Захарасевич Катерина Володимирівна

Захарасевич Катерина Володимирівна

26

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Тетяна24.03.2023

Хочу написати слова подяки та порекомендувати Катерину Володимирівну Захарасевич. Лікар пояснює все зрозумілою мовою, нічого зайвого, завжди відповідає на всі запитання, професійна та уважна, просто чудовий лікар!!! Робила склеротерапію - все пройшло дуже добре, безболісно і швидко, результатом задоволена. Якщо шукаєте судинного хірурга рекомендую звертатись до Катерини Володимирівни!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна (Судинна хірургія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації27.03.2023

Тетяно, дякуємо за відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Денис02.02.2023

Катерина Володимирівна спеціаліст своєї справи, чітко, оперативно, кваліфіковано підходить до пацієнта. Моє лікування, розглянула багатогранно, як досвідчений лікар та чудовий фахівець. Зараз багато клінік та багато лікарів, але якщо є вибір, і ви ще думаєте куди піти зі своєю хворобою, йдіть і не сумнівайтеся, ви повністю у надійних руках.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна (Консультація флеболога ). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації03.02.2023

Денисе, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-флеболога, лікаря ультразвукової діагностики Захарасевич Катерину Вікторівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ольга16.01.2023

Дуже дякую Катерині Володимирівні за дві чудові операції! Звернулась з варикозом, Катерина Володимирівна все роз'яснила, показала. Наразі після двох операцій на обидві ноги, можу сказати, що я вражена не тільки до, але і після! Золоті руки, чуйний лікар! Також дякую всьому персоналу, від санітарки до лікаря! Рівень клініки на вищому рівні — чистота, чуйність, професіоналізм = якість!

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.01.2023

Ольго, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-флеболога, лікаря ультразвукової діагностики Захарасевич Катерину Вікторівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Наталія25.12.2022

Була спочатку на консультації, а потім на операції у Катерини Володимирівни. Дуже компетентна та відповідальна лікарка. Все детально пояснила та дала відповіді на мої запитання. Вдячна лікарю за лікування варикозу!

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна (Судинна хірургія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.12.2022

Наталіє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-флеболога, лікаря ультразвукової діагностики Захарасевич Катерину Вікторівну. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ганна19.11.2022

Хочу висловити свою безмежну вдячність клініці та медичному колективу за чудове ставлення, високий професіоналізм лікарів, привітний персонал, якому можна довірити найцінніше — своє здоров'я! Особлива подяка надзвичайно кваліфікованому лікарю, лікарю із великим, добрим серцем і золотими руками Захарасевич Катерині Володимирівні, яка успішно провела операції по варикозу, уважно оглядала, доступно донесла інформацію, надала рекомендації та призначила лікування. Раджу кожному, хто потребує лікування, звертатись до цього лікаря!

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна (Флебологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.11.2022

Ганно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-флеболога, лікаря ультразвукової діагностики Захарасевич Катерину Володимирівну. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія08.07.2022

Я ходила на перше у своєму житті обстеження у флеболога і виявилось, що 8 років за баром все ж таки не вийшло у варикоз, а спосіб життя підтримує здоров'я вен. Мені прописали колаген і вітамін С! Вітамін С! І сказали більше не приходити. Але це місце, в яке хочеться ходити. Тут офігенно чисто, ввічливий персонал, кава, водичка, ідеальна чистота та помірні ціни. Я в захваті.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Консультація флеболога . Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.07.2022

Юліє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Бажаємо міцного здоров'я!

Ярослава27.06.2022

Дуже люблю вашу клініку саме за сервіс. Завжди швидко, чітко та з нагадуваннями. Якщо брати до уваги лікарів (за всі мої візити), то виділяю для себе декількох, але усі уважні та привітні.

Відгук з анкети. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Консультація флеболога . Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації27.06.2022

Ярославо, вдячні вам за відгук про лікаря-флеболога Захарасевич К. В. Бажаємо міцного здоров'я!

Дана13.02.2022

Дуже вдячна Захарасевич Катерині Володимирівні за лікування варикозу. Оперувалася в неї. Неймовірний лікар, дуже гарний супровід реабілітації. Також хочу подякувати всьому персоналу клініки, особливо за післяопераційний догляд в стаціонарі та дуже уважне ставлення.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна (Судинна хірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.02.2022

Дано, дякуємо за відгук про судинного хірурга Захарасевич Катерину Володимирівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Інна26.12.2021

Звернулася до Захарасевич К.В. на консультацію і УЗД вен нижніх кінцівок. Був поставлений діагноз « варикозне розширення вен нижніх кінцівок без ознак виразок або запалення. Ст 0» Рекомендовано: пінна склеротерапія + медикаментозне лікування. Лікування пройшла і склеротерапію зробила в цього ж лікаря. На склеротерапію поїхала на Либідську ( на прохання лікаря), хоч консультацію проходила на Мінській і там же проживаю. Через 1 тиждень виник біль у нозі і вибухання вен у місці втручання. До цього не турбував біль! Лікар порадила мазь долобене. Через 10 днів біль посилився, вени розширилися, стали темно синього кольору і по ходу вени пальпувалися вузлики. Звернулася до іншого лікаря. Під час УЗД поставлений діагноз: варикозна хвороба нижніх кінцівок. Ст 3. Тобто, лікар Захарасевич не побачила у мене під час виконання УЗД третю стадію ( сказала, що стадію «0») І виконала склеротерапію, яка мені вже була не потрібна!!! Я даремно витратила свій час, кошти і була виконана не потрібна маніпуляція для мене, яка призвела до погіршення стану!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна
Відповідь від адміністрації27.12.2021

Інно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Юрій23.11.2021

Все дуже сподобалося! Ввічливий та компетентний персонал. Добре обладнані кабінети. Судинний хірург Захарасевич — доброзичлива людина, дуже професійний лікар та красива жінка

Відгук з Facebook. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.11.2021

Юрію, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua