмаферезу призначають як допоміжний засіб. Також процедуру проводять парам, у яких є проблеми з народженням дітей.

Чи можна призначати плазмаферез дітям?

Так, процедуру можна проводити дітям, що мають вагу 10 і більше кілограмів.

Які є протипоказання для проведення плазмаферезу?

Рівень загального білка плазми крові нижче 55, порушення згортання крові, гостра виразка шлунка. Жінкам бажано уникати проведення процедури в період менструації.

Скільки потрібно сеансів для досягнення результату?

Загалом, прийнято проводити в середньому 3-5 сеансів. Але треба враховувати показання для кожного випадку. Менше ніж два сеанси не проводять - плазма крові очищується лише після другого разу.

Як готуватися до плазмаферезу? Чи потрібно проходити обстеження і здавати аналізи?

У більшості випадків суттєво готуватися не потрібно - як, наприклад, перед ендоскопічним дослідженням чи УЗД. У пацієнта має бути загальний аналіз крові, проведений не пізніше ніж за два тижні перед процедурою, аналіз вмісту білка в плазмі, коагулограма та аналіз RW. Перед процедурою лікар спілкується з пацієнтом і визначає необхідність дообстеження. Крім цього, підготовка до плазмаферезу включає різноманітне харчування, достатній відпочинок.

Як відбувається процедура?

Процедура проводиться в умовах клініки і триває від 40 хвилин до 1,5 години. Ми використовуємо лише одноразові стерильні набори видаткових матеріалів, які відкриваємо при пацієнтові й утилізуємо після процедури. Пацієнт знаходиться в зручному кріслі: з однієї вени йде забір крові, а в другу вену повертається кров, яка пройшла через фільтр. Ми видаляємо близько 1% плазми за сеанс, від 600 до 900 мл. Це не суттєва втрата для організму, і протягом кількох днів організм повністю відновлює цей об’єм рідини. Самопочуття значно покращується. Ми спостерігаємо за реакцією пацієнта на процедуру після її проведення, пригощаємо його чаєм. Пацієнт перебуває в клініці приблизно 2-2,5 години.

У чому особливість проведення плазмаферезу в Smart Medical Center?

У нашому пристрої використовуються роликові насоси. Клініки, що надають якісні послуги, встановлюють тільки такі насоси, однак у деяких закладах охорони здоров’я використовують електромагнітні. По-перше, старі апарати втратили ліцензію - вони російського виробництва. По-друге, у пристрої з роликовим насосом через контур проходить уся кров. Натомість у апаратах із електромагнітним насосом є ризик рециркуляції - плазма фільтрується не в повному обсязі, і деяка може пройти повторно. Завдяки використанню сучасного обладнання проведення процедури в умовах Smart Medical Center є ефективним і безпечним.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

ст. м. «Мінська», вул. Тимошенка, 19. Оболонський р-н

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

ст. м. «Либідська», вул. Маккейна (Кудрі), 7‑Б. Печерський р-н

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут