Велика подяка доктору Наталії Володимирівні. Видалення кератом було проведено швидко і безболісно. Особливу подяку хочу висловити директору клініки Олені Григорівні, за підбір персоналу високого професійного рівня.
Юрію Володимировичу, дуже вдячні вам за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну та директора клініки Єщенко Олену Григорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Прийом лікаря Алтинник був надзвичайно корисним. Людяність,професіоналізм та співчутливе ставлення до пацієнта спонукає до довіри.
Олено, дякуємо за відгук про лікаря-дерматовенеролога Алтинник Наталію Володимирівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Сподобалось усе за винятком того, що довелося чекати 15-20 хвилин з урахуванням того, що візит був призначений на конкретну годину. Безпосередньо від лікаря залишились лише позитивні враження
Ірино, вибачте за затримку та спричинені незручності. Також дякуємо за відгук про лікаря-дерматовенеролога Алтинник Наталію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Була на консультації у дерматолога Алтинник Н.В. Дуже хороший фахівець і дуже приємна людина! Залишилася задоволена.
Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-дерматовенеролога Алтинник Наталію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Найкращий і найбільш позитивний, чемний, ввічливий персонал, висококваліфіковані лікарі. Алтинник Н. В. та Метляков А. А. - чудові фахівці!
Сергію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію та лікаря-уролога Метлякова Анатолія. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Солідно і майстерно спрацьовано. Лікар Алтинник Наталія Володимирівна - просто розумничка!
Андрію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Все дуже сподобалося. Алтинник Н.В. - дуже приємний та уважний лікар, провела консультацію після процедури видалення родинки про догляд, все зрозуміло було.
Людмило, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Консультація лікаря дерматолога Алтинник Н.В. дуже сподобалася.
Щиро дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Дуже приємний і уважний лікар. Всім рекомендую!
Людмило, щиро дякуємо за ваш відгук. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Велика подяка доктору Наталії Володимирівні. Видалення кератом було проведено швидко і безболісно. Особливу подяку хочу висловити директору клініки Олені Григорівні, за підбір персоналу високого професійного рівня.
Юрію Володимировичу, дуже вдячні вам за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну та директора клініки Єщенко Олену Григорівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я.
Прийом лікаря Алтинник був надзвичайно корисним. Людяність,професіоналізм та співчутливе ставлення до пацієнта спонукає до довіри.
Олено, дякуємо за відгук про лікаря-дерматовенеролога Алтинник Наталію Володимирівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!
Сподобалось усе за винятком того, що довелося чекати 15-20 хвилин з урахуванням того, що візит був призначений на конкретну годину. Безпосередньо від лікаря залишились лише позитивні враження
Ірино, вибачте за затримку та спричинені незручності. Також дякуємо за відгук про лікаря-дерматовенеролога Алтинник Наталію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Була на консультації у дерматолога Алтинник Н.В. Дуже хороший фахівець і дуже приємна людина! Залишилася задоволена.
Ірино, дякуємо за відгук про лікаря-дерматовенеролога Алтинник Наталію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Найкращий і найбільш позитивний, чемний, ввічливий персонал, висококваліфіковані лікарі. Алтинник Н. В. та Метляков А. А. - чудові фахівці!
Сергію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію та лікаря-уролога Метлякова Анатолія. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Солідно і майстерно спрацьовано. Лікар Алтинник Наталія Володимирівна - просто розумничка!
Андрію, дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Все дуже сподобалося. Алтинник Н.В. - дуже приємний та уважний лікар, провела консультацію після процедури видалення родинки про догляд, все зрозуміло було.
Людмило, дякуємо вам за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Консультація лікаря дерматолога Алтинник Н.В. дуже сподобалася.
Щиро дякуємо за відгук про лікаря-дерматолога Алтинник Наталію Володимирівну. Бажаємо вам міцного здоров'я.
Дуже приємний і уважний лікар. Всім рекомендую!
Людмило, щиро дякуємо за ваш відгук. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.