Захарасевич Катерина Володимирівна

Захарасевич Катерина Володимирівна

15

Напрями, де зустрічається фахівець

Фотогалерея

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Екатерина Геращенко16.09.2021

Посетила УЗД сосудов с консультацией у доктора Захарасевич Екатерины. Что могу сказать- это единственный специалист, который смог все толково и понятно обьяснить по результатам УЗИ и ответить на мои дополнительные вопросы, расписать дальнейшие действия, а не посылать по кругу других врачей, что обычно любит делать медицина. Я очень довольна визитом и могу рекомендовать конкретно этого доктора и клинику в целом. Обращаюсь сюда не первый раз и пока меня все устраивает (обслуживание, цены и квалификация специалистов).

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Оболонська філія
Оксана31.08.2021

Хороша сучасна клініка. Зустріли, привіталися, поміряли температуру і сказали, куди далі підходити. Все швидко і чітко, дякую. Дуже сподобався прийом у Катерини Володимирівни. Все зрозуміло пояснила: чому, як і куди. Залишилися тільки приємні спогади :)

Відгук з анкети. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації31.08.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана13.08.2021

Марченко Юрій Валерійович не тільки лікар від бога, а ще й дуже уважна і чуйна людина, справжній «врачеватель женских души и тела»! А судинний хірург Катерина Володимирівна Захарасевич — моя друга мама. І життя врятувала, і наглядає, як за дитиною! Найкращі рекомендації клініці і її лікарям!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Марченко Юрій Валерійович, Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Гінекологія, Флебологія, Судинна хірургія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації13.08.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про лікаря-гінеколога Марченка Юрія Валерійовича та лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна21.07.2021

Сподобалося те, що лікар подивилася всі попередні аналізи, УЗД і т.д., уважно провела огляд. Призначила ліки, які допомагають і не мають побічної дії. Лікар також використовує комплексний підхід до лікування варикозу — радить робити вправи, рекомендує носити компресійні панчохи й т.п. Єдине — не сподобалося, що направила на додаткові консультації до лікарів, які, по суті, не були потрібні. Дякую за турботу та увагу, Тетяна.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Судинна хірургія, Флебологія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації21.07.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Зазначимо, що лікар рекомендує проконсультуватися з іншими фахівцями, якщо в цьому є необхідність. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Полякевич Тетяна Володимирівна20.07.2021

Я у квітні 2021 року звернулася до флеболога Захарасевич Катерини Володимирівни, оскільки у мене був дуже страшний варикоз. Ще утворився тромб, тому треба було негайно робити операцію. На прийомі я відразу зрозуміла, що це мій лікар. Я їй відразу повірила, довірилася і не помилилася. Операція пройшла вдало, оскільки Катерина Володимирівна — майстер своєї справи. Я всім своїм знайомим, у кого є проблеми, буду рекомендувати. Катерина Володимирівна — прекрасний фахівець і чуйна людина. Щиро Вам дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія
Відповідь від адміністрації21.07.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Людмила09.07.2021

Хочу подякувати лікарю Захарасевич Катерині Володимирівні за високу професійність і людяність. Дякую за якісний сервіс. Взагалі, від клініки дуже хороші враження.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Судинна хірургія, Флебологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.07.2021

Людмило, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Оксана26.06.2021

Катерина Володимирівна консультувала мене і робила мені операцію. Все було дуже кваліфіковано і грамотно. Я задоволена. Рекомендую, досвідчений судинний хірург.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Флебологія, Судинна хірургія. Оболонська філія
Відповідь від адміністрації29.06.2021

Оксано, дякуємо за теплий відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Георгій15.06.2021

Щиро дякую особисто лікарям Катерині Захарасевич і Катерині Вольних! Загалом від клініки дуже хороші враження!

Відгук з Google Maps. Фахівці: Захарасевич Катерина Володимирівна, Вольних Катерина Сергіївна. Напрями: Судинна хірургія, Флебологія, Ультразвукова діагностика (УЗД). Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.06.2021

Георгію, дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр, лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну та лікаря ультразвукової діагностики Вольних Катерину Сергіївну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Володимир07.06.2021

Хочу подякувати лікарю Захарасевич Катерині Володимирівні за високу професійність і людяність.

Відгук з сайту. Фахівець: Захарасевич Катерина Володимирівна. Напрями: Судинна хірургія, Флебологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації11.06.2021

Володимире, дякуємо за теплий відгук про лікаря-флеболога Захарасевич Катерину Володимирівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ірина19.03.2021

Всі лікарі, з якими довелося поспілкуватися, дуже поважні й високої кваліфікації

Відгук з анкети. Фахівці: Захарасевич Катерина Володимирівна, Бегларян Ілона Миколаївна, Зикіна Юлія Борисівна, Циганкова Наталя Михайлівна, Климовська Галина Миколаївна, Шаханова Ганна Валеріївна. Напрями: Флебологія, Терапія, Неврологія, Кардіологія, Ультразвукова діагностика (УЗД), Офтальмологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації19.03.2021

Ірино, дякуємо за теплий відгук про лікарів клініки Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Оболонь, вул. Тимошенка, 19 (ст. м. Мінська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

Печерськ, вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б (ст. м. Либідська)

Схеми проїзду: на метро / на машині

JivoViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Записатися Прокласти маршрут