Бондаренко Олександр Миколайович — лікар-ендоскопіст Smart Medical Center
Бондаренко Олександр Миколайович

Бондаренко Олександр Миколайович

Рейтинг:
5.0
 • Спеціальність Лікар-ендоскопіст, хірург першої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики
 • Досвід роботи Рік початку практики: 2007
  Досвід роботи: 14 років
 • Володіння мовами Англійська — базовий
 • Науковий ступінь Кандидат медичних наук
 • Активність Учасник Асоціації хірургів Києва та Київської області, автор 14-ти публікацій і 4-х патентів, доктор філософії, регулярно приймає участь в медичних конференціях
 • ФіліяПечерськ | ст. м. Либідська

Бондаренко Олександр Миколайович

Де приймає лікар

 • Печерська філія | ст. м. Либідська

Інформація про фахівця

Напрями діяльності:
 • Діагностична та лікувальна ендоскопія
 • Проктологічні патології: гострий та хронічний геморой, анальні тріщини, нориці, парапроктит, проктити різної етіології, добро- та злоякісні новоутвори анального каналу та прямої кишки, пілонідальні кисти тощо
 • Новоутвори шкіри та підшкірної клітковини, гнійні запальні захворювання м’яких тканин (абсцеси, флегмони, панариції) тощо

Освіта та професійні досягнення

Закінчив:
 • Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, «Лікувальна справа», 2007 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Хірургія», 2010, 2012, 2016 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ультразвукова діагностика», 2011, 2019 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ендоскопія», 2016 р.
 • Національну медичну академію післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Проктологія», 2018 р.
Статті лікаря:

Дипломи та сертифікати

 • Бондаренко Александр сертификат
Записатися на прийом

Відгуки наших пацієнтів Вже відвідували нашу клініку? Поділіться своїми враженнями

Марія29.05.2021

Дуже вдячна лікарям за гарно виконану роботу гастродуоденоскопії та колоноскопії під в/в наркозом: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Філоненко Світлана Миколаївна та Бондаренко Олександр Миколайович. Все на вищому рівні, з позитивом, я залишилася дуже задоволена! Раджу цих медиків!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації31.05.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про ендоскопію у Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим медичним працівникам. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ольга29.04.2021

Хороша клініка. Приємний колектив. Дуже спокійно й комфортно. Хороші фахівці. Усе доступно пояснюють. Дякую Іванченко Ользі Петрівні. Дуже задоволена, робила вперше в житті колоноскопію під анестезією. Дуже переживала. Дуже дякую лікарю Бондаренку Олександру Миколайовичу за професіоналізм. А також подяка анестезіологу й дівчаткам-медсестрам за моральну підтримку й атмосферу. Хороша клініка. Дякую всім!!!

Відгук з анкети. Фахівці: Іванченко Ольга Петрівна, Бондаренко Олександр Миколайович, Гаєнко Дмитро Костянтинович. Напрями: Проктологія, Колоноскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації29.04.2021

Ольго, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та високу оцінку нашим лікарям і медичним сестрам. Раді чути, що ви залишилися задоволені візитом та сервісом медичного центру. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Aleksey Znamenskiy13.03.2021

Пришёл на консультацию пореза пальца . Порез оказался небольшим , и так как сняли мой пластыря , попросил прикрыть новым , что бы дойти домой . Меня не предупредили , что маленький кусочек пластыря будет платным ( при учете , что консультация платная ) . Очень некрасивое отношение к пациентам по сравнению с другими , частными клиниками !

Відгук з сайту. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович. Печерська філія
Відповідь від адміністрації15.03.2021

Олексію, дякуємо за зворотний зв'язок. Ми передали ваше звернення медичному директору для детального вивчення та опрацювання цією ситуації. Щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Ангеліна30.01.2021

Доброго дня! Хотіла щиро подякувати команді Smart Medical, а саме: Макарь В. М. (анестезіолог), Степаненко О. Г. (анестезистка), Бондаренко О. М. (ендоскопіст) та Мулярчук І. О. (медсестра ендоскопії)! Провели сьогодні процедуру Ендоскопії та Колоноскопії під медикаментозним сном. Дууууже задоволена! Ніякого дискомфорту після процедури, усе ідеально). Команда лікарів дуже сучасна та приємна, шикарний настрой і настрій)) Буду радити знайомим! Респект лікарям 🤪🌸

Відгук з сайту. Фахівці: Макарь Василь Миколайович, Степаненко Оксана Григорівна, Бондаренко Олександр Миколайович, Мулярчук Інна Олександрівна. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Анестезіологія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації01.02.2021

Ангеліно, щиро вдячні за теплий відгук про ендоскопію у клініці Смарт Медікал Центр та високу оцінку команді лікарів і медичних сестер. Дякуємо за довіру і бажаємо вам міцного здоров'я!

Крістіна27.12.2020

Лікар Бондаренко О. М., лікар-анестезіолог Макарь В. М. та медичні сестри — професіонали своєї справи, уважні, позитивні. Дуже задоволена проведенням процедур. І, як завжди, задоволена клінікою Смарт Медікал Центр: обслуговування на висоті, висококваліфіковані фахівці. Рекомендую!!!

Відгук з сайту. Фахівці: Бондаренко Олександр Миколайович, Макарь Василь Миколайович. Напрями: Знеболення, Гастроскопія. Печерська філія
Відповідь від адміністрації04.01.2021

Крістіно, дуже дякуємо за відгук! Ми безмежно раді читати такі слова подяки від наших пацієнтів. Бажаємо вам міцного здоров'я і всього найкращого!

Aleksey12.10.2020

Езофагогастродуоденоскопія в Smart Medical - швидко і просто. Шланг тонкий, дозволяє дихати ротом під час процедури, що дуже полегшує весь процес. Пропонується робити цю процедуру з анестезією, але, думаю, це зайве. У мене дуже сильний блювотний рефлекс (навіть зубна щітка на язиці мене вже вивертає), але процедуру переніс легко без анестезії, вистачило гелю, який наноситься на цей шланг. Забір зразка тканини зі стінки шлунка взагалі не відчувається. Цікаво було подивитися на моніторі, що всередині і як брали зразок. Висока роздільна здатність, чітка кольорова картинка. Погляд зсередини!))) Дякую лікарю Бондаренку Олександру Миколайовичу - все чітко, швидко, професійно. Вся процедура з підготовкою та роз'ясненнями після і підготовкою висновку зайняла аж 15 хвилин.

Відгук з Google Maps. Фахівець: Бондаренко Олександр Миколайович (Гастроскопія). Печерська філія
Відповідь від адміністрації12.10.2020

Олексію, дякуємо за високу оцінку та теплий відгук на Google Maps про гастроскопію у клініці Смарт Медікал Центр. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені візитом та професійністю нашого лікаря-ендоскопіста Бондаренка Олександра Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук про фахівця

Записатися на прийом

Контакти

Єдиний контакт-центр

ПН-НД 7:30 - 21:00

(067) 127-03-03 (044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua

Smart Medical Center на Оболоні

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Тимошенка, 19
Оболонь, станція метро «Мінська»

Схема проїзду

Про Смарт на Оболоні

Smart Medical Center на Либідській

ПН-НД 7:30 - 21:00

вул. Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерськ, станція метро «Либідська»

Схема проїзду

Про Смарт на Либідській

Перетелефонувати за 7 секунд?
  Саме зараз Вам телефоную... operator Скажіть, вам телефонували? Добре
  Гарного дня!
  Спробуємо ще раз? Вибачте за незручності! Передали у відділ контролю якості.
  Адміністратор 00:00:00