Як проходить плазмаферез?

Консультація анесезіолога

Перед процедурою необхідно пройти консультацію анестезіолога та здати аналізи (загальний та біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі). Лікар оцінить загальний стан пацієнта, вислухає скарги, збере інформацію про тривалість захворювання. Анестезіолог проведе оцінку результатів аналізів та визначить оптимальний режим та необхідну кількість процедур.

Читати далі
Процедура плазмафереза

Процедура триває в середньому 2 години. Використовуються лише одноразові стерильні набори видаткових матеріалів. Пацієнт знаходиться в зручному кріслі: з однієї вени йде забір крові, а в другу вену повертається кров, яка пройшла через фільтр. Під час процедури проводиться моніторинг стану, поруч постійно знаходиться лікар і медсестра.

Читати далі
Спостереження після процедури

Після проведення плазмаферезу пацієнт знаходиться в клініці ще 30 хвилин для того, щоб лікар міг оцінити реакцію організму на проведення процедури.

Читати далі

Фахівці напряму У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Скляренко Василь Григорович18
Скляренко Василь Григорович

Лікар-анестезіолог вищої категорії

Досвід: 43 роки

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Вже відвідували нашу клініку в Києві?Поділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Оля17.02.2022

Не знаю як там у Владислави Валеріївни влаштовано з іншими, але вона точно більше ніж лікар зі мною. Їй дуже круто вдалося з першого прийому зрозуміти мою картинку, що головне без зайвого, а лише у справі. Після чого, звичайно, довіра зростає у прогресії. Не підроблений інтерес у неї викликали мої результати попередніх аналізів. Вона ставила конкретні питання, не поверхневі (загальні), як часто це роблять посередні лікарі. Радію, що потрапила до неї. Дякую.

Відгук з сайту. Напрями: Еферентна терапія, Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.02.2022

Олю, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Марина17.02.2022

Нехай у вашому житті живе гармонія і любов, ви — прекрасні!!!

Відгук з анкети. Напрями: Еферентна терапія, Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.02.2022

Марино, дякуємо за відгук та привітання для лікаря-анестезіолога Андрющенко Владисалви Валеріївни. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Галина16.02.2022

Велике дякую Андрющенко Владиславі Валеріївні!! Шалено рада, що звернулися за допомогою саме до Вас. Перебуваючи під Вашим професійним наглядом — почувала себе в безпеці. Також хочеться сказати, що спілкування було легким і комфортним. Проводилися неодноразові консультації щодо телефону. Спасибі велике за допомогу. Ставлю найвищі бали.

Відгук з сайту. Напрями: Еферентна терапія, Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації16.02.2022

Галино, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Світлана15.02.2022

Чудовий лікар, чудова людина!!!!🙏. Спасибі за терпіння і Ваше вміння бути лікарем з великої літери. Низький Вам уклін 🙏

Відгук з сайту. Напрями: Еферентна терапія, Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації16.02.2022

Світлано, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Наталія08.02.2022

Хочу подякувати Андющенко Владиславі Валеріївні чудовий лікар, дуже уважна, компетентна у своїй сфері.

Відгук з сайту. Напрями: Еферентна терапія, Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.02.2022

Наталіє, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Руслан28.12.2021

Прекрасний Лікар! На 100% фахівець своєї справи! Неодноразово проходжу Курси плазма-ферезу та озоно-терапії Дуже задоволений результатом та професійним підходом та ставленням І насправді прекрасна та дуже позитивна людина! Що вважаю не меньш важливим при спілкуванні та лікуванні. Як лікаря та пацієнта.

Відгук з сайту. Напрями: Еферентна терапія, Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.01.2022

Руслане, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Наталія27.12.2021

П'ять разів проходила процедуру плазмаферезу у Андрющенка Владислави Валеріївни. Все пройшло на найвищому рівні, лікар приділив багато уваги, дала вичерпні відповіді на запитання, що цікавлять, цікавилася самопочуттям щодня. Дякуємо Владиславі Валеріївні за професіоналізм та підтримаю.

Відгук з сайту. Напрями: Еферентна терапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.01.2022

Наталіє, дякуємо за відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Денис26.12.2021

Хочу висловити подяку професіоналу своєї справи та й просто чуйній та уважній людині Андрущенку Владиславі Валеріївні. Неодноразово проходили процедуру плазмаферезу, все пройшло на найвищому рівні, після процедур лікар щоразу наступного дня цікавиться станом здоров'я і завжди виходить на зв'язок, якщо виникають питання. Загалом, величезне Вам спасибі, Владиславе Валеріївно, будемо звертатися знову тільки до Вас.

Відгук з сайту. Напрями: Еферентна терапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.01.2022

Денисе, дякую за відгук про лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Людмила13.11.2021

Упродовж усього мого життя, 48 років, я страждала від хвороби, яку лікували різні лікарі, але діагноз не могли поставити. Потрапивши на прийом до ЛІКАРЯ Андрющенко Владислави, я почала жити по-новому!!! Цей лікар одразу поставила діагноз і навіть взялася за мене... конкретно... Мій стан значно покращився... Владислава Валеріївна — лікар, яких дуже тяжко знайти. Вона має високий кваліфікаційний лікарський рівень... Рекомендує усе по ділу.. Лікує усю нашу родину. Ми їй дуже вдячні. Усім рекомендую такого фахівця. Компетентний лікар. На прийомі, як удома. У мене дуже проблемні вени... Їх просто немає.... І тут наша лікарка знайшла вихід.....!!! Щасти вам усім. Клініка Смарт Медікал супер, усі співробітники прагнуть допомогти. Дякую вам, лікарі, за вашу турботу

Відгук з сайту. Напрями: Еферентна терапія, Озонотерапія, Плазмаферез. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.01.2022

Людмило, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-анестезіолога Андрющенко Владиславу Валеріївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Валентина28.10.2021

Дуже вдячні Скляренку Василю Григоровичу за професіоналізм та високі людські якості!

Відгук з сайту. Фахівець: Скляренко Василь Григорович. Напрями: Еферентна терапія, Плазмаферез, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.01.2022

Валентино, дякуємо за теплий відгук про лікаря-анестезіолога Скляренка Василя Григоровича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Сучасна тактика застосування гемосорбційного методу в клінічній практиці Ніколаєв Володимир Григорович у Smart Medical Center

Розповідає Ніколаєв Володимир Григорович, член-кореспондент Національної академії наук України, професор, доктор медичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії СРСР.

  •  Еферентні методи лікування та можливості еферентної терапії.
  • Різновиди сорбційних методів, їх вплив на регенерацію органів і тканин.
  • Особливості сорбентів та їх структури.
  • Порівняння сучасного апарату для гемосорбції та плазмаферезу з попередніми механізмами.
  • Вплив гемосорбції на лікування захворювань.

Коли варто робити плазмаферез?

Мембранний плазмаферез - це очищення крові для видалення токсичних речовин. Фільтри видаляють плазму з токсинами, відбирають корисні клітини і повертають їх в організм. У Smart Medical Center плазмаферез триває від 40 хвилин до 1,5 години. Лікар-анестезіолог використовує одноразові стерильні набори видаткових матеріалів, які відкриває при пацієнтові й утилізує після процедури. За одну процедуру видаляється близько 1% плазми - протягом кількох днів організм повністю відновлює цей об‘єм. Після процедури варто відпочити в палаті денного стаціонару під наглядом медичного персоналу.

Гемосорбція - це метод очищення організму, під час якої кров із однієї вени подається через кровопровідну магістраль до гемосорбенту. Він видаляє з крові токсини - і кров повертається в іншу вену. Гемосорбцію та вид гемосорбенту призначає лікар. Процедуру можна проводити в амбулаторних умовах без госпіатлізації. Протягом тижня перед цим варто утриматися від алкоголю.

Щоб дізнатися особливості проведення процедури, ми підготували відповіді на найбільш поширені запитання про плазмаферез.

Зараз плазмаферез сприймається як косметологічна детокс-процедура. Чи справді це так?

У першу чергу це - медична процедура, і її потрібно проводити за медичними показаннями. Це допоміжна процедура, яка проводиться в комплексі з іншими методами лікування. Косметологія - лише один із напрямків, де можна застосовувати плазмаферез.

Наскільки складна ця процедура для лікаря?

Процедура технічно не дуже складна: треба поставити катетери - один для забору крові, другий для її повернення. Під час і після закінчення процедури ми постійно наглядаємо за пацієнтом. Інколи сприймається, що плазмаферез - це “домашня” процедура, як, наприклад, внунтрішньом’язова ін’єкція. Але це зовсім не так - плазмаферез можна проводити лише в умовах медичної установи, де в непередбачених випадках допоможе кваліфікований персонал.

Який ризик настання таких випадків? Чи відомі особливо тяжкі наслідки проведення плазмаферезу?

В умовах клініки всі ризики зведені до мінімуму. У рідкісних випадках серед побічних ефектів може бути невелика нудота, головний біль або алергічна реакція на антикоагулянти (препарат, що перешкоджає згортанню крові). До речі, ЗМІ дуже люблять висвітлювати історію про Володимира Турчинського, відомого телеведучого. Він помер від інфаркту, але начебто напередодні проходив сеанс плазмаферезу. При цьому всі забувають, що протягом тижня в нього боліло серце. Це, мабуть, найбільш відома “страшилка” про плазмаферез. Вона не відповідає дійсності - плазмаферез не був причиною смерті.

Які є показання для плазмаферезу?

Дуже багато. Це - значна кількість алергічних захворювань та захворювань шкіри, гастроентерологічні проблеми, захворювання нирок, цукровий діабет, системні запальні захворювання, бронхіальна астма та багато інших. Часто при лікуванні певної патології сеанси плазмаферезу призначають як допоміжний засіб. Також процедуру проводять парам, у яких є проблеми з народженням дітей.

Чи можна призначати плазмаферез дітям?

Так, процедуру можна проводити дітям, що мають вагу 10 і більше кілограмів.

Які є протипоказання для проведення плазмаферезу?

Рівень загального білка плазми крові нижче 55, порушення згортання крові, гостра виразка шлунка. Жінкам бажано уникати проведення процедури в період менструації.

Скільки потрібно сеансів для досягнення результату?

Загалом, прийнято проводити в середньому 3-5 сеансів. Але треба враховувати показання для кожного випадку. Менше ніж два сеанси не проводять - плазма крові очищується лише після другого разу.

Як готуватися до плазмаферезу? Чи потрібно проходити обстеження і здавати аналізи?

У більшості випадків суттєво готуватися не потрібно - як, наприклад, перед ендоскопічним дослідженням чи УЗД. У пацієнта має бути загальний аналіз крові, проведений не пізніше ніж за два тижні перед процедурою, аналіз вмісту білка в плазмі, коагулограма та аналіз RW. Перед процедурою лікар спілкується з пацієнтом і визначає необхідність дообстеження. Крім цього, підготовка до плазмаферезу включає різноманітне харчування, достатній відпочинок.

Як відбувається процедура?

Процедура проводиться в умовах клініки і триває від 40 хвилин до 1,5 години. Ми використовуємо лише одноразові стерильні набори видаткових матеріалів, які відкриваємо при пацієнтові й утилізуємо після процедури. Пацієнт знаходиться в зручному кріслі: з однієї вени йде забір крові, а в другу вену повертається кров, яка пройшла через фільтр. Ми видаляємо близько 1% плазми за сеанс, від 600 до 900 мл. Це не суттєва втрата для організму, і протягом кількох днів організм повністю відновлює цей об’єм рідини. Самопочуття значно покращується. Ми спостерігаємо за реакцією пацієнта на процедуру після її проведення, пригощаємо його чаєм. Пацієнт перебуває в клініці приблизно 2-2,5 години.

У чому особливість проведення плазмаферезу в Smart Medical Center?

У нашому пристрої використовуються роликові насоси. Клініки, що надають якісні послуги, встановлюють тільки такі насоси, однак у деяких закладах охорони здоров’я використовують електромагнітні. По-перше, старі апарати втратили ліцензію - вони російського виробництва. По-друге, у пристрої з роликовим насосом через контур проходить уся кров. Натомість у апаратах із електромагнітним насосом є ризик рециркуляції - плазма фільтрується не в повному обсязі, і деяка може пройти повторно. Завдяки використанню сучасного обладнання проведення процедури в умовах Smart Medical Center є ефективним і безпечним.

Читати далі

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua