Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Олена08.06.2026
Разом з чоловіком були на консультації у Гедзь Тетяни Віталіївни. Отримали чітки та зрозумілі відповіді та пояснення на всі запитання, були грамотно розписані курси лдікування. Залишилось дуже приємне враження від спілкування з фахівцем своєї справи і приємною спокійною людиною.
Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.06.2026
Олено, щиро дякуємо вам за відгук і довіру до нашої клініки. Нам дуже приємно, що консультація у лікаря-дерматовенеролога Тетяни Гедзь була для вас корисною та інформативною, а всі відповіді й рекомендації були зрозумілими та вичерпними. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Микола04.06.2026
Консультація у лікаря-дерматолога Гедзь Тетяни Віталіївни пройшла чудово. Вона справжній професіонал і виділяється серед інших лікарів знаннями, дуже чітко і точно визначає проблему, надає варіанти вирішення, максимально все доступно пояснює. Я дУУУже задоволений візитом саме до неї. Рекомендую!!!
Відгук з Google Maps. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.06.2026
Миколо, дякуємо вам за такий теплий та змістовний відгук. Нам надзвичайно приємно знати, що консультація виправдала ваші очікування, а професіоналізм лікаря-дерматовенеролога Тетяни Гедзь, її глибокі знання та уважний підхід допомогли вам отримати чітке розуміння проблеми та шляхів її вирішення. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Гладкова Олена20.04.2026
Хочу висловити щиру подяку лікарю Гедзь Тетяні Віталіївні. Нескінченно уважний, кваліфікований і дуже приємний у спілкуванні лікар, від якого не хочеться йти (адже лікування починається з підбадьорливих слів лікаря).
Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації21.04.2026
Олено, щиро дякуємо вам за такі теплі слова про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Раді, що ваш візит пройшов комфортно, а уважність і підтримка лікаря залишили приємні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Злата10.04.2026
І лікар чудовий, і людина приємна.
Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна (Дерматологія / дерматоонкологія)
Відповідь від адміністрації13.04.2026
Злато, дуже дякуємо вам за відгук. Нам приємно, що ви оцінили як професійний підхід лікаря-дерматовенеролога Тетяни Гедзь, так і її особисті якості. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Анна09.02.2026
Дякую лікарю за консультацію. Тетяна Віталіївна хороший фахівець, і з людьми вміє ладнати. Візитом задоволена.
Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.02.2026
Анно, дякуємо за теплі слова та довіру. Ми раді, що лікар-дерматовенеролог Тетяна Гедзь змогла надати вам якісну консультацію та створити комфортну атмосферу під час візиту. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Олена19.12.2025
Ну дуже приємна людина і лікар з гарними знаннями. Була багато разів (дерматит, алергія), був результат, тому рекомендую.
Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.12.2025
Олено, щиро дякуємо за такий теплий відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Дякуємо за довіру та рекомендацію – це для нас найкраща оцінка роботи. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Людмила31.10.2025
Дуже вдячні лікарю Татьяні Віталіївні, за професіоналізм, гарну работу, дбайливий підхід до пацієнта. Мої найкращі рекомендації.
Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Трихологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.11.2025
Людмило, раді бачити такий теплий відгук і високу оцінку роботи лікаря-дерматовенеролога Тетяни Гедзь. Нам надзвичайно приємно, що ви відзначили її професіоналізм і турботливе ставлення до пацієнтів. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Катерина19.10.2025
Була по рекомендації на прийомі у Гедзь Тетяни Віталіївни. Багато хороших відгуків чула і сама в цьому переконалася на власному досвіді. Вона професіонал своєї справи і просто чудова людина! Дякую за влучно назначене лікування.
Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Трихологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.10.2025
Катерино, щиро вдячні за позитивний відгук та довіру до нашої клініки. Нам приємно, що консультація у лікаря-дерматовенеролога Тетяни Гедзь виправдала ваші очікування. Раді чути, що лікування приносить позитивні результати. Бажаємо міцного здоров’я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Анастасія01.10.2025
Дуже сподобався прийом. Відвідувала не один раз, звернулась з сильним випадінням волосся, дівчатка, якщо маєте таку проблему біжіть до спеціаліста! Лікар відразу знайшла проблему, я дотрималась ВСІХ рекомендацій, зупинили випадіння, повністю вдалось відновити волосся, яке майже все було втрачено. Дуже рада, що все закінчилось добре. Моя щира рекомендація ☺️
Відгук з сайту. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна. Напрями: Дерматологія / дерматоонкологія, Трихологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації02.10.2025
Анастасіє, дуже вдячні за ваш позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Нам дуже приємно чути, що своєчасне звернення та уважність лікаря допомогли знайти рішення та відновити здоров’я волосся. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Кваліфікація5
Увага5
Комфорт клініки5
Едуард29.09.2025
Був на прийомі Гедзь Тетяна Віталіївна дуже кваліфікований лікар із розуміння підійшов до моєї проблеми, професійний підхід. Дуже задоволений. Дякую.
Відгук з Google Maps. Фахівець: Гедзь Тетяна Віталіївна (Дерматологія / дерматоонкологія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.09.2025
Едуарде, дуже вдячні за ваш позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Раді чути, що консультація у лікаря була для вас корисною та залишила позитивні враження. Професійний і уважний підхід лікарів — це те, що ми цінуємо найбільше. Бажаємо вам міцного здоров'я!