Звички, що псують якість життя

Забули краплі вдома? Робочий день автоматично стає непродуктивним. Бо ви вже точно знаєте: це роздратування від закладеності носа не скінчиться доти, доки ви не дістанетеся до заповітного флакончика з ліками. Постійний головний біль, неестетичне дихання «ротом» та думки про очікувану свободу.

Краплі для носа займають перше місце серед подразників нервової системи та способів знищення слизової оболонки. На початку їх застосування ця звичка сприймається як порятунок — але найнеприємніше стається через деякий час.

Здається, іноді ніс просто знущається? Ця історія може існувати вічно, поки інші краплі вас не розлучать.

Хочете залишити аптеку в минулому? Лікарі нашої клініки допоможуть вам втілити ці зміни в життя. Для цього існує декілька способів — можете обрати найбільш зручний.

Краплі для носа: як позбутися залежності?

Перший спосіб — поступово змінити дозування або замінити один препарат на інший. Це потребує трохи більше часу та має певні особливості. Детальну програму лікування та правила проведення маніпуляцій вам складає лікар на консультації.

Другий спосіб — спеціальна клінічна процедура, яка позбавить вас від дискомфорту всього за 30-60 хвилин. За необхідності після процедури вам запропонують кілька годин провести в стаціонарі під наглядом спеціалістів. Наступного дня ви зможете вийти на роботу, а вже через кілька днів відчувати всі аромати життя на повну.

Вибір лікування — процес індивідуальний. Щоб обрати правильне рішення, потрібно консультуватися з професіоналом.

  • Якщо ви бажаєте позбутися залежності від крапель поступово, ви можете спробувати перший спосіб зі зменшенням кількості крапель. Ми не пропонуємо своїм пацієнтам починати з радикальних мір, бо часто трапляється так, що цього методу буває достатньо.
  • Якщо вам не підійде перший спосіб, ви завжди можете обрати процедуру нашої клініки, яка пришвидшить процес звільнення від залежності крапель та зробить ваше життя комфортним за коротший проміжок часу.

Завдання лікаря — розповісти вам усі деталі, переваги та особливості кожного зі способів. Ми проводимо консультації щоденно в зручний для вас час, який ви обираєте за попереднім записом. Щоби записатися на консультацію отоларинголога, телефонуйте (067) 127-03-03, (044) 490-25-03 або залишайте заявку на сайті.

Спеціалісти напрямку ОтоларингологіяУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Кістрін Дмитро Юрійович39
Кістрін Дмитро Юрійович

Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, отоларинголог-хірург

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Зайченко Віктор Іванович71
Зайченко Віктор Іванович

Лікар-отоларинголог вищої категорії, дитячий отоларинголог

Кандидат медичних наук, заслужений лікар України

Досвід: 36 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Ситник Галина Юріївна169
Ситник Галина Юріївна

Лікар-отоларинголог другої категорії, дитячий отоларинголог

Досвід: 11 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Хідіров Джаваншир Соінович28
Хідіров Джаваншир Соінович

Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог

Досвід: 7 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Дмитренко Валерій Вікторович8
Дмитренко Валерій Вікторович

Лікар-оториноларинголог вищої категорії, дитячий отоларинголог другої категорії

Досвід: 28 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 2 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Відгуки про наших отоларингологів в КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Олена21.05.2024

Два роки користуюсь послугами Smart Medical м. Мінська, мала тільки позитивний досвід. Дуже вдячна лікарям отоларингологу Хідірову Джаванширу, за 2 тижні вирішили мою проблему з хворобою вуха, яку минулі лікарі не могли пів року пофіксити, та травматологу Загородньому Богдану за якісно підібрані протоколи лікування, хотілось би бачитись з вами трохи рідше 😁

Відгук з Google Maps. Фахівці: Хідіров Джаваншир Соінович, Загородній Богдан Сергійович. Напрями: Ортопедія і травматологія, Отоларингологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації21.05.2024

Олено, щиро вдячні за ваш відгук про лікарів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я та завжди чекаємо у нас на смачну каву!

Олена21.05.2024

До лікаря йшла навмання. Шум у вухах замучив. Алла Олексіївна уважно подивилась, вислухала. Слава богу нічого страшного, просто лікар призначив не ту дозу пігулок. Алла Олексіївна на це звернула увагу!!! Дякувати їй велике. Життя налагодилось.

Відгук з сайту. Фахівець: Бистрицька-Варова Алла Олексіївна (Отоларингологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації21.05.2024

Олено, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Аллу Бистрицьку-Варову. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Карина17.05.2024

Була на прийомі у лікаря Притулки Інесси Павлівни. Лікарка швидко зібрала анамнез та провела огляд, призначила лікування. Потім швиденько зібрали кров для додаткової діагностики (подяка Кім Наталії Миколаївні з «легкою рукою»). Дуже подобається оперативність та якість роботи співробітників клініки. Затрималась з урахуванням прийому та забором крові в клініці всього лиш на 20 хвилин. Чудово налагоджена робота та якісне медичне обслуговування. Так тримати!

Відгук з сайту. Фахівець: Притулка Інеса Павлівна. Напрями: Лабораторні дослідження (аналізи), Отоларингологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації17.05.2024

Карино, вдячні за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Інесу Притулку та медичну сестру Наталію Кім. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена17.05.2024

Кістрін Дмитро, прекрасний лор лікар, все детально пояснив на прийомі, аргументував проведення операції, провів її та тепер мій ніс дихає. Все пройшло чудово, лікар дуже уважний, повністю супроводжував і після операції, надав всю необхідну інформацію. Рекомендую клініку і лікаря.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.05.2024

Олено, вдячні за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Юлія13.05.2024

Чудовий лікар, зробив обстеження, призначив лікування, яке досить швидко допомогло почуватися краще, продовжую лікування у цього лікаря з повною довірою до нього. Ніяких зайвих призначень. Відчувається професіоналізм та досвід лікаря. Рекомендую

Відгук з сайту. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович (Отоларингологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.05.2024

Юліє, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Віктора Зайченка. Раді, що ви задоволені призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Міла26.04.2024

Вдячна лікарю Юлії Олександрівні! Гарний спеціаліст та дуже приємна людина.

Відгук з сайту. Фахівець: Старагіна Юлія Олександрівна (Отоларингологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації26.04.2024

Міло, вдячні за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Юлію Старагіну. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина19.04.2024

Лікар Старагіна Юлія Олександрівна дуже уважна, добре вислухала мене, порадила зробити рентген, хоча я сумнівалась чи вірні її висновки. Рентген виявися дуже необхідний, виявилося що у мене запалення легень. Лікар написала всі необхідні рекомендації, поки прохожу лікування.

Відгук з порталу Doc.ua. Фахівець: Старагіна Юлія Олександрівна. Напрями: Отоларингологія, Рентгенологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації19.04.2024

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Юлію Старагіну. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія15.04.2024

Лікар від Бога! Дуже радію, що потрапила саме до нього! Вперше за багато років мою проблему успішно вирішили, однозначно можу сказати, що я щаслива! Лікаря і клініку рекомендую і буду рекомендувати!

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Наталіє, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задовлені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ангеліна01.04.2024

Дуже дякую лікарю Дмитру Юрійовичу за професійну консультацію, проведення подвійного оперативного втручання (лазерне видалення мигдалин та вазотомію). Ввічливий, компетентний, професійний лікар і приємна у спілкуванні людина. Залишався на зв'язку після операції та швидко відповів на всі питання що цікавили. Задоволена на 100% з радістю буду рекомендувати цього лікаря

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Ангеліно, дуже дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Марина30.03.2024

Я максимально задоволена! Просто топ лікар:) допомагає мені вирішити проблему, яку маю вже два роки. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Хідіров Джаваншир Соінович (Отоларингологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Марино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отолвринголога Джаваншира Соіновича. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua