Видаляли стержневий мозоль на стопі ноги,лікар хороша і т.д...але питання...чому не вводять ніяку анестезію?Спочатку було трохи боляче,а потім стало занадто...і я просто втратив свідомість!!! Через 2 тижні потрібно довидалити залишок стержня... якось не хотілося би знову відключатися...
Олексію, дякуємо за зворотний зв'язок про візит. Врахуємо в роботі ваше звернення. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Все сподобалось, гарний фахівець Кислінська Олена Венедіктовна, встановила діагноз, призначила процедури. Дякую за професіоналізм!
Алексе, дякуємо за ваш відгук про подолога Кислінську Олену Венедиктівну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Однозначно рекомендую високопрофесійного подолога Кислінську Олену! Фахівець своєї справи, проводила процедуру апаратного педикюру.
Oksana Fedchun, дякуємо за ваш відгук про подолога Кислінську Олену Венедиктівну. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже добрий лікар, з великим досвідом. Дякую, що є такі лікарі!
Ростиславе, дякуємо вам за позитивний відгук про подолога Кислінську Олену Венедиктівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже приємно, коли приходиш до фахівця, а він є спеціалістом високого класу, майстром.
Тетяно, дякуємо вам за схвальний відгук про подолога Кислінську Олену Венедиктівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Чудовий лікар! Рекомендую, проблема врослого нігтя вирішилась на раз-два.
Маріє, дякуємо вам за відгук про подолога Кислинську Олену Венедиктівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Видаляли стержневий мозоль на стопі ноги,лікар хороша і т.д...але питання...чому не вводять ніяку анестезію?Спочатку було трохи боляче,а потім стало занадто...і я просто втратив свідомість!!! Через 2 тижні потрібно довидалити залишок стержня... якось не хотілося би знову відключатися...
Олексію, дякуємо за зворотний зв'язок про візит. Врахуємо в роботі ваше звернення. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Все сподобалось, гарний фахівець Кислінська Олена Венедіктовна, встановила діагноз, призначила процедури. Дякую за професіоналізм!
Алексе, дякуємо за ваш відгук про подолога Кислінську Олену Венедиктівну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Однозначно рекомендую високопрофесійного подолога Кислінську Олену! Фахівець своєї справи, проводила процедуру апаратного педикюру.
Oksana Fedchun, дякуємо за ваш відгук про подолога Кислінську Олену Венедиктівну. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже добрий лікар, з великим досвідом. Дякую, що є такі лікарі!
Ростиславе, дякуємо вам за позитивний відгук про подолога Кислінську Олену Венедиктівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Дуже приємно, коли приходиш до фахівця, а він є спеціалістом високого класу, майстром.
Тетяно, дякуємо вам за схвальний відгук про подолога Кислінську Олену Венедиктівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Чудовий лікар! Рекомендую, проблема врослого нігтя вирішилась на раз-два.
Маріє, дякуємо вам за відгук про подолога Кислинську Олену Венедиктівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.