Трушкова Ирина Николаевна

Трушкова Ирина Николаевна

25

Направления, где встречается специалист

Отзывы наших пациентовУже посещали нашу клинику? Поделитесь своими впечатлениями

Олена01.12.2023

Трушкова І.М. робила мені УЗД. Я була ДУЖЕ не задоволена прийомом. Під час дослідження лікар була роздратована, вона намагалась бути привітною, але роздратованість просто "лізла із неї" (вибачте за вираз). На моє питання після дослідження вона заявила, що все сказала мені під час дослідження і вже не моє часу щось ще мені говорити, тому що вже час наступного клієнта. На моє зауваження, що я зайшла до неї на 10 хвилин пізніше призначенного мені часу, тому що була затримка у попередьої кліентки, стала сперичатися. Я абсолютно без претензій, що мій прийом почався пізніше, всяке буває, але не відповідати на мої питання і показати мені на двері... це вже занадто!!!!!! У нас зараз вистачає стресу, але щоб в приватній клініці мені за мої ж гроші хамили... не допустимо! Мені порібно через місяць робити повторне УЗД, але на 100% я не звернусь до цієї лікарки і нікому не раджу.

Отзыв с сайта. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации01.12.2023

Олено, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Дарья27.10.2023

Замечательный доктор с золотыми руками) Аккуратно проводит осмотр, очень позитивная❤️

Отзыв с сайта. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации30.10.2023

Дар'є, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Ірину Трушкову. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Валерия23.10.2023

Прекрасное место и отличный врач Трушкова Ирина Николаевна, такая отзывчивая и умная. Рекомендую всем эту клинику и врача.

Отзыв с Google Maps. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации23.10.2023

Валеріє, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-акушер-гінеколога Ірину Трушкову. Раді, що ви задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Виктория12.10.2023

Ирина Николаевна — отличный специалист. Все осмотры и консультации проходят комфортно и внимательно. Врач всегда все объясняет. Назначенный план лечения дал успешный результат.

Отзыв с сайта. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации12.10.2023

Вікторіє, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-акушер-гінеколога Ірину Трушкову. Раді, що ви задоволені результатом лікування. Бажаємо міцного здоров'я!

Лилия24.08.2023

Хороший врач-гинеколог Ирина Николаевна. Приветливая, и очень осторожно провела обследование. Рекомендую.

Отзыв с Google Maps. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна (Гинекология). Филиал на Печерске
Ответ от администрации24.08.2023

Ліліє, дякуємо за ваш зворотний зв'язок про візит у лікаря-акушер-гінеколога Ірину Трушкову. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Элина07.07.2023

Хочу выразить искреннюю благодарность Трушковой Ирине Николаевне за отлично проведенную операцию, Вороне Константину Николаевичу - анестезиологу, медсестрам! Вы мастера своего дела! Благодарю вас за ваш профессионализм, искренность, понимание, человечность и хорошее отношение! Здесь действительно заботятся о пациентах. Всего Вам лучшего!

Отзыв с сайта. Специалисты: Трушкова Ирина Николаевна, Ворона Константин Николаевич. Направления: Гинекология оперативная, Анестезиология. Филиал на Печерске
Ответ от администрации07.07.2023

Еліно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну та лікаря-анестезіолога Ворону Костянтина Миколайовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Полина Г.10.06.2023

Врач Трушкова Ирина – гинеколог с магическими руками! Еще ни разу не было ПАП теста, который я не заметила! Вообще не было боли. И еще я узнала, что она всегда использует обезболивающие для установки спирали. У других врачей, даже за границей, обезболивание не было даже вариантом. Это был мой самый болезненный опыт в жизни. Врач Ирина имеет 22 года стажа, но и действительно работает только по современным технологиям (как вот с обезболиванием!) Я очень благодарю!

Отзыв с сайта. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации13.06.2023

Поліно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Екатерина15.04.2023

Большое спасибо врачу Трушковой Ирине Николаевне. Прекрасный специалист, профессионал своего дела и отзывчивый человек. Очень внимательно отнеслась ко мне и моей проблеме. Также спасибо ассистентам врача, очень приятные и вежливые. Лучший мой опыт посещения гинеколога в Киеве.

Отзыв с сайта. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна (Гинекология). Филиал на Оболони
Ответ от администрации17.04.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну та асистентів лікаря. Раді, що задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Олена11.04.2023

При перших моїх відповідях на питання, лікар вів себе зверхньо дивлячись, начебто я прийшла до неї в сім’ю до чоловіка! Зарозуміле відношення, підкреслювання моєї проблеми, начебто я себе так занедбала, що їй неприємно зі мною контактувати. Взяла мазок і не заспокоїла, а сказала: -Да у вас тут таке, не те що ви розказуєте, а взагалі занедбане все і виділення не такі, як ви кажете…і тикаючи мої аналізи в лице, а не пробірку декілька разів охарактеризувала, які вони неприємні (я не просила досліджувати їх зі мною візуально і демонструвати мені проблему з якою я прийшла, А отримати лікування)! Це як взагалі??? Я такого відношення, ще ні у одного лікаря не відчувала! На питання, на скільки це небезпечно, які є методи лікування, всим видом і фразами навіювала страху, і відповідала неОхоче, начебто я повинна знати методи лікування і т д , а не лікар. Винесла з вашої лікарні поганий настрій, навіть ще не отримавши діагноз і лікування! Винесла з лікарні приниження лікарем (після взяття мазків), і неприємне відношення. Шановна адміністрація клініки, я прошу провести бесіду з лікарем, як мінімум, як виховано проводити консультацію. Я БУЛА ВАШИМ ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ, а Тепер ні сама, ні кому не порекомендую. Ви дуже гарно почали працювати раніше і зараз НА ЖАЛЬ не дуже обачно підбираєте собі спеціалістів.

Отзыв с сайта. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна. Филиал на Печерске
Ответ от администрации11.04.2023

Олено, дякуємо, що приділили час і написали зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Тетяна11.03.2023

Лікар або не компетентна або вирішила розвести на гроші (можливо отримує %%від кількості аналізів які здає пацієнт). Але головне те, що лікарка не дочекавшись всіх обстежень, налякала до смерті, поставивши високу вирогідність можливого захворювання. Коли потрапила до іншого лікаря цієї клініки, то виявилася звичайна молочниця, яку можна було розпізнати по першим результатам обстеження. Не раджу дівчатка йти до цієї лікарки.

Отзыв с сайта. Специалист: Трушкова Ирина Николаевна. Филиал на Оболони
Ответ от администрации13.03.2023

Тетяно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Оставить отзыв о специалисте

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записаться на прием

Контакты

Smart Medical Center на Оболони

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Минская»
ул. Левка Лукьяненко (М. Тимошенко), 19
Оболонский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Лыбедской

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Лыбедская»
ул. Джона Маккейна (Кудри), 7-Б
Печерский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Smart Medical Center на Черниговской

Принимает взрослых и детей независимо от наличия электроэнергии и связи

Пн-Вс 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станция метро «Черниговская»
просп. Леонида Каденюка (Гагарина), 17-В
Днепровский район

Схемы проезда: на метро / на машине

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записаться Проложить маршрут

Единый контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua