Про оперативну отоларингологію в Smart Medical Center

Ми уникаємо серйозного втручання в організм пацієнта у всіх випадках, де це можливо. Наші лікарі широко використовують ендоскопічні та малоінвазивні методики там, де стандартно пропонуються серйозні операції. Це дозволяє знизити травматизм і прискорити відновлення після лікування.

Операції, які ми проводимо:

 • Лазерна вазотомія нижніх носових раковин;
 • Резекція задніх кінців носових раковин;
 • Радіохвильова вазотомія нижніх носових раковин під ендоскопічним контролем;
 • Видалення папілом глотки/ротоглотки/язика;
 • Розкриття абсцесу/гематоми перегородки носу;
 • Тимпанопункція;
 • Задня тампонада;
 • Вазотомія;
 • Мікрогайморотомія ендоскопічна;
 • Редресація кісток носу;
 • Тонзилектомія;
 • Лазерна/радіохвильова увулопалатопластика (лікування храпу)
 • Видалення хоанального поліпа під ендоскопічним контролем;
 • Трепанопункція лобної пазухи;
 • Лазерне/радіохвильове розсічення синехій;
 • Видалення атероми (завушної, мочки вуха);
 • Підслизова резекція носової перегородки;
 • Ендоскопічна етмоідектомія/поліпотомія.

Знеболення

Зазвичай операції тривають до півгодини й не потребують загальної анестезії. Ви не відчуваєте болю, лише перший укол. Щонайбільше за годину після втручання можна їхати з клініки.

Однак якщо ситуація потребує введення в медикаментозний сон, втручання проводять під загальною анестезією. Потім ви засинаєте на час операції та прокидаєтесь після неї. У такому разі ви перебуваєте в палаті під наглядом анестезіолога, тож він зорієнтує вас, коли можна повертатись додому.

Реабілітація

Малоінвазивні методи лікування не потребують тривалої госпіталізації та реабілітації. Після втручання лікар розповість стандартні обмеження — наприклад, не відвідувати сауну, басейн, уникати фізичних навантажень. Зазвичай працездатність відновлюється наступного дня. Але ми радимо бути вдома 2-3 дні та за потреби надаємо лікарняний лист.

Фахівці напрямуУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Кістрін Дмитро Юрійович42
Кістрін Дмитро Юрійович

Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог, отоларинголог-хірург

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Зайченко Віктор Іванович74
Зайченко Віктор Іванович

Лікар-отоларинголог вищої категорії, дитячий отоларинголог

Кандидат медичних наук, заслужений лікар України

Досвід: 36 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Ситник Галина Юріївна171
Ситник Галина Юріївна

Лікар-отоларинголог другої категорії, дитячий отоларинголог

Досвід: 11 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Хідіров Джаваншир Соінович29
Хідіров Джаваншир Соінович

Лікар-отоларинголог, дитячий отоларинголог

Досвід: 7 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бистрицька-Варова Алла Олексіївна10
Бистрицька-Варова Алла Олексіївна

Лікар-отоларинголог вищої категорії

Досвід: 28 років

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Показати ще 2 лікарів

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Відгуки про отоларингологів-хірургів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Віктор29.03.2024

Дуже задоволений результатом операції, яку провів лікар Кістрін Дмитро Юрійович. Якщо є питання з носом, то тільки до нього. Також робили операцію дитині, видалення аденоїдів, все на вищому рівні! Рекомендую!

Відгук з Google Maps. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації29.03.2024

Вікторе, дякуємо за вашу рекомендацію та відгук про лікаря-отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та дитині!

Наталія27.03.2024

Зверталась до даного лікаря на рахунок викривленої носової перегородки. Була прооперована в клініці. Дуже задоволена результатом, дихаю вільно, боляче не було, все швидко загоїлось. Лікар неймовірно приємний, все пояснював, обережно виконував всі маніпуляції що звело до мінімуму дискомфорт після операційного періоду. Можу із впевненістю рекомендувати даного лікаря.

Відгук з сайту. Фахівець: Дмитренко Валерій Вікторович. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації27.03.2024

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Анна16.02.2024

Дуже вдячна Кістріну Дмитру Юрійовичу за проведену операцію моїй дитині (видаляли аденоїди та робили пункцію з вушок). Тепер дитина чує добре і нарешті дихає носиком. Дуже добре відійшла після операції, результат помітний відразу. Дякую

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації16.02.2024

Анно, вдячні за ваш відгук про дитячого отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та дитині!

Ірина Глиняна05.02.2024

Велике дякую лікарю Дмитру Юрійовичу за професійну консультацію, проведення оперативного втручання дитині (видалення аденоїдів). Дуже ввічливий, компетентний, професійний лікар і приємна у спілкуванні людина. Відповів на всі питання що цікавили. Успішно провів аденотомію дитині. Дякую. Задоволена на 100% з радістю буду рекомендувати цього лікаря. Це раз дякую Вам.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації05.02.2024

Ірино, дуже дякуємо за ваш відгук про дитячого отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Анжела Геннадіївна25.01.2024

Хочу висловити велику подяку лікарю за допомогу моїй дитині в консультації, а далі в операції з видалення аденоїдів. Такі лікарі, що називається, знаходяться на своєму місці. Слава Богу, що ми потрапили до таких професійних рук і вирішили проблему, яка була у дитини.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації25.01.2024

Анжело, щиро вдячні за такий чудовий відгук про отоларинголога, дитячого отоларинголога Дмитра Кістріна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я вам та вашій дитині!

Владислав23.11.2023

Пан Віктор проводив операцію з вирівнювання носової перегородки. Чудовий фахівець. Операція пройшла успішно. Вперше за все життя почав дихати без жодних проблем!

Відгук з сайту. Фахівець: Зайченко Віктор Іванович (Отоларингологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації24.11.2023

Владиславе, дуже дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Віктора Зайченка. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!

Ярославна11.11.2023

Неймовірно уважний і дбайливий лікар. Провів операцію на носі дуже професійно! Болю не було на жодному етапі. Постановка діагнозу і підготовка до операції була дуже зрозумілою, спокійною, організованою. І одразу після операції я почувалась неочікувано чудово:) Сподіваюсь в результаті нашої роботи назавжди позбавитись судинозвужувальних крапель. І саме з цим лікарем у мене є віра в те, що я зможу нарешті дихати. Відчувається небайдужість і те що спеціаліст щиро зацікавлений в моєму здоров’ї, і це безцінно. Я дуже вдячна.

Відгук з сайту. Фахівець: Дмитренко Валерій Вікторович (Отоларингологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.11.2023

Ярославно, щиро вдячні за такий чудовий відгук про лікаря-отоларинголога Валерія Дмитренка. Раді, що ви задоволені результатом оперативного втручання. Бажаємо міцного здоров'я!

Олена Балинська22.07.2023

Дуже рекомендую Дмитра Юрійовича! Вірно поставив діагноз дитині (аденоїдід), причому до Д.Ю. зверталися до різних лорів, які рекомендували перечекати з операцією. Дмитро Ю. зробив операцію, і дитина вперше за багато років вільно дихає носом, зникли болі в ногах і інші наслідки хвороби. Операція (Ендоскопічна лазерна аденотомія) відбулася 11.03.2023, зараз липень і ми забули, що була хвороба. Також звернулися з меншим сином і Д.Ю. поставив діагноз (синусит), про який ми не підозрювали та провів лікування. Ми дуже задоволені і щоразу при виникненні лор-проблем звертаємося до Дмитра Юрійовича. Д.Ю., дякуємо за Вашу працю, за дбайливе ставлення до пацієнтів, і Смартмедікал за організацію якісного лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія дитяча, Отоларингологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації22.07.2023

Олено, дуже дякуємо за такий теплий відгук про лікаря-отоларинголога, ЛОР-хірурга Дмитра Кістріна. Дуже раді, що ви задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого вашій родині!

Євгенія08.07.2023

В лютому зробила септопластику, чудовий результат. Оперував Дмитро Юрійович. Дуже швидко відновилась після операції, на 5 день була вже на роботі, ніс дихає, все чудово. Бажаю лікарю успіхів і щиро вдячна за свій ніс:)

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович. Напрями: Отоларингологія, Отоларингологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації10.07.2023

Євгеніє, дякуємо за відгук про лікаря-отоларинголога-хірурга Дмитра Юрійовича Кістріна. Раді, що ви задоволені результатом! Бажаємо міцного здоров'я!

Наталія13.04.2023

До лікаря - Кістрін Дмитро Юрійович, я звернулася з хронічним тонзилітом. Було прийняте рішення про оперативне втручання. Вже під час першого візиту я отримала дуже чіткі рекомендації за правилами підготовки до процедури видалення та періоду одужання. Лікар детально пояснив правила поведінки (лікування, харчування) в післяопераційний період. Завдяки професіоналізму лікаря операція пройшла успішно, післяопераційний період проходив дуже легко. Дякую.

Відгук з сайту. Фахівець: Кістрін Дмитро Юрійович (Отоларингологія оперативна). Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації02.06.2023

Наталіє, дякуємо за ваш відгук про лікаря-отоларинголога Кістріна Дмитра Юрійовича. Раді, що задоволені візитом. Бажаємо міцного здоров'я та всього найкращого!

Залишити відгук >>>

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua