Захарасевич Катерина Володимирівна

Захарасевич Катерина Володимирівна

21

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Юлія08.07.2022

Я ходила на перше у своєму житті обстеження у флеболога і виявилось, що 8 років за баром все ж таки не вийшло у варикоз, а спосіб життя підтримує здоров'я вен. Мені прописали колаген і вітамін С! Вітамін С! І сказали більше не приходити. Але це місце, в яке хочеться ходити. Тут офігенно чисто, ввічливий персонал, кава, водичка, ідеальна чистота та помірні ціни. Я в захваті.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Консультація флеболога . Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації08.07.2022

Юліє, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Бажаємо міцного здоров'я!

Ярослава27.06.2022

Дуже люблю вашу клініку саме за сервіс. Завжди швидко, чітко та з нагадуваннями. Якщо брати до уваги лікарів (за всі мої візити), то виділяю для себе декількох, але усі уважні та привітні.

Відгук з анкети. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Консультація флеболога . Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації27.06.2022

Ярославо, вдячні вам за відгук про лікаря-флеболога Захарасевич К. В. Бажаємо міцного здоров'я!

Дана13.02.2022

Дуже вдячна Захарасевич Катерині Володимирівні за лікування варикозу. Оперувалася в неї. Неймовірний лікар, дуже гарний супровід реабілітації. Також хочу подякувати всьому персоналу клініки, особливо за післяопераційний догляд в стаціонарі та дуже уважне ставлення.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна (Судинна хірургія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.02.2022

Дано, дякуємо за відгук про судинного хірурга Захарасевич Катерину Володимирівну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Інна26.12.2021

Звернулася до Захарасевич К.В. на консультацію і УЗД вен нижніх кінцівок. Був поставлений діагноз « варикозне розширення вен нижніх кінцівок без ознак виразок або запалення. Ст 0» Рекомендовано: пінна склеротерапія + медикаментозне лікування. Лікування пройшла і склеротерапію зробила в цього ж лікаря. На склеротерапію поїхала на Либідську ( на прохання лікаря), хоч консультацію проходила на Мінській і там же проживаю. Через 1 тиждень виник біль у нозі і вибухання вен у місці втручання. До цього не турбував біль! Лікар порадила мазь долобене. Через 10 днів біль посилився, вени розширилися, стали темно синього кольору і по ходу вени пальпувалися вузлики. Звернулася до іншого лікаря. Під час УЗД поставлений діагноз: варикозна хвороба нижніх кінцівок. Ст 3. Тобто, лікар Захарасевич не побачила у мене під час виконання УЗД третю стадію ( сказала, що стадію «0») І виконала склеротерапію, яка мені вже була не потрібна!!! Я даремно витратила свій час, кошти і була виконана не потрібна маніпуляція для мене, яка призвела до погіршення стану!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна
Відповідь від адміністрації27.12.2021

Інно, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та подальшого опрацювання. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Юрій23.11.2021

Все дуже сподобалося! Ввічливий та компетентний персонал. Добре обладнані кабінети. Судинний хірург Захарасевич — доброзичлива людина, дуже професійний лікар та красива жінка

Відгук з Facebook. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.11.2021

Юрію, дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Наталія29.10.2021

Все влаштовує. Була на огляді у флеболога: чудова лікарка, все пояснила, ретельно провела огляд

Відгук з анкети. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.10.2021

Наталіє, дякуємо за теплий відгук про візит до лікаря-флеболога Захарасевич Катерини Володимирівни. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Катерина Геращенко16.09.2021

Відвідала УЗД судин з консультацією у лікаря Захарасевич Катерини. Що можу сказати — це єдиний фахівець, який зміг все доладно і зрозуміло пояснити за результатами УЗД, відповісти на мої додаткові запитання, розписати подальші дії, а не посилати по колу до інших лікарів, що зазвичай любить робити медицина. Я дуже задоволена візитом і можу рекомендувати конкретно цього лікаря і клініку загалом. Звертаюся сюди не вперше, і поки мене все влаштовує (обслуговування, ціни та кваліфікація фахівців).

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації01.11.2021

Катерино, дякуємо за теплий відгук про клініку Smart Medical Center та лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана31.08.2021

Хороша сучасна клініка. Зустріли, привіталися, поміряли температуру і сказали, куди далі підходити. Все швидко і чітко, дякую. Дуже сподобався прийом у Катерини Володимирівни. Все зрозуміло пояснила: чому, як і куди. Залишилися тільки приємні спогади :)

Відгук з анкети. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації31.08.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана13.08.2021

Марченко Юрій Валерійович не тільки лікар від бога, а ще й дуже уважна і чуйна людина, справжній «врачеватель женских души и тела»! А судинний хірург Катерина Володимирівна Захарасевич — моя друга мама. І життя врятувала, і наглядає, як за дитиною! Найкращі рекомендації клініці і її лікарям!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Гінекологія, Флебологія, Судинна хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-гінеколога Марченка Юрія Валерійовича та лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна21.07.2021

Сподобалося те, що лікар подивилася всі попередні аналізи, УЗД і т.д., уважно провела огляд. Призначила ліки, які допомагають і не мають побічної дії. Лікар також використовує комплексний підхід до лікування варикозу — радить робити вправи, рекомендує носити компресійні панчохи й т.п. Єдине — не сподобалося, що направила на додаткові консультації до лікарів, які, по суті, не були потрібні. Дякую за турботу та увагу, Тетяна.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Судинна хірургія, Флебологія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації21.07.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Зазначимо, що лікар рекомендує проконсультуватися з іншими фахівцями, якщо в цьому є необхідність. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Нд 08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua