Нікому ніколи не порекомендую лікаря, якого цікавить в першу чергу не пацієнт, а заробіток клініки. Записались на повторну консультацію, чоловік прийшов з результатами дослідження, які призначила лікар. Але вона чомусь змінила статус прийому з повторного на первинний (що впливає на вартість візиту). Після такого ставлення виникають сумніви і в правильності призначеного лікування, мабуть, треба йти на консультацію до іншого лікаря. Вибачте, але таке відношення до пацієнтів кидає тінь на клініку в цілому,
Наталіє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Ввічлива, дуже добра, добре усе пояснює, сказала, що окрім УЗД, потрібно зробити ще аналізи для повного розуміння діагнозу, як на мене, Ганна Вікторівна, поставились, як справжній професіонал.
Елеоноро, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря Анну Удовенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Нікому ніколи не порекомендую лікаря, якого цікавить в першу чергу не пацієнт, а заробіток клініки. Записались на повторну консультацію, чоловік прийшов з результатами дослідження, які призначила лікар. Але вона чомусь змінила статус прийому з повторного на первинний (що впливає на вартість візиту). Після такого ставлення виникають сумніви і в правильності призначеного лікування, мабуть, треба йти на консультацію до іншого лікаря. Вибачте, але таке відношення до пацієнтів кидає тінь на клініку в цілому,
Наталіє, дякуємо, що залишили зворотний зв'язок про ваш візит. Нам дуже шкода, що у вас склалися такі враження про лікаря. Ми передали ваші слова менеджеру з якості для детального опрацювання ситуації. Бажаємо міцного здоров'я.
Ввічлива, дуже добра, добре усе пояснює, сказала, що окрім УЗД, потрібно зробити ще аналізи для повного розуміння діагнозу, як на мене, Ганна Вікторівна, поставились, як справжній професіонал.
Елеоноро, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря Анну Удовенко. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.