Про гастроскопію в Smart Medical Center

Гастроскопія або ФГДС (езофагогастродуоденоскопія) — на сьогодні найбільш інформативна і безпечна методика огляду стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки.

У Smart Medical використовують відеоендоскопічну систему експертного класу, японського виробництва Fujinon EPX-4450 HD. Система побудована на базі сучасних технологій і відкриває нові діагностичні можливості, забезпечує високу чіткість і широкі можливості обробки зображень. Режим подвійного перегляду дозволяє здійснювати одночасне виведення на екран звичайного і FICE зображення. Паралельний перегляд двох зображень дає більше інформації для дослідження і діагностики.

На моніторі лікар бачить зображення в ультра HD якості з можливістю 20-кратного оптичного збільшення. Це дозволяє побачити найменші зміни і знайти захворювання на ранніх стадіях.​

На цьому апараті лікар може зробити біопсію — взяти шматочок тканини для мікроскопічного дослідження. При необхідності лікар має можливість зробити це відразу, без подальших втручань.

Іноді під час процедури виконують лікувальні маніпуляції: наприклад, лікар видаляє поліпи, припікає кровоточиві судини, обробляє слизову ліками.

Підготовка

Щоб результати гастроскопії були якісними, до обстеження важливо підготуватися:

  • якщо процедура буде вранці — приходьте натще;
  • якщо ввечері — можете з’їсти легкий сніданок, але витримайте мінімум 6 годин без їжі.

Анестезія

Ми працюємо за європейськими стандартами й радимо проводити обстеження в стані медикаментозного сну. Пацієнт «спить» під час процедури без неприємних відчуттів.

Після загальної анестезії зазвичай немає дискомфорту. Але, якщо пацієнт не хоче наркоз, лікар зробить гастроскопію під місцевою анестезією.

Поширені запитання

Фахівці напряму «Ендоскопія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Бондаренко Олександр Миколайович43
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург вищої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 17 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Посохов Дмитро Миколайович78
Посохов Дмитро Миколайович

Лікар-хірург першої категорії, проктолог, ендоскопіст

Досвід: 16 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Плем'яник Сергій Віталійович 8
Плем'яник Сергій Віталійович

Лікар-ендоскопіст вищої категорії, проктолог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Досвід: 21 рік

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Перепадя Владислав Миколайович7
Перепадя Владислав Миколайович

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Кандидат медичних наук

Досвід: 26 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Гаєвська (Герасимчук) Катерина Андріївна20
Гаєвська (Герасимчук) Катерина Андріївна

Лікар-ендоскопіст, дитячий ендоскопіст

Досвід: 6 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 2 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Фотогалерея

Відгуки про ендоскопістів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Тетяна13.04.2024

13.04.2024 проходила процедуру езофагогастродуоденоскопія з внутрішньовенним наркозом. Таке враження що все пройшло в секунді (хоч трохи виспалась😉). Вдячність за професіоналізм лікарській команді. Анестезіолог Скляренко В.Г та лікар Жовніренко Д.О.

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації15.04.2024

Тетяно, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Василя Скляренка та лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Юрій Іванович09.04.2024

Щиро вдячний шановному лікарю Перепаді Владиславу Миколайовичу за прекрасно проведену колоноскопію і дуже фахове заключення за результатами обстеження, окрема подяка лікарю-анестезіологу Скляренку Василю Григоровичу за надзвичайно фахово проведену анестезію під час обстеження, а також дуже вдячний медсестрам, що допомагали під час обстеження і турбувалися моїм станом після проведення обстеження, а також дуже гарне враження справив сам центр, всюди дуже чисто та охайно, працівники кол-центра і рецепції працюють також дуже фахово.

Відгук з сайту. Фахівці: Перепадя Владислав Миколайович, Скляренко Василь Григорович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації10.04.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Владислава Перепадю та лікаря-анестезіолога Василя Скляренка. Раді, що ви задоволені проведеним обстеженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Біляєва Анастасія27.03.2024

Дуже позитивний лікар, одразу заспокоїв та провів процедуру швидко та безболісно, все пояснив, тому залишилась на 100% задоволеною таким прийомом! Асистентка також дуже приємна.

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Гастроскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації27.03.2024

Анастасіє, вдячні за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Посохова та асистента лікаря. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Вероніка15.03.2024

Хочу подякувати лікарю Логоші Марині Олександрівні, яка разом із медсестрою зробили відеогастроскопію. Все пройшло дуже акуратно, безболісно, під місцевою анестезією, з ультратонким пристроєм було набагато легше перенести процедуру, ніж зі звичайним. Лікар діяла дуже професійно та уважно.

Відгук з сайту. Фахівець: Логоша Марина Олександрівна (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.03.2024

Вероніко, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Марину Логошу. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Оля13.03.2024

Дякую лікарю та анестезіологу❤️ Гастроскопія під наркозом — було найкраще рішення) Все пройшло дуже швидко і безболісно. Весь персонал привітний та любʼязний.

Відгук з сайту. Фахівці: Логоша Марина Олександрівна, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації14.03.2024

Олю, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Марину Логошу та лікаря-анестезіолога Костянтина Ворону. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександр11.03.2024

Дякую! Дуже задоволений безболісним видом процедур, і тим що причину було виявлено і ліквідовано за один захід! Чудовий лікар, уважний і привітний! Рекомендую!

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.03.2024

Олександре, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-ендоскопіста Олександра Бондаренка. Раді, що ви задоволені проведеним дослідженням. Бажаємо міцного здоров'я!

Юрій11.03.2024

Привітний персонал. Велика подяка ендоскопісту Жовніренко Дмитру Олександровичу за уважний огляд і зрозуміле пояснення проведеної процедури, також анестезіологу Бордюг Сергію Юрійовичу за комфорт і безболісну процедуру. Дуже Вам вдячні. Здоров'я Вам! Хай Вам Господь допомагає!

Відгук з анкети. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Бордюг Сергій Юрійович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.03.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренка та лікаря-анестезіолога Сергія Бордюга. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Якименко Юрій11.03.2024

Дуже вдячні лікарю за огляд і пояснення.

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович (Гастроскопія). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації11.03.2024

Юрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Дмитра Жовніренко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександр10.03.2024

Гарний і кваліфікований лікар! Все пояснила, розказала, роз’яснила. Жодних додаткових питань. Процедура пройшла швидко та без жодних дискомфортів. Все було дуже клієнтоорієнтовано. Рекомендую на 1000 відсотків.

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєвська (Герасимчук) Катерина Андріївна (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.03.2024

Олександре, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Катерину Гаєвську. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Марченко Анастасія Павлівна09.03.2024

Була сьогодні на процедурі гастроскопії у лікаря Катерина Андріївни. Робили під місцевим наркозом, без седації. Все пройшло швидко та легше, ніж я очікувала, за результатами лікар дала мені розʼяснення. Дуже дякую за кваліфіковану допомогу.

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєвська (Герасимчук) Катерина Андріївна (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.03.2024

Анастасіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-ендоскопіста Катерину Гаєвську. Раді, що ви задоволені проведеною процедурою. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Навіщо потрібна гастроскопія або ж фіброгастродуоденоскопія?

Це дослідження допомагає виявити онкологію на першій стадії, коли відсоток виліковування значно вищий.

При цьому після обстеження потрібно звернутись до лікаря, щоб фахівець призначив оптимальне лікування, якщо в цьому буде необхідність.

Коли потрібно записатися на гастроскопію?

Лікар-гастроентеролог Олена Хмарська розповідає, що записатися на гастроскопію потрібно у разі виникнення болю у верхній половині живота, відрижки, печії, нудоти, відчуття важкості після їжі.

Якщо протягом останніх кількох років у вас була виразка чи ерозії шлунку, потрібно записатися на гастроскопію з профілактичною метою раз на рік.

Крім того, якщо лікар бачить в аналізі крові знижений гемоглобін, він може дати направлення на гастроскопію.

Куди записатись гастроскопію в Києві?

У Smart Medical Center біля станції метро «Либідська» за адресою Джона Маккейна 7-Б можна щодня зробити гастроскопію.

При цьому ви можете обрати як місцеве знеболення — аплікаційну анестезію — або ж медикаментозний сон — або наркоз.

Щоб записатися на гастроскопію в Києві, телефонуйте (067) 127-03-03, (044) 490-25-03 або залишайте заявку на сайті.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua