Оперативна мамологія

Захворюваннями молочних залоз займаються мамологи. Наші лікарі допомагають жінкам знайти причину больових відчуттів або патологічних змін у молочних залозах, які дають симптоматику (біль, важкість, набухання, циклічні зміни, виділення із соска, застій молока, погана лактація), так і не дають жодної симптоматики (наприклад, пухлини або пухлинні процеси на початкових стадіях).

Є патології, які необхідно лікувати виключно медикаментозним способом, а є хвороби, які лікуються тільки хірургічним шляхом. Лікарі запропонують оптимальний метод лікування, однак якщо операції не уникнути, хірург обере результативний та найменш травматичний варіант. Ми допомагаємо за принципом «замкнутого циклу» — від діагностики до хірургії будь-якої складності та реабілітації.

Операційна:

В операційному блоці клініки є все необхідне сучасне обладнання:

 • анестезіологічний комплекс;
 • лазерне обладнання;
 • радіохвильовий блок;
 • електрозварювальний комплекс для біологічних тканин;
 • багатофункціональний операційний стіл, що дає змогу проводити операцію в будь-якому положенні тіла;
 • сучасний шовний матеріал та інструмент, який дає змогу максимально точно виконувати роз’єднання та з’єднання тканин;
 • система контролю життєво важливих функцій організму.

Мамологи-хірурги проводять такі операції:

 • видалення доброякісних та злоякісних пухлин молочної залози;
 • видалення сектору молочної залози;
 • розтин та дренування абсцесу молочної залози;
 • видалення молочної залози;
 • підшкірна мастектомія — для подальшої мамопластики;
 • лімфодисекція аксилярних лімфовузлів;
 • видалення патологічно збільшених грудних залоз у чоловіків (при гінекомастії).

Знеболення:

Усі операції проводяться в стані медикаментозного сну — пацієнт «спить» і не відчуває болю чи дискомфорту. Перед втручанням із вами зустрінеться лікар-анестезіолог. Він проведе опитування та консультацію, під час якої обговорюються всі питання знеболення: до, під час та після операції.

Реабілітація:

Після операції ви перебуваєте в палаті мультифункціонально-динамічного спостереження на зручних функціональних ліжках під постійним наглядом медичного персоналу та моніторів, які слідкують за вашими показниками після операції.

Фахівці напрямуУ нас всі лікарі найкращі — оберіть свого

Хурані Іяд Фахід12
Хурані Іяд Фахід

Лікар-онкохірург вищої категорії, мамолог вищої категорії, онколог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики

Доктор медичних наук, професор

Досвід: 27 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Кисельова Ірина Сергіївна 39
Кисельова Ірина Сергіївна

Лікар-мамолог, онколог другої категорії, онкохірург, хіміотерапевт

Досвід: 8 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Бавикін Євген Миколайович27
Бавикін Євген Миколайович

Лікар-мамолог, онкохірург першої категорії

Досвід: 19 років

Київ, філія на Оболоні, ст. м. «Мінська»

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Київ, філія на Чернігівській, ст. м. «Чернігівська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Марченко Юрій Валерійович131
Марченко Юрій Валерійович

Лікар-акушер-гінеколог вищої категорії, лікар-мамолог, лікар ультразвукової діагностики, хірург, лікар сімейної медицини

Досвід: 14 років

Київ, філія на Печерську, ст. м. «Либідська»

Проводить онлайн-консультації

Записатись на прийомДетальніше про лікаря
Соколюк Михайло Анатолійович
Соколюк Михайло Анатолійович

Лікар-онкохірург другої категорії, пластичний хірург

Досвід: 14 років

Записатись на прийомДетальніше про лікаря

Перелік послуг та їх вартість

Сильні сторони Smart Medical CenterМедична допомога, продумана до дрібниць

Доказова медицина
Доказова медицина

Застосовуємо лише методи, безпека та достовірність яких науково підтверджені та базуються на кращих світових практиках.

Сучасне оснащення
Сучасне оснащення

Обладнання від провідних виробників. Власні лабораторія, операційна, цифровий рентген, УЗД, ендоскопія експертного рівня.

Кваліфікація лікарів
Кваліфікація лікарів

Визнані експерти з величезним досвідом та молоді прогресивні фахівці. 230+ лікарів, 35+ мають науковий ступінь / вчене звання.

Комфорт і сервіс
Комфорт і сервіс

Зручність кожної хвилини вашого візиту. Комфортні умови перебування. Особистий онлайн-кабінет із будь-якого пристрою 24/7.

Доступні пояснення
Доступні пояснення

Лікарі зрозумілою для пацієнта мовою пояснюють інформацію про здоров'я, суть кожного призначення, способи лікування.

Нас рекомендують
Нас рекомендують

10500+ відгуків, 4,8 рейтинг незалежних ресурсів, 92% індекс лояльності (NPS), 4,5 індекс ефективності лікування (CSI).

Відгуки про мамологів-хірургів у КиєвіПоділіться своїми враженнями або прочитайте відгуки інших відвідувачів

Ольга Русакова16.06.2024

Дякую лікарю - онкохірургу Бавикіну Є.М. за Ваш високий професіоналізм, доброту, щиро дякую Вам за ваші золоті руки, за Вашу уважність і небайдужість до пацієнта. Євген Миколайович — Лікар з великої літери. Хочу висловити Вам велику подяку за проведену операцію. Бажаю Вам благополуччя та здоров'я.

Відгук з сайту. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.06.2024

Ольго, тішимося читати такі відгуки про наших лікарів. Щиро вдячні вам за позитивний відгук про лікаря-мамолога Бавикіна Євгена Миколайовича. Бажаємо здоров'я.

Ірина15.05.2024

Дуже задоволена лікарем. Дуже уважний, компетентний. Лікар з великої букви. Уважно обстежив і якісно провів операцію. Дуже дякую за його золоті руки. Все пройшло швидко та безболісно і головне оперативно та на вищому рівні. Дуже дякую лікарю Хурані Іяд Фахід!!!

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Оболоні
Відповідь від адміністрації15.05.2024

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Валентина01.05.2024

Добрий вечір мене звати Валентина. Я оперувалась у лікаря Хурані Іяд Фахід хочу висловити велику подяку за його високий професіоналізм золоті руки, чуйне ставлення, добре слово яке є найкращими ліками, за те що він приділив велику увагу у лікуванні та не дав хворобі прогресувати. Низький уклін Вам лікар-рятівник. Міцного здоров'я, мирного неба. Дякую. Рекомендую.

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації02.05.2024

Валентино, вдячні за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Вікторія18.04.2024

До Smart Medical Centre на Чернігівській мене привезли рідні здалеку, з іншого міста, за наполегливими рекомендаціями мами, яка рік тому тут проходила обстеження. Для мене ситуація була критична. Випила багато препаратів, пройшла безліч обстежень, поки не почались нестерпні виснажливі болі внизу живота. Два роки гінекологи різних клінік мого міста «спостерігали» за процесом утворення нових пухлин. Переважно рекомендували видалити пухлину з молочної залози, а вже потім приступити до вирішення всіх моїх інших «жіночих» проблем, зокрема через вживання гормонів. У клініці записалася до Зеленської Марини Володимирівни, розраховуючи на адекватне призначення препаратів. Вердикт був іншим: негайно потрібне хірургічне втручання. Протягом декількох годин було проведено необхідне обстеження, зроблено біопсію, організовано три бригади хірургів, у тому числі з одночасного видалення пухлин з молочної залози. А наступного дня мене прооперували 3 кваліфіковані хірурги: Зеленська Марина Володимирівна, Шкабой Наталія Олексіївна, Хурані Іяд Фахід. Як адміністрація клініки змогла так швидко організувати моє обстеження, госпіталізацію, оперування та подальше лікування – це для мене загадка. Адже операційні були зайняті, а у лікарів щільний графік. Дуже вдячна всім, хто мене обстежував, оперував і лікував. Окрема вдячність анестезіологу Крилову Сергію Володимировичу за професіоналізм та підтримку. Лікування платне, але здоров'я безцінне. Шкодую, що так багато часу та грошей витратила на виснажливе та безрезультатне лікування вдома. Плюси клініки: швидке та якісне вирішення проблеми; власна лабораторія, швидкі результати; прогресивна апаратура; кваліфіковані спеціалісти; дбайливий та ввічливий персонал; сучасний інтер'єр та чистота в приміщеннях; безкоштовна кава/чай та солодощі для клієнтів. Недолік для мене - Smart Medical Centre не має філії в моєму місті.

Відгук з сайту. Фахівці: Єщенко Олена Григорівна, Зеленська Марина Володимирівна, Хурані Іяд Фахід, Крилов Сергій Володимирович. Напрями: Гінекологія, Мамологія (онкологія), Анестезіологія, Гінекологія оперативна, Мамологія оперативна. Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації18.04.2024

Вікторіє, щиро вдячні за ваш відгук про лікарів. Нам дуже приємно, що візит до клініки залишив у вас лише приємні враження. Дякуємо за довіру і щиро бажаємо вам міцного здоров'я!

Дар'я17.04.2024

Лікаря порадила подруга, робила операцію з гінекології — все пройшло ідеально, тепер краще ніж до пологів))) Другу операцію хотіла зробити в клініці, що спеціалізується на мамології, обійшла 3 клініки, теж за рекомендаціями, але повернулась до Марченка і не шкодую — якісна операція з супер охайним швом з найнижчим цінником в порівнянні з іншими клініками) Окремо про Смарт медікал — поки не траплялось жодного мінуса) Рада що знайшла і вас і Юрія Валерійовича)

Відгук з сайту. Фахівець: Марченко Юрій Валерійович. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації17.04.2024

Дар'є, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Юрія Марченка. Раді, що ви задоволені оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Алла17.03.2024

Дуже дякую чудовому лікарю-анестезіологу Вороні Костянтину Миколайовичу за чудову анестезію під час операції з видалення пухлини на груді, яку проводив лікар-мамолог Хурані Іяд. Це вже друга моя операція за участі цього чудового лікаря-анестезіолога. Дуже вам дякую за ваш високий професіоналізм.

Відгук з сайту. Фахівці: Ворона Костянтин Миколайович, Хурані Іяд Фахід. Напрями: Анестезіологія, Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.03.2024

Алло, дякуємо за ваш відгук про лікаря-анестезіолога Костянтина Ворону та лікаря-мамолога Іяд Хурані. Нам дуже приємно, що ви задоволені роботою лікарів. Бажаємо міцного здоров'я!

Алла17.03.2024

Дуже вдячна лікарю-мамологу Хурані Іяд Фахід. Дуже уважний лікар, професіонал своєї справи. Дуже вдячна вам за проведену операцію. У вас золоті руки ви чудово визначаєте діагноз і призначаєте курс лікування.

Відгук з сайту. Фахівець: Хурані Іяд Фахід. Напрями: Мамологія (онкологія), Мамологія оперативна. Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації18.03.2024

Алло, вдячні за ваш відгук про лікаря-мамолога Іяд Хурані. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням та призначеним лікуванням. Бажаємо міцного здоров'я!

Ірина12.02.2024

Євгеній Миколайович. Хочу висловити вам велику подяку за проведену операцію. Ваш професіоналізм, уважне ставлення і турбота про моє здоров'я були вищими за всілякі похвали. Операція пройшла успішно, і я почуваюся набагато краще завдяки вашому вмінню та досвіду. Дякую за вашу роботу та турботу про пацієнтів.

Відгук з сайту. Фахівець: Бавикін Євген Миколайович (Мамологія оперативна). Філія на Печерську
Відповідь від адміністрації13.02.2024

Ірино, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Євгена Бавикіна. Раді, що ви задоволені проведеним оперативним втручанням. Бажаємо міцного здоров'я!

Людмила31.07.2023

У мене запідозрили злоякісне новоутворення молочної залози. Потрібно було зробити біопсію. Лікар виконав цю маніпуляцію кваліфіковано під місцевою анестезією. Я навіть не зрозуміла що сталося. Роботою фахівця задоволена. І діагноз мені спростували.

Відгук з анкети. Фахівець: Кисельова Ірина Сергіївна (Мамологія оперативна)
Відповідь від адміністрації31.07.2023

Людмило, дякуємо за ваш відгук про лікаря-мамолога Кисельову Ірину Сергіївну. Раді, що ви задоволені візитом до лікаря. Бажаємо міцного здоров'я!

Ольга31.03.2023

Ірина Сергіївна професіонал своєї справи, чудовий лікар, а також дуже чуйна, добра, привітна та приємна людина! Дякую за професійно проведену операцію, за підтримку до та після. Дякую усім робітникам операційного блоку за добре ставлення і підтримку. Smart Мedical Сenter - ви найкращі!

Відгук з сайту. Фахівець: Кисельова Ірина Сергіївна (Мамологія оперативна). Філія на Чернігівській
Відповідь від адміністрації03.04.2023

Ольго, дякуємо за такий чудовий відгук про лікаря-мамолога Кисельову Ірину Сергіївну та працівників операційного блоку. Раді, що вирішили свої питання. Бажаємо міцного здоров'я!

Залишити відгук >>>

Записатися на прийом

Контакти

Smart Medical Center на Оболоні

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Мінська»
вул. Левка Лук'яненка (М. Тимошенка), 19
Оболонський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Либідській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Либідська»
вул. Джона Маккейна (Кудрі), 7-Б
Печерський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Smart Medical Center на Чернігівській

Приймає дорослих і дітей незалежно від світла та зв'язку

Пн-Нд 07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

станція метро «Чернігівська»
просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В
Дніпровський район

Схеми проїзду: на метро / на машині

ЧатViberTelegramMessengerInstagramFacebook

3D турФотогалерея

Записатися Прокласти маршрут

Єдиний контакт-центр

07:30 - 21:00

(067) 127-03-03

(044) 490-25-03

info@smartmedicalcenter.ua