Уважно, розумно, грамотно та зрозуміло для пацієнта! Технічно та культурно на гідному рівні! Рекомендую! Дякую! І за смачну каву.
Олександре, щиро вдячні вам за добрі слова. Нам надзвичайно приємно, що відвідування клініки залишило у вас позитивні емоції, а робота команди відповідала вашим очікуванням. Бажаємо вам міцного здорпов'я!
Дуже задоволена візитом, лікар уважно вислухав і відповів на всі мої запитання. Дякую за професійний підхід та комфортну консультацію!!!
Анно, дуже дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Професійний підхід і якісна комунікація є важливими складовими ефективної медичної допомоги. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую Ларисі Іванівні за професіоналізм, уважність, доброту. Неймовірно приємна лікарка, я залишилась дуже задоволена візитом. Обовʼязково повернусь.
Хочу висловити подяку лікарям Бондаренко Олександру Миколайовичу,Вороні Костянтину Миколайовичу,медсестрам Філоненко Світлані Миколаївні, Ґюнґьр Наталії Олексіївні за проведені мені колоноскопію та гастроскопію. Я дуже боялася та хвилювалася через проведення ціх процедури. Мене заспокоїли,розповіли про те,як все буде відбуватися. Все пройшло чудово. Лікарі уважні і професійні. Медсестри робили усе,щоб мені було комфортно. Я дуже вдячна всім їм за приділену мені увагу. Навіть через тиждень,коли мені знадобилася консультація,лікар Бондаренко був у відпустці,але зателефонував мені через 15 хвилин після звернення до лікарні,відповів на всі мої питання,призначив необхідні ліки. Я ВПО з Миколаєва,до вашої лікарні звертаюся вже вдруге,і кожного разу дуже задоволена. І відношенням,і професійністю медперсоналу. Дякую вам усім ще раз! Ви неймовірні! Нехай щастить.
Хочу щиро подякувати Коржиковій Наталіі Петрівні за професіоналізм, уважність та дійсно ефективне лікування. Після безрезультатного лікування в іншій клініці я вже втрачала надію, але саме тут мені допомогли. Лікар уважний, все детально пояснює, контролює процес лікування. Рекомендую лікаря всім, хто шукає справжнього спеціаліста!
Анно, вдячні вам за високу оцінку роботи лікаря-офтальмолога Наталії Коржикової. Нам надзвичайно приємно, що ви відзначили не лише професіоналізм лікаря, а й її відповідальний підхід, підтримку та ефективність призначеного лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Разом з чоловіком були на консультації у Гедзь Тетяни Віталіївни. Отримали чітки та зрозумілі відповіді та пояснення на всі запитання, були грамотно розписані курси лдікування. Залишилось дуже приємне враження від спілкування з фахівцем своєї справи і приємною спокійною людиною.
Олено, щиро дякуємо вам за відгук і довіру до нашої клініки. Нам дуже приємно, що консультація у лікаря-дерматовенеролога Тетяни Гедзь була для вас корисною та інформативною, а всі відповіді й рекомендації були зрозумілими та вичерпними. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую Авраменко Ганні Володимирівні за професійний підхід та уважне ставлення. Консультації завжди проходять чудово, все сподобалося. Рекомендую!
Тетяно, дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Особливо цінно для нас, що ви відзначили професіоналізм лікаря-дерматовенеролога Ганни Авраменко та комфорт під час консультацій. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Я задоволена лікуванням подолога Лазарчук Ганни Олександрівни, дуже вдячна!
Валентино, дякуємо вам за відгук і теплі слова на адресу подолога Ганни Лазарчук. Нам дуже приємно знати, що ви залишилися задоволені лікуванням та отриманим результатом. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже гарний і професійний персонал. Все чисто гарно. Всі дуже привітні. Дуже задоволені відвідуванням.
Марино, щиро вдячні вам за добрі слова. Ми раді, що ви залишилися задоволені візитом до клініки та відзначили професіоналізм і привітність нашого персоналу. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже приємний і гарний лікар!! Рекомендую.
Юліано, дякуємо за теплі слова. Приємно знати, що спілкування з лікарем було для вас комфортним і залишило позитивне враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Уважно, розумно, грамотно та зрозуміло для пацієнта! Технічно та культурно на гідному рівні! Рекомендую! Дякую! І за смачну каву.
Олександре, щиро вдячні вам за добрі слова. Нам надзвичайно приємно, що відвідування клініки залишило у вас позитивні емоції, а робота команди відповідала вашим очікуванням. Бажаємо вам міцного здорпов'я!
Дуже задоволена візитом, лікар уважно вислухав і відповів на всі мої запитання. Дякую за професійний підхід та комфортну консультацію!!!
Анно, дуже дякуємо, що поділилися своїми враженнями. Професійний підхід і якісна комунікація є важливими складовими ефективної медичної допомоги. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую Ларисі Іванівні за професіоналізм, уважність, доброту. Неймовірно приємна лікарка, я залишилась дуже задоволена візитом. Обовʼязково повернусь.
Хочу висловити подяку лікарям Бондаренко Олександру Миколайовичу,Вороні Костянтину Миколайовичу,медсестрам Філоненко Світлані Миколаївні, Ґюнґьр Наталії Олексіївні за проведені мені колоноскопію та гастроскопію. Я дуже боялася та хвилювалася через проведення ціх процедури. Мене заспокоїли,розповіли про те,як все буде відбуватися. Все пройшло чудово. Лікарі уважні і професійні. Медсестри робили усе,щоб мені було комфортно. Я дуже вдячна всім їм за приділену мені увагу. Навіть через тиждень,коли мені знадобилася консультація,лікар Бондаренко був у відпустці,але зателефонував мені через 15 хвилин після звернення до лікарні,відповів на всі мої питання,призначив необхідні ліки. Я ВПО з Миколаєва,до вашої лікарні звертаюся вже вдруге,і кожного разу дуже задоволена. І відношенням,і професійністю медперсоналу. Дякую вам усім ще раз! Ви неймовірні! Нехай щастить.
Хочу щиро подякувати Коржиковій Наталіі Петрівні за професіоналізм, уважність та дійсно ефективне лікування. Після безрезультатного лікування в іншій клініці я вже втрачала надію, але саме тут мені допомогли. Лікар уважний, все детально пояснює, контролює процес лікування. Рекомендую лікаря всім, хто шукає справжнього спеціаліста!
Анно, вдячні вам за високу оцінку роботи лікаря-офтальмолога Наталії Коржикової. Нам надзвичайно приємно, що ви відзначили не лише професіоналізм лікаря, а й її відповідальний підхід, підтримку та ефективність призначеного лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Разом з чоловіком були на консультації у Гедзь Тетяни Віталіївни. Отримали чітки та зрозумілі відповіді та пояснення на всі запитання, були грамотно розписані курси лдікування. Залишилось дуже приємне враження від спілкування з фахівцем своєї справи і приємною спокійною людиною.
Олено, щиро дякуємо вам за відгук і довіру до нашої клініки. Нам дуже приємно, що консультація у лікаря-дерматовенеролога Тетяни Гедзь була для вас корисною та інформативною, а всі відповіді й рекомендації були зрозумілими та вичерпними. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую Авраменко Ганні Володимирівні за професійний підхід та уважне ставлення. Консультації завжди проходять чудово, все сподобалося. Рекомендую!
Тетяно, дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Особливо цінно для нас, що ви відзначили професіоналізм лікаря-дерматовенеролога Ганни Авраменко та комфорт під час консультацій. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Я задоволена лікуванням подолога Лазарчук Ганни Олександрівни, дуже вдячна!
Валентино, дякуємо вам за відгук і теплі слова на адресу подолога Ганни Лазарчук. Нам дуже приємно знати, що ви залишилися задоволені лікуванням та отриманим результатом. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже гарний і професійний персонал. Все чисто гарно. Всі дуже привітні. Дуже задоволені відвідуванням.
Марино, щиро вдячні вам за добрі слова. Ми раді, що ви залишилися задоволені візитом до клініки та відзначили професіоналізм і привітність нашого персоналу. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже приємний і гарний лікар!! Рекомендую.
Юліано, дякуємо за теплі слова. Приємно знати, що спілкування з лікарем було для вас комфортним і залишило позитивне враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.