Про ліпосакцію в Smart Medical Center

Фізичні вправи й дієти не допомагають досягти бажаних форм? Відтепер плаский живіт і витончена талія стають реальністю завдяки ліпосакції.

Ліпосакція — це естетична малоінвазивна процедура, яка допомагає позбутися підшкірно-жирових відкладень.

За допомогою ліпосакції можна відкоригувати вигляд:

  • підіборіддя та щік,
  • живота,
  • боків та складок на спині,
  • стегон та «вушок» зовні
  • талії,
  • рук,
  • сідниць,
  • холки (вдовиний горб).

Показання до ліпосакції

Ліпосакція підходить вам, якщо ви хочете позбутись целюліту і зайвих сантиметрів на тих частинах, де дієти та спортзал не допомагають.

Серед протипоказань до ліпосакції є, зокрема, цукровий діабет, гострі інфекції, порушення згортання крові, гіпертонічна хвороба, вірусні гепатити та інші інфекції шкіри.

Методи ліпосакції | HDL ліпосакція

Спортивна ліпосакція, ліпоскульптура або HDL ліпосакція — це нова методика вібраційного високоточного видалення жиру.

Пластичні хірурги Smart Medical Center використовують саме цей метод, тому що він дозволяє досягти кращих результатів: плавних переходів, вузької талії, красивого преса, всі тонкі лінії та ліпомоделювання високої якості.

Звичайна ліпосакція спрямована на видалення жирової тканини тільки за допомогою аспірації (вакууму) та менш точних розмахів рукою, а тому не може підкреслити мускулатуру, створити детальну рельєфність або ж досягти скорочення шкіри.

Вібраційна HDL ліпосакція виконується обладнанням, яке рухається автоматично, швидко та точно в ділянці близько 5 мм. Це забезпечує акуратну тонку роботу та найкращі малотравматичні результати.

Підготовка до ліпосакції

Під час консультації лікар визначить обʼєм та кількість зон для процедури, вид анестезії, надасть перелік необхідних аналізів та досліджень, які потрібно зробити.

Також в якості підготовки потрібно обмежити шкідливі звички та зменшити фізичне навантаження. Якщо планується загальна анестезія — за 6 годин до процедури не можна їсти, за 2 години не можна пити.

Знеболення під час ліпосакції

Ліпосакція — це малотравматичне втручання. Здебільшого пацієнта вводять у стан медикаментозного сну. Іноді буває достатньо лише місцевого знеболення — якщо зона корекції маленька.

Відновлення після ліпосакції

Втручання триває від 1 до 3 годин.

Після наркозу вас перемістять у комфорту палату, де ви приблизно добу перебуватимете під наглядом медичного персоналу. Якщо втручання було під місцевою анестезією, можна одразу їхати додому.

Помітний результат буде вже за тиждень. Але ще деякий час після процедури можуть зберігатися набряки, які згодом минуть.

Перші 14-30 днів рекомендовано носити компресійну білизну — під час прийому лікар зорієнтує, який саме трикотаж має бути.

Через 20 днів після процедури потрібно починати заняття спортом із поступовим збільшенням навантажень.

Фахівці напряму «Пластична хірургія»У нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Симулик Євген Володимирович1
Симулик Євген Володимирович

Лікар-хірург вищої категорії, судинний хірург вищої категорії, пластичний хірург

Кандидат медичних наук

Досвід: 22 роки

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Посохов Дмитро Миколайович86
Посохов Дмитро Миколайович

Лікар-хірург першої категорії, проктолог, ендоскопіст

Досвід: 16 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Відгуки про пластичних хірургів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Юлія19.06.2023

17.06 оперувалася в філії на Либідській. Все пройшло чудово, лікарі просто прекрасні, наркоз міцний :) Хвилювалася за післяопераційний період, але на щастя, на зміні була чудова Піскун Галина, яка піклувалася про мене і дівчат з сусідньої палати, наче про рідних. Дуже їй вдячна за турботу, професіоналізм і чудове почуття гумору. Разом з нею, я пережила ніч спокійно.

Відгук з сайту. Напрями: Анестезіологія, Пластична хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації20.06.2023

Юліє, дякуємо за ваш такий чудовий відгук про медичну сестру. Раді, що звернулися у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Юлія19.06.2023

Прекрасні Smart Medical Center, прекрасний хірург Симулик Євген Володимирович. А ще, просто неперевершена Галина, яка чергувала в післяопераційній палаті в ніч з суботи на неділю. Це суміш лагідності, професіоналізму та гумору.

Відгук з Instagram. Фахівець: Симулик Євген Володимирович. Напрями: Пластична хірургія, Блефаропластика. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації19.06.2023

Юліє, вдячні за ваш відгук про лікаря-хірурга Симулика Євгена Володимировича та медичну сестру. Раді, що звернулися на візит у клініку. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Микола10.09.2022

Дякую за прийом. Все зрозуміло пояснює і розповідає.

Відгук з сайту. Напрями: Флебологія, Хірургія, Пластична хірургія. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації12.09.2022

Миколо, дякуємо вам за відгук про лікаря-хірурга, пластичного хірурга, флеболога Чмелюка Ігоря Олеговича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Валентина04.09.2022

Посохов Дмитро Миколайович, не лише фахівець із золотими руками, а ще й людина із золотим серцем. Велике йому спасибі! Допоміг мені вирішити мою проблему, тоді як інші лікарі розводили руками!

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Проктологія, Хірургія, Пластична хірургія
Відповідь від адміністрації04.10.2022

Валентино, дякуємо вам за відгук про лікаря-хірурга, проктолога, ендоскопіста Посохова Дмитра Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я та всього найкращого!

Діна05.08.2022

Хочу від щирого серця подякувати Посохову Дмитру Миколайовичу. Ви талановитий лікар від бога із золотими руками та гарячим серцем. Бути лікарем – це ваше покликання. Але ви ще й чудова людина, добра, чуйна і вміє співчувати людям. Ви чудовий фахівець, який добре знає свою справу. Ви впевнені та рішучі. Це добрі якості для лікаря. Бажаю Вам здоров'я, благополуччя та успіхів у Вашій нелегкій та благородній справі. І лише вдячних пацієнтів. Дякуємо всьому колективу за професіоналізм та за Ваші старання. Дякую за те, що колись зважилися вибрати цю непросту професію та присвятити себе важливій справі. Ви не просто допомагаєте людям, ви рятуєте цей світ.

Відгук з Facebook. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Проктологія, Хірургія, Пластична хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2022

Діно, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга, проктолога, ендоскопіста Посохова Дмитра Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я і всього нойкращого.

Наталія17.07.2022

Доброго дня. Хочу висловити подяку лікарю Дмитру Миколайовичу, надзвичайно приємний, і уважний лікар. Вчора видаляла атерому, все пройшло швидко і безболісно, хоча перед прийомом дуже хвилювалась. Однозначно рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Проктологія, Хірургія, Пластична хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2022

Наталіє, дякуємо вам за відгук про лікаря-хіруга, ендоскопіста, проктолога Посохова Дмитра Миколайовича. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Світлана02.07.2022

Велика подяка хірургу Посохову Д.М., анестезіологу Андрюхову А.Г., медсестрам Світлані, Олені, Лілі. Висококласні спеціалісти, командна робота, дуже добрий персонал. Здоров'я вам, терпіння, міцних сил!

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Хірургія, Анестезіологія, Загальна хірургія, Пластична хірургія. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації04.10.2022

Світлано, дякуємо вам за позитивний відгук про лікаря-хірурга Посохова Д.М., анестезіолога Андрюхова А.Г. та медсестер. Бажаємо вам міцного здоров'я!

Данило29.05.2022

Посохов Дмитро Миколайович — чудовий лікар, і явний професіонал своєї справи. Ввічливо зустрів, супроводжував бесідою всю процедуру та максимально якісно виконав свою роботу. Рекомендую як спеціаліста у своїй справі.

Відгук з анкети. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Загальна хірургія, Пластична хірургія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.10.2022

Дякуємо за відгук про лікаря-хірурга Дмитра Миколайовича Посохова. Бажаємо міцного здоров'я.

Сергій24.05.2022

Велика подяка Посохову Дмитру Миколайовичу за фахову працю та тепле відношення до пацієнтів! Все пояснив, дещо підсказав і все пройшло на приємних емоціях. Буду рекомендувати усім своїм знайомим, та сам користуватись його послугами. Ще раз дякую!

Відгук з сайту. Фахівець: Посохов Дмитро Миколайович. Напрями: Гастроскопія, Пластична хірургія. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації04.10.2022

Сергію, дякуємо за відгук про лікаря-хірурга, ендоскопіста Дмитра Миколайовича Посохова. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua