Проктологія оперативна в Smart Medical Center

Сучасні медичні технології дозволяють лікувати більшість проктологічних проблем без «великої» операції, щадними малоінвазивними методами. За результатами обстежень лікар встановлює діагноз і розробляє тактику лікування. Залежно від стадії захворювання воно може бути медикаментозне або малотравматичне хірургічне.

Здебільшого лікування проводиться в рамках «хірургії одного дня», не вимагає госпіталізації і тривалого відновлення.

Проктологи-хірурги Smart Medical Center лікують:

  • гострий та хронічний геморой;
  • гострі та хронічні анальні тріщини;
  • нориці прямої кишки;
  • парапроктити;
  • проктити різної етіології;
  • добро- та злоякісні новоутвори анального каналу та прямої кишки;
  • пілонідальні кісти;
  • інфекції прямої кишки;
  • запальні захворювання кишківника;
  • кісти куприка та епітеліальних куприкових ходів.

Знеболення

Щоб пацієнту було комфортно, малоінвазивні втручання можна проводити під загальною анестезією. Анестезіолог та хірург напередодні втручання зустрінуться з вами, щоб підібрати оптимальний спосіб знеболення. Деякі методики лікування взагалі не потребують анестезії, а для деяких достатньо місцевої.

Супровід

Після процедури ви потрапляєте в постопераційну палату зі зручним функціональним ліжком. 2-3 години за вами спостерігає лікар із медсестрами. Палата обладнана сучасними системами моніторингу, які показують стан вашого організму та передають дані на медсестринський пост.

Реабілітація

Малоінвазивні методи лікування не потребують тривалої госпіталізації та реабілітації. Зазвичай працездатність відновлюється наступного дня. Але ми радимо бути вдома 2-3 дні та за потреби надаємо лікарняний лист.

Фахівці напрямуУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Карбовнича Олена Сергіївна26
Карбовнича Олена Сергіївна

Лікар-проктолог, хірург, ендоскопіст

Досвід: 9 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бондаренко Олександр Миколайович27
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург вищої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 15 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Остапенко Анатолій Васильович14
Остапенко Анатолій Васильович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії

Досвід: 29 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Стокай Катерина Володимирівна
Стокай Катерина Володимирівна

Лікар-хірург другої категорії, проктолог

Досвід: 26 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Жовніренко Дмитро Олександрович46
Жовніренко Дмитро Олександрович

Лікар-хірург, проктолог

Досвід: 7 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 5 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical Center

Лікарі, яким можна довіряти
Лікарі, яким можна довіряти

Фахівці з досвідом від 5 до 40 років. 62 напрями для дорослих та дітей.

Власна лабораторія
Власна лабораторія

Забір матеріалу на місці, в клініці. Виконуємо всі види досліджень 7 днів на тиждень.

Експертне обладнання
Експертне обладнання

Найновіше обладнання провідних світових виробників (Німеччина, Італія, Чехія, США, Японія).

Нас рекомендують
Нас рекомендують

6500+ відгуків. 4,8 рейтинг незалежних ресурсів. 91% рекомендаційний індекс.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Дбаємо, щоб ви відчували себе комфортно: чай, кава, wi-fi, затишні зони очікування та дитячий куточок.

Сучасна операційна
Сучасна операційна

Безпечне проведення операцій будь-якої складності.

Відгуки про проктологів-хірургів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Лариса28.11.2022

Дуже вдячна лікареві Жовніренко Д.О. за проведену операцію хронічної анальної тріщини. 10 років не могла наважитись, але нарешті після оперативного втручання почуваю себе дуже добре: минув біль та неприємне печіння. Всім рекомендую, хто ще досі не наважився.

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрями: Оперативна проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації29.11.2022

Ларисо, дякуємо вам за схвальний відгук про лікаря-хірурга, проктолога Жовніренка Дмитра Олександровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія19.11.2022

Ну ось я і зробила операцію, яку так боялася і не могла наважитися. Лікар мій – проктолог Жовніренко Дмитро Олександрович. Знаю, що про нього багато хто добре відгукувався і я пішла до нього. Мені дуже сподобалося, що лікар завжди був зі мною на зв'язку, у мене не було незакритих питань, знала і розуміла все по операції. І ось сьогодні я вже лежу в палаті і все позаду) Дякую вам, Дмитро Олександровичу 🙏 Попереду моя реабілітація і мені не страшно, адже ви поряд) Дуже рекомендую цю клініку та даного лікаря. P.S. Поряд з ним чудова команда професіоналів! Ще раз дякую!❤️🙏

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович (Проктологія оперативна)
Відповідь від адміністрації21.11.2022

Юліє, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга, проктолога Жовніренка Дмитра Олександровича. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Ольга12.11.2022

Хочу подякувати лікарю, Жовніренко Дмитро Олександровичу за проведену операцію по видаленню геморою. Лікар відмінно проконсультував, завжди був на зв‘язку до і після оперативного втручання. Дуже уважний, обережний. Я очікувала, що буде все набагато гірше, та операція і реабілітація пройшли найкращим чином. Буду рекомендувати лікаря знайомим.

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрями: Проктологія, Хірургія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації14.11.2022

Ольго, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга, проктолога Жовніренка Дмитра Олександровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Альона 24.09.2022

Мені 26 років і проблема з анальним отвором мене турбувала більше року. Звичайно я довго відкладала візит до лікаря, намагалася сама лікуватись, жила від запалення до запалення. Сказати, що мене хвилював мій перший візит до проктолога, не сказати нічого. Ну і нарешті мене притиснуло, і я записалась на консультацію до лікаря. Я довго шукала висококваліфікованого лікаря-проктолога і дуже задоволена що знайшла Жовніренко Дмитра Олександровича. При першому ж відвідуванні я зрозуміла, що цьому лікареві можна довіряти.🙏 На прийомі мені урочисто оголосили, що маю анальну тріщину і на мене чекає оперативне втручання. Звичайно, переддень операції дуже хвилювалась, але коли твоєю проблемою займаються професіонали все проходить чудово, швидко і безболісно. Операція пройшла успішно. Все було на найвищому рівні. Хочу висловити подяку хірургу-проктологу Жовніренко Дмитру Олександровичу, людині з великої літери, професіоналу своєї справи, чудовому лікарю, який допомагає у цьому делікатному питанні Не залякує, як люблять багато лікарів, а професійно робить свою справу. Доброзичливий, тактовний, делікатний, з чудовим почуттям гумору. Також висловлюю подяку лікарю-хірургу Посохову Дмитру Миколайовичу — відмінний фахівець і прекрасна людина. Дякую вам за ваш професіоналізм, залишилися тільки гарні враження, шкодую тільки про одне — що не звернулась раніше. Дякую всьому медичному персоналу І від щирого серця бажаю вам доброго здоров'я, доброї долі, успіхів у вашій нелегкій, але такій необхідній людям праці.

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Оперативна проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації26.09.2022

Альоно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга, проктолога Жовніренка Дмитра Олександровича та лікаря-хірурга, проктолога, ендоскопіста Посохова Дмитра Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Олексій09.09.2022

Прекрасний лікар, я робив у нього хірургічну операцію. Дуже толерантне ставлення до клієнта, без жодного "тиску". Дослухається до всіх побажань: зачекати, боляче/не боляче. Абсолютно спокійна та дружня атмосфера. Іншими словами, лягати на хірургічний стіл зовсім не страшно (хоча особисто для мене навіть похід до стоматолога є моральним випробуванням)

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрями: Проктологія, Загальна хірургія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації12.09.2022

Олексію, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга, проктолога Жовніренка Дмитра Олександровича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Анастасія23.07.2022

Лікар - професіонал своєї справи, я отримала відповіді на усі свої питання на першій консультації. Але моя проблема могла бути вирішена лише оперативним шляхом, в чому лікар Жовніренко Дмитро Олександрович мені успішно допоміг, а саме провів висічення анальної тріщини. Особливо подяка лікарю за те, що він завжди на зв’язку, це дуже цінно, коли виникають якісь термінові питання :)

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.07.2022

Анастасіє, дякуємо вам за відгук про лікаря-проктолога-хірурга Жовніренка Дмитра Олександровича. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо вам міцного здоров'я і всього найкращого!

Олексій26.11.2021

Дуже задоволений прийомом лікаря Губкіна М. М. Лікар — професіонал своєї справи. Тільки лікар Губкін М. М. зміг вирішити проблему. До цього мав 2 невдалих оперативних втручання.

Відгук з анкети. Фахівець: Губкін Максим Миколайович. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.11.2021

Олексію, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Губкіна Максима Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Марія03.11.2021

Хочу подякувати Губкіну Максиму Миколайовичу за успішно проведену операцію з висічення анальної тріщини, на яку не наважувалася понад 10 років і випробувала вже до цього все, що тільки можливо, зокрема ботокс. Турбота, увага та професіоналізм — ось, що я хотіла отримати, і я отримала. Щиро дякую!!! Все зажило, і життя заграло новими фарбами. 😀 Всім рекомендую, хто ніяк не може наважитися. Також залишилася задоволена всім персоналом, включно з дівчатами на рецепції, медсестрами під час операції та анестезіологом. Просто щастя, що знайшла вашу клініку. Я проживаю в Америці та не наважувалась там робити, оскільки головний фактор — це довіра. Ще раз дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Губкін Максим Миколайович. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.11.2021

Маріє, дякуємо за теплий відгук про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-проктолога, хірурга Губкіна Максима Миколайовича. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Тетяна18.10.2021

Дякую Христині Михайлівні за ретельний огляд, дієві поради і виявлену турботу!

Відгук з сайту. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації18.10.2021

Тетяно, дякуємо за теплий відгук про лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Zalin Zalin17.05.2021

Уважний персонал, чуйні та професійні лікарі. Зручний режим роботи, пунктуально, комунікабельно. Особлива подяка професіоналу з усіх боків Мандріці Христині, всім рекомендую 🤗🤗🤗

Відгук з Facebook. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації17.05.2021

Дякуємо за теплий відгук у Facebook про клініку Смарт Медікал Центр та лікаря-проктолога Мандріку Христину Михайлівну. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Клініка забезпечена альтернативними джерелами електроенергії та приймає дорослих і дітей незалежно від наявності електроенергії та зв’язку

Пн-Нд 07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Юрія Гагаріна, 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerYouTubeFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 20:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua