Отримала професійні рекомендації на консультації, потім прийшла до лікаря на маніпуляцію. Дуже задоволена та вдячна! Висічення радіохвилею невуса пройшло безболісно, моїм самопочуттям і комфортом постійно цікавилися, було зовсім не страшно
Інго, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
все супер, дякую
Sasha, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Чудовий фахівець. Дякуємо за допомогу.
Аріно, вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Залишилась дуже задоволена візитом до лікаря Гедзь Тетяна Віталіївна. Лікарка розгорнуто та зрозуміло відповіла на всі мої питання, надала рекомендації, ефективне та дієве лікування(лікуюсь вже 3-й день і спостерігаю значне покращення). Було приємно та комфортно під час спілкування з лікарем, відчувалась зацікавленість розв'язання мого питання зі сторони лікаря, намагання якомога детальніше розібратися та знайти причину захворювання без довгого списку обстежень. Сміливо рекомендую лікаря. Найкращий лікар!!
Яно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Шикарна лікарка - кваліфікований спеціаліст і дуже приємна в спілкуванні, призначає тільки необхідні дослідження та лікування. Прийшла як до трихолога, але спитала і те, що турбувало в дерматології. На все отримала відповідь, за що дуже вдячна.
Євгеніє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Мега крута лікарка. Максимально просто все пояснює, відповідає на все що хвилює, легка рука. Просто котик😉❤️ Дякую👍
Іванно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматолога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Отримала професійні рекомендації на консультації, потім прийшла до лікаря на маніпуляцію. Дуже задоволена та вдячна! Висічення радіохвилею невуса пройшло безболісно, моїм самопочуттям і комфортом постійно цікавилися, було зовсім не страшно
Інго, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
все супер, дякую
Sasha, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Чудовий фахівець. Дякуємо за допомогу.
Аріно, вдячні за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Залишилась дуже задоволена візитом до лікаря Гедзь Тетяна Віталіївна. Лікарка розгорнуто та зрозуміло відповіла на всі мої питання, надала рекомендації, ефективне та дієве лікування(лікуюсь вже 3-й день і спостерігаю значне покращення). Було приємно та комфортно під час спілкування з лікарем, відчувалась зацікавленість розв'язання мого питання зі сторони лікаря, намагання якомога детальніше розібратися та знайти причину захворювання без довгого списку обстежень. Сміливо рекомендую лікаря. Найкращий лікар!!
Яно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Шикарна лікарка - кваліфікований спеціаліст і дуже приємна в спілкуванні, призначає тільки необхідні дослідження та лікування. Прийшла як до трихолога, але спитала і те, що турбувало в дерматології. На все отримала відповідь, за що дуже вдячна.
Євгеніє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматовенеролога, трихолога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що задоволені візитом у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Мега крута лікарка. Максимально просто все пояснює, відповідає на все що хвилює, легка рука. Просто котик😉❤️ Дякую👍
Іванно, дякуємо за ваш відгук про лікаря-дерматолога Гедзь Тетяну Віталіївну. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.