Про гастроскопію в Smart Medical Center

Гастроскопія або ФГДС (езофагогастродуоденоскопія) — на сьогодні найбільш інформативна і безпечна методика огляду стравоходу, шлунка і дванадцятипалої кишки.

У Smart Medical використовують відеоендоскопічну систему експертного класу, японського виробництва Fujinon EPX-4450 HD. Система побудована на базі сучасних технологій і відкриває нові діагностичні можливості, забезпечує високу чіткість і широкі можливості обробки зображень. Режим подвійного перегляду дозволяє здійснювати одночасне виведення на екран звичайного і FICE зображення. Паралельний перегляд двох зображень дає більше інформації для дослідження і діагностики.

На моніторі лікар бачить зображення в ультра HD якості з можливістю 20-кратного оптичного збільшення. Це дозволяє побачити найменші зміни і знайти захворювання на ранніх стадіях.​

На цьому апараті лікар може зробити біопсію — взяти шматочок тканини для мікроскопічного дослідження. При необхідності лікар має можливість зробити це відразу, без подальших втручань.

Іноді під час процедури виконують лікувальні маніпуляції: наприклад, лікар видаляє поліпи, припікає кровоточиві судини, обробляє слизову ліками.

Підготовка

Щоб результати гастроскопії були якісними, до обстеження важливо підготуватися:

  • якщо процедура буде вранці — приходьте натще;
  • якщо ввечері — можете з’їсти легкий сніданок, але витримайте мінімум 6 годин без їжі.

Анестезія

Ми працюємо за європейськими стандартами й радимо проводити обстеження в стані медикаментозного сну. Пацієнт «спить» під час процедури без неприємних відчуттів.

Після загальної анестезії зазвичай немає дискомфорту. Але, якщо пацієнт не хоче наркоз, лікар зробить гастроскопію під місцевою анестезією.

Поширені запитання

Фахівці напряму «Ендоскопія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

3
Разумейко Ірина Володимирівна

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Заслужений лікар України

Досвід: 22 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бондаренко Олександр Миколайович13
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург вищої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 14 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Мурга Петро Юлійович

Лікар-проктолог першої категорії, хірург вищої категорії, ендоскопіст другої категорії, онколог

Досвід: 17 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Карбовнича Олена Сергіївна5
Карбовнича Олена Сергіївна

Лікар-проктолог, хірург, ендоскопіст

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Ноєс Андрій Джиммі

Лікар-ендоскопіст, проктолог другої категорії, хірург

Досвід: 11 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 1 лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

5000+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 90% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Фотогалерея

Відгуки про ендоскопістів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Тетяна04.10.2021

Я залишилася дуже задоволена перебуванням у клініці. Дуже ввічливий і уважний персонал. Я хвилювалася, і мене заспокоїли. Після процедури я відчувала себе дуже добре. Дякую лікарю-анестезіологу і всьому персоналу клініки. Дуже дякую!

Відгук з анкети. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Бондаренко Олександр Миколайович. Напрям: Гастроскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про гастроскопію у клініці Smart Medical Center та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія23.09.2021

Щира подяка анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу за уважність та хороший настрій). Проходила процедуру гастроскопії, все пройшло швидко і безболісно.

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.09.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про гастроскопію у клініці Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Гаєнка Дмитра Костянтиновича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія03.09.2021

Супер місце! Акуратно, чисто, в холі на всіх поверхах красиві картини, як в галереї! Атмосфера заспокоює і налаштовує на лікування! Якщо чесно, приходила б сюди ще, але дай Бог, щоб не було приводу. 😁 Життя змусило проходити процедуру гастроскопії, інакше — "ковтання зонда". І завдяки команді Дмитра Костянтиновича Гаєнка і Олени Сергіївни Карбовничої я ніби до друзів в гості прийшла! Заспокоїли, підняли настрій і якісно провели процедуру! Потім перевели в палату на пів годинки, і через кожні 5-7 хвилин хтось заглядав запитати про моє самопочуття. Я задоволена і весь час відчувала турботу про себе, що буває далеко не в кожній приватній клініці. Загалом про процедуру: досить терпіти незручності і біль під час проведення процедури без наркозу або з місцевим! У житті і так багато несправедливості, дискомфорту і обмежень. 😇 Благо медицина зробила крок далеко вперед, і з процедурою "під час медикаментозного сну" і лікарю легше працювати, і за необхідності можна і довше, і Ваші нерви на місці. Тому за такі гроші я не очікувала, що буду настільки спокійна і щаслива! Не шкодуйте фінансів, воно того варте!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Карбовнича Олена Сергіївна, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та команду лікарів, що проводила гастроскопію. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина02.09.2021

Висловлюю подяку лікарю-ендоскопісту Бондаренку О. М., лікарю-анестезіологу Макарю В. М. і медсестричкам (на жаль, не знаю їх ПІБ) за виконану роботу. Дуже переживала перед процедурами (езофагогастродуоденоскопія і колоноскопія), але позитивна атмосфера, дбайливе ставлення і спокійне спілкування допомогли налаштуватися на потрібний лад! І, головне, абсолютно ніякого дискомфорту після, як ніби нічого й не було! :) Здоров'я вам!

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Анестезіологія, Колоноскопія, Гастроскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Валентино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича, лікаря-анестезіолога Макаря Василя Миколайовича та медичних сестер. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія01.09.2021

Супер ендоскопіст! Молода, активна, добре знає свою справу! Прийшла до неї в кабінет і потрапила ніби до друзів у гості, настільки легка і невимушена обстановка була. Приємно, коли на твоєму шляху зустрічаються такі люди! Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Карбовнича Олена Сергіївна (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.09.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Карбовничу Олену Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Анонім20.08.2021

Супер бригада! Дуже доброзичливі і уважні! Молодці!! Бондаренко, Василевський, Світлана та Оксана!!!

Відгук з анкети. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.08.2021

Дякуємо за теплий відгук про лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича та лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна20.08.2021

Висловлюю подяку лікарю і бригаді за високий професіоналізм

Відгук з анкети. Фахівці: Матвійчук Юлія Андріївна, Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Гастроентерологія, Гастроскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.08.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-гастроентеролога Матвійчук Юлію Андріївну та лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга25.07.2021

Хочу висловити величезну подяку медперсоналу клініки... Зокрема лікарю-ендоскопісту Підвисоцькому О. В., анестезіологу Василевському А. В., медсестрі-анестезистці Степаненко О. Г. за чуйне ставлення до хворого, професіоналізм...

Відгук з сайту. Фахівці: Василевський Андрій Валерійович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.07.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про медичний персонал клініки Смарт Медікал Центр. Раді чути, що у вас залишилися лише приємні враження від візиту. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Карина23.07.2021

Сьогодні робили гастроскопію у відділенні на Либідській під загальним наркозом. Все пройшло добре, дякую лікарю Підвисоцькому О. В. і його команді помічників.

Відгук з Google Maps. Напрям: Гастроскопія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.07.2021

Карино, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про гастроскопію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку лікарю-ендоскопісту Підвисоцькому Олександру Васильовичу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марина23.07.2021

Робила у вашій клініці гастроскопію. Хочу висловити подяку анестезіологу Гаєнку Дмитру Костянтиновичу та ендоскопісту Підвисоцькому Олександру Васильовичу. Я дуже хвилювалася перед процедурою, але завдяки цим лікарям вона пройшла швидко, безболісно, під медикаментозним сном.

Відгук з сайту. Фахівець: Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.07.2021

Марино, дякуємо за теплий відгук про гастроскопію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Навіщо потрібна гастроскопія або ж фіброгастродуоденоскопія?

Це дослідження допомагає виявити онкологію на першій стадії, коли відсоток виліковування значно вищий.

При цьому після обстеження потрібно звернутись до лікаря, щоб фахівець призначив оптимальне лікування, якщо в цьому буде необхідність.

Коли потрібно записатися на гастроскопію?

Лікар-гастроентеролог Олена Хмарська розповідає, що записатися на гастроскопію потрібно у разі виникнення болю у верхній половині живота, відрижки, печії, нудоти, відчуття важкості після їжі.

Якщо протягом останніх кількох років у вас була виразка чи ерозії шлунку, потрібно записатися на гастроскопію з профілактичною метою раз на рік.

Крім того, якщо лікар бачить в аналізі крові знижений гемоглобін, він може дати направлення на гастроскопію.

Куди записатись гастроскопію в Києві?

У Smart Medical Center біля станції метро «Либідська» за адресою Джона Маккейна 7-Б можна щодня зробити гастроскопію.

При цьому ви можете обрати як місцеве знеболення — аплікаційну анестезію — або ж медикаментозний сон — або наркоз.

Щоб записатися на гастроскопію в Києві, телефонуйте (067) 127-03-03, (044) 490-25-03 або залишайте заявку на сайті.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

ст. м. «Мінська», вул. Тимошенка, 19. Оболонський р-н

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

ст. м. «Либідська», вул. Маккейна (Кудрі), 7‑Б. Печерський р-н

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут