Олександра15.09.2018

Добридень! Залишила сьогодні об 11.25 аналіз в кабінеті 11. Кур'єра не застала, він поїхав на що почула коментар від співробітниці з цього кабінету, що мовляв чого ви так довго спали. На хвилиночку, дана послуга платна і лікуючий лікар з вашої клініки сказала, що аналізи по суботах можна приносити до 14.00. Чому клієнти, які за кожну послугу в клініці платять повинні вислуховувати хамство? Біоматеріал зберігається 5 годин якщо його не передадуть сьогодні, тоді з якої причини у мене його прийняли і взяли оплату? Прошу прийняти міри.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації05.10.2018

Олександро, приносимо вибачення за негативні емоції в клініці. Медичній сестрі зроблено відповідне зауваження. Щодо дослідження - не хвилюйтеся, все буде виконано вчасно, оскільки кур‘єр забирає матеріал в лабораторію двічі на день - об 11 та о 14 годині щодня.

Дар'я01.09.2018

Мій відгук буде про лабораторію. Моїй дитині 3 роки. Здавали кров з вени (кілька пробірок). У кого є діти, думаю, мене зрозуміють, на скільки ця процедура не з легких ... Дитину потрібно тримати блокуючи йому руки і ноги + дві медсестри затискають руку і намагаються набрати пробірки. Все це супроводжується криками і плачем чинив опір дитини ... Для мене - це було тортурами ... Загалом Ви запитаєте: "А в чому ж суть?". А суть в тому, що мені телефонують з лабораторії і кажуть, що аналіз частково не вийшов. Приїжджайте на перездачу. На Ел пошту прийшов результат, де написано "Перезабір матеріалу, гемоліз- проведення дослідження Неможливо". Як я розумію - згорнулася кров. Чому так вийшло-відповідь мені не дали. Наше лікування має на увазі здачу аналізу ще раз через 10 днів. Як везти дитину, щоб не вийшла така ж історія !? Перша * - за частково зроблений аналіз; Друга * - за працю медсестр; Третя * - за те, що лабораторія не пише цифри "на бум", а визнається, що немає можливості надати дані.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Дар'я01.09.2018

Мій відгук буде про лабораторію. Моїй дитині 3 роки. Здавали кров з вени (кілька пробірок). У кого є діти, думаю, мене зрозуміють, на скільки ця процедура не з легких ... Дитину потрібно тримати блокуючи йому руки і ноги + дві медсестри затискають руку і намагаються набрати пробірки. Все це супроводжується криками і плачем дитини яка чине опір... Для мене - це було тортурами ... Загалом Ви запитаєте: "А в чому ж суть?". А суть в тому, що мені телефонують з лабораторії і кажуть, що аналіз частково не вийшов. Приїзджайте на перездачу. На Ел пошту прийшов результат, де написано "Перезабір матеріалу, гемоліз- проведення дослідження Неможливо". Як я розумію - згорнулася кров. Чому так вийшло-відповідь мені не дали. Наше лікування має на увазі здачу аналізу ще раз через 10 днів. Як везти дитину, щоб не вийшла така ж історія !? 1 * - за частково зроблений аналіз; 2 * - за працю медсестр; 3 * - за те, що лабораторія не пише ціфци "на бум", а визнається, що немає можливості надати дані.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Анонім14.06.2018

Хотіла поділитися приємним враженням від вашої медичної сестри, на жаль ім'я і прізвище не запам'ятала, але залишилося позитивну думку, хотіла б порекомендувати її людям які як і я страждають від панічного страху уколів і аналізів) але ця дівчина, блондинка вона сьогодні в 8 ранку робила забір на с пептид, тест на глюкозу і т д Власне хотіла подякувати за ПРАВИЛЬНИЙ підхід до таких пацієнтів. На все добре, приємного дня.

Відгук з сайту. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна (Лабораторні дослідження (аналізи))
Алла03.02.2018

Дуже вдячна за високий рівень обслуговування, за тактовність персоналу, фахову компетентність.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Оксана22.10.2017

17.10 з'явилася необхідність в здачі аналізів. На стійці ресепшн дівчинка 20 хв не могла зрозуміти, що це ж за аналіз, аналіз звичайний при веденні вагітності сифіліс. Це був перший, другий -загальний аналіз крові, третій загальний аналіз сечі, які навіть в держ клініці готові на наступний ранок, але до smart clinic це не відноситься, четвертий аналіз був глюкоза толерантний тест, попросила уточнити особливості його здачі так ніхто і не відповів , на ресепшн відповіли, що вони не знають, як аналізи здаються. Оригінальну відповідь, як для працівників клініки. Найцікавіше, що до вечора мені результати так і не прийшли, вранці о 18.10 в 8.30 приходжу за аналізами, а вони не готові. Почали з'ясовувати де результати, в результаті годину очікування і мені дали результати аналізу на сифіліс і загальний аналіз сечі, решта толі втратили, толі не зробили, на 11:42 18.10 - результатів немає. Висновок-якщо вам потрібні аналізи на ранок, звертайтеся в іншу клініку / лабораторію, тому що В smart clinic навіть найелементарніші аналізи як загальний аналіз сечі і крові, не факт що ви отримаєте до ранку. Єдине, що було, скажімо так приємним, кров з вени взяли кваліфіковано, незважаючи що у мене вени не помітні. І в інших клініках не завжди кваліфіковано це роблять. 18.10. Ближче до вечора передзвонили сказали що можу передати аналізи, які загубилися, але на жаль глюкозо толерантний тест 2 раз не здається.19.10 перевидала загальний аналіз крові і зробили тест на цукор, кров з вени взяли на цей раз дуже боляче і на руці синець в діаметрі 5 см, палець теж болить вже 2 доби. Результати були готові тільки до 10.00 20.10. За те, що трапилося ніхто толком не вибачився і відгук писати не хочуть. Був інцидент в іншій клініці влітку, теж з аналізом крові, так там вибачилися всі від лаборанта, який аналіз досліджував до головлікаря і гроші повернули за аналізи і ще УЗД діагностику в подарунок зробили.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації16.10.2018

Оксана, дякую за Ваш відгук. Для нас дуже важлива думка всіх наших клієнтів. На жаль, наша клініка не має власної лабораторії, але для зручності наших відвідувачів і забезпечення комплексності послуг ми співпрацюємо з однією з найкращих лабораторій в Україні - Діла, де і виконуються всі дослідження. При цьому здати аналізи можна безпосередньо в нашій клініці у напрямку, яке видає лікар, і отримати результати у нас або на електронну пошту - на наступний день після забору матеріалу.Саме такий строк вказаний в прайсі. Нам дуже шкода, що в лабораторії стався збій і частина результатів Ваших аналізів нам не були доставлені. Приносимо вибачення за створилося незручність. Спасибі, що погодилися на повторну безкоштовну здачу і з розумінням поставилися до ситуації. Ми провели робочу зустріч з керівництвом лабораторії для додаткового врегулювання організаційних питань. Наші співробітники роблять зі свого боку все можливе, щоб подібні ситуації не повторювалися і клієнтам було комфортно в нашій клініці. Ще раз просимо вибачення за технічний збій і доставлені Вам в зв'язку з цим неприємні емоції.

Ольга19.08.2017

Скажу як мама, що найважливіше в клініці - це знайти підхід до діток. Здавали кров. Я, чесно, боялася більше ніж моя дитина))) На мій подив, дочка навіть не сіпнулася і не зрозуміла, як швидко і безболісно їй зробили цю процедуру, ще й подарунків надарували за те, що з гідністю перенесла цю процедуру і не налякала інших відвідувачів в клініці. Спасибі Smart Medical Center за те, що моя дитина не боїться тепер уколів!

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації16.10.2018

Дякуємо, що довіряєте нам своїх дітей. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим рідним.

Відгуки про клініку Смарт Медікал Центр

16773 відгуки наших клієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Залишити відгук Скарга керівництву
Олександра15.09.2018

Добридень! Залишила сьогодні об 11.25 аналіз в кабінеті 11. Кур'єра не застала, він поїхав на що почула коментар від співробітниці з цього кабінету, що мовляв чого ви так довго спали. На хвилиночку, дана послуга платна і лікуючий лікар з вашої клініки сказала, що аналізи по суботах можна приносити до 14.00. Чому клієнти, які за кожну послугу в клініці платять повинні вислуховувати хамство? Біоматеріал зберігається 5 годин якщо його не передадуть сьогодні, тоді з якої причини у мене його прийняли і взяли оплату? Прошу прийняти міри.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації05.10.2018

Олександро, приносимо вибачення за негативні емоції в клініці. Медичній сестрі зроблено відповідне зауваження. Щодо дослідження - не хвилюйтеся, все буде виконано вчасно, оскільки кур‘єр забирає матеріал в лабораторію двічі на день - об 11 та о 14 годині щодня.

Дар'я01.09.2018

Мій відгук буде про лабораторію. Моїй дитині 3 роки. Здавали кров з вени (кілька пробірок). У кого є діти, думаю, мене зрозуміють, на скільки ця процедура не з легких ... Дитину потрібно тримати блокуючи йому руки і ноги + дві медсестри затискають руку і намагаються набрати пробірки. Все це супроводжується криками і плачем чинив опір дитини ... Для мене - це було тортурами ... Загалом Ви запитаєте: "А в чому ж суть?". А суть в тому, що мені телефонують з лабораторії і кажуть, що аналіз частково не вийшов. Приїжджайте на перездачу. На Ел пошту прийшов результат, де написано "Перезабір матеріалу, гемоліз- проведення дослідження Неможливо". Як я розумію - згорнулася кров. Чому так вийшло-відповідь мені не дали. Наше лікування має на увазі здачу аналізу ще раз через 10 днів. Як везти дитину, щоб не вийшла така ж історія !? Перша * - за частково зроблений аналіз; Друга * - за працю медсестр; Третя * - за те, що лабораторія не пише цифри "на бум", а визнається, що немає можливості надати дані.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Дар'я01.09.2018

Мій відгук буде про лабораторію. Моїй дитині 3 роки. Здавали кров з вени (кілька пробірок). У кого є діти, думаю, мене зрозуміють, на скільки ця процедура не з легких ... Дитину потрібно тримати блокуючи йому руки і ноги + дві медсестри затискають руку і намагаються набрати пробірки. Все це супроводжується криками і плачем дитини яка чине опір... Для мене - це було тортурами ... Загалом Ви запитаєте: "А в чому ж суть?". А суть в тому, що мені телефонують з лабораторії і кажуть, що аналіз частково не вийшов. Приїзджайте на перездачу. На Ел пошту прийшов результат, де написано "Перезабір матеріалу, гемоліз- проведення дослідження Неможливо". Як я розумію - згорнулася кров. Чому так вийшло-відповідь мені не дали. Наше лікування має на увазі здачу аналізу ще раз через 10 днів. Як везти дитину, щоб не вийшла така ж історія !? 1 * - за частково зроблений аналіз; 2 * - за працю медсестр; 3 * - за те, що лабораторія не пише ціфци "на бум", а визнається, що немає можливості надати дані.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Анонім14.06.2018

Хотіла поділитися приємним враженням від вашої медичної сестри, на жаль ім'я і прізвище не запам'ятала, але залишилося позитивну думку, хотіла б порекомендувати її людям які як і я страждають від панічного страху уколів і аналізів) але ця дівчина, блондинка вона сьогодні в 8 ранку робила забір на с пептид, тест на глюкозу і т д Власне хотіла подякувати за ПРАВИЛЬНИЙ підхід до таких пацієнтів. На все добре, приємного дня.

Відгук з сайту. Фахівець: Степаненко Оксана Григорівна (Лабораторні дослідження (аналізи))
Алла03.02.2018

Дуже вдячна за високий рівень обслуговування, за тактовність персоналу, фахову компетентність.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Оксана22.10.2017

17.10 з'явилася необхідність в здачі аналізів. На стійці ресепшн дівчинка 20 хв не могла зрозуміти, що це ж за аналіз, аналіз звичайний при веденні вагітності сифіліс. Це був перший, другий -загальний аналіз крові, третій загальний аналіз сечі, які навіть в держ клініці готові на наступний ранок, але до smart clinic це не відноситься, четвертий аналіз був глюкоза толерантний тест, попросила уточнити особливості його здачі так ніхто і не відповів , на ресепшн відповіли, що вони не знають, як аналізи здаються. Оригінальну відповідь, як для працівників клініки. Найцікавіше, що до вечора мені результати так і не прийшли, вранці о 18.10 в 8.30 приходжу за аналізами, а вони не готові. Почали з'ясовувати де результати, в результаті годину очікування і мені дали результати аналізу на сифіліс і загальний аналіз сечі, решта толі втратили, толі не зробили, на 11:42 18.10 - результатів немає. Висновок-якщо вам потрібні аналізи на ранок, звертайтеся в іншу клініку / лабораторію, тому що В smart clinic навіть найелементарніші аналізи як загальний аналіз сечі і крові, не факт що ви отримаєте до ранку. Єдине, що було, скажімо так приємним, кров з вени взяли кваліфіковано, незважаючи що у мене вени не помітні. І в інших клініках не завжди кваліфіковано це роблять. 18.10. Ближче до вечора передзвонили сказали що можу передати аналізи, які загубилися, але на жаль глюкозо толерантний тест 2 раз не здається.19.10 перевидала загальний аналіз крові і зробили тест на цукор, кров з вени взяли на цей раз дуже боляче і на руці синець в діаметрі 5 см, палець теж болить вже 2 доби. Результати були готові тільки до 10.00 20.10. За те, що трапилося ніхто толком не вибачився і відгук писати не хочуть. Був інцидент в іншій клініці влітку, теж з аналізом крові, так там вибачилися всі від лаборанта, який аналіз досліджував до головлікаря і гроші повернули за аналізи і ще УЗД діагностику в подарунок зробили.

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації16.10.2018

Оксана, дякую за Ваш відгук. Для нас дуже важлива думка всіх наших клієнтів. На жаль, наша клініка не має власної лабораторії, але для зручності наших відвідувачів і забезпечення комплексності послуг ми співпрацюємо з однією з найкращих лабораторій в Україні - Діла, де і виконуються всі дослідження. При цьому здати аналізи можна безпосередньо в нашій клініці у напрямку, яке видає лікар, і отримати результати у нас або на електронну пошту - на наступний день після забору матеріалу.Саме такий строк вказаний в прайсі. Нам дуже шкода, що в лабораторії стався збій і частина результатів Ваших аналізів нам не були доставлені. Приносимо вибачення за створилося незручність. Спасибі, що погодилися на повторну безкоштовну здачу і з розумінням поставилися до ситуації. Ми провели робочу зустріч з керівництвом лабораторії для додаткового врегулювання організаційних питань. Наші співробітники роблять зі свого боку все можливе, щоб подібні ситуації не повторювалися і клієнтам було комфортно в нашій клініці. Ще раз просимо вибачення за технічний збій і доставлені Вам в зв'язку з цим неприємні емоції.

Ольга19.08.2017

Скажу як мама, що найважливіше в клініці - це знайти підхід до діток. Здавали кров. Я, чесно, боялася більше ніж моя дитина))) На мій подив, дочка навіть не сіпнулася і не зрозуміла, як швидко і безболісно їй зробили цю процедуру, ще й подарунків надарували за те, що з гідністю перенесла цю процедуру і не налякала інших відвідувачів в клініці. Спасибі Smart Medical Center за те, що моя дитина не боїться тепер уколів!

Відгук з сайту. Напрям: Лабораторні дослідження (аналізи)
Відповідь від адміністрації16.10.2018

Дякуємо, що довіряєте нам своїх дітей. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим рідним.

Залишити відгук

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua