Бондаренко Олександр Миколайович

Бондаренко Олександр Миколайович

24

Напрями, де зустрічається фахівець

Відгуки наших пацієнтівВже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Вікторія 21.06.2022

Видаляли залишки кліща: Олександр Миколайович виконав операцію професійно та швидко — однозначно схвальний відгук!

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович (Хірургія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації22.06.2022

Вікторіє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга Бондаренка Олександра Миколайовича. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого!

Рустамова Ельміра29.04.2022

Була на гастроскопії у Олександра Бондаренка. Процедура, якщо ви знаєте не з приємних, але в цього лікаря я навіть особливо не відчула. Все було максимально комфортно, дуже акуратно, якісно та швидко. Дуже приємний чоловік і не призначить зайвих аналізів. Всім раджу.

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.04.2022

Ельміро, дякуємо за рекомендацію та відгук про лікаря-ендоскопіста Олександра Миколайовича Бондаренка. Раді, що процедура пройшла комфортно. Бажаємо міцного здоров'я.

Ольга Гурова25.04.2022

Хочу висловити слова вдячності Олександру Миколайовичу. Ввічливий, тактовний у спілкуванні з пацієнтами, грамотний фахівець. Дуже обережно провів гастродуоденоскопію. Укотре приємні враження від відвідування клініки.

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович (Гастроскопія). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.04.2022

Ольго, дуже вдячні за відгук про лікаря-ендоскопіста Олександра Миколайовича Бондаренка. Бажаємо міцного здоров'я і всього найкращого.

Лавріненко Лідія Іванівна16.04.2022

Обстежувався у клініці мій син у лікарів Євтушенко Тетяни Анатоліївни та Бондаренка Олександра Миколайовича. Це висококваліфіковані спеціалісти, які знайшли проблему і порадили шляхи лікуваня. Щиро дякую. Бажаю Вам здоров'я, миру, успіхів у житті.

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Євтушенко Тетяна Анатоліївна
Відповідь від адміністрації21.04.2022

Лідіє Іванівно, дякуємо за відгук про лікарів Євтушенко Т.А. та Бондаренка О.М. Бажаємо міцного здоров'я вам і вашому сину!

Антон Костюкевич25.03.2022

Хірург від бога, золоті руки!

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович. Напрями: Хірургія, Загальна хірургія
Відповідь від адміністрації31.03.2022

Антоне, дякуємо за відгук про лікаря-хірурга Олександра Миколайовича Бондаренка. Бажаємо міцного здоров'я!

Соломонова Ольга02.02.2022

Нещодавно довелося «здатися» в клініку СМАРТ з приводу гастродуоденоскопії та колоноскопії під наркозом. При здійсненні цього мало приємного «дуету» потрапила в руки чудової команди: ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича, лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Васильовича та медсестер Світлани та Ірини. Всі, хто опиняється в такій ситуації, знають, як «тремтить хвостик», скільки долає страхів і як важливо мати поруч професійних і що не менш важливо уважних і доброзичливих лікарів. У моєму випадку атмосфера склалася найпозитивніша. З перших хвилин напруженість, як рукою, зняло настільки чіткими були рекомендації і доброзичливо-спокійним тон спілкування (іноді, за сприяння О.Василевського, претендуючий навіть на гумористичний). Все, що вимагало коригування і пояснення, було прояснено — аж до того, що я відчую при введенні наркозу. Після проведення заходу - ніяких неприємних відчуттів (респект Вам, Олександре Миколайовичу!). Ще й відпочила в спец. палаті... Жартуючи, можу сказати: Якщо б не усвідомлення наслідків зловживання названими процедурами, ходила туди поспілкуватися, як у клуб .... Ну а якщо серйозно, низький уклін всій команді професіоналів! Доброго вам здоров'я, радості та Божого Покрова в мирній Україні! Під кінець, у вигляді родзинки на торті - невеликий Епілог. До цього, в той же день, зробила аналізи крові. Напевно, заради вкорінення в моїй пам'яті цей процес був «засвідчений» величезним синцем і гематомою, що збереглися досі, через 2 тижні... Ну і в якості фінального акорду - побажання дівчатам на рецепції! «Знай і люби свій край рідний!» — у цьому випадку йдеться про не завжди коректну інформацію (аж до дезінформації), що надходить у відповідь на запитання .... І все ж Резюме мажорне: найгуманніша медицина клініки СМАРТ! Рекомендую. проф. Соломонова Ольга

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації07.02.2022

Ольго, дякуємо вам за відгук про лікаря-ендоскопіста Бондаренко Олександра Миколайовича та лікаря-анестезіолога Василевського Андрія Валерійовича. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Наталя Дмитрівна17.01.2022

Щиро дякуємо лікарям Бондаренко Олександру Миколайовичу, Гаєнко Дмитру Костянтиновичу, Кисельовій Олені Анатоліївні, ст.мед.Дорошенко Ірині Олексіївні за професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів. Подальших успіхів! Будемо звертатися тільки до Вас. З повагою, Наталя Дмитрівна

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Кисельова Олена Анатоліївна. Напрями: Гастроскопія, Гематологія, Анестезіологія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації07.02.2022

Наталіє, дякуємо за відгук про лікаря-ендоскопіста Бондаренко Олександра Миколайовича, лікаря-анестезіолога Гаєнко Дмитра Костянтиновича, лікаря-гематолога Кисельову Олену Анатоліївну та старшу медичну сестру Дорошенко Ірину Олексіївну. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я!

Анонім23.11.2021

Дуже вдячна, дуже швидко і безболісно пройшло без анестезії. Медичній сестрі Світлані, яка супроводжувала, теж дуже вдячна

Відгук з анкети. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович (Гастроскопія). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації23.11.2021

Дякуємо за теплий відгук про гастроскопію у клініці Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна11.11.2021

Проходили разом із чоловіком у клініці на Либідській відеоезофагогастродуоденоскопію разом із відеоколоноскопією у медикаментозному сні. Попри таку неприємну процедуру, все пройшло швидко, безболісно. До лікаря звернулися за рекомендацією, і не шкодуємо. Абсолютна увага, чудовий доброзичливий персонал, чудовий анестезіолог.

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації12.11.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Aygyl Atayewa10.11.2021

Хочу висловити щиру подяку клініці Смарт Медікал (вул. Дж. Маккейна). Я приїхала до України зі Стамбула та була на процедурі Бронхоскопія. Хочеться розпочати з привітного персоналу. Я була записана на ранок 9:30, за 2 дні мені зателефонували та попередили, що змінили час. Це дуже відповідально та приємно. Окрема подяка всім лікарям та медсестрам, що були зі мною весь період та процес бронхоскопії. Дякую моєму лікарю-ендоскопісту Олександру Миколайовичу. Дякую за те, що він заздалегідь поінформував мене про все, що стосується процедури — дуже грамотно, не залякуючи. Оскільки я астматик, він перерахував усі можливі ускладнення. Дякую моєму анестезіологу Василевському Андрію Валерійовичу. Він був настільки уважний і добрий до мене. Заздалегідь казав, що зараз робитиме і що я можу відчути. Заспокоював і підбадьорював мене. Діяв з огляду на всі мої особливості. Це так важливо та приємно. 🙏 Він справжній майстер своєї справи й просто шалено добра і приємна людина. Щиро йому дякую. 🙏 Також дуже хочу висловити подяку медсестрі, асистентові Степаненко Оксані Григорівні. 🙏 Дякую за її уважність та чемність. Попри те, що я дуже боялася, вона мене підбадьорювала і робила компліменти. ☺️ І попри мої проблемні вени, вона легко з одного разу встановила мені катетер, за що окрема їй подяка. 🙏 Ще раз висловлюю щиру подяку всьому медичному персоналу клініки Смарт Медікал 🙏

Відгук з Google Maps. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Василевський Андрій Валерійович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Бронхоскопія, Анестезіологія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації10.11.2021

Дякуємо за теплий відгук на Google Maps про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашому медичному персоналу. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Маршала Тимошенка, 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка приймає дорослих та дітей

Пн-Сб 08:00 - 20:00, Нд 08:00 - 18:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

Фотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

08:00 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua