Фахівці напряму «Косметологія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Сторожук Людмила Анатоліївна13
Сторожук Людмила Анатоліївна

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, косметолог, трихолог

Посада: Завідувач відділення дерматології, трихології, косметології

Кандидат медичних наук

Досвід: 34 роки

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Андарі Сусан Вахідулла46
Андарі Сусан Вахідулла

Лікар-дерматолог, косметолог, трихолог

Досвід: 3 роки

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Гаркавенко Юлія Олександрівна45
Гаркавенко Юлія Олександрівна

Лікар-дерматовенеролог другої категорії, дитячий дерматолог, косметолог

Досвід: 8 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Семенова Ірина Павлівна5
Семенова Ірина Павлівна

Лікар-гастроентеролог вищої категорії, дерматолог, косметолог

Досвід: 24 роки

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Семено Софія Олександрівна55
Семено Софія Олександрівна

Лікар-дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог, косметолог

Досвід: 9 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 3 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Наші партнери

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

9000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Найчастіше цікавляться

Відгуки про косметологів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Світлана10.05.2023

Щиро вдячна, Олені Сергіївні, за кваліфікований та індивідуальний підхід: рекомендації та підбір доглядових засобів, які чудово підійшли моєму типу шкіри та допомогли усунути проблемні ділянки; підбір і проведення неймовірної процедури для обличчя (карбокситерапія) - шкіра легка, свіжа, сяюча і дихаюча. З радістю завітаю до Вас, на повторний курс процедур😌 Також, вдячна Вам за проведення видалення родимок, це було професійно, я не відчула ні болю під час введення знеболювального, ні під час самого видалення)

Відгук з сайту. Фахівець: Бушина Олена Сергіївна (Косметологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.05.2023

Світлано, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, косметолога, трихолога Бушину Олену Сергіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Таня16.02.2023

Людмила Анатоліївна просто врятувала моє волосся! Дуже сильно випадало на фоні стресу, лікар вдало підібрала шампуні (доволі бюджетні, до речі) і порекомендувала курс ін'єкцій PRP терапії. Минув рік, результат чудовий, зараз лише періодично приходжу на процедури для підтримки. Рекомендую на 100% (але якщо ви записуєтесь на ін'єкції, обов'язково враховуйте день циклу і порадьтеся з лікарем із цих питань, коли краще приходити)

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна. Напрями: Косметологія, Трихологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації16.02.2023

Таню, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Людмилу Анатоліївну Сторожук. Раді, що вам вдалося вирішити питання випадіння волосся. Бажаємо міцного здоров'я!

Леся08.02.2023

Починаючи з рецепції — привітний уважний персонал. Затишна, охайна, зручна, багатофункціональна клініка, що спрямована на комфорт відвідувачів. Приємна атмосфера. Особлива подяка за підбір кваліфікованого персоналу. Відвідувала дерматолога Бушину Олену Сергіївну — привітний, освічений лікар, що має особливий індивідуальний підхід до пацієнта. Отримала повноцінні відповіді та доречні процедури для вирішення моїх питань. Дуже приємні враження і кваліфікована допомога. Дякую, Smart Medical.

Відгук з Facebook. Фахівець: Бушина Олена Сергіївна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія
Відповідь від адміністрації08.02.2023

Лесю, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-інтерна-дерматолога, косметолога Бушину Олену Сергіївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ганна09.12.2022

Дуже задоволена. Дуже уважна та гарна спеціалістка. Ходжу лише до неї.

Відгук з анкети. Фахівець: Андарі Сусан Вахідулла. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія, Трихологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації09.12.2022

Ганно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Андарі Сусан Вахідуллу. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина08.12.2022

Я була дуже здивована, і захоплена тим, що лікар має три спеціальності! Тому що мені якраз був необхідний прийом у дерматолога та трихолога. Дуже мила, уважна дівчина. Швидко видалила мені кілька родимок, і призначила відмінний догляд для волосся, дякую, скоро прийду на повторний прийом.

Відгук з сайту. Фахівець: Андарі Сусан Вахідулла. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія, Трихологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації08.12.2022

Валентино, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Андарі Сусан Вахідуллу. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Марія05.12.2022

Дуже задоволена лікарем! З увагою вислухала всі мої скарги, провела процедуру, порадила засоби для догляду. Буду рекомендувати лікаря Кочергіну Світлану своїм знайомим!

Відгук з сайту. Напрями: Дерматологія дитяча, Косметологія, Трихологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.12.2022

Маріє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-дерматолога, трихолога, косметолога Кочергіну Світлану Валентинівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила27.11.2022

Дякую Софії Олександрівні за кваліфіковану допомогу, за її увагу до моєї проблеми. Щиро вдячна за бездоганний результат лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Семено Софія Олександрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.11.2022

Людмило, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Олександр 21.11.2022

Дуже вдячний за кваліфіковану допомогу у вирішенні як основної проблеми, так і в одночасному вирішенні старої супутньої проблеми, котра не вирішувалася раніше. Дуже задоволений комфортом і сервісом клініки.

Відгук з сайту. Фахівець: Семено Софія Олександрівна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Косметологія, Трихологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації23.11.2022

Олександре, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, дитячого дерматолога, косметолога, трихолога Семено Софію Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Марія16.11.2022

Найкращий косметолог з усіх, кого я зустрічала! Лікар з першого погляду бачить проблему та причину її появи. З моєї, як я завжди думала, проблемної шкіри — лікар за короткий термін, зробила мою шкіру ідеальною! Далі почала робити «уколи краси» також у цього лікаря. Всі процедури (збільшення губ, корекція зморшок під очима, прибрали зморшки з лоба і т.д.) пройшли без синців! Настільки лікар професійно все це робить! Якщо чесно, то я навіть не думала, що так буває. Що тут сказати, людина на своєму місці! Велика подяка та шана лікарю Сторожук Людмилі Анатоліївні !

Відгук з сайту. Фахівець: Сторожук Людмила Анатоліївна (Косметологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.11.2022

Маріє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога, косметолога Сторожук Людмилу Анатоліївну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Людмила14.11.2022

Отримала багато приємних емоцій від першого прийому у лікаря Криворотько Вероніки Олександрівни! Грамотна, компетентна, позитивна, приємна, обізнана у своїй справі лікарка, яка надає якісне обслуговування на високому рівні. Атмосфера в кабінеті максимально комфортна, дуже розслабляє. Вельми вдячна!

Відгук з сайту. Напрям: Косметологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.11.2022

Людмило, дякуємо вам за позитивний відгук про косметолога Криворотько Вероніку Олександрівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Коли потрібно записатися до лікаря-косметолога?