Дуже Дякую! Гарний лікар-кардіолог Бегларян Ілона Миколаївна!
Федоре, вдячні вам за такі добрі слова на адресу лікаря-кардіолога Ілони Бегларян. Дуже приємно знати, що консультація залишила у вас позитивні враження та викликала довіру до лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Я дуже задоволена цією клінікою, дуже приємні лікарі, була на візитах у лікарів Нерета Ірина Петрівна та Мухайдлі Рабіа Аббасович, також на постійній основі лікуюсь у невропатолога Канівець Руслан Васильович, прекрасний сервіс, дякую велике ♥️
Тетяно, щиро дякуємо вам за такий теплий відгук та довіру до нашої клініки. Нам надзвичайно приємно знати, що ви залишилися задоволені як якістю медичної допомоги, так і рівнем сервісу. Дякуємо за високу оцінку роботи лікаря-терапевта Ірини Нерети, лікаря-офтальмолога Рабіа Мухайдлі та лікаря-невропатолога Руслана Канівця. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Рекомендую лікаря-кардіолога Світлана Василівну. Прийом пройшов в спокійній доброзичливій атмосфері. Лікар все доступно пояснила і призначила потрібні ліки. Нічого зайвого не пропонувала.
Тетяно, дуже дякуємо, що поділилися своїми враженнями від прийому у лікаря-кардіолога Світлани Боржавич. Нам приємно знати, що консультація пройшла комфортно, а лікар детально та зрозуміло пояснила всі рекомендації щодо лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Звернулись за допомогою до кардіолога Бегларян Ілони Миколаївна. Лікар уважно вислухала всі скарги, відповіла на всі хвилюючі питання, направила на дообстеження для підтвердження діагнозу, який нажаль підтвердився, що вказує на професіоналізм лікаря. Призначила лікування, детально пояснила всі подальші кроки для вирішення оперативного втручання.
Юліє, дякуємо вам за розгорнутий відгук і довіру до нашої клініки та лікаря-кардіолога Ілони Бегларян. Ретельна діагностика та підтвердження діагнозу після дообстеження дозволяють забезпечити максимально ефективне лікування, і ми раді, що ви це розумієте та цінуєте. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Професіонал своєї справи. Дуже вдячна за компетентність, сучасний підхід до діагностики, чуйність та розуміння пацієнта.
Наталіє, дякуємо вам за відгук і добрі слова на адресу нашого лікаря-кардіолога Вікторію Пліхтяк. Для нас дуже цінно, що ви відзначили професійний рівень, уважне ставлення та індивідуальний підхід. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Вікторія Сергіївна – професійний та уважний лікар і дуже приємна людина. Дякую за консультацію!
Наталіє, щиро дякуємо вам за довіру. Приємно, що ви відзначили не лише професійні якості лікаря-кардіолога Вікторії Пліхтяк, а й її людяність. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Сьогодні я була на прийомі у лікаря кардіолога Старостишина Романа Володимировича і отримала справжнє задоволення від цього візиту. Це дуже чуттєва і доброзичлива людина, яка знає просто серце все і навіть більше. Я отримала кваліфіковану консультацію, мені було призначено лікування і я отримала низку цінних порад. Я впевнена у позитивному результаті лікування і тому дуже вдячна лікарю.
Ольго, дуже дякуємо за ваш теплий відгук про лікаря-кардіолога Романа Старостишина. Нам дуже приємно, що візит до лікаря залишив у вас настільки позитивні враження. Раді, що ви отримали не лише кваліфіковану консультацію, а й підтримку та зрозумілі рекомендації. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була сьогодні на прийомі в Світлани Василівни. Залишилася дуже задоволеною, лікарка професійно та доступно відповіла на всі мої запитання, була чуйною та привітною. До таких лікарів хочеться повертатися ще і ще, рекомендую!
Вікторіє, щиро вдячні вам за вашу оцінку та рекомендацію. Нам дуже приємно, що ви відзначили професіоналізм, чуйність і привітність лікаря-кардіолога Світлани Боржавич. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Сьогодні був повторно на консультації у Романа Володимировича і вирішив залишити відгук. Приблизно місяць тому я привів маму на прийом із дуже великими набряками ніг майже до пояса. Мама ледве могла пройти декілька метрів. У неї хворе серце, легені і ще купа болячок. Лікар спочатку зробив кардиограму та ехо серця, потім запропонував стаціонарне лікування, але мама дуже не хотіла у лікарню і ми вирішили лікуватись вдома. Роман Володимирович призначив ліки і побажав щоб нам допомогло лікування. Я не сподівався і мама також, що набряки швидко уйдуть, але сталось диво і набряки пішли майже повністю приблизно за місяць. Ми зробили повторно аналізи і одразу до лікаря. Дуже дякую Вам Лікарю за працю і до зустрічі!
Валерію, щиро дякуємо вам за такий змістовний відгук і високу оцінку роботи лікаря-кардіолога Романа Старостишина. Нам дуже приємно, що ви відзначили уважність та професійний підхід і що лікування дало позитивну динаміку. Дякуємо вам за довіру та відповідальне ставлення до рекомендацій. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Був сьогодні у врача Старостишина Романа Володимировича. Дуже хороший, уважний, добрий лікар. Допоміг як кардіолог та психолог, хто до нього прийде не пожалкує.
Олександре, дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Лікар-кардіолог Роман Старостишин підходить до кожного пацієнта комплексно. Приємно, що ви залишилися задоволені консультацією, увагою та професіоналізмом лікаря, і відчули справжню турботу про своє здоров’я. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже Дякую! Гарний лікар-кардіолог Бегларян Ілона Миколаївна!
Федоре, вдячні вам за такі добрі слова на адресу лікаря-кардіолога Ілони Бегларян. Дуже приємно знати, що консультація залишила у вас позитивні враження та викликала довіру до лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Я дуже задоволена цією клінікою, дуже приємні лікарі, була на візитах у лікарів Нерета Ірина Петрівна та Мухайдлі Рабіа Аббасович, також на постійній основі лікуюсь у невропатолога Канівець Руслан Васильович, прекрасний сервіс, дякую велике ♥️
Тетяно, щиро дякуємо вам за такий теплий відгук та довіру до нашої клініки. Нам надзвичайно приємно знати, що ви залишилися задоволені як якістю медичної допомоги, так і рівнем сервісу. Дякуємо за високу оцінку роботи лікаря-терапевта Ірини Нерети, лікаря-офтальмолога Рабіа Мухайдлі та лікаря-невропатолога Руслана Канівця. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Рекомендую лікаря-кардіолога Світлана Василівну. Прийом пройшов в спокійній доброзичливій атмосфері. Лікар все доступно пояснила і призначила потрібні ліки. Нічого зайвого не пропонувала.
Тетяно, дуже дякуємо, що поділилися своїми враженнями від прийому у лікаря-кардіолога Світлани Боржавич. Нам приємно знати, що консультація пройшла комфортно, а лікар детально та зрозуміло пояснила всі рекомендації щодо лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Звернулись за допомогою до кардіолога Бегларян Ілони Миколаївна. Лікар уважно вислухала всі скарги, відповіла на всі хвилюючі питання, направила на дообстеження для підтвердження діагнозу, який нажаль підтвердився, що вказує на професіоналізм лікаря. Призначила лікування, детально пояснила всі подальші кроки для вирішення оперативного втручання.
Юліє, дякуємо вам за розгорнутий відгук і довіру до нашої клініки та лікаря-кардіолога Ілони Бегларян. Ретельна діагностика та підтвердження діагнозу після дообстеження дозволяють забезпечити максимально ефективне лікування, і ми раді, що ви це розумієте та цінуєте. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Професіонал своєї справи. Дуже вдячна за компетентність, сучасний підхід до діагностики, чуйність та розуміння пацієнта.
Наталіє, дякуємо вам за відгук і добрі слова на адресу нашого лікаря-кардіолога Вікторію Пліхтяк. Для нас дуже цінно, що ви відзначили професійний рівень, уважне ставлення та індивідуальний підхід. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Вікторія Сергіївна – професійний та уважний лікар і дуже приємна людина. Дякую за консультацію!
Наталіє, щиро дякуємо вам за довіру. Приємно, що ви відзначили не лише професійні якості лікаря-кардіолога Вікторії Пліхтяк, а й її людяність. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Сьогодні я була на прийомі у лікаря кардіолога Старостишина Романа Володимировича і отримала справжнє задоволення від цього візиту. Це дуже чуттєва і доброзичлива людина, яка знає просто серце все і навіть більше. Я отримала кваліфіковану консультацію, мені було призначено лікування і я отримала низку цінних порад. Я впевнена у позитивному результаті лікування і тому дуже вдячна лікарю.
Ольго, дуже дякуємо за ваш теплий відгук про лікаря-кардіолога Романа Старостишина. Нам дуже приємно, що візит до лікаря залишив у вас настільки позитивні враження. Раді, що ви отримали не лише кваліфіковану консультацію, а й підтримку та зрозумілі рекомендації. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була сьогодні на прийомі в Світлани Василівни. Залишилася дуже задоволеною, лікарка професійно та доступно відповіла на всі мої запитання, була чуйною та привітною. До таких лікарів хочеться повертатися ще і ще, рекомендую!
Вікторіє, щиро вдячні вам за вашу оцінку та рекомендацію. Нам дуже приємно, що ви відзначили професіоналізм, чуйність і привітність лікаря-кардіолога Світлани Боржавич. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Сьогодні був повторно на консультації у Романа Володимировича і вирішив залишити відгук. Приблизно місяць тому я привів маму на прийом із дуже великими набряками ніг майже до пояса. Мама ледве могла пройти декілька метрів. У неї хворе серце, легені і ще купа болячок. Лікар спочатку зробив кардиограму та ехо серця, потім запропонував стаціонарне лікування, але мама дуже не хотіла у лікарню і ми вирішили лікуватись вдома. Роман Володимирович призначив ліки і побажав щоб нам допомогло лікування. Я не сподівався і мама також, що набряки швидко уйдуть, але сталось диво і набряки пішли майже повністю приблизно за місяць. Ми зробили повторно аналізи і одразу до лікаря. Дуже дякую Вам Лікарю за працю і до зустрічі!
Валерію, щиро дякуємо вам за такий змістовний відгук і високу оцінку роботи лікаря-кардіолога Романа Старостишина. Нам дуже приємно, що ви відзначили уважність та професійний підхід і що лікування дало позитивну динаміку. Дякуємо вам за довіру та відповідальне ставлення до рекомендацій. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Був сьогодні у врача Старостишина Романа Володимировича. Дуже хороший, уважний, добрий лікар. Допоміг як кардіолог та психолог, хто до нього прийде не пожалкує.
Олександре, дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Лікар-кардіолог Роман Старостишин підходить до кожного пацієнта комплексно. Приємно, що ви залишилися задоволені консультацією, увагою та професіоналізмом лікаря, і відчули справжню турботу про своє здоров’я. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.