Робила видалення поліпів у матці та шийці матки, у лікарки Зеленської. Пройшло все дуже добре, лікарем-анестезіологом був Пугачов, з наркозу вийшла дуже легко, відновлення проходить добре, дякую за гарну роботу і чудове відношення. У цій клініці зверталась ще до отоларинголога Воронко, дерматолога Гедзь, гінеколога Михайлової, усіх можу рекомендувати.
Щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Марину Зеленську, лікаря-анестезіолога Валерія Пугачова, лікаря-отоларинголога Олексія Воронко, лікаря-дерматовенеролога Тетянну Гедзь та лікаря-акушер-гінеколога Анну Михайлову. Ми щасливі, що змогли допомогти та зробити процес лікування максимально комфортним. Ваша висока оцінка роботи кількох наших спеціалістів — найкраща нагорода для команди. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Це пройсто неймовірна лікарка! Обожнюю всим серцем і завжди рада приходити на прийом! З Тетяною Віталіївною вже 3й рік підтримуємо мою шкіру в гарному стані! Не просто спеціаліст, а золото!! Завжди вислухає, підтримає, допоможе! Таких лікарів один на мільйон!
Наталіє, дякуємо за такий теплий відгук. Ми щиро раді, що ви задоволені візитом і вже 3 роки довіряєте своє здоров'я лікарю-дерматовенерологу Гедзь Тетяні Віталіївні. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Це найкраща лікарка будь-якої спеціалізації, до якої я мала нагоду навідуватись! Я хочу подякувати пані Тетяні за допомогу та професійну поведінку, людяність та чуйність! Дякую, щиро!
Тетяно, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Гедзь Тетяна Віталіївна неймовірно чутлива та професійна лікарка. Вислухала всю історію, дала поради та купу різних корисних засобів по догляду за тілом. Однозначно рекомендую.👍🏻
Аліно, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже хороша клініка. Привітні дівчата на рецепції. Чисто, все нове, свіже. Дуже хороші лікарі — Гедзь Тетяна Віталіївна та Шпак Ганна Леонідівна ❤️ Дякуємо за все!
Юліє, дякуємо за ваш позитивний зворотний зв'язок про дерматолога Тетяну Гедзь та терапевта Ганну Шпак. Бажаємо міцного здоров'я!
Класна лікарка, порадила декілька варіантів видалення бородавок.
Дякуємо, за ваш позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Подяка Гедзь Тетяні Віталіівні! Багато хто її рекомендував. Дуже сподобалось! Безболісно і турботливо повидаляла, все, що потрібно було.
Арішо, дякуємо вам, що поділились своїм позитивним враженням про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Лікар Гедзь Тетяна Віталіївна дуже хороший лікар, все розповіла про мою проблему, нада професійну консультацію.
Каріно, щиро дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Щиро вдячна Гедзь Тетяні Віталіївна. Своєчасне звернення до лікаря, її професіоналізм, увага допомогли своєчасно видалити «не гарну» родимку. При подальших обстеженнях лікар помічала навіть такі зміни, які не змогли помітити онкодерматологи.
Даріє, дякуємо вам, що поділились своїм позитивним враженням про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Неймовірна вдячність лікарю Гедзь Т.В.. Лікар дуже привітна, комфортна для спілкування людина, чудовий спеціаліст, яка все докладно і зрозуміло пояснила, обговорювала кожен етап огляду та надала компетентні рекомендації.
Наталіє, щиро тішимося читати ваш теплий відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гудзь. Раді, що ви залишились задоволені своїм візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Робила видалення поліпів у матці та шийці матки, у лікарки Зеленської. Пройшло все дуже добре, лікарем-анестезіологом був Пугачов, з наркозу вийшла дуже легко, відновлення проходить добре, дякую за гарну роботу і чудове відношення. У цій клініці зверталась ще до отоларинголога Воронко, дерматолога Гедзь, гінеколога Михайлової, усіх можу рекомендувати.
Щиро тішимося читати ваш позитивний відгук про лікаря-акушер-гінеколога Марину Зеленську, лікаря-анестезіолога Валерія Пугачова, лікаря-отоларинголога Олексія Воронко, лікаря-дерматовенеролога Тетянну Гедзь та лікаря-акушер-гінеколога Анну Михайлову. Ми щасливі, що змогли допомогти та зробити процес лікування максимально комфортним. Ваша висока оцінка роботи кількох наших спеціалістів — найкраща нагорода для команди. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Це пройсто неймовірна лікарка! Обожнюю всим серцем і завжди рада приходити на прийом! З Тетяною Віталіївною вже 3й рік підтримуємо мою шкіру в гарному стані! Не просто спеціаліст, а золото!! Завжди вислухає, підтримає, допоможе! Таких лікарів один на мільйон!
Наталіє, дякуємо за такий теплий відгук. Ми щиро раді, що ви задоволені візитом і вже 3 роки довіряєте своє здоров'я лікарю-дерматовенерологу Гедзь Тетяні Віталіївні. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Це найкраща лікарка будь-якої спеціалізації, до якої я мала нагоду навідуватись! Я хочу подякувати пані Тетяні за допомогу та професійну поведінку, людяність та чуйність! Дякую, щиро!
Тетяно, дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Гедзь Тетяна Віталіївна неймовірно чутлива та професійна лікарка. Вислухала всю історію, дала поради та купу різних корисних засобів по догляду за тілом. Однозначно рекомендую.👍🏻
Аліно, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо міцного здоров'я!
Дуже хороша клініка. Привітні дівчата на рецепції. Чисто, все нове, свіже. Дуже хороші лікарі — Гедзь Тетяна Віталіївна та Шпак Ганна Леонідівна ❤️ Дякуємо за все!
Юліє, дякуємо за ваш позитивний зворотний зв'язок про дерматолога Тетяну Гедзь та терапевта Ганну Шпак. Бажаємо міцного здоров'я!
Класна лікарка, порадила декілька варіантів видалення бородавок.
Дякуємо, за ваш позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Подяка Гедзь Тетяні Віталіівні! Багато хто її рекомендував. Дуже сподобалось! Безболісно і турботливо повидаляла, все, що потрібно було.
Арішо, дякуємо вам, що поділились своїм позитивним враженням про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Лікар Гедзь Тетяна Віталіївна дуже хороший лікар, все розповіла про мою проблему, нада професійну консультацію.
Каріно, щиро дякуємо за ваш позитивний відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Щиро вдячна Гедзь Тетяні Віталіївна. Своєчасне звернення до лікаря, її професіоналізм, увага допомогли своєчасно видалити «не гарну» родимку. При подальших обстеженнях лікар помічала навіть такі зміни, які не змогли помітити онкодерматологи.
Даріє, дякуємо вам, що поділились своїм позитивним враженням про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гедзь. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Неймовірна вдячність лікарю Гедзь Т.В.. Лікар дуже привітна, комфортна для спілкування людина, чудовий спеціаліст, яка все докладно і зрозуміло пояснила, обговорювала кожен етап огляду та надала компетентні рекомендації.
Наталіє, щиро тішимося читати ваш теплий відгук про лікаря-дерматовенеролога Тетяну Гудзь. Раді, що ви залишились задоволені своїм візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я!
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка, 19
Оболонський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку
Пн-Нд 07:30 - 21:00
станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна, 7-Б
Печерський район
Схеми проїзду: на метро / на машині
(:
Ми знаємо, що ви зайшли сюди з конкретною метою: записатися, знайти лікаря, дізнатись важливе. Але зараз — не про нас.
Зараз про тих, хто більше ніколи не прокинеться о 9:00. Тих, хто вже не може прийти на прийом, зателефонувати мамі, обійняти дитину. Бо віддали найдорожче — своє життя, щоб ми могли продовжити наше.
Хвилина мовчання — не формальність. Це спроба не втратити себе у щоденному. Це жест поваги. Це наша людяність.
Ми просимо вас зупинитися разом із нами. У цій тиші — вдячність. І вона звучить голосніше за слова.
Пам'ятаємо. Живемо. Продовжуємо заради них.