Трушкова Ірина Миколаївна

Трушкова Ірина Миколаївна

21

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Лілія24.08.2023

Гарний лікар-гінеколог Ірина Миколаївна. Привітна, та дуже обережно провела обстеження. Рекомендую.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна (Гінекологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації24.08.2023

Ліліє, дякуємо за ваш зворотний зв'язок про візит у лікаря-акушер-гінеколога Ірину Трушкову. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Еліна07.07.2023

Хочу висловити щиру подяку Трушковій Ірині Миколаївні за чудово проведену операцію, Вороні Констянтину Миколайовичу-анестезіологу, медсестрам! Ви майстри своєї справи! Дякую вам за ваш професіоналізм, щирість, розуміння, людяність та хороше ставлення! Тут дійсно піклуються про пацієнтів. Всього Вам найкращого!

Відгук з сайту. Фахівці: Трушкова Ірина Миколаївна, Ворона Костянтин Миколайович. Напрями: Гінекологія оперативна, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.07.2023

Еліно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну та лікаря-анестезіолога Ворону Костянтина Миколайовича. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Поліна Г.10.06.2023

Лікар Трушкова Ірина - гінеколог з магічними руками! Ще жодного разу не мала ПАП тест, який я не помітила! Взагалі не було болю. І ще я дізналась, що вона завжди використовує знеболювальні для встановлення спіралі. У інших лікарів, навіть за кордоном, знеболювання не було навіть варіантом. Це був мій найбільш болючий досвід у житті. Лікар Ірина має 22 роки стажу, але і справді працює тільки за сучасними технологіями (як от зі знеболюванням!) Я надзвичайно дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна (Гінекологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.06.2023

Поліно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Катерина15.04.2023

Дуже дякую лікарю Трушковій Ірині Миколаївні. Чудовий спеціаліст, професіонал свого діла та чуйна людина. Дуже уважно поставилась до мене та моєї проблеми. Також дякую асистентам лікаря, дуже приємні та ввічливі. Найкращій мій досвід відвідування гінеколога в Києві.

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна (Гінекологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.04.2023

Катерино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну та асистентів лікаря. Раді, що задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Олена11.04.2023

При перших моїх відповідях на питання, лікар вів себе зверхньо дивлячись, начебто я прийшла до неї в сім’ю до чоловіка! Зарозуміле відношення, підкреслювання моєї проблеми, начебто я себе так занедбала, що їй неприємно зі мною контактувати. Взяла мазок і не заспокоїла, а сказала: -Да у вас тут таке, не те що ви розказуєте, а взагалі занедбане все і виділення не такі, як ви кажете…і тикаючи мої аналізи в лице, а не пробірку декілька разів охарактеризувала, які вони неприємні (я не просила досліджувати їх зі мною візуально і демонструвати мені проблему з якою я прийшла, А отримати лікування)! Це як взагалі??? Я такого відношення, ще ні у одного лікаря не відчувала! На питання, на скільки це небезпечно, які є методи лікування, всим видом і фразами навіювала страху, і відповідала неОхоче, начебто я повинна знати методи лікування і т д , а не лікар. Винесла з вашої лікарні поганий настрій, навіть ще не отримавши діагноз і лікування! Винесла з лікарні приниження лікарем (після взяття мазків), і неприємне відношення. Шановна адміністрація клініки, я прошу провести бесіду з лікарем, як мінімум, як виховано проводити консультацію. Я БУЛА ВАШИМ ПОСТІЙНИМ КЛІЄНТОМ, а Тепер ні сама, ні кому не порекомендую. Ви дуже гарно почали працювати раніше і зараз НА ЖАЛЬ не дуже обачно підбираєте собі спеціалістів.

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації11.04.2023

Олено, дякуємо, що приділили час і написали зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Тетяна11.03.2023

Лікар або не компетентна або вирішила розвести на гроші (можливо отримує %%від кількості аналізів які здає пацієнт). Але головне те, що лікарка не дочекавшись всіх обстежень, налякала до смерті, поставивши високу вирогідність можливого захворювання. Коли потрапила до іншого лікаря цієї клініки, то виявилася звичайна молочниця, яку можна було розпізнати по першим результатам обстеження. Не раджу дівчатка йти до цієї лікарки.

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації13.03.2023

Тетяно, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.

Marina Pigulevich03.03.2023

При вході Вас зустрінуть дуже приємні дівчата, все підкажуть і покажуть. Була на прийомі у Трушкової Ірини Миколаївни, залишилась дуже задоволена. Дякую.

Відгук з Facebook. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна (Гінекологія)
Відповідь від адміністрації06.03.2023

Marina Pigulevich, дякуємо за відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну. Раді, що завітали у клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Олеся Кіриченко23.02.2023

Сьогодні була на УЗД ( вагітність) у лікарки Трушкової Ірини Миколаївни, дуже приємна, уважно робила обстеження, пояснила все зрозуміло, надала емоційну підтримку. Побільше б таких лікарів у нашій країні.

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна (Гінекологічне УЗД). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.03.2023

Олесю, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну. Раді, що звернулися в клініку. Бажаємо міцного здоров'я!

Віра22.02.2023

Була на чек-апі у Ірини Миколаївни. Чудовий лікар та дуже приємна людина. Все пройшло комфортно, огляд делікатний та уважний. Мені є з чим порівняти. До цього лікаря хочеться йти, з нею хочеться бути відвертою, їй хочеться довіритися. З нею, впевнена, легко та якісно вирішуються всі питання, пов‘язані з такою тонкою сферою, як жіноче здоров‘я. Дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна (Гінекологія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.03.2023

Віро, дякуємо за ваш відгук про лікаря-акушер-гінеколога Трушкову Ірину Миколаївну. Бажаємо міцного здоров'я!

Тетяна08.02.2023

Була на консультації у Трушкової Ірини Миколаївни, дуже рекомендую лікаря. Уважна і пояснює зрозуміло.

Відгук з Facebook. Фахівець: Трушкова Ірина Миколаївна
Відповідь від адміністрації08.02.2023

Тетяно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога, лікаря ультразвукової діагностики Трушкову Ірину Миколаївну. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua