Скляренко Василь Григорович

Скляренко Василь Григорович

18

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Георгій25.04.2024

Як мені в Ѕmart Medical Center робили колоноскопію (Іронічне оповідання). Необхідність виконати дослідження під загадковою назвою "колоноскопія" приголомшило мене, як цеглина з балкона. Я так розхвилювався, що втратив здоровий глузд, здібність читати, когось слухати та взагалі володіти собою. І хто, ви думаєте, наполягав на колоноскопії? Лікар-проктолог пан Анатолій. Людина якій я довіряв всі свої потаємні хвороби! Довіряй після цього лікарям! Але у нього була своя точка зору і суперечки тут були недоречні. Він - лікар, а я інженер-механік. От і все! Як казав наш відомий гуморист: "Давайте поспорим о вкусе устриц с теми, кто их ел." Отже, колоноскопия! Читаю інтернет, веду бесіди з ветеранами колоноскопії, з дружиною. Мене ніщо не заспокоює! Я дуже хвилююсь! Господи, що мені робити? Хоть з мосту та в воду! Але, все ж закуповую все необхідне в аптеці та промиваю кишківник. Найгидотніша процедура! Та це дрібниці, з погляду на те, що мене очікує, так я розмірковував. І не мав рацію... Нарешті настав день"Ч”! Ніч напередодні — без сну, прислуховуюсь, чи все з мене вийшло? А то, раптом, почне виходити поза регламенту... Залишаю дома прощальну записку. Поїхав! Нарешті клініка. Ніг не чую під собою. Спочатку ЕКГ, потім пауза перед кабінетом. Серце — ледь не вистрибне. Ой, рятуйте мене, люди добрі! Раптом поруч, на стілець, опустилась біла хмаринка, “Хмаринка” розпитала мене про все моє життя, лагідно і заспокійливо. Ну, тепер мене під рученьки й до Господа... Так я подумав... Виявляється це був лікар-анестезіолог, одягнений у білий халат, і він ненав'язливо запросив мене до кабінету. За дверима, люди, як люди. Чого мене трясло? Всі посміхаються, більшість молоді жінки. А одна, найгарніша, запросила мене в окрему кімнату і запропонувала зняти одяг, а замість цього дала мені шортики з дірочкою та бахіли й пішла, легко ступаючи, навіть не торкаючись підлоги. Поманила мене пальчиком і зникла за білими дверима. От так в шортиках та бахілах я відчинив ці двері й одразу потрапив в полон декількох пар рук. Миттєво ліву руку стиснула манжета тонометра, права потрапила під легкий укол, на палець причепилась прищепка для контролю сатурації, в ніздрі ввели трубки з киснем і перевернули на лівий бік. Хтось спитав, чи вживаю я алкоголь і якої міцності. Поки я розмірковував, що відповісти, в полі зору моїх заплющених очей намалювався якійсь рваний квадрат... і все. На все це пішли лічені хвилини. Я зник. Коли я розплющив очі наді мною стояв ХТОСЬ. Він промовив: "У Вас все гаразд!" Все? Невже? Все!!! Тепер я знаю який вигляд має мій Янгол! Дякую тобі, лікарю! От як проводять колоноскопію в Smart Medical Center! Суцільне чаклунство! Вам потрібно зробити колоноскопію? Не хвилюйтесь. Ідіть сміливо! На вас чекають майстри високого класу з умілими та лагідними руками.

Відгук з сайту. Фахівці: Остапенко Анатолій Васильович, Перепадя Владислав Миколайович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Колоноскопія, Проктологія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.04.2024

Георгію, щиро вдячні за такий розгорнутий відгук про проведену процедуру. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна13.04.2024

13.04.2024 проходила процедуру езофагогастродуоденоскопія з внутрішньовенним наркозом. Таке враження що все пройшло в секунді (хоч трохи виспалась😉). Вдячність за професіоналізм лікарській команді. Анестезіолог Скляренко В.Г та лікар Жовніренко Д.О.

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Тетяно, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Василя Скляренка та лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Юрій Іванович09.04.2024

Велика подяка лікарю-анестезіологу Скляренку Василю Григоровичу за надзвичайно фахово проведену анестезію під час обстеження, а також дуже вдячний медсестрам, що допомагали під час обстеження

Відгук з сайту. Фахівець: Скляренко Василь Григорович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.04.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Василя Скляренка та медсестер. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Юрій Іванович09.04.2024

Щиро вдячний шановному лікарю Перепаді Владиславу Миколайовичу за прекрасно проведену колоноскопію і дуже фахове заключення за результатами обстеження, окрема подяка лікарю-анестезіологу Скляренку Василю Григоровичу за надзвичайно фахово проведену анестезію під час обстеження, а також дуже вдячний медсестрам, що допомагали під час обстеження і турбувалися моїм станом після проведення обстеження, а також дуже гарне враження справив сам центр, всюди дуже чисто та охайно, працівники кол-центра і рецепції працюють також дуже фахово.

Відгук з сайту. Фахівці: Перепадя Владислав Миколайович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.04.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Владислава Перепадю та лікаря-анестезіолога Василя Скляренка. Раді, що ви задоволені проведеним обстеженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина Федорівна27.03.2024

Скляренко Василь Григорович — фахівець високого класу. Дуже вдячна Вам за Вашу працю, увагу і доброзичливість.

Відгук з сайту. Фахівець: Скляренко Василь Григорович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.03.2024

Валентино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Василя Скляренка. Нам дуже приємно, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Сергій27.09.2023

Хочу подякувати Василю Григоровичу: робив медикаментозний сон для ФГДС, все пройшло чудово.

Відгук з сайту. Фахівець: Скляренко Василь Григорович (Анестезіологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації27.09.2023

Сергію, дякуємо за позитивний відгук про лікаря-анестезіолога Василя Скляренка. Раді, що ви задоволені проведеною анестезією. Бажаємо міцного здоров'я!

Вероніка20.10.2022

Вдячна за гарну роботу Скляренку Вадиму Григоровичу!

Відгук з сайту. Фахівець: Скляренко Василь Григорович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.10.2022

Вероніко, дякуємо за позитивний відгук про лікаря-анестезіолога Скляренко Василя Григоровича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Олена08.07.2022

Хочу висловити подяку лікарю Марченку Юрію Валерійовичу та анестезіологу Скляренку Василю Григоровичу, а також медсестрам Оксані та Валентині! Чудова команда! Операція пройшла вдало!

Відгук з сайту. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Хірургія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.07.2022

Олено, дякуємо вам за відгук про лікаря-гінеколога, хірурга Марченка Юрія Валерійовича, лікаря-анестезіолога Скляренка Василя Григоровича та медсестер. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія14.02.2022

Велика подяка команді Smart Medical Center! А саме, анестезіологу Скляренко В.Г., медсестрі Степанеко О.Г., ендоскопісту Просукову Д.П.

Відгук з сайту. Фахівці: Скляренко Василь Григорович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.02.2022

Наталіє, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Скляренка Василя Григоровича, медсестру Степаненко Оксану Григорівну та лікаря-ендоскопіста Просукова Дмитра Павловича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Ірина26.12.2021

Дуже дякую Василю Григоровичу! Дуже уважний, добрий, докладно проконсультував, дав поради щодо здоров'я, заспокоював перед операцією. Професіонал!

Відгук з сайту. Фахівець: Скляренко Василь Григорович (Анестезіологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.12.2021

Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Скляренко Василя Григоровича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua