Бабенко Оксана та Цилицинська Наталія дуже класні лікарі. Приємне спілкування, все розказали і донесли гарно інформацію. Рекомендую!
Віто, щиро дякуємо вам за теплі слова. Дуже приємно чути, що лікар ультразвукової діагностики Оксана Бабенко та лікар-акушер-гінеколог Наталія Цилицинська залишили у вас позитивні враження, а спілкування та пояснення були зрозумілими і корисними. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була у Лора, просто чудовий результат, особливий респект доктору Світлані Іванівні Гончар, все розповіла, показала, пояснила доступною мовою, і знайшла вирішення моєї проблеми дуже якісно. Як бонус безкоштовна кава.
Маріє, щиро дякуємо вам за такий приємний відгук і довіру до нашої клініки. Особливо раді чути, що лікар-отоларинголог Світлана Гончар допомогла вам ефективно вирішити проблему та досягти чудового результату. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже Дякую! Гарний лікар-кардіолог Бегларян Ілона Миколаївна!
Федоре, вдячні вам за такі добрі слова на адресу лікаря-кардіолога Ілони Бегларян. Дуже приємно знати, що консультація залишила у вас позитивні враження та викликала довіру до лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже чудова дерматолог Ворона В.К. Пояснила дуже доступно, повернуся через 2 тижні на конрольний візит.
Наталко, щиро дякуємо за ваші теплі слова. Дуже приємно, що консультація у лікаря-дерматовенеролога Валерії Ворони була для вас зрозумілою та комфортною, а отримані пояснення допомогли вам краще орієнтуватися в подальших кроках лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую лікарю Деменчук Тетяні Володимирівні!
Ірино, дякуємо вам за вашу довіру та теплий відгук про лікаря-невропатолога Тетяну Деменчук. Для нас дуже цінно отримувати такі слова вдячності на адресу наших спеціалістів. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Найкращий ревматолог Київа, довго шукала такого лікаря. На обліку у неї вже три роки, задоволена це мало сказати. Дуже уважна до всього, завжди діагноз і лікування тільки позитивні. Дякую вам що ви є.
Прийшла на черговий профілактичний прийом і була приємно вражена професійністю лікарки Марини Василівни! Для тих, хто тривожиться і потребує дуже чуйного і мʼякого ставлення-Вам точно до неї ❤️
Дуже чуйний, професійний лікар! Дякую за допомогу, якісну та інформативну консультацію та вирішення мого питання!
Євгеніє, щиро дякуємо за ваші теплі слова. Дуже приємно, що ви відзначили чуйність і професіоналізм лікаря-невропатолога Тетяни Деменчук, а консультація була для вас корисною, інформативною та допомогла успішно вирішити ваше питання. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Консультація у Інни Миколаївни перевершила наші очікування. Для мене було важливо знайти лікаря, який вміє працювати з підлітками, і тут ми отримали бездоганне, поважливе та делікатне ставлення до дитини. Лікарка дивиться на проблему системно та комплексно, що для кардіо-ревматологічного профілю є першочерговим. Всі професійні висновки та поради чіткі, доказові та вичерпні. Фахівець володіє глибокими знаннями і вільно, без жодних вагань відповідає на всі запитання пацієнта. Уважний особистий підхід у поєднанні з високим професіоналізмом. Рекомендую без вагань!
Юліє, щиро дякуємо вам за високу оцінку роботи дитячого кардіоревматолога Інни Гордієнко. Для нас надзвичайно цінно, що ви відзначили професійний, доказовий підхід до діагностики й лікування, уважне ставлення до дитини та вміння лікарки знайти спільну мову з підлітками. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Щиро вдячна лікарям-отоларингологам Хідірову Д.С. та Кістріну Д.Ю. за правильно поставлений діагноз та кваліфіковане лікування складного отиту, докладні консультації та людяне ставлення.Тепер буду всім казати, щоб не займалися самолікуванням: заклало вухо - довіртеся професіоналам!
Людмило, дуже дякуємо вам за щирий відгук і слова вдячності. Приємно знати, що ви високо оцінили професіоналізм лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна та лікаря-отоларинголога Джаваншира Хідірова, правильну діагностику та якісне лікування. Ми прагнемо, щоб кожен пацієнт отримував кваліфіковану допомогу, вичерпні роз'яснення та уважне ставлення. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Бабенко Оксана та Цилицинська Наталія дуже класні лікарі. Приємне спілкування, все розказали і донесли гарно інформацію. Рекомендую!
Віто, щиро дякуємо вам за теплі слова. Дуже приємно чути, що лікар ультразвукової діагностики Оксана Бабенко та лікар-акушер-гінеколог Наталія Цилицинська залишили у вас позитивні враження, а спілкування та пояснення були зрозумілими і корисними. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Була у Лора, просто чудовий результат, особливий респект доктору Світлані Іванівні Гончар, все розповіла, показала, пояснила доступною мовою, і знайшла вирішення моєї проблеми дуже якісно. Як бонус безкоштовна кава.
Маріє, щиро дякуємо вам за такий приємний відгук і довіру до нашої клініки. Особливо раді чути, що лікар-отоларинголог Світлана Гончар допомогла вам ефективно вирішити проблему та досягти чудового результату. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже Дякую! Гарний лікар-кардіолог Бегларян Ілона Миколаївна!
Федоре, вдячні вам за такі добрі слова на адресу лікаря-кардіолога Ілони Бегларян. Дуже приємно знати, що консультація залишила у вас позитивні враження та викликала довіру до лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дуже чудова дерматолог Ворона В.К. Пояснила дуже доступно, повернуся через 2 тижні на конрольний візит.
Наталко, щиро дякуємо за ваші теплі слова. Дуже приємно, що консультація у лікаря-дерматовенеролога Валерії Ворони була для вас зрозумілою та комфортною, а отримані пояснення допомогли вам краще орієнтуватися в подальших кроках лікування. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Дякую лікарю Деменчук Тетяні Володимирівні!
Ірино, дякуємо вам за вашу довіру та теплий відгук про лікаря-невропатолога Тетяну Деменчук. Для нас дуже цінно отримувати такі слова вдячності на адресу наших спеціалістів. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Найкращий ревматолог Київа, довго шукала такого лікаря. На обліку у неї вже три роки, задоволена це мало сказати. Дуже уважна до всього, завжди діагноз і лікування тільки позитивні. Дякую вам що ви є.
Прийшла на черговий профілактичний прийом і була приємно вражена професійністю лікарки Марини Василівни! Для тих, хто тривожиться і потребує дуже чуйного і мʼякого ставлення-Вам точно до неї ❤️
Дуже чуйний, професійний лікар! Дякую за допомогу, якісну та інформативну консультацію та вирішення мого питання!
Євгеніє, щиро дякуємо за ваші теплі слова. Дуже приємно, що ви відзначили чуйність і професіоналізм лікаря-невропатолога Тетяни Деменчук, а консультація була для вас корисною, інформативною та допомогла успішно вирішити ваше питання. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Консультація у Інни Миколаївни перевершила наші очікування. Для мене було важливо знайти лікаря, який вміє працювати з підлітками, і тут ми отримали бездоганне, поважливе та делікатне ставлення до дитини. Лікарка дивиться на проблему системно та комплексно, що для кардіо-ревматологічного профілю є першочерговим. Всі професійні висновки та поради чіткі, доказові та вичерпні. Фахівець володіє глибокими знаннями і вільно, без жодних вагань відповідає на всі запитання пацієнта. Уважний особистий підхід у поєднанні з високим професіоналізмом. Рекомендую без вагань!
Юліє, щиро дякуємо вам за високу оцінку роботи дитячого кардіоревматолога Інни Гордієнко. Для нас надзвичайно цінно, що ви відзначили професійний, доказовий підхід до діагностики й лікування, уважне ставлення до дитини та вміння лікарки знайти спільну мову з підлітками. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Щиро вдячна лікарям-отоларингологам Хідірову Д.С. та Кістріну Д.Ю. за правильно поставлений діагноз та кваліфіковане лікування складного отиту, докладні консультації та людяне ставлення.Тепер буду всім казати, щоб не займалися самолікуванням: заклало вухо - довіртеся професіоналам!
Людмило, дуже дякуємо вам за щирий відгук і слова вдячності. Приємно знати, що ви високо оцінили професіоналізм лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна та лікаря-отоларинголога Джаваншира Хідірова, правильну діагностику та якісне лікування. Ми прагнемо, щоб кожен пацієнт отримував кваліфіковану допомогу, вичерпні роз'яснення та уважне ставлення. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.