Проктологія оперативна в Smart Medical Center

Сучасні медичні технології дозволяють лікувати більшість проктологічних проблем без «великої» операції, щадними малоінвазивними методами. За результатами обстежень лікар встановлює діагноз і розробляє тактику лікування. Залежно від стадії захворювання воно може бути медикаментозне або малотравматичне хірургічне.

Здебільшого лікування проводиться в рамках «хірургії одного дня», не вимагає госпіталізації і тривалого відновлення.

Проктологи-хірурги Smart Medical Center лікують:

  • гострий та хронічний геморой;
  • гострі та хронічні анальні тріщини;
  • нориці прямої кишки;
  • парапроктити;
  • проктити різної етіології;
  • добро- та злоякісні новоутвори анального каналу та прямої кишки;
  • пілонідальні кісти;
  • інфекції прямої кишки;
  • запальні захворювання кишківника;
  • кісти куприка та епітеліальних куприкових ходів.

Знеболення

Щоб пацієнту було комфортно, малоінвазивні втручання можна проводити під загальною анестезією. Анестезіолог та хірург напередодні втручання зустрінуться з вами, щоб підібрати оптимальний спосіб знеболення. Деякі методики лікування взагалі не потребують анестезії, а для деяких достатньо місцевої.

Супровід

Після процедури ви потрапляєте в постопераційну палату зі зручним функціональним ліжком. 2-3 години за вами спостерігає лікар із медсестрами. Палата обладнана сучасними системами моніторингу, які показують стан вашого організму та передають дані на медсестринський пост.

Реабілітація

Малоінвазивні методи лікування не потребують тривалої госпіталізації та реабілітації. Зазвичай працездатність відновлюється наступного дня. Але ми радимо бути вдома 2-3 дні та за потреби надаємо лікарняний лист.

Фахівці напрямуУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Тітомір Ігор Анатолійович15
Тітомір Ігор Анатолійович

Лікар-хірург вищої категорії

Посада: Завідувач хірургічного відділення

Досвід: 38 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Посохов Дмитро Миколайович84
Посохов Дмитро Миколайович

Лікар-хірург першої категорії, проктолог, ендоскопіст

Досвід: 16 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бондаренко Олександр Миколайович43
Бондаренко Олександр Миколайович

Лікар-ендоскопіст, хірург вищої категорії, проктолог, лікар ультразвукової діагностики

Кандидат медичних наук

Досвід: 17 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Остапенко Анатолій Васильович53
Остапенко Анатолій Васильович

Лікар-хірург вищої категорії, проктолог першої категорії

Досвід: 31 рік

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Стокай Катерина Володимирівна67
Стокай Катерина Володимирівна

Лікар-хірург другої категорії, проктолог

Досвід: 27 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 8 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10000+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Відгуки про проктологів-хірургів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ольга02.05.2024

Дуже вдячна лікарю Дмитру Олександровичу Жовніренко за віртуозно проведену операцію методом Ligasure. А також за терплячість. Життя змінилось на краще кардинально, шкодую, що тягнула так довго! Також щиро дякую анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу — наркоз був розрахований ідеально, зайшов та вийшов абсолютно невідчутно, без жодних неприємних наслідків! Дякую лікарю Посохову Дмитру Миколайовичу за гастро-, колоноскопію, тепер знаю, куди треба звернути увагу та вже приймаю ліки, призначені за їх результатами лікарем Жовніренко. Окрема подяка операційній менеджерці Оксані та турботливій медсестричці Валюші — перебування у стаціонарі було комфортним та безпроблемним! І неймовірно смачний супчик:)

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Посохов Дмитро Миколайович, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гастроскопія, Колоноскопія, Проктологія, Анестезіологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації03.05.2024

Ольго, дякуємо за ваш відгук про лікарів Дмитра Жовніренка та Дмитра Посохова, лікаря-анестезіолога Сергія Крилова, операційного менеджера та медичну сестру. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Андрій09.04.2024

Хочу висловити свою найщирішу вдячність лікарю Жовніренко Дмитру Олександровичу за проведену колоноскопію та операцію (висічення анальної тріщини). Звернувшись по рекомендації знайомих, не пожалкував про свій вибір. Я звісно все це проживаю вперше, але все безболісно та не так страшно, як я уявляв. Дмитро Олександрович приправляє професійність тематичним гумором, що для мене особливо важливо в контексті такої специфічної тематики))) Крім того, хочу відзначити приємну атмосферу в медичному центрі, а також привітний та уважний персонал. Це створює додатковий комфорт для пацієнтів і сприяє швидкому одужанню.

Відгук з сайту. Фахівець: Жовніренко Дмитро Олександрович. Напрями: Колоноскопія, Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації09.04.2024

Андрію, дякуємо за ваш відгук про лікаря Дмитра Жовніренка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія31.03.2024

Дуже задоволена лікарем Директором Р.Ю. Це насправді, що проблему геморою можна вирішити за один прийом. Лікар все детально пояснив, зробив операцію, безболісно (більше я боялась) і проблема, яка мучила мене роками зникла. Руслан Юрійович, Ви лікар від Бога. Всім раджу.

Відгук з сайту. Фахівець: Директор Руслан Юрійович. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна
Відповідь від адміністрації01.04.2024

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря Руслана Директора. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Анастасія15.03.2024

Щиро вдячна лікарю Жовніренко та команді, яка супроводжувала моє лікування, а саме Полоневич О.А. — сумлінний анестезіолог, яка розрахувала все так, що вийшовши з наркозу не було ніякого дискомфорту. Команді медичних сестер та медичному брату — щирі та співчутливі. Все в клініці на вищому рівні. Працівники роблять все, щоб хвороба проходила безболісно та комфортно. Не шкодую ні хвилинки, що обрала саме цю клініку і раджу усім, адже здоров'я це найважливіше.

Відгук з сайту. Фахівці: Жовніренко Дмитро Олександрович, Полоневич Оксана Аркадіївна. Напрями: Анестезіологія, Проктологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації16.03.2024

Анастасіє, щиро вдячні за ваш відгук про лікаря Дмитра Жовніренка та лікаря-анестезіолога Оксану Полоневич. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ілля27.02.2024

Чудовий та уважний лікар, все зробив на вищому рівні, дуже дякую!)

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації28.02.2024

Іллє, дякуємо за ваш відгук про лікаря Анатолія Остапенка. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Михайло25.02.2024

20 днів після оперативного втручання, видалення нориці в інтимного проходу🤭) Лікар Бабак Микола Володимирович, зробив чіткий і правильний діагноз, і провів операцію, все пройшло неочікувано безболісно, мабуть, тому що лікар все чітко і зрозуміло пояснив. Все заживає, період реабілітації як для такої операції проходить добре з кожним днем легше, скоро вже закінчиться прокладочний режим😂. Рекомендую лікаря, професійність на вищому рівні, сподобалось що лікар впевнений в тому, що говорить і робить👍 Рекомендую і надалі сам буду контролюватися в нього.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович (Проктологія оперативна). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації26.02.2024

Михайле, щиро вдячні за вашу рекомендацію та позитивний відгук про лікаря Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ігор04.02.2024

По-перше: Не реклама! Правдивий відгук, як воно Є. По-друге: я не кум, не сват, не брат! Тому буду писати лише тільки правду! Отже, 20 років моєму терпінню та боротьби з гемороєм прийшов щасливий кінець. А саме. Терпець ввірвався: пігулки, свічки та краплі вже не допомагали та було вирішено, як мінімум піти на консультацію до фахівця з питанням — ЩО РОБИТИ? Довго не шукав лікарню (розглядався варіант тільки приватна), вибір пав на Smart Medical Center, тому що поряд, 7 хв і я на місці. Отже, по суті розповіді, бо на відгук не дуже схоже... Консультацію вів лікар проктолог — Бабак Микола Володимирович, чемний, уважний, розумний, веселий, а головне, ні пишемо так, ГОЛОВНЕ казав тільки ПРАВДУ (як потім з'ясувалось) що казав, то так і було. Без жодних перебільшень чи замовчувань, отже 2+2=4, не 5 і не 3, розумієте про що я. Після чудово проведеної операції моє життя стає кращим, (ще потрібно декілька днів на реабілітацію), але вже відчуваю себе краще чим було 5 днів тому. Отже, висновок Спеціаліст чудовий, 12 з 12 можливих балів, людина (як то кажуть) на своєму місці. Більше нічого сказати не можу, достатньо Щиро дякую за допомогу. Гарного Вам здоров'я. Перепрошую за можливі помилки та багато тексту.

Відгук з сайту. Фахівець: Бабак Микола Володимирович. Напрями: Проктологія, Проктологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації05.02.2024

Ігоре, щиро вдячні за ваш такий чудовий відгук про лікаря-проктолога, хірурга Миколу Бабака. Раді, що ви задоволені лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Олександр10.01.2024

23.11.2023 було оперативне втручання по проктології. Хочу залишити позитивний відгук про лікаря. Таких лікарів на жаль дійсно мало. В нього особливий підхід до пацієнтів. Це лікар, який професійно справляється зі своєю роботою, він чуйний, людяний, з почуттям гумору. Дякую велике!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович (Проктологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації11.01.2024

Олександре, щиро вдячні за ваш позитивний відгук про лікаря Дмитра Посохова. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія Назаренко17.12.2023

Прийом у лікаря сподобався тим, що лікар дуже уважний, вислухав всі проблеми та врахував тонкощі ситуації, мого становища, і медсестра акуратна. Операцію провели неспішно, професійно, включаючи мої особливості організму до цієї процедури (страх уколів). Раджу якщо потрібний хороший професіонал тямущий свою справу, йдіть до Остапенко — не пошкодуєте.

Відгук з сайту. Фахівець: Остапенко Анатолій Васильович (Проктологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.12.2023

Наталіє, дякуємо за вашу пораду та відгук про лікаря Анатолія Остапенка. Раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я!

Володимир09.12.2023

Дуже добрий і кваліфікований лікар, заспокоїла, провела якісно операцію я навіть нічого не відчув, тільки трішки боляче укол ну це і так було зрозуміло, персонал медсестер-помічниць дуже добрий та кваліфікований, всі лікарі заспокоюють краще за Арестовича 😁 Робив також операцію в іншій клініці два роки тому так навіть встати не міг, а в цій клініці зробили й пішов сам і зразу легше стало. Дуже раджу цього лікаря та цю клініку.

Відгук з сайту. Фахівець: Стокай Катерина Володимирівна (Проктологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації11.12.2023

Володимире, дуже дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря Катерину Стокай. Нам дуже приємно, що візит у клініку залишив у вас лише приємні враження. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Перетелефонувати за 7 секунд?

Саме зараз Вам телефоную...

Адміністратор
...

Скажіть, вам телефонували?

Добре
Гарного дня!

Спробуємо ще раз?

Телефонуємо...

Вибачте за незручності!

Передали у відділ
контролю якості.

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua