Як проходить плазмаферез

Консультація анесезіолога

Перед процедурою необхідно пройти консультацію анестезіолога та здати аналізи (загальний та біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі). Лікар оцінить загальний стан пацієнта, вислухає скарги, збере інформацію про тривалість захворювання. Анестезіолог проведе оцінку результатів аналізів та визначить оптимальний режим та необхідну кількість процедур.

Читати далі
1
Процедура плазмафереза

Процедура триває в середньому 2 години. Використовуються лише одноразові стерильні набори видаткових матеріалів. Пацієнт знаходиться в зручному кріслі: з однієї вени йде забір крові, а в другу вену повертається кров, яка пройшла через фільтр. Під час процедури проводиться моніторинг стану, поруч постійно знаходиться лікар і медсестра.

Читати далі
2
Спостереження після процедури

Після проведення плазмаферезу пацієнт знаходиться в клініці ще 30 хвилин для того, щоб лікар міг оцінити реакцію організму на проведення процедури.

Читати далі
3

Спеціалісти напрямку ПлазмаферезУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Скляренко Василь Григорович5
Скляренко Василь Григорович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 40 років

Київ, Оболонь, ст. м. Мінська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Андрющенко Владислава Валеріївна38
Андрющенко Владислава Валеріївна

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 20 років

Київ, Печерськ, ст. м. Либідська

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Відгуки про нас в Києві Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Олексій18.07.2021

У мене псоріаз. Довго не міг знайти лікаря, який би зміг правильно діагностувати та запропонувати ефективне лікування. Владислава Валеріївна це зробити змогла. Дуже зручно, що всі процедури, включно з плазмафарезом, гемосорбцією та озонотерапією роблять через одну вену — після процедури можна встати та відразу сідати за кермо. Рідко коли знаходиш такий контакт з лікарем, що хочеться до нього повертатися знову і знову, навіть якщо ти здоровий — просто поспілкуватися і подякувати за порятунок

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.07.2021

Олексію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Олена28.06.2021

Хочу висловити величезну подяку Андрющенко Владиславі! Щиро Вам дякую за Вашу роботу. Я дуже Вам вдячна! Я дуже довго шукала фахівця, який допоможе в моїй проблемі. Але тільки завдяки Владиславі Валеріївні мені стало легше. Буквально за кілька процедур я ожила! Завжди на зв'язку в будь-який час і завжди багато класних порад! Завдяки вашому професіоналізму, доброті та чуйності я в повному порядку. Буду рекомендувати Вас своїм друзям і знайомим!

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.06.2021

Олено, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила28.06.2021

Приїхала я з Сум в центр, звернувшись за допомогою. Мені терміново потрібен був мембранний плазмаферез. Мій лікуючий лікар — анестезіолог Андрющенко Владислава Валеріївна. Від щирого серця висловлюю подяку за професіоналізм, за сердечну теплоту, за підтримку і добре ставлення, за надану мені якісну медичну допомогу. Також хочу подякувати лікарю-невропатологу Зикіній Юлії Борисівні. Уважний, ввічливий, добрий і прекрасний лікар. Призначає не тільки лікування, але і дає докладну консультацію з питань здоров'я. Особливі слова подяки всім медсестрам. Вибачте, що не пам'ятаю багатьох на ім'я, хто надавав мені допомогу. Але найголовніше, я запам'ятала двох медсестер — Ірину Анатоліївну та Іванку. Хочу відзначити весь персонал клініки — при великому навантаженні всі дуже ввічливі та уважні. Дякую за домашній затишок і чистоту. Чуйність, уважне ставлення до пацієнтів. Від щирого серця глибоко вдячна за ваш нелегкий труд, за доброту і турботу. Успіху і терпіння. Я не шкодую, що звернулася в ваш центр. З повагою і величезною вдячністю до вас, Алексеєнко Людмила Анатоліївна.

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна (Плазмаферез). Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.06.2021

Людмило, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому персоналу. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом клініки. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина21.06.2021

Владислава Валеріївна! Дякую Вам величезне за колосальну допомогу, за грамотне лікування і за лікарську етику. Ви — чудовий лікар! А головне, відчувається професіоналізм і глибоке знання своєї справи. Залишайтеся завжди шанованою людиною, найкращим лікарем і творцем високого покликання. Загалом клініка прекрасна, привітний персонал і сучасне обладнання.

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації22.06.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center та лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Костянтин17.06.2021

Пройшов курс плазмафарезу та озонотерапії з чудовим лікарем і фахівцем Владиславою Валеріївною. Щиро дякую, лікар знає, як привести до тями здоров'я організму. Звертайтеся, не пошкодуєте)

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації18.06.2021

Костянтине, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Tatyana07.06.2021

Неодноразово зверталися до Андрющенко Владислави Валеріївни — лікаря-анестезіолога цієї клініки. Лікар дуже компетентний спеціаліст, яка проводить такі життєво важливі процедури, як плазмаферез, озонотерапія та інші. Уважна, чемна, комунікативна, з якою час візиту летить приємно і непомітно. Взагалі дуже сучасний медичний центр з привітним та уважним персоналом. Швидко, чітко, приємно. Щиро дякуємо і рекомендуємо Лікаря і Smart Medical Center!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації07.06.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Максим05.06.2021

Щиро дякую Андрющенко Владиславі Валеріївні за проведення плазмаферезу, за надану інформацію до та після проведення процедури. Рекомендую звертатися до цього лікаря, професіонала своєї справи... Здоров'я Вам і успіхів!!! І, взагалі, дуже гарна клініка з високоякісним сервісом та широким спектром медичних послуг.

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна (Плазмаферез). Печерська філія
Відповідь від адміністрації07.06.2021

Максиме, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна01.06.2021

Неодноразово зверталися до Андрющенко Владислави Валеріївни — лікаря-анестезіолога цієї клініки. Вона дуже професійно, досвідчено та легко проводить такі життєво важливі процедури, як плазмаферез, озонотерапія та інші. Владислава Валеріївна уважна, чемна, комунікативна, з нею час візиту летить приємно і непомітно. Взагалі Smart Medical Center — сучасний медичний центр з привітним та уважним персоналом. Швидко, чітко, приємно. Щиро дякуємо і рекомендуємо Лікаря!

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації01.06.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Юрій27.05.2021

Дуже хороший фахівець, професіонал, супер!

Відгук з сайту. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації28.05.2021

Юрію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анонім12.05.2021

У лікаря Андрющенко В. В. висока кваліфікація. Душевна, уважна, професійна, цікава, оптимістична, ще й красива. Покращення відчувається вже під час процедури. Бережіть таких!!!

Відгук з анкети. Фахівець: Андрющенко Владислава Валеріївна. Напрями: Плазмаферез, Озонотерапія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.05.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Сучасна тактика застосування гемосорбційного методу в клінічній практиці Ніколаєв Володимир Григорович у Smart Medical Center

Розповідає Ніколаєв Володимир Григорович, член-кореспондент Національної академії наук України, професор, доктор медичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії СРСР.

 •  Еферентні методи лікування та можливості еферентної терапії.
 • Різновиди сорбційних методів, їх вплив на регенерацію органів і тканин.
 • Особливості сорбентів та їх структури.
 • Порівняння сучасного апарату для гемосорбції та плазмаферезу з попередніми механізмами.
 • Вплив гемосорбції на лікування захворювань.

Коли варто робити плазмаферез?

Мембранний плазмаферез - це очищення крові для видалення токсичних речовин. Фільтри видаляють плазму з токсинами, відбирають корисні клітини і повертають їх в організм. У Smart Medical Center плазмаферез триває від 40 хвилин до 1,5 години. Лікар-анестезіолог використовує одноразові стерильні набори видаткових матеріалів, які відкриває при пацієнтові й утилізує після процедури. За одну процедуру видаляється близько 1% плазми - протягом кількох днів організм повністю відновлює цей об‘єм. Після процедури варто відпочити в палаті денного стаціонару під наглядом медичного персоналу.

Гемосорбція - це метод очищення організму, під час якої кров із однієї вени подається через кровопровідну магістраль до гемосорбенту. Він видаляє з крові токсини - і кров повертається в іншу вену. Гемосорбцію та вид гемосорбенту призначає лікар. Процедуру можна проводити в амбулаторних умовах без госпіатлізації. Протягом тижня перед цим варто утриматися від алкоголю.

Щоб дізнатися особливості проведення процедури, ми підготували відповіді на найбільш поширені запитання про плазмаферез.

Зараз плазмаферез сприймається як косметологічна детокс-процедура. Чи справді це так?

У першу чергу це - медична процедура, і її потрібно проводити за медичними показаннями. Це допоміжна процедура, яка проводиться в комплексі з іншими методами лікування. Косметологія - лише один із напрямків, де можна застосовувати плазмаферез.

Наскільки складна ця процедура для лікаря?

Процедура технічно не дуже складна: треба поставити катетери - один для забору крові, другий для її повернення. Під час і після закінчення процедури ми постійно наглядаємо за пацієнтом. Інколи сприймається, що плазмаферез - це “домашня” процедура, як, наприклад, внунтрішньом’язова ін’єкція. Але це зовсім не так - плазмаферез можна проводити лише в умовах медичної установи, де в непередбачених випадках допоможе кваліфікований персонал.

Який ризик настання таких випадків? Чи відомі особливо тяжкі наслідки проведення плазмаферезу?

В умовах клініки всі ризики зведені до мінімуму. У рідкісних випадках серед побічних ефектів може бути невелика нудота, головний біль або алергічна реакція на антикоагулянти (препарат, що перешкоджає згортанню крові). До речі, ЗМІ дуже люблять висвітлювати історію про Володимира Турчинського, відомого телеведучого. Він помер від інфаркту, але начебто напередодні проходив сеанс плазмаферезу. При цьому всі забувають, що протягом тижня в нього боліло серце. Це, мабуть, найбільш відома “страшилка” про плазмаферез. Вона не відповідає дійсності - плазмаферез не був причиною смерті.

Які є показання для плазмаферезу?

Дуже багато. Це - значна кількість алергічних захворювань та захворювань шкіри, гастроентерологічні проблеми, захворювання нирок, цукровий діабет, системні запальні захворювання, бронхіальна астма та багато інших. Часто при лікуванні певної патології сеанси плазмаферезу призначають як допоміжний засіб. Також процедуру проводять парам, у яких є проблеми з народженням дітей.

Чи можна призначати плазмаферез дітям?

Так, процедуру можна проводити дітям, що мають вагу 10 і більше кілограмів.

Які є протипоказання для проведення плазмаферезу?

Рівень загального білка плазми крові нижче 55, порушення згортання крові, гостра виразка шлунка. Жінкам бажано уникати проведення процедури в період менструації.

Скільки потрібно сеансів для досягнення результату?

Загалом, прийнято проводити в середньому 3-5 сеансів. Але треба враховувати показання для кожного випадку. Менше ніж два сеанси не проводять - плазма крові очищується лише після другого разу.

Як готуватися до плазмаферезу? Чи потрібно проходити обстеження і здавати аналізи?

У більшості випадків суттєво готуватися не потрібно - як, наприклад, перед ендоскопічним дослідженням чи УЗД. У пацієнта має бути загальний аналіз крові, проведений не пізніше ніж за два тижні перед процедурою, аналіз вмісту білка в плазмі, коагулограма та аналіз RW. Перед процедурою лікар спілкується з пацієнтом і визначає необхідність дообстеження. Крім цього, підготовка до плазмаферезу включає різноманітне харчування, достатній відпочинок.

Як відбувається процедура?

Процедура проводиться в умовах клініки і триває від 40 хвилин до 1,5 години. Ми використовуємо лише одноразові стерильні набори видаткових матеріалів, які відкриваємо при пацієнтові й утилізуємо після процедури. Пацієнт знаходиться в зручному кріслі: з однієї вени йде забір крові, а в другу вену повертається кров, яка пройшла через фільтр. Ми видаляємо близько 1% плазми за сеанс, від 600 до 900 мл. Це не суттєва втрата для організму, і протягом кількох днів організм повністю відновлює цей об’єм рідини. Самопочуття значно покращується. Ми спостерігаємо за реакцією пацієнта на процедуру після її проведення, пригощаємо його чаєм. Пацієнт перебуває в клініці приблизно 2-2,5 години.

У чому особливість проведення плазмаферезу в Smart Medical Center?

У нашому пристрої використовуються роликові насоси. Клініки, що надають якісні послуги, встановлюють тільки такі насоси, однак у деяких закладах охорони здоров’я використовують електромагнітні. По-перше, старі апарати втратили ліцензію - вони російського виробництва. По-друге, у пристрої з роликовим насосом через контур проходить уся кров. Натомість у апаратах із електромагнітним насосом є ризик рециркуляції - плазма фільтрується не в повному обсязі, і деяка може пройти повторно. Завдяки використанню сучасного обладнання проведення процедури в умовах Smart Medical Center є ефективним і безпечним.

Читати далі

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00